Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

W przypadku Devil May Cry 5 zdecydowanie zadowolę się limitowaną edycją w steelbooku :D 

@robart żeby ta figurka z Division nie wyglądała figurkowato, to trzeba 1000 (a raczej więcej) na samą figurkę wydać. Wystarczy popatrzeć na te od Hot Toys. Tutaj też jest trochę akcesoriów, bo magli dać tylko snajperkę i pistolet. Wiele zależy też od samego wykonania tych dodatków, bo np. nie zawsze broń ma wyjmowany magazynek, składaną kolbę czy inne tego typu detale. Podobna figurka była na 10-lecie GTA III. Wiadomo, co kto lubi.

jak ktoś ma w planach zakupy growe za więcej niż 300 zł to w euro jest zniżka -30 zł z kodem PGE031930 

np. Anno 1800 za 309 zł albo Fallout 76 z outletu (340 - 370 zł) choć tu bym się obawiał

w mediamarkt za to -40 zł przy zakupach w sklepie stacjonarnym za minimum 240 zł, Sekiro na peceta wydaje się dobrą opcją ale nie wiem czy do premiery ostaną się dodatki 

j.w.

Cytat

Szanowny Kliencie, 

Z przykrością informujemy, że sprowadzenie produktu nie jest możliwe z przyczyn niezależnych od sklepu. W przypadku wyboru produktu alternatywnego dostępnego w ofercie sklepu www.euro.com.pl prosimy o złożenie nowego zamówienia. Serdecznie przepraszamy za niedogodności.

tym razem na filmiku figurka agentki z The Division 2 z edycji Dark Zone

a i jak ktoś przegapił unboxing kolektorki Devil May Cry 5 to jest nowy choć główna atrakcja van bardzo skrótowo pokazana, ciekawe dlaczego :) 

PS. niż cenowy na Anno 1800 - Edycja pionierska (PC) - tylko 289,99 zł w empiku 

Ktoś wie gdzie jeszcze można dorwać Devila 5 ze steelem?

EDIT: DZięki tmp,ale zapomniałem dodać że tylko ps4.

Edytowano przez Yoszek

fotka mnie zmyliła bo pudło zwykłe prostokątne, o 16:00 znieśli jakieś embargo bo pełno nagrań pojawiło się na youtube'ie, jak dla mnie bez rewelacji, doją jak mogą

Słabo to wygląda. Znaczy może nie tragedia, ale słabo. Za tę cenę premierową to może i się opłacało, bo sama gra jest droga, ale jakieś podbite ceny to już w ogóle. Dobrze, że nie brałem. Ciekawe, czy w wersji PC są płyty.

X kom,Ultima,Rtv Euro i Merlin anulowali mi zamówienia na Sekiro. Konsole i Gry jako jedyne potwierdziły wysyłkę. Widzę że to samo co z Horizonem,zamówi się wszędzie i niemal wszędzie anulują.

Ciekawi mnie co z kolekcjonerką Days Gone, bo olałem szukanie tej edycji. I tak nigdzie już nie ma, cdp mieć nie będzie, a na MM czy muve chyba nie ma co liczyć. Jedyny plus, to to, że wielu januszy też dostanie anulowanie zamówień i będą sobie mogli wsadzić swoje aukcje za 800zł w przysłowiową rzyć.

5 godzin temu, TomcioM napisał:

Ciekawi mnie co z kolekcjonerką Days Gone, bo olałem szukanie tej edycji. I tak nigdzie już nie ma, cdp mieć nie będzie, a na MM czy muve chyba nie ma co liczyć. Jedyny plus, to to, że wielu januszy też dostanie anulowanie zamówień i będą sobie mogli wsadzić swoje aukcje za 800zł w przysłowiową rzyć.

Spider-Man w MM pojawił się dopiero kilka dni przed premierą, z Days Gone może być podobnie.

W Empiku wystawili kilka ciekawych wydań. Jest między innymi Spider, GoW i Bloodborne.

https://kolekcjonerki.com/promocja/specjalne-edycje-spider-mana-god-of-war-red-dead-redemption-2-i-bloodborne-ponownie-dostepne-w-empiku/

15 godzin temu, Yoszek napisał:

X kom,Ultima,Rtv Euro i Merlin anulowali mi zamówienia na Sekiro. Konsole i Gry jako jedyne potwierdziły wysyłkę. Widzę że to samo co z Horizonem,zamówi się wszędzie i niemal wszędzie anulują.

Kiedy dostałeś anulacje z x-koma? Bo ja mam że przyjęto do realizacji i cisza. A innym już wysłali.

Kolekcjonerska Sekiro bardzo mi się podoba. Po pierwsze, piękna grafika na pudełku, świetnie to wygląda. Po drugie, samo pudełko gustowne, fajnie otwierane, wszystkie elementy bardzo ładnie w środku umieszczone. Tak właśnie powinny być pakowane edycje kolekcjonerskie, a nie karton z figurką, a reszta upchana po bokach. Cena dobra, do tego figurka fajna, steelbook estetyczny, fajna mapka, niezły artbook i ciekawy dodatek w postaci monet. Jak dla mnie jak najbardziej na plus, szczególnie, że i sama gra zapowiada się na wybitną produkcję patrząc po recenzjach. Ja jeszcze nie testowałem. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu. Kupiłem na MUVE i dostałem jeszcze koraliki w woreczku gratis.

8 godzin temu, srebrnypionek napisał:

Kiedy dostałeś anulacje z x-koma? Bo ja mam że przyjęto do realizacji i cisza. A innym już wysłali.

Wczoraj dzwonili że mam spadać i mi nie wyślą.

Dnia 21.03.2019 o 16:51, Yoszek napisał:

X kom,Ultima,Rtv Euro i Merlin anulowali mi zamówienia na Sekiro.

ciekawe co by było jakby wszystkie sklepy zrealizowały ci zamówienia  :D 

pytanko odnośnie wersji na peceta, mój egzemplarz z muve ma na obwolucie napisy po hiszpańsku / angielsku  ? też tak macie 

prezentacja kolektorki z Generation Zero :) czekam aż będzie za 20 EURO a jak nie będzie to mówi się trudno, grałem w alphę na peceta i słaby tytuł

Edytowano przez robart

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.