Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Nie mniej jednak z tego co widziałem, ta figurka jest dużo stabilniejsza od tej z częścią statku.

Hmm, że co proszę ? Fragment statku jest tak duży i tak ciężki, że nie wyobrażam sobie bardziej stabilnej podstawy. Natomiast na kilku unboxingach, które oglądałem widziałem, że niektórzy mają problem właśnie z tą kwadratową podstawką z edycji bukaniera, która moim zdaniem powinna być ciut większa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, że co proszę ? Fragment statku jest tak duży i tak ciężki, że nie wyobrażam sobie bardziej stabilnej podstawy. Natomiast na kilku unboxingach, które oglądałem widziałem, że niektórzy mają problem właśnie z tą kwadratową podstawką z edycji bukaniera, która moim zdaniem powinna być ciut większa.

A ja akurat widziałem kilka unboxingów podczas których ludzie narzekali, że figurka z częścią statku się przewraca gdy ją lekko ruszyć. Figurka Edwarda przeważa całość dlatego że spód statku jest za wąski...

Ma ktoś i może potwierdzić?

Moja figurka z Bukaniera lekko się chwieje, ale tylko gdy się ją rusza. Jak się postawi to nie ma możliwości, żeby się przewróciła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś napisać czy edycja specjalna maxa jest warta tych 85zł? Jak jakościowo jest wykonana figurka? Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na te pytania?

Figurka jest... powiedzmy, że przyzwoitej jakości, ale nic więcej (na pewno widziałem gorsze). Za to w mojej opinii jej pierwszorzędną wadą jest... wielkość. Jest na tyle wielka, że nie miałem gdzie jej ustawić. W związku z tym, że figurczyna nie przedstawiała dla mnie jakichkolwiek wartości, odsprzedałem ją razem z pudełkiem. Zostawiłem sobie "tylko" metalowy brelok, który choć niepozornych wymiarów, to wykonany naprawdę rewelacyjnie (a w dodatku swoje waży, jak na brelok).

Grafiki też są bardzo duże i były na tyle kiepskie, że wylądowały w koszu, bo z pewnością chętni na nie by się nie znaleźli. Soundtrack jest cyfrowy i tu wielka szkoda. Reasumując - jedynym sensownym elementem jest brelok, od biedy również figurka - czy raczej "figura" - aczkolwiek mi nie przypadła do gustu. Za 85 zł można brać, chociaż nie jest to najlepszy stosunek zawartości do ceny IMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat widziałem kilka unboxingów podczas których ludzie narzekali, że figurka z częścią statku się przewraca gdy ją lekko ruszyć. Figurka Edwarda przeważa całość dlatego że spód statku jest za wąski...

Ma ktoś i może potwierdzić?

W życiu nie uwierzę, że ta figura może się wywrócić, chyba, że ktoś miał mega pecha do podstawki. Tak się składa, że mam tą figurkę, i tak jak pisałem sam "statek" jest dość ciężki i ma całkiem solidne wymiary. Sama podstawa przypomina trójkąt z podstawą o długości 16 cm i wysokością 15 cm.

xeiz.jpg

07ut.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się spierał. Ale dla przykładu taki NRGeek o tym mówił. Polecam zbadać jego unboxing.

A to że podstawą jest trójkąt, to sam wyjaśniłeś dlaczego może się przechylać. Wystarczy spojrzeć z której strony jest Edward.

@DOWN

Widać jest taka szansa... Skoro Orchi mówi, że u niego stoi dobrze, to pewnie i felerne się trafiają. Oby jednak rzadko. Nie wyobrażam sobie, żeby figurka za którą płaciłem ponad 300 PLN miała mi się przewracać...

