Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

a według mnie nie

to było oczywiste zakończenie eksperymentów przez Salamandrę i Zakon w dwóch formach:

1.superpotęznych mutantów poznanyych w epilogu

2.wiedżminowatych assassynów

chociaż to tylko domysły ,ale przecież nie ocalało zbyt dużo wiedżminów ,więc twoja wersja jest mało prawdopodobna(ale wciąż możliwa)-czekamy na kontynuację

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem. Jestem w misji w której trzebna te wszystkie sefiry w obelski wsadzic. Mam juz prawie wszystkie. Brakuje mi tylko tej które da mi Raymondo. On każe mi zabic Baranine. Ale kiedy ide do Baraniny go zabic nie da sie z nim walczyc. Co mam zrobic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem. Jestem w misji w której trzebna te wszystkie sefiry w obelski wsadzic. Mam juz prawie wszystkie. Brakuje mi tylko tej które da mi Raymondo. On każe mi zabic Baranine. Ale kiedy ide do Baraniny go zabic nie da sie z nim walczyc. Co mam zrobic?

jak ty offtopujesz to ja też mogę:)

przyjdż do niego w nocy do domu tam będzie włączony tryb niebezpieczny

ja mam takie coś mam 8 sefir a w dzienniku pokazuje ,że 7 czy to się wyrówna ,bo już dwa razy przeszedłem więc jakbym miał powtarzać to bym sobie odpuścił

Edytowano przez chuunin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że były już problemy z dziennikiem na temat sefir, ale to nie przeszkadzało w ukończeniu tego questu.

a według mnie nie

to było oczywiste zakończenie eksperymentów przez Salamandrę i Zakon w dwóch formach:

1.superpotęznych mutantów poznanyych w epilogu

2.wiedżminowatych assassynów

chociaż to tylko domysły ,ale przecież nie ocalało zbyt dużo wiedżminów ,więc twoja wersja jest mało prawdopodobna(ale wciąż możliwa)-czekamy na kontynuację

Ja bym stawiał na to, że to wiedźmin z zewnątrz, nie związany bezpośrednio z Javedem bo w końcu Azar nie mógł się pochwalić wiedźminami w pełnym tego słowa znaczeniu - on tworzył tylko szkaradne mutanty.

Edytowano przez noniewiem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na to, że to wiedźmin z zewnątrz, nie związany bezpośrednio z Javedem bo w końcu Azar nie mógł się pochwalić wiedźminami w pełnym tego słowa znaczeniu - on tworzył tylko szkaradne mutanty.

Moim zdaniem jest to albo wiedźmin z jakiejś zapomnianej szkoły, albo specjalnie wyszkolony zabójca pod wpływem eliksirów (czytaj ma coś wspólnego z czarodziejkami (Lożą w sensie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na to, że to wiedźmin z zewnątrz, nie związany bezpośrednio z Javedem bo w końcu Azar nie mógł się pochwalić wiedźminami w pełnym tego słowa znaczeniu - on tworzył tylko szkaradne mutanty.

to że w grze było pokazane ,ża Azar tworzył tylko mutanty to nie znaczy ,że nie mógł wykorzystać mutagenów to stworzenia zabójcy o pewnych cechach wiedżmina

a wiedżminów z zewnątrz już dawno nie ma bo 2/3 szkoły zostały zniszczone a w ostatniej ostali się Vesemir i spółka

P.S.ja też wybrałem Triss i przy tym podejściu też zamierzam(nie wiem czemu?)

Edytowano przez chuunin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za pierwszym razem wybrałem Shani, a dopiero za drugim Triss :)

Co do tego zabójcy, to był on wiedźminem z innej szkoły ( nie pamiętam jakiej, kiedyś na innym forum przeczytałem, że jego szkice, razem ze szkicami jego amuletu były w Artbooku z edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej szkoły? nie wydaje mi się chociaż nie wykluczam tego zupełnie

ale z Szkoły Gryfa czy szkoły Kota(oby to drugie ,bo tam były wiedżminki-ciekawe:)

co do kart rozczarował mnie brak karty Carmen przy tej profesji spodziewałem się ,że prędzej lub póżniej...

