Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

Dyskusje po sesji :)

Polecane posty

Ok, to ja od razu przyłączę się do pisania o nieobecnościach - jutro, popołudniu wyjeżdżam, wracam dopiero w piątek, zapewne wieczorem. I tak aż do końca roku szkolnego :] Wszyscy fani mojej twórczości xD Osoby chcące czuć się bezpiecznie pod moderatorskimi mackami, a także ci, którzy przyzwyczajeni są do tego, że rzadko odpisuję, niech się nie martwią - mam tam godzinę dziennie przy komputerze, więc napewno zaglądać będę, a odpisywać w miarę możliwości(net tam działa, jakby chciał się wykrwawić a nie mógł..).

W każdym razie bawcie się dobrze w czasie, jak mnie tu nie będzie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia dzisiejszego wpadł mi do głowy pewien ponury, nikczemczo-szyderczy koncept - aby zmienić nieco charakter tego tematu, czyli "Dyskusji po Sesji" - przy pomocy naszej własnej wyobraźni i odrobiny więcej poświęconego czasu nadać temu miejscu klimat - oczywiście nie bez waszej zgody i chęci :wink: Moglibyśmy sami zaprojektować tą karczmę, miejsce spotkań gdy umysł już zbyt paruje gonieniem za fabułą, by wymyślać coś twórczego, a jednak móc dalej robić przytyki reszcie uczestników działu- tylko w trochę lepszym stylu 8)

O ile się zgodzicie, to ten wątek przeniosę do archiwum, a nowy temat - łamiący Qbusiowy kopirajt na nazwę karczmy "Pod Śledziem solonym" z karczmy w której wszystko się zaczęło, z najnieśmiertelniejszej Sesji :D , a w nowym już wszyscy będizemy pisać w nowym stylu - przy okazji obierając sobie postaci zgadzające się z naszymi nickami, a co również byłoby ciekawe - z avatarami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to zorganizujesz :D . Tylko jeśli by to dotyczyło i ksywki i awatara to nie wiem co ja miałbym ze sobą zrobić. Udawać zabójcę, który jednocześnie wielbi Imperatora? No bo mam ksywkę z Diuny, a awatara z Warhammera. Rzeczywiście jest to bardzo fajny pomysł i popieram go w całej rozciągłości tylko trzeba by było najpierw ustalić precyzyjnie zasady i zachowanie jakie powinno tam obowiązywać. Prosiłbym także o wysłanie kilku propozycji i późniejsze głosowanie wszystkich członków FS i tego działu. Ja proponowałbym "Pod Zeschłym Umarlakiem" :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł popieram, oczywista, rzecz z avatarami ciekawa... Co do nazwy - wnioskująć po "dawnosesyjnym" klimacie, spodziewałem się raczej czegoś z jesiotrem :twisted:

A tak na marginesie... Cudowna ma maszyna właśnie przechodzi wczesnojesienną depresję, tym razem padło na dysk, który mięknie niepomiernie często... W najbliższych więc dniach będę raczej rzadziej, niż częściej. Ale Wampiur i tak żyje... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia dzisiejszego wpadł mi do głowy pewien ponury, nikczemczo-szyderczy koncept - aby zmienić nieco charakter tego tematu, czyli "Dyskusji po Sesji" - przy pomocy naszej własnej wyobraźni i odrobiny więcej poświęconego czasu nadać temu miejscu klimat - oczywiście nie bez waszej zgody i chęci :wink: Moglibyśmy sami zaprojektować tą karczmę, miejsce spotkań gdy umysł już zbyt paruje gonieniem za fabułą, by wymyślać coś twórczego, a jednak móc dalej robić przytyki reszcie uczestników działu- tylko w trochę lepszym stylu 8)

O ile się zgodzicie, to ten wątek przeniosę do archiwum, a nowy temat - łamiący Qbusiowy kopirajt na nazwę karczmy "Pod Śledziem solonym" z karczmy w której wszystko się zaczęło, z najnieśmiertelniejszej Sesji :D , a w nowym już wszyscy będizemy pisać w nowym stylu - przy okazji obierając sobie postaci zgadzające się z naszymi nickami, a co również byłoby ciekawe - z avatarami :D

Pomysł tak ciekawy, że aż nie godzi się go nie poprzeć :) Hmm... Karczma musi mieś w nazwie jesiotra :D Powiedzmy... "Pod zaśmiergłym jesiotrem" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji obierając sobie postaci zgadzające się z naszymi nickami, a co również byłoby ciekawe - z avatarami.

