Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@blaze

Widzę, że nie tylko ja dziś zostałem uszczęśliwiony przez listonosza biggrin_prosty.gif

Po 3 tygodniach oczekiwania w końcu dostałem moją limitkę Forzy 5...

6vjk.jpg

6imn.jpg

@up

Najbardziej mnie boli, że jest to format pudełka Blu-ray :/ Trochę poszli też na łatwiznę, bo w nowych pudełkach płyty są umiejscowione pod okładką, a w tym przypadku napis "STEELBOOK tm" znajduje się do góry, wszystko było by ok, gdyby nie był wyryty do góry nogami :P. Środki wzięli żywcem, ze steelów z PS3/4, mały szczegół ale razi.

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - do mnie jeszcze nie dotarła "limitka" Forza Motorsport 5. Mam nadzieję, że jutro przyjdzie.

Orchi? Zuploaduj pierwsze zdjęcie jeszcze raz, bo nic nie widać ;) . Mam jeszcze pytanie - czy paczka była w stanie nienaruszonym? Steelbook jest jakoś zafoliowany, czy "na żywca" wrzucają do koperty i wysyłają?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

Nie widzisz obrazków ? Dziwne, bo mi żadnego błędu nie pokazuje. Steelbook opakowany był w tą kartonową obwolutę i folię. Całość zapakowana była w kartonową kopertę wykonaną z dość grubego materiału. Była ona niewiele większa od całego steelbooka. Steel na szczęście doszedł mi bez żadnych uszkodzeń czy defektów. 3mam kciuki za Twoją kopię smile_prosty.gif

@edit

W zasadzie studiując informacje zawarte na opakowaniu natknąłem się na bardzo ciekawą rzecz. Zwróćcie uwagę na informację zawartą pod kodem kreskowym trollface.gif

6gx9.jpg

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Merlinie parę ciekawych cen na EK Max Payne 3, Men Of War: Wyklęci Bohaterowie, Borderlands 2: Collector's Edition - Vault Hunters, Final Fantasy XIII-2, Król Artur II, World of Warcraft: Mists of Pandaria

http://merlin.pl/out...00,300,500,1000

Król Artur był za 34 zł.

Edytowano przez sergeron
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła oferta, szczególnie Mists of Pandaria za 60 zł!!!

Sam wziąłem tylko Men of War. Króla Artura też chciałem ale go nigdzie nie widać. Po ile był?

lol, po moim zakupie Men of Wara już nie ma:D

Wszystkiego po 1 sztuce mają czy co?

Edytowano przez blazercruel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Merlin anulował moje zamówienie... Oto powód:

Pozycje

(tytuł, liczba egzemplarzy, wartość)

1. 5908305203599 - Men Of War: Wyklęci Bohaterowie Edycja Kolekcjonerska (PC), 1 szt., 52zł

nie są dostępne u naszych dostawców

Zamówienie zostało anulowane z powodu braku zamówionych towarów u dostawców.

Jednocześnie informujemy, że aktualizacja informacji o terminie realizacji i dostępności produktu wyświetlana na naszych stronach uaktualni się w ciągu najbliższej doby.

W d**e sobie lecą???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, nie jesteś sam, sporo anulowali.

Ja mam status "Przewidywany termin wysyłki zamówienia: do 2014-03-10 "

Kasy z PayPala- z kart kredytowej też nie pobrali. Dziwny sklep. Wysłałem do nich e-maila ale nie odpisują.

A zamówiłem Two Worlds 2 Velvet Edition i Król Artur 2 EK.

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaklepałem Pandarię i odpukać na razie nic nie wykombinowali. Planowana wysyłka ustalona jest niby na 12, więc zobaczymy.

@up

Figurka Maxa jaka jest każdy wie, ale za te 80-100 jest całkiem przystępna oferta, w przeciwieństwie do premierowego 299/399.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merlin anuluje sporo zamówień. Zamówiłem miCoach, RE6 i Dishonored na PS3 i właśnie dostałem maila, że nie dostanę nic.

Kiepski to sklep. W ogóle jakoś polskie serwisy prezentują tragiczny poziom. Muve się skompromitowało z PS4 tracąc wszelką wiarygodność, gram.pl wysyła kody pre-paid do 48h po otrzymaniu płatności, a merlin nie jest w stanie kontrolować liczby zamówień. Smutna jest ta masowa niekompetencja na naszym rynku.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadal zamówienie w realizacji. Wysyłka do 13.12.2013r. Ciekawe czy warto jeszcze robić sobie nadzieję, ale może jednak się uda.

Edit. Jednak anulowali. Ciekawe jak długo będę musiał czekać na zwrot kasy. Co do samego sklepu, to ktoś z innej strony pisał, żeby opisać swoje zamówienie na ceneo. Nie chodzi oczywiście o bezmyślne odrzucanie błotem, a rzeczowe opisanie swojego zamówienia.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam poczytać na Facebooku o Merlinie, ten sklep to oszustwo, nawet wysyłają e-maile z pożyczką w Providencie.

Towar wisi dostępny a pani w e-mailu twierdzi że nie ma, a zaś na PW na Facebooku dostaję info że drugiej gry nie ma dostępnej, a że nie opłaciłem, to proponują to zrobić. Fail Roku.

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...