Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Imo kiepska oferta, bo, po pierwsze, na wirtusie jest od dłuższego czasu za 2 dyszki, a po drugie trochę niepokojące jest umieszczenie "gamebook" w kategoriach chytry_prosty.gif.

Mimo że sama oferta względem wirtusa jest kiepska, to i tak opłaca się zamówić: 34.90 zł i kurier po przedpłacie za darmo vs. 19.90 zł + 14.99 zł kurier po przedpłacie, czyli w sumie muve przegrywa tylko o 1 grosik tongue_prosty.gif. Kwestia zaufania do danego sklepu. Lub też odwiedzenie działu "wyprzedaż" na wirtusie, często świetne okazje się tam trafiają smile_prosty.gif.

Edytowano przez Gabriele
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się pochwalę dwoma najnowszymi nabytkami, przepraszam za koszmarną jakość zdjęć, nie miałem dostępu do niczego co robi je w miarę dobrej jakości, ale nie jest to raczej ogromny problem, zdjęcia grają tylko rolę uwierzytelniającą wink_prosty.gif.

Mniejszy kąsek, wyrwany za 3 dyszki, pozdro dla Yapera wink_prosty.gif

IRPZIYB.jpg

Oraz danie główne, nowa sztuka w folii, wyrwana na allegro za... 74 zł + KW, dla mnie świetny deal.

C0105qB.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe nabytki Panowie, gratulacje biggrin_prosty.gif

Ubi jak to ma w zwyczaju pokazuje wizualizacje kolekcjonerek na krótkich filmikach. Tym razem pokazali wizualizację edycji Bukaniera. Figurka i solidny artbook zapowiadają się bardzo smakowicie.

@Edit

Prawdopodobne limitki CoD: Ghosts

Hardened Edition

2zlj.png

Prestige Edition

n1gk.png

Fajnie, że w końcu wpadli na pomysł, żeby wrzucić do limitek pełnoprawnego season passa, ale i tak raczej nie pomyślę nad wydaniem (300 zł?) na premierę.

@Edit2

Kolekcjonerka BA:Origin na rynek amerykański :

eeww.jpg

Statuetka Jokera z całym otoczeniem miażdży system, dodatkowo telewizory mają być "wyposażone" w diody LED. Bardzo ciekawi mnie cena...

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultima uruchomiła zamówienia na edycje kolekcjonerskie W_D, AC IV:

Watch Dogs PL Vigilante Edition PC

Assassins Creed IV Black Flag PL Edycja Czaszki PC

Ja decyduję się na nowego Batman'a, który jest dla mnie must have odpuszczam sobie te mniejsze edycje. ; )

Edytowano przez MajkelAMG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z kolei na ogłoszenie edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 3, zapewnię nastąpi to dopiero w przyszłym roku ale pomarzyć zawsze można co znajdzie się w komplecie. Oby tylko nie puzzle, ciekawie by było gdyby dali odmienną okładkę gry do EK lub steelbook choc zapewnię nie tania by była wtedy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3: Dziki Gon to prawdopodobnie będzie najważniejsza premiera przyszłego roku dla mnie (na chwilę obecną na pewno, ale być może jeszcze jakiś projekt po drodze zaskoczy). Edycja kolekcjonerska jest wręcz obowiązkowa. Mam nadzieję, że pójdą o krok do przodu i jakość będzie jeszcze wyższa od tego co dały nam jedynka i dwójka w swoich mocno limitowanych wydaniach. Wiadomo, nikt nie wymyśli koła na nowo, dlatego z otwartymi ramionami powitam nowy, pełnowymiarowy artbook, eleganckie pudło na całość, być może steelbook, a jako ukoronowanie zestawu poproszę figurkę Geralta lub miniaturową replikę mieczy - jeden na potwora, drugi na człeka ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka by kolekcjonerka Wiedzmina 3 nie byla, to i tak z pewnoscia rozejdzie sie ona na pniu. Mam nadzieje, ze wprowadza ograniczenie ilosci zamawianych egzemplarzy przez pojedyncze osoby i nie bedzie takich sytuacji, ze ktos kupi sobie 10 sztuk, a pozniej wystawi je na serwisy aukcyjne, przez co fani gry beda zmuszeni przeplacac, bo naklad kolekcjonerek zostanie wyczerpany. Co prawda edycje kolekcjonerskie pierwszego i drugiego Wieska sobie ostatecznie odpuscilem, ale ze mowa tutaj o zwienczeniu trylogii i patrzac po zapowiedziach gra zapowiada sie wysmienicie, to pewnie skusze sie na kolekcjonerke Dzikiego Gonu. I chyba bede musial uderzyc do mojego kontaktu w CDPR, co by mnie preorder nie ominal. smile_prosty.gif

