Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

@piotrekn to jeszcze ktoś pracuję nad tym black mesa source? Oni to robią tak długo, o ile się nie myle to z 2 lata albo dłużej.Ale warto czekać bo może być fajnie. A ktoś mówił, że nie ma spolszczenia do HL source.Otóż znajduje się ono w internecie, tylko trzeba poszukać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy dobrej myśli :D Najpierw wyszedł DNF co w ogóle było końcem świata - jedna z najdłużej tworzonych gier w ogóle ;p - a potem wyszedł świetny i klimatyczny mod No More Room in Hell, nad którym dłubali od 2004 roku. Kto wie... może zatem w końcu ktoś za Black Mesa Source weźmie, bo czasami wystarczy wola jednego człowieka... parafrazując pewną grę ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HL2 z dodatkami, oraz antyogię HL1.

Czy jest jakis legalny sposob (mod czy cos), aby modele z HL1 przeniesc do source (zeby powstalo cos typu HL: Source)?

Slyszal ktos o takim modzie?

Masz 2 sposoby kupić Half-Life:Source na Steam lub pobrać mod (HD Pack) z Steam, jak masz oryginalnego HL1 i zarejestrowaną na Steam, http://www.youtube.com/watch?v=puwksNU-Q8Q, w tym linku masz filmik i tam jest wszytko przedstawione co masz zrobić by ów HD pack zainstalować co prawda to nie będzie gigantyczna zmiana ze przekształci ci grafikę HL1 na HL2, ale będzie widać różnice, co na moje oko ładnie wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę "n00bskie" pytanie, ale co tam...

Mam HL1 na Steamie. Czy jest jeszcze do niego CS w wersji mod? Czy samodzielny CS to to samo, czy osobna gra (inne serwery itp.)? Skąd go można ściągnąć? Bo nie jestem pewien legalności tych paru serwisów CS-owych, na których byłem i plików z ich downloada...

Edytowano przez Accoun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę "n00bskie" pytanie, ale co tam...

Mam HL1 na Steamie. Czy jest jeszcze do niego CS w wersji mod? Czy samodzielny CS to to samo, czy osobna gra (inne serwery itp.)? Skąd go można ściągnąć? Bo nie jestem pewien legalności tych paru serwisów CS-owych, na których byłem i plików z ich downloada...

Nie za bardzo rozumiem twojego pytania masz na myśli czy jest mod CS z HL1 ? z tego co ja pamiętam to tak kiedyś było, ale po wielkim sukcesie CS zaczęto go wydawać jako samodzielny produkt, raczej wątpię czy istnieje taki mod, musisz sobie kupić po prostu CS, a teraz twoje drugie pytanie czy ten CS co był załączony do HL1 czym się różni od samodzielnego CS, nie mam bladego pojęcia, ja kupowałem CS jako samodzielny produkt ale podejrzewam że niczym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, czy można jeszcze gdzieś znaleźć CS-a w formie moda właśnie. Jak na razie znalazłem wersję 1.5 (1.6 najwyraźniej wyszedł tylko samodzielnie, bo nawet na FilePlanet tego nie ma).

1.5 jest chyba na WONa, więc nie wiem, czy będzie działał ze steamowym HL, a nawet jeśli, to pewnie pogram sobie co najwyźej z botami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie udało się wygrać aukcje: half life generacja na allegro. Przeczytałem również, że klucz, który jest w tym packu można zarejestrować na steamie. Niestety nie udało się tego zrobić, ponieważ już wcześniej został on zaktywowany i ta informacja nie znalazła się w treści aukcji... I mam takie pytanie można jakoś tanio dostać klucz z grą counter strike oraz half life, żeby można go użyć na moim koncie steam? Są jakieś klucze na allegro (w okolicach 10 zł), ale nie wiem czy można je wykorzystywać na swoim koncie oraz czy nie zbanują mi konta kiedy ich użyje. Za wszelkie informacje na ten temat z góry dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie udało się wygrać aukcje: half life generacja na allegro. Przeczytałem również, że klucz, który jest w tym packu można zarejestrować na steamie. Niestety nie udało się tego zrobić, ponieważ już wcześniej został on zaktywowany i ta informacja nie znalazła się w treści aukcji...

Mam rozumieć ze wygrałeś Half-Life Generacja tzn. pudełko i płytę, a kod nie działa bo wcześniej był aktywowany?. To mam dla Ciebie przykrą wiadomość, zostałeś oszukany, płytę możesz wyrzucić do śmietnika bo bez kodu jest bezużyteczna.

I mam takie pytanie można jakoś tanio dostać klucz z grą counter strike oraz half life, żeby można go użyć na moim koncie steam? Są jakieś klucze na allegro (w okolicach 10 zł), ale nie wiem czy można je wykorzystywać na swoim koncie oraz czy nie zbanują mi konta kiedy ich użyje.