Oczywiście... Ale jak obrać sobie postać, która nazywa się na przykład: "AV"? Co do awatara kwestia również jest dyskusyjna - teraz mam wojownika w czarnym płaszczu, nie ma problemu. Jednak istnieją ludzie, którzy awatara zmieniają średnio siedem razy na dzień, co w takim przypadku? Zmiana "postaci"? Jak ktoś tu już powiedział; trzeba to wszystko dopracować.

Ale Wampiur i tak żyje...

Nie. Wampir nie żyje - on po prostu trwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście... Ale jak obrać sobie postać, która nazywa się na przykład: "AV"? Co do awatara kwestia również jest dyskusyjna - teraz mam wojownika w czarnym płaszczu, nie ma problemu. Jednak istnieją ludzie, którzy awatara zmieniają średnio siedem razy na dzień, co w takim przypadku? Zmiana "postaci"? Jak ktoś tu już powiedział; trzeba to wszystko dopracować.
Albo coś napisałam niewyraźnie, albo już nadchodzi Jesienny Odbieracz Weny x]

Każde z nas kreuje jakąś pozę na forum, albo inni mu kreują - Paul jest wujkiem-opiekunem wszystkich(robiącym za większość całą brudną robotę, jakby nie patrzeć x] ), Maverick zdaje się udawać ghula z depresją... Tylko, aby zrozumieć, jaką samemu ma się 'pozę' trzeba się zdobyć na odrobinę samokrytycyzmu, a później humoru, by to odpowiednio przetworzyć...

A co do awatarów, nicków i całej reszty - nic nie jest narzucone, kazdy sobie może wyobrazić siebie jak chce x] Przecież Fejs może być indianinem 'Tańczącym po Twarzach', a Święta.Śmierć może być zapalonym inkwizytorem :D

A ja optuję za nazwą "Pod Śledziem solonym", ponieważ to jest karczma, w której zaczęła się pierwsza przygoda na NSie x]

EDIT: może mnie nie być przez nieokreślenie długi czas- póki co P_aul przejmuje nad wami opiekę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to... Jezdem z powrotem... Koniec tej bestroski :D Cieszycie sie?

Pomnysl niziolki popieram pod dwoma (no, trzema :P) warunkami:

- Nazwa musi (MUSI!) miec jesiotra. Dlaczego? Sama niziolko looknij na pierwsza strone NS a zrozumiesz swoj blad :P

- Mimo zmiany charakteru nie moze zmienic sie cel istnienia tychze dyskusji, ktorym bylo jak dotad informowanie graczy o roznych sprawach okolosesyjnych (znikniecia, zakladanie nowych sesji itp.) Zastanawiam sie, czy mozliwe bedzie polaczenie funkcjonalnosci i stylu...

- Nieco obawiam sie reakcji nowych graczy, ktorzy od poczatku beda musieli wejsc w styl "sesjowy". Dotad staralem sie radzic wszystkim, aby napisali cos na DpS i tam otrzymaja pomoc...

No i kim bardziej jestem? Wujaszkiem czy mrocznym czarnoksieznikiem? Bede musial pomyslec (a to boli -_-)

Darek - trzymasz dla mnie miejsce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam z powrotem. Mam nadzieję, że teraz to nareszcieFS odżyje bo musimy kontynuować rozmowę.

Darek - trzymasz dla mnie miejsce?

Jak na razie to chyba dla mnie :D . No bo ja już wysłałem kartę poprawkową i czekam z odpowiedzią. Ty się lepiej wysil Wujaszku bo tam trzeba sklecić coś dużo lepszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pffff :P Sugerujesz ze moje dotychczasowe postaci byly slabe? Czy tez moze byly niezle, ale to juz szczyt moich mozliwosci? W takim razie widze tylko jedno wyjscie. To nie bedzie mile. Oficjalnie wyzywam cie na pojedynek. Aby jednak nie bylo zbyt prosto nie bedzie to zwykly pojedynek! Zapraszam na Poligon! Stary mistrz kontra mlody entuzjasta! Dodatkowa zasada: W kazdym kolejnym poscie trzeba sie polimorfowac w nowa, jak najciekawsza lub jak najbardziej absurdalna postac? Przyjmujesz? I czy zgodzi sie ktos to sedziowac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pffff Sugerujesz ze moje dotychczasowe postaci byly slabe? Czy tez moze byly niezle, ale to juz szczyt moich mozliwosci?
Nie trafiłeś ;D . Chodzi mi o to, że Darek ma dużo większe wymagania i nie wystarczy od tak powiedzieć: Zajmij mi miejsce. Trzeba trochę popracować. Co do Poligonu to najwyżej w sobotę kiedy wrócę bo teraz nie mogę być regularnie, ale z chęcią przyjmę to wyzwanie.