Edytowano przez chuunin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kart rozczarował mnie brak karty Carmen przy tej profesji spodziewałem się ,że prędzej lub póżniej..

Podobne miałem nadzieje. Grę przechodziłem 1,5 raza i zebrałem niemal wszystkie karty, wykonując przy tym wszystkie questy(

oprócz jednego, bo skąd miałem wiedzieć, że nie będę mógł później w V akcie zajrzeć do barmanowego ekwipunku.

Owe karty były ciekawym pomysłem i trafnym patrząc na postać i osobowość Geralta. Czemu nie ma karty Carmen wyjaśniła dalej jej historia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem po tym quescie z 3 aktu

z wilkołakiem

też sobie odpuściłem Carmen

karty to wspanialy pomysł (nie z powodu co przedstawiają ,ale po prostu lubie kolekcjonować w grach różne bajery-jak kiedyś grałem w Harrego Pottera to zbieranie kart było tam jedyna interesująca rozrywka)

poza tym dobrze ,że jest poradnik bo niektórych questów bym nawet nie znalazł np. przyjdż po questa do gościa koło wejścia do kanałów ale tylko pomiędzy 7:00 a 9:00

przypadkiem raczej ciężko na tego pana trafić

Edytowano przez chuunin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę szczerze przyznać, że na hardzie grało mi się łatwiej niż na normalu :)

To wynika zapewne z wprawy :thumbsup:

Ciekawe czy w następnej części gry będzie coś o

Ciri, w końcu w czwartym rozdziale pewien karczmarz o niej opowiadał choć Geralt nie pamiętał tego.

Osobiście przeszedłem Wiedźmina dwa razy i przechodzę trzeci, a jeszcze mi się nie znudziło.

Też mnie to ciekawi..myslę że jak nie w "II" to może w kolejnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Alvin był alternatywą dla Ciri. CD project RED zapewne w ten sposób chciało być odmiennym od sagi

też myśle że Alvin to alternatywa dla Ciri, a Triss/Shani alternatywa dla Yennefer

ja bym wolał chyba, żeby jej nie było :) Wole żeby została mi w pamięci tak jak ja sobie ją wyobrażam :)

Kto wie co szykują twórcy...... Jeżeli w ogóle coś szykują ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myśle że Alvin to alternatywa dla Ciri, a Triss/Shani alternatywa dla Yennefer

Nie sądzę. W oryginalnym zamyśle głównym bohaterem Wiedźmina wcale nie miał być Geralt. Cała otoczka fabularna została więc przygotowana tak, by (uwaga, spoiler dotyczy książki)

uzyskać spójność z Sagą. A w zasadzie spójność z jedną z wielu interpretacji zakończenia - czyli tą, w której Geralt, Ciri i Yennefer żegnają się z tym światem.

. W jakiejś - zapewne zaawansowanej już fazie produkcji - podjęto decyzję o wykorzystaniu mimo wszystko Geralta. Podmienienie "no name'owego" wiedźmina na Wilka było zapewne w miarę proste. Wyobraźmy sobie fabułę gry - z małymi modyfikacjami - bez Geralta. Gra? Ba, moim zdaniem gra i buczy. A dorzucenie na pewnym etapie Ciri i Yennefer wywraca wszystko. Ale już w drugiej części - kto wie, kto wie -

skoro CDP RED wskrzesił białowłosego, to może równie dobrze wskrzesić kobiety jego życia...

Edytowano przez Norbi77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(spoiler dotyczy książki)

Z tego co pamiętam to Ciri nie zupełnie umarła, ona po prostu przeniosła się razem z Geraltem i Yennefer w zaświaty, tyle że ona mogła przecież spokojnie między światami podróżować, więc teoretycznie ma możliwość wydostania się stamtąd w każdej chwili.

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale wydaje mi się że właśnie tak było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...