Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

Dyskusje po sesji :)

Polecane posty

Taaa... mam wrazenie, ze nie zorzumielismy sie w jednej kwestji - nikt nie posyla naszych heroic heroes na emeryture. Gdyby tak bylo, napisalbym tego posta w dyskusjach. Mavowi (i mi) chodzilo o zalozenie nowego tematu, ktorych swoja droga ostatnio sporo i tam prowadzic rozgrywke w swiecie SW i na zasadach wolnosesjowych (czyli storytelling i brak MG). Sam myslalem nawet nad swego rodzaju polaczeniem tych sesji poprzez:

1. Wspolne dyskusje

2. Jeden regulamin

3. Jedno miejsce w niezbedniku

Wtedy odpada nam troche pracy no i mamy jeden mniej temat w dziale. Swoja droga EDFS gdyby nie byla po angielsku tez mozna by tak skleic :D

Wreszcie przepraszam, ze robie wbrew tobie, ale temat otwieram, aby ewentualni zainteresowani nowa sesja mogli o tym pogadac, przynajmniej poki nie zdecydujemy sie na zalozenie osobnych tematow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZoltaR jakis czas temu postulowal (acz w zlym temacie) o utworzenie Sesji w uniwersum Star Wars

Za! Jestem za! A nawet przeciw! Znaczy - jak coś takiego powstanie, to od razu, bez pytania, wpisujcie mnie na listę graczy...

optujemy za czasami znanymi z KotORow

Spox, mimo że przeszedłem tylko jedynkę, gdyż z powodów technicznych uruchomienie dwójeczki było niemożliwe. Ale czasy ciekawe, równie interesujące, co "Imperium vs. Rebelia", a i sposób "freesesyjny" wydaje się być ciekawym pomysłem, więc...

Tylko dajcie jakąś reklamę tej sesji (jesli będzie) w kąciku o SW w Off Topicu, bo tam dużo starwarsowych fanów zagląda, a tu prawie nikt...

czyli, ze postacie wraz z rozwojem zyskuja nowe zdolnosci i ulepszaja stare (innymi slowy widoczny jest system od zera do bohatera

No i nie zapominajmy o wpływie dialogów, uczynków i tego typu rzeczy na "ciemnostronność" lub "jasnostronność" bohatera, bo to ważne, hjehje... YHYYYY.....

A co do zmiany formy dyskusji, to bedzie coś takiego: (?)

Polipolik, odziany w kosmiczną zbroję barwy karmazynowej, z dzikim wyciem wbiegł do karczmy i wyłączył oba miecze. Usiadł ciężko na stole, wychylił łyk i rozpoczął dyskusję z najbliższym humanoidem, który nie był na tyle pijany, żeby lezeć na ziemii...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki intensywnemu procesowi łopatologii wszystko już zrozumiałem. W ramach obowiązku też się zgłaszam na ochotnika(długo tak nie pociągne jak się będe wszędzie zgłaszał ;) )do tych sesji w klimatach SW. Mam tylko jedno zasadnicze pytanie do wszystkich:

Mav mówi o tym żeby wprowadzić system zdobywania doświadczenia przez bohaterów i wyuczaniu się przez nich odpowiednich umiejętności. jak rozumiem to będzie to uproszczony system, a nie coś takiego, że pociacham szturmowca i zdobywam sto punktów i moge je rozdzielac na różne cechy? Jeśli tak to chyba podobnie jest już w FS bo tam też możemy pisać, że nasi bohaterowie zgłębiają jakieś nowe arkana wiedzy i nie jest to żadnym novum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w tworzącej się właśnie sesji SW znajdzie się jeszcze jedno miejsce, to chętnie się przyłączę. Co prawda nie znam świata SW z czasów KotORa, lecz mam nadzieję, że nie będzie to zbyt duży problem. Ewentualnie najpierw przypatrzę się z boku, a dopiero potem przyłączę się do gry. Tak czy inaczej, możecie mnie zapisać na listę potencjalnych graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...