@KinkakuuGinkaku

A po co? Grunt ze pewien kontakt jest, szczegoly nikomu do szczescia potrzebne nie sa, prawda? Zreszta nie napisalem, ze zalatwie sobie cos na skroty, wiec afery nie ma co robic.

@SasWickas

O tym wlasnie mysle - kolekcjonerka W2 rozeszla sie tak szybko, ze zanim zdazylem zlozyc zamowienie juz byla niedostepna...

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu powiadom jeśli będziesz miał okazje dowiedzieć się, o możliwości składania przed sprzedaży na EKwink_prosty.gif . Zapisałem się na pre-order newsletter ale do tej pory nie rozpoczęli kampanii reklamowej, oby można było zamówić EK pod koniec roku. Dwie wcześniejsze zakupiłem, koniecznie skompletuje i trzeciego Wiedźmina, tylko oby cena nie odbiegała znacząco od tej z dwójki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym wlasnie mysle - kolekcjonerka W2 rozeszla sie tak szybko, ze zanim zdazylem zlozyc zamowienie juz byla niedostepna...

Premiera Wiedźmina 2 odbyła w okolicach 15 maja (16 chyba?) 2011 roku, kolekcjonerki "rozeszły się" na gram.pl po kilku dniach, a w październiku tego samego roku można było nabyć je w tym samym sklepie o 50 zł taniej niż w chwili premiery i wcale nie zeszły tak szybko. Spisek? :> Czy może raczej marketing? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewno będzie 3 i trochę tych kolekcjonerek wiec na bank ich nie zabraknie, a jak jeszcze wprowadzą konieczność przedpłaty to już w ogóle nie powinno być problemu

PS. za niecałe 20 funtów można wyrwać tą kolekcjonerkę

http://www.game.co.uk/en/disney-epic-mickey-2-the-power-of-two-exclusive-collectors-edition-187045?categoryIdentifier=390101

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gabriele

Nie wiem czy spisek, czy marketing, ale z tego co ja pamietam (fakt, swoje lata juz mam, ale jak do tej pory wiekszych problemow z pamiecia nie zaobserwowalem u siebie :P), to pre-ordery na kolekcjonerke Wiedzmina 2 ruszyly jakis czas przed premiera gry i kiedy sam chcialem zlozyc zamowienie to juz ich nie bylo, przynajmniej wedlug gram.pl. Jak bylo pozniej z ich dostepnoscia na gram to szczerze mowiac nie wiem, bo po informacjach o wielu przypadkach otrzymania uszkodzonych pudel i nadtluczonych popiersi Geralta po prostu odpuscilem sobie zakup tej kolekcjonerki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bylo pozniej z ich dostepnoscia na gram to szczerze mowiac nie wiem, bo po informacjach o wielu przypadkach otrzymania uszkodzonych pudel i nadtluczonych popiersi Geralta po prostu odpuscilem sobie zakup tej kolekcjonerki.

