Jump to content
Guest kabura

Half Life (seria)

Recommended Posts

Guest Dziadek Żniwiarz

Ho ho! Doom 3 wymięka! To mi wygląda na kamień milowy w rozwoju shooterów. Tylko ciekawe jakie będą wymagania...

Half Life rulez! Counter-Strike rulez! To bedzie gra nad grami..!!!! :wink:

Tylko wlasnie ciekawe jakie bedzie miala wymagania :evil: :(

Guest Garbaty18

No dobra co tu wogule duzo gadac, po obrazkach z gry i flmach które widzialem juz teraz moge powiedziec ze hlaf-life 2 bedzie dla Swiata gier tym cztym był half-life.

po filmach sądze: to bedzie HIT nad hitami

oj chyba jenak lepsze :)

Guest Dziadek Żniwiarz

Może wyrażę się trochę inaczej - Jakie będą wymagania, żeby gra ładnie wyglądała i szybko chodziła?

Guest Evil

Co ty gadasz Dziadek. Doom 3 wymiekka przy hl'u 2. Chyba nie widziales wszystkich filmików z Doom'a. Wbijają w fotel. Doom to będzie HIT, Half-Life 2 będzie malutkim Hitkiem...

Guest Tomasz Skotraczak

Half Life 2 już jest hitem właśnie składam sobie kompa na grudzień P4 2.4 GHz 512MB RAM GF4 4200 no i monitor 21".NA samą gierkę także znajdą się pieniązki... ale do jej premiery mam jeszcze czas. Grałem we wszystkie doomy (D1, D1SE, D2) i w HL1 ale HL2 jest bardziej oczekiwanym przeze mnie tytułem D3 jakby jest odgrzewanym bigosem sprzed ok. 10 lat. Pozdrawiam

Guest Evil

Jestem panem. Sorry za pomylke. Koldzy sa p**********. Już leza w szpitalu. A tak powracajac do tematu1

ja nie widzialem gilmikow z D3 ale moge smialo powedziec ze HL2 na bank nie bedzie gorszy. jeli ty widziales to powiedz mi czy w D3 bedzie mozna wyrywac ze scian grzejniki i ciskac nimi w obcych??? albo czy po wystrzelaniu w drewniany plot bedzie widac jak kazda deska sie rozpada na drzazgi??? wiec nie lekcewaz HL2 bo to bedzie HIT nad HITAMI!!! (juz sobie wyobrazam nowego DoD'a albo CS'a na nowym silniku... to bedzie cos)

Guest Tomasz Skotraczak

No i co z tego?Nie robi to na mnie większego wrażenia. To nie klub "Błękitna ostryga"...

Guest Evil

Co z tego, ze mozna wyrywac grzejniki. Popatrz na grafike Dooma a HL 2. I co teraz myslisz? Chyba HL 2 przegrywa...

Guest Dziadek Żniwiarz

Wcale nie przegrywa. Jest przynajmniej równy DOOM 3, a możliwości enginu ma znacznie szersze.

Guest Bero
Co ty gadasz Dziadek. Doom 3 wymiekka przy hl'u 2. Chyba nie widziales wszystkich filmików z Doom'a. Wbijają w fotel. Doom to będzie HIT, Half-Life 2 będzie malutkim Hitkiem...

sam sobie przeczysz :lol:

no i co z teg oze D3 ma lepsza grafe (moze bo to sie wkrotce okaze)??? HL2 idze w jak najwieksza interreakcje ze swiatem a nie w grafe (i to wg mnie jesl lepszym rozwiazaniem) co z tego ze w przeszlosci grafa bedzie fotorealistyczna skoro nie bedzie mozna np. rozwalic szyby w oknie??? nie sama grafa czlowiek zyje (vide Unreal 2)

Guest Evil

Bero co ty gadasz? Chyba nie czytales calego forum. Napisalem, ze jastem panem. Nie znasz moich kolegow. Zalogowali sie za mnie. A co do przeczenia po cytacie powinien znalesc sie znak ?. Jezeli jestes tak glupi ze nie wiesz o co chodzilo to idz sie lecz.

Zasada numer jeden: Nigdy nie podawaj kolegoma hasla do swojego konta- Amadrienia

Guest Ornmoth

Ani D3 ani HL2 jeszcze nie wyszedł (oficjałnie).

Nie wiadomo jaka będzie grafika, no wiadomo ale programiści jeszcze mają czas.

krzyku dobrze gada lepsza jest interakcja (czy coś w tym rodzaju) z otoczeniem, a nie exstra realna grafa. Czeba przecież pamiętać że to tylko wirtualny świat.

Guest Evil

Ornmoth przyznaje ci racje co do interakcji, ale ja wole, zebym pamietal o grze i przezywal ja tak jak ja bym tam sie znajdowal. La spoczko, obydwie gry jeszcze nie wyszly, wiec poczekamy i porozwarzamy.

Guest Garbaty18
Co z tego, ze mozna wyrywac grzejniki. Popatrz na grafike Dooma a HL 2. I co teraz myslisz? Chyba HL 2 przegrywa...
OKI grafam moze jest super tylko z tego co mi wiadomo to D3 na kompie p4 3.03 GHz, 1024 RAM-u i ATI Radeonie 9800 PRO nie radził sobie najepiej a nawet prawie wogule sobie nie radził, zobaczymy jak to bedzie dalej.