Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Dzisiaj dostałem Skull Edition. Zamawiałem ją listem poleconym priorytetowym. Myślę, że przesyłkę dostaną ci, którzy dostali takiego maila jakiego wkleił powyżej robart (ja dostałem go w poniedziałek rano). Przy okazji była też ulotka z kodem rabatowym (oszałamiające 3% zniżki) do pewnego keyshopu. Nie kupuję kluczy w keyshopach, bo to za duże ryzyko, ale z ciekawości wszedłem na te stronę. Od razu rzucają się w oczy sprzedawane klucze "Assassins Creed IV - Black Flag Skull Edition Uplay cd-key" za 127,90 zł.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Ja też dzisiaj dostałem tego Skulla, też zamawiałem poleconym priorytetem i również dostałem w poniedziałek rano maila że wysłali grę. BTW, jest ktoś kto dostał tą edycję z drugiej aukcji? Ja sam zamawiałem z pierwszej, i chyba Ty, sergeon, też.

jak ktoś chce ten kod do keyshopu inexusa, oto on: INEXUS-2013-10089

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta sama w sobie jest opisana prawidłowo - wrzucając muzykę do Winampa wszystkie podpisy są poprawne. Natomiast wrzucając do Windows Media Player pojawia się problem, bo ten pobiera opisy cyfrowe z sieci i ktoś odruchowo chyba zaznaczył, że to Assassin's Creed Revelations CD1 i tak zostało. Nie wiem jak my możemy edytować bazę Microsoftu, ale chyba nie pozostaje nam nic innego jak ręczna zmiana podpisów na kompie, albo zgrywanie innym programem.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie je widziałem przedwczoraj, ale nie były osobno do kupienia tylko dodawane do Happy Meal.

Edit. A jednak można było kupić, ale nie widziałem, żeby było to jakoś opisane. Sorry za błąd. Dzisiaj pójdę po nie i kupię, bo wydają się naprawdę fajne.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie je widziałem przedwczoraj, ale nie były osobno do kupienia tylko dodawane do Happy Meal.

Edit. A jednak można było kupić, ale nie widziałem, żeby było to jakoś opisane. Sorry za błąd. Dzisiaj pójdę po nie i kupię, bo wydają się naprawdę fajne.

W pobliskim McDonaldsie bez problemu kupiłem wszystkie :P. Tak jak gość pisał 1 figurka 5 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blazercruel

W jaki sposób ją zamówiłeś?

@up

Też właśnie przed chwilą poszedłem kupić. U mnie nie było jednej figurki (tej z monetą), ale poszukam jej w innym McDonaldsie. Do tego jedną figurkę dostałem trochę zniszczoną (ułamany plastik), ale zauważyłem to przed otwarciem i pójdę ją wymienić (mam nadzieję, że nie będzie z tym problemu).

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Od chińczyka:P

Ciężko było się porozumiewać ( w dzień nie mam zbytnio czasu, trzeba było siedzieć siedzieć na kompie do rana ) i nie wszyscy chcieli w ogóle wysyłać poza granice Chin. Niby wysyłanie chińskich gier za granice jest zabronione. Na szczęście znalazłem jeden jedyny sklep, gdzie mógł wysłać gry do Polski. Tanio nie było ( za wysyłkę dwóch skrzynek i dwóch wersji ''standardowych'' zapłaciłem jakieś 1450 yuanów, co na nasze wychodzi ok. 700 zł... ), ale co zrobić. Dał rade zaznaczyć pake jako gift i tak też ją spakował ( pudełko z kokardkąbiggrin_prosty.gif ). 6 kg paczka doszła w 10 dni.

@down

Nice, zwłaszcza steelbook, choć pewnie go nie kupię ze względu na to, że Forzy nie ma na PC a tylko takie steele zbieram:)

Edytowano przez blazercruel
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...