Kończ waść wstydu(sobie) oszczędź!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że już mam osobę o charakterze, która całkiem nieźle się prezentuje w moim chorym umyśle. Na razie niech będzie to postać o pseudonimie roboczym: "Father L.A.". Poza tym trzeba dokonać dogłębnej psychoanalizy własnych tekstów, co do najłatwiejszych zadań nie należy.

Nazwę pozostawiam wam, choć widzę, że bierzecie kierunek na "Jesiotra" raczej ze względu na jakieś, starożytne nieomal, tradycje z Neverending Sesji... To mi przypomina, że pora przypomnieć P_aulowi, iż nadeszła pora na poruszenie sesji we wspomnianym temacie. Tak, wiem: jestem wredny. ~^

Coś dla naszego wampira, taka mała sugestia...:

A będzie się on błąkał w kraju uciśniony i wygłodzony;

a kiedy zazna głodu i wpadnie we wściekłość,

zacznie przeklinać swego króla i swego Boga,

podniesie oczy w górę,

potem popatrzy na ziemię:

a oto tylko utrapienie i ciemności,

i przygnatająca noc!

Ale mrok będzie rozpędzony?

(...)

Mam nadzieję, że przesłanie jest jasne. Byłbym niepocieszony, gdyby było inaczej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na Poligon! Stary mistrz kontra mlody entuzjasta!
Czy ja o czymś nie wiem? Odmawiam, nie będę startowała przeciwko Fejsowi, nie mam na to czasu xD
- Mimo zmiany charakteru nie moze zmienic sie cel istnienia tychze dyskusji, ktorym bylo jak dotad informowanie graczy o roznych sprawach okolosesyjnych (znikniecia, zakladanie nowych sesji itp.) Zastanawiam sie, czy mozliwe bedzie polaczenie funkcjonalnosci i stylu...
Ależ oczywiście, że tak, bo rozmawianie tylko o podkręgosłupiu Maryni raczej mija się z celem :P

Przykład: Pulchna kobieta ubrana w bogato zdobioną suknię, z koroną na głowie - świadczącą o jej tożsamości - byciu panią Moderatorową, dystyngowanym krokiem podchodzi do tablicy ogłoszeń, mijając pospólstwo, i zawiesza do zwyczajowego "poszukuję pana Moderatorowego, pilnie", karteczkę z napisem:

Wszem i wobec rozwiewam niejasne plotki o mojej nieobecności w dniach najbliższych. Bogini zachowaj królową!

-Katarzyna II

Przez chwilę kobieta skupia się na ogłoszeniu, po czym wyciąga pióro i skreśla podpis, bo czym obok niego dopisuje jakąś bazgrołę - swoim własnym pismem, ponieważ udany test Zauważania pozwala zrozumieć, że całe ogłoszenie jest wydrukowane. Kobieca postać chce jeszcze przez chwilę coś zmienić, jednakpo chwili stwierdza, że to nie ma sensu, bo zapewne mało kto z tego pospólstwa wydał te 100 PD na umiejętność czytanie/pisanie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesiotr powiadam, jesiotr!

Wujaszku... Ja mogę sędziować, z dziką rozkoszą... Byle prędko, aż mnie bladoskóre dłonie świerzbią :D

A co do miejsc na sesji - pozwól, Face, że ja będę informować, dla kogo miejsce trzymam czy jakie mam wymagania... Dobrze?

A Wujaszkowi oczywista, miejsce trzymam, na postać czekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darek---> A czytałeś moją kartę chociaż? Bo nie wiem czy mam jakieś przeróbki robić czy jeszcze raz wysyłać bo się gdzieś zawieruszyła?

Jakby co będe w sobotę na gg.

-------------------

Dodano:

Chciałbym ogłosić, że dzisiaj zachowałem siębardzo źle i uraziłem kilka osób. Szczególnie Darka, który nie miał wobec mnie żadnych wrogich zamiarów, lecz w chwili złości wydawałem o nim niesprawiedliwe sądy.

Zachowałem się po prostu jak dziecko i teraz na spokojnie po opadnięciu emocji chciałbym przeprosić za to co powiedziałem, bo nie ma powodu aby przez takie głupoty tracić przyjaciół.

PS. Chciałbym także przeprosić P_aula, za to że musi znosić moje ciągłe wybryki.