Żałuj w takim razie, ponieważ swój egzemplarz nabyłem właśnie w październiku za 180 zł, wszystko (łącznie z popiersiem) było w idealnym stanie. Parę znajomych mi osób również zamawiało w tym czasie i także otrzymało wszystko w stanie idealnym. Więc to nie resztki magazynowe. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekaliśmy się oficjalnej informacji na temat edycji limitowanej Forza Motorsport 5. Szkoda, że oprócz steelbooka i naklejek, mamy praktycznie tylko cyfrowy stuff, ale i tak nie zmienia to faktu, że fan serii powinien jednak posiadać w swoich zbiorach kolejną część gry w wydaniu innym, niż standardowe.

Jeżeli premiera ma mieć miejsce w listopadzie to zanosi się na to, że grę będę posiadał wcześniej, niż konsolę.

Link: http://forzamotorsport.net/en-US/news/FM5_LE_Announce .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FM5

Byłbym w stanie przełknąć niemalże identyczny steelbook, różniący się od tego z Forzy Horzion tylko tytułem i być może jakimiś detalami związanymi z kolorystyką. Jednak po raz kolejny zamiast season passa dodają beznadziejny vip pack, który niby wart jest 20 dolców, ale nie wnosi praktycznie nic. Wolałbym zapłacić więcej, ale dostać coś konkretnego. Różnica w cenie będzie zapewne wynosiła 20 euro, a przy całym zamieszaniu z X1 nie wiem czy jestem gotów na takie "poświęcenie". Zawiodłem się strasznie, choć sam nie wiem na co liczyłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem rozczarowany limitką Forzy 5, ponieważ oczekiwałem czegoś więcej - mini artbook zadowoliłby mnie wystarczająco. Zważywszy na to, że prawdopodobnie XONE nie kupię w tym roku (jeśli nie będzie można grać na polskich kontach), to i z Forzą 5 muszę się rozminąć :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Zawsze mozesz kupic te Forze 5 "na zas", tak ze gdy juz staniesz sie szczesliwym (?) posiadaczem XOne to od razu bedziesz mogl zainstalowac sobie zakupiona wczesniej Forze. :)

Ja dzis postanowilem "zaszalec" i wykorzystalem vouchery jakie mialem do GameStopu. Teraz voucherow juz nie mam, a na dodatek i konto bankowe takze lekko sie uszczuplilo, ale w zamian mam zlozone dwa pre-ordery na to i na to. Co do tego drugiego, to do konca sie wahalem, czy zamawiac gre przed premiera i to na dodatek w innej niz standardowa wersji, ale patrzac na swoje statystyki na Steam dotyczace poprzednich odslon, doszedlem do wniosku, ze i tak pewnie spedze przy tym tytule wiele godzin i moge sie szarpnac na cos ekstra. Zreszta i tak jest to tylko edycja specjalna, bo jeszcze na glowe nie upadlem, zeby za edycje kolekcjonerska placic tyle ile obecnie za nia chca... Zastanawialem sie jeszcze nad tym i nad tym, ale pierwsze wyglada dosc tandetnie, a drugie bez odpowiedniej bazy prezentowac sie wcale nie bedzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ano mialem bony, ktorych waznosc uplywala 31 sierpnia i nie mialem mozliwosci przetrzymac ich na pozniej. Edycji Vigilante tak jak napisalem wczesniej kupowac nie zamierzam, bo je zawartosc mi nie podchodzi. A co do edycji Dedsec, to wciaz sie zastanawiam, ale chyba ja sobie odpuszcze i kupie Watch_Dogs w edycji standardowej. Szkoda, ze BF4 nie ma fajnej kolekcjonerki poza ta u naszych poludniowych sasiadow, ktora prawde mowiac tez wyglada srednio...

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak po raz kolejny zamiast season passa dodają beznadziejny vip pack, który niby wart jest 20 dolców, ale nie wnosi praktycznie nic.

