Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Gala Smugglerków 2010 [Cieć galę zamknął]

Polecane posty

zombiasty RIP, mimo iż już się pożegnał, nie mógł nie zareagować na hałasy dobiegające aż do jego krypty. Odsunął wieko sarkofagu i zakrzyknął: "Brawo Sev! Swoją postawą zasłużyłeś na to wyróżnienie". Po czym pozbierał te części swojego ciała, które znów zgubił...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały jeszcze krewetki ze szpinakiem, kalbsteaki w sosie kaparowym i klops w sosie śmietanowo-tymiankowym. Już podaję.

Choć ryk muzyki stawał się coraz głośniejszy, a zebrani coraz weselsi, to moje wrażliwe uszy (oraz wrażliwy żołądek) zdołały uchwycić jedno magiczne słowo: kalb steak. Jeszcze nie wszystko na gali stracone, czym prędzej udaję się na poszukiwania Pezeta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Bawimy się dalej! Bawimy w rytm gitary

. Aha, tylko zignorujcie to ostatnie chyba, że Komisja tak zamierza nas wyprosić z balangi. Nie ma co, melanż musi trwać jak wtedy gdy Hitler poszukiwał swojej imprezy elektro! BOOYAH! - krzyknął Cień szalejąc dalej i nie zwracając uwagi na szczegóły jak chociażby fakt, że sala to pobojowisko. - Aha, gratulacje Sevard! IT'S OVER 10000!!! YOU WIN TEH INTERNET!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego to się nie spodziewałem. Nie zostaje mi nic innego, ja tylko pogratulować nagrody Sevardowi. A tak trochę odbiegając od tematu. Nie wiedzieć czemu. Ale coś mi mówi, że może się tu pojawić jak w zeszłym roku pan Bronek. Chyba tak się zwał ten uroczy jegomość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Sevard znów usłyszał, że go wywołali, więc wdrapał się na scenę. *

- Heh, szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego, że dane mi będzie być w tym miejscu, a tu jestem drugi raz pod rząd. Dziwne to trochę, że człowiekowi za stats dają honorowe nagrody. ;) A tak na serio zwycięzcą tej kategorii jest każdy, kto pisze na tym forum i robi to z sensem. W końcu to nie ilość postów się liczy, ale ich jakość. Jeszcze raz dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichopek zrzucił ciężką bufiastą suknię, która pod spodem kryła seksowną małą czarną, zeszedł ze sceny i wniknął w tłum skandujących imię Sevarda gości, przyłączając się do krzyczących:

-SEVARD, SEVARD, SEVARD! Gratulujemy!

i poszedł obściskać wszystkich pozostałych zwycięzców

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniosłem na chwilę głowę znad swojej pracy i zauważyłem że po pierwsze mój laptop jest w 37 częściach, a po drugie sporo się nagród przewinęło. To ten, tego, gratulacje dla wszystkich, a w szczególności tych, na których głosowałem i tych, na których nie głosowałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...