Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

i zawsze troszkę taniej niż na Zachodzie :) jakieś przecieki odnośnie figurki ?? tzn. będzie w stylu Wieśka 3 czy bardziej UbiSoftu bo to wideo z prezentacją edycji to jakiś żart

498c841248675194.jpg 

TECHLAND też coś przygotował dla prasy na E3 :) ale ta akurat figurka niestety nie trafi do kolekcjonerki, po cichu liczę na jakąś rywalizację między polskimi studiami, oby chociaż cenowo lepiej to wyglądało bo kolejna za tysiaka chyba każdego wykończy

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są fotki figurki z Cyberpunka.

 

D8zFbHaVUAAUNsE?format=jpg&name=medium

 

D8zFbHbV4AAewR6?format=jpg&name=medium

 

D8zFbHcU0AACQve?format=jpg&name=medium

 

D8zFbHaV4AACoVs?format=jpg&name=medium

 

Prezentuje się przegenialnie w każdym calu, natomiast trzeba pamiętać, że to wzorzec, model pokazowy i ostateczny produkt będzie znacznie słabszej jakości prawdopodobnie, szczególnie przy takiej masówce jaką prawdpodobnie będzie ta kolektorka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że CD Projekt RED tym razem nie zawiedzie. Mają duży kredyt zaufania ze strony graczy, który został trochę nadwyrężony przy EK Wiedźmina 3 i wątpię by porzucono tę przewagę nad innymi studiami. Figurka z W3 była słaba (osobiście sprzedałem ją niedługo po otrzymaniu), a materiały na których się pojawiała raczej nie pokazywały zbyt wiele.  Piękne, dobrze przemyślane zdjęcie na grafice prezentującej zawartość EK zapowiadało coś epickiego. Jak wyszło, wszyscy się przekonali, do tego po drodze była wtopa wizerunkowa - na stronie z możliwością zamówienia EK udostępniono obracane zdjęcie figurki, na który wszystko było wyłożone jak na tacy (pasztet), co się stało? - Po bodajże paru dniach zniknęło ze strony, hype miał także zostać podbity przez wideo z jej produkcji, który również obiecywał wiele.

My nie mieliśmy powodów do narzekań - EK W3 jak najbardziej była warta 350,00 zł, ale nie zapominajmy, że za granicą wołano za nią 200$. Ta kolekcjonerka mogła zostać zaprojektowana pod naszą cenę, a na zachód pewnie wzięto poprawkę patrząc na konkurencję. Jeśli my mieliśmy kwaśną minę po unboxingu, to raczej zachodni odbiorcy mogli czuć większy niesmak.

Cyberpunk to zaledwie 50$ więcej a i cena na naszym rynku poszła mocno w górę i nie bez powodu. Kolekcjonerstwo to dalej moje hobby, choć w tym momencie z racji innych wydatków skupiam się głównie na artbookach, ale swoje widziałem. Wiem jak wyglądają figurki z przedziału 200 - 1500 zł i moim skromnym zdaniem patrząc na zawartość EK Cyberpunka [artbook (ilość stron i rozmiar) i figurka jest jedynie pod małym znakiem zapytania, ale skoro już są zdjęcia, to do premiery pewnie będziemy wiedzieć więcej], to po podliczeniu wartości  zawartych w niej składników (przyjmując średnie wartości podobnych do nich przedmiotów obecnie dostępnych) jest warta swojej ceny. Jeśli obędzie się bez niespodzianek do premiery, to nikt nie powinien czuć że przepłacił.

EK Wiedźmina nawet teraz sprzedaje się za dwukrotnie wyższą cenę niż na premierę i mówię tu o używce. Myślę, że przy obecnym hype'ie i jakości (jeśli nie ulegnie zmianie) niemożliwością jest wyście na minus z Cyberpunkiem. 

Edytowano przez Friedrich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam. Ktoś tu doświadczony z zakupami na sklepie oficjalnym (EU) Square Enix? Jako wielki fan Final Fantasy, którego ulubioną częścią jest 7 odsłona i któremu bardzo się spodobał system walk i grafika XV części, najnowszy remake jest właściwie spełnieniem marzeń. Do tego od jakiegoś czasu myślałem o zakupie fajnej figurki Clouda. Tutaj pojawia się nowa kolekcjonerka FF7 Remake z figurką ,która będzie mi pasować do kolekcji. Pomimo porąbanej ceny rozmyślam nad zakupem. I właśnie...

Mnie się dobrze zdaje, że tu w opcji pre-orderu nie płace od razu, tylko po jakimś czasie? Ktoś zna ich system? Co więcej, w skrajnej sytuacji, mogę to potem anulować? To byłaby genialna opcja dla mnie, bo myślę, że wezmę, ale na 100% pewien jeszcze nie jestem, a może zaniknąć jednak bardzo szybko, jak to było w przypadku innych odsłon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Friedrich ale figurka z Wiedźmina była niby ręcznie malowana, dlatego tak to wyszło. Jeśli tutaj będzie to maszynowo robione, to jest jakaś szansa, że tak to będzie wyglądać. Jedynie ten wygięty karabin na plecach psuje mi odbiór. 

No i efekt płatności z góry widoczny- kolekcjonerki nadal są. Ciekawe ilu januszy allegro odpuściło. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszynowo robione są majty w chinach i za wysokiej jakości zazwyczaj nie mają... Statua na pewno będzie gorzej wyglądać od wzorca, pytanie jest takie - jak dużo gorzej. Projekt jest ok, natomiast nie mogę się doczekać co tam jeszcze Redzi wysmażą, bo po samuraju Wiedźminie mam duże oczekiwania wobec tego co pokażą ze świata Cyberpunka. Marzy mi się kurtka głównego bohatera, super limitowane wydanie za 2 tysiące i pójdzie jak świeże bułeczki. :D

 

A tak z innej beczki - znacie jakieś sposoby obejścia wysyłki na Zaavi? Nie chce mi wysłać figurki do Polski i się zastanawiam czy da się jakoś to załatwić...