Samochody pierwszego dnia to ruch bardzo tępy, ale cóż poradzić. Te paczki to na pewno 10 dolarów, bo jest tam 8 aut. Plus 5 z limitki (te przynajmniej będą w grze dla każdego, bo limitowana edycja gwarantuje tylko natychmiastowy dostęp i jakieś skórki). Czyli to w zasadzie 13 samochodów za zaledwie 10 dolarów więcej. To śmieszne pieniądze za dodatkową zawartość do simów (a taką grą chce być Forza, nawet jeśli jej się to nie udaje). Za 10 dolarów nie dostałbym nawet jednego samochodu w iRacing. Biorąc pod uwagę, że w Forzie 5 będzie 200-300 aut to limitka zawiera niezły procent całości. Do tego zapominasz o 1250 żetonach, które są tą drugą walutą w grze i pełnią rolę zapłaty za mikropłatności (tych ma być więcej niż w Forzie 4). 1250 zostanie wycenione właśnie na $9,99. No i steelbook, zbiorcza tekturka, naklejki. Cena jest w porządku.

Szkoda, że Forza 5 to pół-gra, która wychodzi o rok za wcześnie.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

Akurat o cenę nie mam pretensji, ale tak jak napisałem wolałbym zapłacić więcej, ale dostać coś lepszego. Myślałem, że limitka Horizona, była jaka była, bo ten był po prostu spin-offem. Zawiodłem się, bo podążają tą ścieżką dalej, a tak jak napisał Yaper, wystarczyły mały artbook, a już wyglądałoby to lepiej. Odnośnie tych 1250 żetonów mam strasznie dziwne odczucia. Wydaje mi się, że ta liczba jest astronomicznie duża, bo w 4 za jeden samochód trzeba było wydać kilka żetonów, a te takie tanie nie były. Możliwe, że teraz będzie trzeba wydać kilkanaście/dziesiąt/set żetonów na jedno autko, któż to wie. 1250 żetonów wygląda lepiej niż np 125, więc może po prostu postanowili zmienić trochę ekonomie w grze.

@edit

Na deser unboxing w dobrej jakości 5th Freedom Edition. Gra zbiera bardzo dobre recenzje i wydaje się, że ta seria wraca na dobre tory, do tego bardzo dobra kolekcjonerka w jeszcze lepszej cenie. Kto jeszcze nie zamówił ma czas :>

http://www.youtube.com/watch?v=f44Y52N_vxA

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że limitka Horizona, była jaka była, bo ten był po prostu spin-offem.

Nie była. To była normalna Forza robiona głównie przez Turn10 z niektórymi assetami i trybem sieciowym skleconym przez 50-osobowe Playground. Forza nie różni się teraz niczym od NFS. To coroczna samochodówka z tą różnicą, że klepie ją jedno studio, zamiast kilku.

Pisałem o tym przy okazji limitki GT6. Chcesz dobrej kolekcjonerki? Zrób ją sam. Pre-ordery na 1:18 McLarena P1 ruszyły (np. tutaj) lub zaraz ruszą (np. na tecnomodelcar.com). Dorzuć jakiś bluray z dowolnym epizodem/sezonem Top Gear. Brelok z Autoart. Jakaś koszulka (Audi RS 7 to okładkowe auto limitki, więc niech będzie oficjalne polo Audi). Dorzuć limitkę Forzy 5. Że wyjdzie to koło 500 funtów? To przynajmniej będzie fajny zestaw.

Zawiodłem się, bo podążają tą ścieżką dalej, a tak jak napisał Yaper, wystarczyły mały artbook, a już wyglądałoby to lepiej.

Hmm... niby za przykład podasz ten "artbook" z Forzy 4? Pełen nienajlepszej jakości zdjęć i wypełniony tekstem wypowiadanym przez Clarksona w Autoviście? Wtedy zestaw był fajny tylko i wyłącznie ze względu na cenę.

więc może po prostu postanowili zmienić trochę ekonomie w grze.

"Trochę". Nie mogę się doczekać tego jak fanbaza Forzy będzie broniła decyzji o wprowadzeniu napraw auta po każdym wyścigu za kasę w grze lub żetony. Tak jak teraz broni się zapieczonych w teksturach cieni, obcięcia garażu o połowę względem FM4 i braku cyklu dobowego. trollface.gif

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...