Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Gala Smugglerków 2010 [Cieć galę zamknął]

Polecane posty

Cholera, sevardowemu smokowi regulator się zaciął. Mógłby mu trochę palnik przykręcić, bo mi balrog kipieć zaczyna. Dobra, mięso już dochodzi, teraz tarta marchewka, trochę cebuli i ziół. Do tego masło i voila - karczek z balroga po bretońsku wjeżdża na salę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia szansa na wpisanie sie na listę BHP i okazanie książeczki sanepdiu. Ci z Państwa którzy nie są zaopatrzeni w ww. książeczkę proszeni sa o pozostawienie próbek kału do badania, koło stołu z wegetariańskim jedzeniem. Miejsce imprezy należy pozostawić w takim stanie w jakim sie zastało, tak wiec prosze zabrac papierki po krówkach i wszystkie smoki. Wdzięczny będę również za wszelkie datki przeznaczone na dofinansowanie fundacji opracowującej regulamin BHP. To tyle z mojej strony jako organizatora tego cyrku. Dziekuję i pozdriawam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_aul z tą mafią to bardzo dobry pomysł. Ośmielę się nawet stwierdzić, że kapitalny.

Hrabula ja niczego nie podpisuję, dopóki nie skontaktuje się z moim prawnikiem. A poza tym. Miejsce do pozostawiania próbek powinno być odpowiednio przygotowane i oznaczone. Co z ciebie za służbista. Jeżeli nawet nie potrafisz o stanowisko pracy zadbać? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragniemy wszystkim razem i każdemu z osobna serdecznie podziękować za przybycie na naszą coroczną Galę. Jest nam niezmiernie miło, że w tym roku pojawiło się tak wielu uczestników.

Ogromne podziękowania należą się wszystkim tym, którzy nawet w najmniejszy sposób przyczynili się do pomocy nad organizacją Smugglerków oraz do tego, byśmy mogli podczas gali wspólnie śmiać się, bawić i rozmawiać.

A w szczególności pragniemy podziękować Markowi Lencowi za przygotowanie grafik.

Jeszcze raz - dziękujemy!

A teraz, kiedy już naprawdę nie mamy dla Was żadnych innych niespodzianek, możecie bawić się, póki jeszcze sala nie została doszczętnie zrujnowana.

Spoglądam na miejsce, w którym niedawno stała różowa budka. Pięknie. - pomyślałam.

- Podwiezie mnie ktoś do domuuu?

Lokal zostanie automatycznie zamknięty od godziny 23:59.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_aul z tą mafią to bardzo dobry pomysł. Ośmielę się nawet stwierdzić, że kapitalny.

M&S: -Hmm w tym towarzystwie to nie do końca. Albo ja, albo Hrabula pomrzemy. Może by tak załatwić jakiś immunitet?

S: Oh no, Gary move out!

M: No pięknie i co? Balrog się przypalił. Mówiłem, nie dociskaj smoka do końca, mówiłem. :rolleyes:

Podwiezie mnie ktoś do domuuu?

Jak preferujesz podróż na miotle to czemu nie :laugh: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpańska Inkwizycja, która przez ostatnie pół godziny wspinała się mozolnie po ścianie, postanawia ogłosić z loży:

"Dziękowaliśmy już dziś za otrzymane osobiście Smugglerki. Ale chcemy też podziękować tym, którzy współtworzą to forum - dla których warto pisać, którzy się starają - i to niezależnie od tego, czy wygrali, czy byli nominowani czy też mają to dopiero przed sobą. Chcielibyśmy także podziękować Komisji, która dokładała ogromnych starań przez ostatnie 1,5 miesiąca poświęciła ogromną ilość czasu i nerwów, abyśmy dzisiaj mogli się wszyscy dobrze bawić. Czekoladowe konfetti dla wszystkich! " - po tych słowach Hiszpańska Inkwizycja skacze na żyrandol, aby stamtąd uciec przez małe okienko w dachu - prawdopodobnie właśnie ktoś nie spodziewa się jej wizyty!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Co mi pozostaje powiedzieć moi drodzy? Bawiłem się cudownie, nawałnica gości była ogromna i żałuję, że to już koniec, ale warto było tutaj być! Zaprawdę mówię wam, warto było! Aż żałuję, że do następnej takiej okazji przyjdzie nie tylko mi, ale i wam czekać ponad rok. Dlatego też moi drodzy, na chwilę odstąpię od kanonu rockowo-metalowego na rzecz kawałka, który idealnie pasuje na zwieńczenie naszej imprezy oraz umilenie czasu nim kurtyna odpadnie w dół! Proszę państwa...

... to już jest koniec. Jakby powiedział Sed, everyone of you deserves a medal :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to miasto idzie spać, budzi sie mafia. Teraz następuje wymowne wskazanie kogos Palcem, P_aul pokazuje te sama osobę palcem, pierwszy pokazujący kiwa głową, pół sali mimo, że słyszało kto wskazuje, w następnym etapie wytypuje i tak mnie lub stefana na mordercę tym samym kończy się gra, jeśli chcesz zagrac ponownie wróć na początek postu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu! Przecież musisz dbać o linię, pamiętaj o tym, moja droga! Przytyjesz pół kilograma i już Cię nie zechcą w M jak miłość! Dobrze się stało, że na sam widok resztek przeszła Ci ochota na jedzenie. Możesz opatentować nową dietę!

Seeker - zombienie? Po TAKIEJ gali? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...