I co mam rzec? (Po raz kolejny) Przeprosiny przyjete? Przynajmniej z mojej strony... - P_aul

Tak na marginesie... wam sie wydaje, ze bede sklejal posty na kazda prosbe? FIGA :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mnie również nie pozostaje nic, jak przeprosiny przyjąć i puścić wszystko w niepamięć... Toć straszny ciul by ze mnie był, gdybym nie przyjął :wink:

A tak poza tym... Ktoś chyba wspominał o karczemnych klimatach tego działu... Hmmm...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, kolejne dwie sprawy:

1. Jako ze wszyscy sa umiarkowanie lub tez goraca zainteresowani stoworzeniem jesiotrowej karczmy w miejsce dyskusji po sesji prosilbym nasza rozowiutka niziolke o "odpowiednie kroki" (bo za cholere nie wiem, jak sie samemu do tego zabrac, np. jak wyslac te smieci w ktorych pisze do archiwum??? xD)

2. Maverick intensywnie przebakiwal na gg o checi utworzenia nowego FS w swiecie SW. Trzy razy mowilem mu, zeby napisal o tym tutaj, ale najwyrazniej odkad zostalem modkiem wszystko musze robic sam (zanim bylem modkiem, dla odmiany, wszystko musialem robic sam...) Ponoc sa juz nawet jacys chetni, ale zanim stworze temat chce to miec na pismie. FS to FS, i tak latwo sie nowej stworzyc nie da ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul, moj drogi... a kiedy mialem napisac, jak forum padalo za dnia, a wieczorem byla sesja online (ktora niestety nie za bardzo wyszla, ale i tak bylo przyjemnie)...

ale teraz korzystajac z faktu, ze forum wyjatkowo dziala:

ZoltaR jakis czas temu postulowal (acz w zlym temacie) o utworzenie Sesji w uniwersum Star Wars - kiedy z nim rozmawialem powiedzial, ze czasy i forma Sesji sa mu niejako obojetne, przy czym podjalby sie mistrzowania gdyby bylo to konieczne.

Ja i slodka Teneniej Djo (ta nistety nie mogla by czesto pisac, ale w przypadku formy FS nie byloby to zbytnio problemem) optujemy za czasami znanymi z KotORow (albo jakis czas po nich, kiedy to towarzysze EXile'a zapewne zabieraja sie za odtworzenie zakonu Jedi). Najodpowiedniejsza forma sesji wydaje sie forma Free Sesji (Teneniel jest poczatkujaca, a mi sie bardzo podoba mozliwosc pisania dlugich i w miare ladnych postow) przy czym zastanawiamy sie czy nie uwyraznic bardziej znanego z FS zdroworozsadkowego rozwoju postaci - czyli, ze postacie wraz z rozwojem zyskuja nowe zdolnosci i ulepszaja stare (innymi slowy widoczny jest system od zera do bohatera)...

co do zmiany formy dyskusji - w sumie jestem za, acz sie zastanawiam czy moj avatar w karczmie ma byc mala dziewczynka, czy budzacym groze zakapturzonym wojownikiem (trzeba dbac o swoj ymydz)przy czym zwracam uwage, ze klimat czesto beda psuly osoby nie znajace zasad i po prostu chcace zalatwic jakas sprawe... choc zapewne bedzie to mozliwe do poprawiania w naszych postach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, kolejne dwie sprawy:

1. Jako ze wszyscy sa umiarkowanie lub tez goraca zainteresowani stoworzeniem jesiotrowej karczmy w miejsce dyskusji po sesji prosilbym nasza rozowiutka niziolke o "odpowiednie kroki" (bo za cholere nie wiem, jak sie samemu do tego zabrac, np. jak wyslac te smieci w ktorych pisze do archiwum??? )

Mój młody padawanie... jakaś różowiutka niziołka może ci pomoże, ale nie ja :P Ja jak na razie mogę co najwyżej zamknąć dzisiaj ten wątek, i jutro dogadać się z tobą na GG w sprawie reugluaminu; na razie temat zamykam, żebyście mieli na co czekać :D Jutro -pojutrze powstanie jego nowa wersja.
2. Maverick intensywnie przebakiwal na gg o checi utworzenia nowego FS w swiecie SW. Trzy razy mowilem mu, zeby napisal o tym tutaj, ale najwyrazniej odkad zostalem modkiem wszystko musze robic sam (zanim bylem modkiem, dla odmiany, wszystko musialem robic sam...) Ponoc sa juz nawet jacys chetni, ale zanim stworze temat chce to miec na pismie. FS to FS, i tak latwo sie nowej stworzyc nie da
Ciekawie by było :P I mimo, iż w końcu fajnie byłoby zagrać w sesję, gdzie można trochę rozwijać swoją postać w trakcie, to niech wam będzie - bo mimo sentymentu do El i ona zasługuje na emeryturę :D (albo 'zawieszenie' w obowiązkach :P ).

PRZYPOMINAM - W NASTĘPNYM WERSJA "DYSKUSJI PO SESJI" BĘDZIE MOŻLIWA WYPOWIEDŹ TYLKO NARRACYJNA.

Dziękuję :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...