Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Odpuściło dużo handlarzy i osób, które nie chcą od razu płacić. Jakby było jak z Wiedźminem- płatność miech przed premierą, to już niewiele by zostało. 

A na allegro pełno by było aukcji z kontami na preordery za pewnie tysiaka. 

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego masz okazję kupić @MadMix. Cieszę się, że właśnie tak zrobili. Dobrze pamiętam, jak brali po 15 sztuk. I szansa na kupno Wiedźmina była niewielka. 

Teraz nikt nie powie, że nie miał szans kupić. Jeśli tego nie zrobi. To może "pluć sobie w twarz". Kupiłem jedną sztukę i nie muszę się oglądać, czy starczy dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funfact: na „mojej” irlandzkiej wersji sklepu CP2077 zakup kolekcjonerki juz nie jest mozliwy. W miejscu wyboru platformy pojawil sie napis Coming Soon (!?), za to na jej polskim odpowiedniku nie ma z tym problemu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie podejrzanie szybko wystartowały te zamówienia, rozumiem gdyby gra miała mieć premierę w tym roku ale kwiecień 2020, do tego czasu to wyjdzie m.in. Death Stranding, Borderlands 3, Gears 5, Doom Eternal, Call of Duty®: Modern Warfare, Ghost Recon Breakpoint i wiele innych, może do końca roku zbierają zamówienia a potem ruszą z produkcją bo innego wytłumaczenia chyba nie ma

a i doczytał ktoś czy jak zamówimy kolekcjonerkę to dostaniemy tego ekskluzywnego steelbooka ? bo na tej pierwszej grafice niby jest ale w opisie produktu już nie ? 

https://cyberpunk.sklep.pl/

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta kolekcjonerka nie przekonuje - zawartości jest sporo, ale też sporo sobie za nią liczą. Na filmiku nawet ta figurka nie wypada na wypasie - spoko jest, ale nic ponad to, a jak będzie sotatecznie? Nie wiem, może wraz z moim lekkim spadkiem entuzjazmu na tę grę i kupowaniem kolekcjonerek ogólnie spadło zainteresowanie tym produktem? Chociaż wypada lepiej od Doom xD

 

Czekam na kolektorkę od Final Fantasy 7 :)

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeden plus że tak szybko wystartowali z Cyberpunkiem 2077, może na inne gry ludziom zabraknie kasy i dostanie się je po taniości po premierze :) akurat Doom prezentuje się nieźle i zawsze to kolejny kask do kolekcji  

671e301247786034.jpg 

a co do Cyberpunka 2077 czekam na preordery z takim medalionem :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tutaj pisałem, że kasa na EK Cyberpunka leży i grzecznie czeka, bo na bank wezmę. 

Wczoraj, kiedy ją pokazali wmawiałem sam sobie, że jej nie kupię. Bo figurka taka sobie, bo trzeba już płacić, bo nie ma soundtracku na płycie (jest tylko w wersji PC, co jest dla mnie nieporozumieniem), bo do tego chcą kasy za wysyłkę. 

A potem stwierdziłem, że kupię. Że nie chce w kwietniu patrzeć na unboxingi i narzekać, że nie kupiłem.  

Jeśli przepłace i figurka rozczaruje, nie będę jedyny. 

Jeśli edycja będzie po premierze za mniejsze pieniędze i przepłacę- jak wyżej. 

Ten kredyt zaufania jesten skłonny dać RED-om. 

 

 

 

Edytowano przez TomcioM
  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio bez ścieżki dźwiękowej na pieca ?? słabo

PS.  pro tip od Francuzów kupując Watch Dogs 3 kolektorkę z figurką i wykorzystując zniżkę za punkty płacimy w sumie 767,84 zł  

https://store.ubi.com/eu/watch-dogs--legion---resistant-of-london/5ced3b7a39798c0870c076ce.html

https://store.ubi.com/eu/watch-dogs-legion-collector-s-edition/5ced3b7239798c0870c076c3.html

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...