Powiem ci Tak, kupowanie takich rzeczy przez allegro jest BARDZO ryzykowne, klucze mogą być z nielegalnego źródła lub mogą być już "zużyte" a sprzedający chce się dorobić na niewiedzy kupującego. Proponuje kupić normalnie HL i CS ze sklepu STEAM. A co do Konta, jeśli dany klucz pochodzi od producenta gry (w tym przypadku od VALVE), to twojemu kontowi nic nie grozi, gorzej jak klucz jest z niewiadomego pochodzenia (np. wersja piracka itp.) to mogą Tobie ?wyłączyć? konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć ze wygrałeś Half-Life Generacja tzn. pudełko i płytę, a kod nie działa bo wcześniej był aktywowany?. To mam dla Ciebie przykrą wiadomość, zostałeś oszukany, płytę możesz wyrzucić do śmietnika bo bez kodu jest bezużyteczna.

Gry mogę odpalić (bo te wersje gier są sprzed Steama, ale i tak można je aktywować). Half life śmiga a jak chodzi o CS-a to tylko stara wersja. I tak czuję się trochę oszukany przez sprzedawcę przez to, że klucz już był aktywowany, a nie dał o tym nigdzie informacji...

Proponuje kupić normalnie HL i CS ze sklepu STEAM.

Są może jakieś promocje, żeby taniej dostać te pozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry mogę odpalić (bo te wersje gier są sprzed Steama, ale i tak można je aktywować).

Wybacz, zapomniałem o tych przed steamowych wersjach :happy:

Są może jakieś promocje, żeby taniej dostać te pozycje?

Na Weekendy są promocje na STEAM, ale na wybrane produkty tylko, na takie wielkie promocje musisz pewnie poczekać na jakieś święta np. Wielkanoc, no ew. Walentynki. Podejrzewam że wtedy Steam zrobi jakszą większą promocje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy chodzi o serię Half-Life... Cóż, bardzo mi się ona podoba, choć zapoznałem się jedynie z demkami obu części. Zacząłem od Half-Life'a 2. "Hura, fizyka jest fajna" - to moje wrażenia z pierwszego rozdziału. I klimat gra trzyma. Ok, rozdział 6 (w demie były tylko te 2). ŁO MATKO. Ta gra jest straaszna. Spotkanie z headcrabami i pochodnymi (zombie, poison, fast) nie należały do spokojnych. Natomiast część pierwsza - tu czułem się nieco jak w skradance, ale frajda była, ale ilość headcrabów na metr kwadratowy nieco przeraża. I całość się toczy w Black Mesie, co czuć. Ale nie mogę teraz dopaść Orange Boxa w żadnym sklepie, a zakupom na Steamie jestem przeciwny. :\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Steama i tak się nie obejdzie, więc jak HL2 trafi się znowu w jakiejś śmiesznej cenie (np. promo -75%, co da jakieś 1,75?, czyli na chwilę obecną ok 7,50PLN, tyle to nawet nie kosztują "tekturki" z generalnie crapami sprzedawane w kioskach), to radzę się jednak przekonać :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ja na swoim steamie nie mam coś takiego, tak ogóle dziwne jest te "UA"(mogę się mylić informatykiem nie jestem :smile:)na końcu adresu, jest to na pewno oficjalna strona STEAM?, wydaje mi się że to zwykłe oszustwo, trochę tam "surowo" jak na steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby Valve nic nam nie powie o HL, a nie jaki Goozys[DEA] na forum GryOnline.pl powiada że ma informacje nt. nowego Halfa, być może to zwykły troll jakich wielu w necie ale coś mi intuicja mówi że on coś naprawdę wie, zbyt dobrze prawi jak na trolla (mogę się mylić).

1. It's On.

2. The ship with the hole on the Board.

3. Would you like to say something, Mr. Freeman? Mr. Freeman!? Mr. Freeman, are you still there!?

4. Loading... Loading... No more, no more.

5. - I thought you're dead. - I supposed to be...

6. Weisst du was viXEN heist?

And now I have to go to smell the ashes... once again...

A tutaj macie hipotetyczne odpowiedzi na to co napisał Goozys[DEA]

1. HL3/EP3 powstaje

2. Statek Borealis

3. Freeman dalej jest niemową

4. Podczas gry nie będzie ekranów ładowania

5. Spoiler EP 2 (

Eli żyje?

)

6. viXEN? (

eee? czyżby chodziło o wymiar XEN?

)

Źródło: http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=12058527&N=1

Edytowano przez SzamanXYZ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, jak dla mnie to po prostu kolejny fan albo szukający zainteresowania gość, który wrzuca coś co brzmi może i ciekawie, ale zapewne nie ma żadnego poparcia w rzeczywistości :D W sumie już całe ciśnienie na Valve mi minęło - jeżeli pracują nad trójką to prędzej czy później czegoś się dowiemy. Zapewne później, ale do tej pory jest sporo fajnych gier do poznania i przejścia ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...