Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Cytat

Powód anulowania zamówienia: Zamówienie anulowane na życzenie klienta

x-kom ogólnie jest dziwny skoro nie mają towaru to po kiego dzwonią i pytają się czy anulować, moje było z 2019-04-08 21:41 ale fakt podejrzanie długo wisiało jako dostępne na ich stronie bo na innych znikało po paru minutach 

szczerze jest to dość zastanawiające  bo do premiery bardzo daleko a cały nakład wyczerpany to ile oni tego mieli 100 sztuk na całą Polskę

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SystemShockPl napisał:

Aż chyba zacznę kupować znowu każdy szrot. Widzi mi się, że zaczyna być naprawdę limitowany, albo kolekcjonerów się znalazło dużo

Nie żebyś dotychczas tego nie robił :P

 

Gdziekolwiek była jakaś wizualizacja zawartości tej skrzynki z B3 czy mamy im wierzyć na słowo, że będzie super? Poprzednie zestawy tyłka nie urywały a swoje kosztowały :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, w dobie streamingu tak chyba te ek będą wyglądać. Pudło pełne guana z Chin, szmaciana lalka,  nalepki, złożony w 4 części plakat i mini artbook jako dobro luksusowe. Bez gry, bo ta będzie do pobrania. Czyli same szmatławe śmieci w tanim opakowaniu z nakładem do 5000 na cały świat za 200-300$. Wiedzą i tak, że będzie bitwa o to na domach aukcyjnych. Używek nie będzie, bo i sprzedaż podobno mocno spada. W końcu cyfra tania 350 za grę lub w promocji 220, a używka 100 złocisza no i te ogromne koszty wysyłki od 8-15 złotych i długi czas oczekiwania, aż doba lub dwa dni. Ciężko z czymś takim żyć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odberałem Swoją z Euro teraz. Pomimo tego że na unboxingach jest w folli-w euro nie ma. Obwoluta jest podarta,mocno porysowana i brudna. Reszta stan idealny. Odebrałem bo już nie chciało mi się zamawiać nowej gdzieś i czekać i być może mieć to samo. Jestem ciekaw czy wszystkie sklepy w pl nie mają folii na opakowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 400 zl to możesz sobie najwyżej Anno 1800 zł kupić  ;) ja koniec końców kupiłem tę edycję w MM z wysyłką za friko a moje wcześniejsze zamówienie z odbiorem w sklepie nie wiedzieć czemu anulowali, i faktycznie fajne wydanie choć gdyby obwoluta była z materiału to byłby hit  ;) a i ja też dostałem ją bez folii i lekko obitą po bokach mimo że była zawinięta kilka razy w folię bąbelkową

HWSbQPN.jpg

https://editioncollector.fr/z6re do Polski chyba nie wysyłają ale cena ciekawa 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Errasmus napisał:

Mam z Amazona. Prawie 700 zł. Empik anulował wszystkie zamówienia. Chyba? Oceny gry są niskie.

 

Ahhh te czasy w których gra ze średnią 72 to niska ocena... no niemal crap z kosza totalny!

Osobiście spodziwałem się tego. Dobrej gry nic wiecej. Bo dla mnie 7 to po prostu dobra gra-do pogrania. Ma sporo problemów technicznych które z pewnością patche naprawią. Czego nie naprawią to monotonnego powtarzalnego gameplayu który niektórzy widzą mocno,inni zaś nie mają z tym problemu. "Ubi-game" często pada jako krótki opis. Ja splatynuję na pewno ale pewnie za jakiś czas i kilka patch a  i EK kupiłem.

Ale przyznam że mocno bym chciał powrotu czasów normalnej skali ocen gdzie gry z ocenami nawet 5 nadal były spoko. A nie że 7 to krapiszczak....

Jest lepszy unboxing. Morda ludka kulawa ale motorek fajnie zrobiony.

 

Edytowano przez Yoszek
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony pompowało balonik i w końcu pękł :) gra przeciętna, kolekcjonerka też nie najwyższych lotów - malowanie twarzy to jakiś żart z tego co piszą

co do ocen to też są bardzo zróżnicowane, np. amerykański IGN dał 6,5  a w NL aż 8,5 

no to teraz czekamy na Rage 2 i gadającą głowę choć w tym przypadku z dostępnością nie powinno być problemów

a 26 września Blacksad: Under the Skin z ceną ~120 EUR

986e351205226334.jpg 

 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Yoszek napisał:

Ahhh te czasy w których gra ze średnią 72 to niska ocena... no niemal crap z kosza totalny!

Osobiście spodziwałem się tego. Dobrej gry nic wiecej. Bo dla mnie 7 to po prostu dobra gra-do pogrania.

Troche offtop, ale ja to widze troche inaczej. Z biegiem lat czlowiekowi przybywa obowiazkow, a ubywa czasu, ktory moglby poswiecic na granie. Sam obecnie nie moge pozwolic sobie na spedzanie tyle czasu z mycha czy padem w dloni, co jeszcze kilka lat temu, wiec ten moj wolny czas cenie znacznie bardziej, niz kiedys. W efekcie duzo wieksza uwage poswiecam selekcji gier, staram sie grac tylko w te, ktore mnie naprawde interesuja i jednoczesnie zebraly wysokie noty (czyli od 8 wzwyz). Zebym siegnal po cos ocenionego na mniej, to opisane w recenzjach wady gry musza byc w moim subiektywnym odczuciu niezbyt istotne. Dla przykladu theHunter: Call of the Wild to teoretycznie przecietna gra (srednia ocen recenzentow na Metacritic to 64, graczy - 7,5) krytykowana przede wszystkim za bardzo powolne tempo rozgrywki. Dla mnie to tytul, w ktorym swietnie sie bawilem, nawet pomimo tego, ze 90% czasu spedza sie tam na tropieniu zwierzyny w pieknych rezerwatach lowieckich, a nie na strzelaniu do niej. Tego wlasnie oczekiwalem od gry bedacej symulatorem mysliwego i dostalem dokladnie to, czego chcialem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja dotarła

Figurka jest w sumie spoko, twarz mojego Deacona jest dobrze zrobiona, zwłaszcza oczy nie mają zeza. Artbook to standardowe "demo" jakie jest obecnie w edycjach i szkoda, że za prawdziwą edycję trzeba dodatkowo zabulić. Steelbook jest fajny, na plus soundtrack na płycie. Szkoda, że gra jest w steelu, choć wizualizacje sugerowały, że dostaniemy też zwykły box. Reszta to dodatki, które obejrzę raz i zostaną w pudle. 

Za taką cenę to i tak niemal "darmowo", patrząc co za 1200 zł oferowały choćby RE2 i MK11. 

DSC_0261.jpg

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...