Edytowano przez MadMix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, NWWStation napisał:

Mnie się dobrze zdaje, że tu w opcji pre-orderu nie płace od razu, tylko po jakimś czasie?

Ja kupilem te EK rimejku FF7 2 dni temu i jeszcze mi z karty zadnej kasy nie pobrali, wiec tak, od razu nie sciagaja. 

10 godzin temu, NWWStation napisał:

Ktoś zna ich system? Co więcej, w skrajnej sytuacji, mogę to potem anulować?

Tu Ci nie pomoge, bo nie mialem potrzeby tego robic. 

9 godzin temu, TomcioM napisał:

No i efekt płatności z góry widoczny- kolekcjonerki nadal są. Ciekawe ilu januszy allegro odpuściło. 

Pytanie, czy naprawde liczba kolekcjonerek CP2077 jest ograniczona, a ich ciagla dostepnosc jest efektem jedynie tego, ze trzeba za nie zaplacic z gory. Czy tez moze CDPR sztywnego limitu sztuk jeszcze nie ma i na razie tylko zbiera zamowienia, zeby latwiej bylo dostosowac liczbe wyprodukowanych EK do popytu na nie... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tesu napisał:

 

Czy tez moze CDPR sztywnego limitu sztuk jeszcze nie ma i na razie tylko zbiera zamowienia, zeby latwiej bylo dostosowac liczbe wyprodukowanych EK do popytu na nie... 

Obstawiam to drugie. Zbierają zamówienia. I tyle wyprodukują sztuk. Zapewne tak robią, z uwagi, co było z Wiedźminem 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, NWWStation napisał:

Pytanko mam. Ktoś tu doświadczony z zakupami na sklepie oficjalnym (EU) Square Enix?

Przed premierą. Przy okazji pozbywam się całej serii ek i edycji FF. Stwierdziłem, że skoro nie udało mi się dobrnąć nawet do 1/5 części jakiejkolwiek gry spod znaku FF to nie ma sensu bym to gromadził FF7 i walka z wanną pełną wody, raczej podziękuję. Te ckliwe rozterki z japońskich gier już też do mnie nie docierają, jaki i ich płacze i smutki w każdym filmiku.  Jeśli chodzi o Cyberpunk to mam szczerą nadzieję , że nie będą to nudy w stylu Deus Ex Mankind , który położył mi ochotę na granie w podobne gry. Przy okazji to żaden unikat nie będzie. Unikatem jest Wiedźmin 1 jak na owe czasy miał dosyć mały nakład, później był dodruk i przestał być aż takim unikatem. Wiedźmin 3 to masówka, która zalewa wszelkie aukcje, a Cyberpunk z wyprzedażą o rok wcześniej? No jak może być unikatem kolekcjonerskim. Opłaty z góry za grę są i za granicą. Taka polityka mi się nie podoba. Zwłaszcza, że preorder stratuje tak wcześnie i po jaką cholerę? Za rok mi go braknie czy też zabrakło im kasy na robienie ek i zrobią to za kasę od nas :D

Edytowano przez SystemShockPl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że realne foty obu rzeczy z tych EK mocno mnie zachęcają do zakupu. Liczę na to że Doom się nie wyprzeda i spadnie tak do 6 stówek to łyknę. Co do Finala pewnie się wyprzeda po tej cenie bez problemu. Co do Cyberpunka,jeśli rzeczywiście 5000 sztuk na ps4,4000 sztuk na pc i 1000 na Xone jest TYLKO na Polskę,to będzie tego w cholerę!

ELjeOLe.jpghttps://cdn.discordapp.com/attachments/332972667017625611/588733602657992713/Screenshot_2019-06-13_Paradise_Central_E3_on_Twitter.jpg

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się EK Cyberpunka do wychodzacego w przyszłym roku PS5? Podobno Cyberpunk i GTA 6 miały być na nowe konsole. Gra wyjdzie po premierze konsoli czy przed? No i czy będzie EK czy zwykła pudełkowa wersja na nowy sprzet? 

Edytowano przez Nikczemnikzlasu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk 2077 wychodzi na pieca czyli jest już gotowy nawet na PS 6 :) 

wracając do Doom Eternal to tu jest fotka hełmu na czyjejś głowie https://twitter.com/Ocielootles/status/1138562896307183616

trochę kusi ale Bethesda i jakość ostatnio nie idą w parze - kiepski  pip-boy, odpustowy hełm z F76  no i teraz druga przymiarka do hełmu, słabo to widzę

a co do zdjęć figurki z Cyberpunka to na tym ujęciu wyraźnie pisze że to egz z kolekcjonerki https://twitter.com/fabiandoehla/status/1138699797232312320 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SystemShockPl napisał:

Przed premierą. 

Dziwne, to czemu podczas procesu zakupu widze jakąś informację: "Note: One of the products you selected is a pre-order. It will not be charged now. You will be notified by email a few days before being charged."?

Swoją droga brałbym od ręki, gdyby nie pewien "detal". Ruchoma figurka. Jak mnie to drażni, gdy widze te miejsca. Inna sprawa, że reszta świetna i większość figurek z tej marki jest tak zrobiona.

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...