Edytowano przez Lucciver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że to tak jak z tymi figurkami które jeden z kolegów miał pokrzywione byłem u mnie w Media Markt nie otwierałem ale tyle ile było widać przez folię to było ok wszystko z nimi czyli gość z unboxingu mógł trafić jakąś beznadziejnie wykonaną akurat (może w tej samej fabryce co "krzywy Czarnobrody")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby nakład był wyczerpany a tu proszę znowu na stanie :)

Assassin's Creed 4: Black Flag - Buccaneer Edition

http://www.empik.com/assassin-s-creed-4-black-flag-buccaneer-edition-pc-ubisoft,p1067862101,multimedia-p

PS. czy dostaliście kolekcjonerkę w folii ?

poza tym wygląda że na kolekcjonerki UBI jakoś nie ma zbytniego szału :) trzeba czekać na wyprzedaże

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, zbieram wiedźminy - i mam małe pytanie. Ile wersji tych dwóch gier wyszło? bo z tego co wiem to było tak:

1:

EK, Update, Zwykła, Rozszerzona

2:

Dark, EK, Rozszerzona, Zwykła.

To wszystkie?

ps, żeby nie było czczego gadania i offtopu to macie linka do najnowszego pudełka battlechesta smile_prosty.gifhttp://allegro.pl/na...3724209724.html

@Down - ta "Kolekcja" to ta z ebookiem, ta?

Edytowano przez ExE221
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , wszystkie które wymieniłeś zgadzają się. Są jeszcze z dwójki Edycja Specialna z Empiku i Wiedźminska kolekcja zawierajaca W1 Rozszerzoną I W2 Podstawową lub W1 Nowszą edycje Rozszerzoną(Różni się DVD-Boxem i mozliwością instalacji na Maca, niczym więcej) oraz W2 edycja Rozszerzona. Ta druga "Kolekcja wiedźminska" jest rzadsza , ale miałem styczność z nia na allegro, nie kupiłem jej ponieważ szybko znikła. Oraz wiele innych ale tylko z zagranicy.

Zapomniałem się podzielić że zakupiłem z muve Dark Souls Prepare to Die Edition i powiem że za 50zł jak najbardziej warto. Odliczając koszt wysyłki 13.90zł z UPS, (36.10zł za grę lub trochę więcej ze wzgledu na mniejszą cene za wysyłke dla przedsiębiorstw) otrzymuje się Artbook który jak na mały format posiada przytłaczajaco sporo artów(170 stron), 5 pocztówek(litografi), Złozony plakat , gre wraz z soundtrackiem i Behind The Scenes. Najbardziej zaskoczony jestem starannością z jaką zapakowali całość. Pudlo zbiorcze nieznacznie zostało pogięte ale nie mam żalu, ważne że cała paczka była solidnie opakowana i było widac że nie została szkodzona umyślnie.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SasWickas

Też zamówiłem Dark Souls. U mnie w pudełku było dolne otwarcie pogięte od środka (nie wiem jak to możliwe). Faktycznie jest to dobry zakup za tą cenę, a artbook ma bardzo ładne arty wg mnie. Do tego wziąłem Max Payne 3 SE. Wiedziałem, że to ma być duże pudło, ale nie, że aż takie. Nie zmieściło mi się na półkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prometheus - dziękuję bardzo za odpowiedź wink_prosty.gif

Mam kolejne pytanie. Na pewnym portalu stoi kolekcjonerka Diablo III za 150zł (z kw), zaś jedynym mankamentem jest fakt, że brakuje tam czaszy diablo i pendrive-a (no i oczywiście klucza z grą). Jak myślicie warto się zaopatrzyć w ten zestaw z myślą o późniejszym dokupieniu czaszy? Na kolekcjonerce szczerze powiedziawszy mi zależy - tylko ten jeden mankament wprowadza mnie w zakłopotanie.

Edytowano przez Lynxwind
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC IV Skull Edition bez klucza za 10 zł + wysyłka (najtańsza za 11zł):

http://allegro.pl/as...3756315566.html

@down

Jest w tej chwili za 18GBP na zavvi z darmową przesyłką do Polski.

http://www.zavvi.com/games/platforms/xbox-360/hitman-absolution-deluxe-professional-edition-includes-exclusive-10-vinyl-statue/10623050.html

Edytowano przez sergeron
  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...