Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

SystemShockPl nie znasz się te całe 320 osób które zakupiło grę na STEMAie nie może się mylić ;) https://store.steampowered.com/app/714370/LEFT_ALIVE/

pojawiły się fotki figurki z kolektorki

b7e0aa1161311054.jpg 96847e1161311074.jpg d52c891161311134.jpg 5f72541161311184.jpg 618f131161311234.jpg 

ale to chyba ściema bo figurka faktycznie prezentuje się jak poniżej :D zdjęcie z oficjalnego pokazu gry w Japonii

d5faa01161318474.jpg 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co z kolekcjonerką Days Gone, bo olałem szukanie tej edycji. I tak nigdzie już nie ma, cdp mieć nie będzie, a na MM czy muve chyba nie ma co liczyć. Jedyny plus, to to, że wielu januszy też dostanie anulowanie zamówień i będą sobie mogli wsadzić swoje aukcje za 800zł w przysłowiową rzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TomcioM napisał:

Ciekawi mnie co z kolekcjonerką Days Gone, bo olałem szukanie tej edycji. I tak nigdzie już nie ma, cdp mieć nie będzie, a na MM czy muve chyba nie ma co liczyć. Jedyny plus, to to, że wielu januszy też dostanie anulowanie zamówień i będą sobie mogli wsadzić swoje aukcje za 800zł w przysłowiową rzyć.

Spider-Man w MM pojawił się dopiero kilka dni przed premierą, z Days Gone może być podobnie.

W Empiku wystawili kilka ciekawych wydań. Jest między innymi Spider, GoW i Bloodborne.

https://kolekcjonerki.com/promocja/specjalne-edycje-spider-mana-god-of-war-red-dead-redemption-2-i-bloodborne-ponownie-dostepne-w-empiku/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Yoszek napisał:

X kom,Ultima,Rtv Euro i Merlin anulowali mi zamówienia na Sekiro. Konsole i Gry jako jedyne potwierdziły wysyłkę. Widzę że to samo co z Horizonem,zamówi się wszędzie i niemal wszędzie anulują.

Kiedy dostałeś anulacje z x-koma? Bo ja mam że przyjęto do realizacji i cisza. A innym już wysłali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerska Sekiro bardzo mi się podoba. Po pierwsze, piękna grafika na pudełku, świetnie to wygląda. Po drugie, samo pudełko gustowne, fajnie otwierane, wszystkie elementy bardzo ładnie w środku umieszczone. Tak właśnie powinny być pakowane edycje kolekcjonerskie, a nie karton z figurką, a reszta upchana po bokach. Cena dobra, do tego figurka fajna, steelbook estetyczny, fajna mapka, niezły artbook i ciekawy dodatek w postaci monet. Jak dla mnie jak najbardziej na plus, szczególnie, że i sama gra zapowiada się na wybitną produkcję patrząc po recenzjach. Ja jeszcze nie testowałem. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu. Kupiłem na MUVE i dostałem jeszcze koraliki w woreczku gratis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2019 o 16:51, Yoszek napisał:

X kom,Ultima,Rtv Euro i Merlin anulowali mi zamówienia na Sekiro.

ciekawe co by było jakby wszystkie sklepy zrealizowały ci zamówienia  :D 

pytanko odnośnie wersji na peceta, mój egzemplarz z muve ma na obwolucie napisy po hiszpańsku / angielsku  ? też tak macie 

 

prezentacja kolektorki z Generation Zero :) czekam aż będzie za 20 EURO a jak nie będzie to mówi się trudno, grałem w alphę na peceta i słaby tytuł

 

 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem maila z x-koma w piątek ok. 15.00, że dla mnie tez zabrakło. Co jest dziwne, zamówienie dawno opłacone i nawet wysłałem maila w czw czy na pewno dostanę egzemplarz i pracownik sklepu to potwierdził. Generalnie pierwszy raz takie coś mnie spotkało. Nie wiem jak to wygląda teraz, może to głupie pytanie, ale czy nie należy mi się rekompensata (no i oczywiście zwrot pieniędzy)? Możecie coś więcej na ten temat powiedzieć? 

W tymże mailu zaproponowano mi też takie rozwiązanie, że mogę kupić u nich zwykłą edycję za 260 zł i to dopiero za 2 tygodnie, kiedy będą mieli dostawę gry. Żenujące :/ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SystemShockPl napisał:

Który jest pewny? Ta edycja jest numerowana czy coś? Czy też gra mega kozak i wszyscy się rzucają na te ek? Może wydawcy poszli po rozum do głowy i zmniejszyli nakłady,?

Gra jest naprawdę bardzo dobra i brutalnie trudna. Co do nakładów to nie wiem ale wątpię że gdzieś się dostanie to w cenie premierowej teraz....

 

Są foty Days Gone realne:

u18P6yNg.jpgPlVs4Jqg.jpgZQz64nKg.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, SystemShockPl napisał:

Który jest pewny? Ta edycja jest numerowana czy coś? Czy też gra mega kozak i wszyscy się rzucają na te ek? Może wydawcy poszli po rozum do głowy i zmniejszyli nakłady,?

MUVE jest pewne. Edycja nie jest numerowana, natomiast imo jest świetna, do tego gra jest rewelacyjna i będzie jedną z kandydatów do gry roku + na pewno też nakład nie był zbyt duży, bo gra dość szybko zniknęła ze sklepów.

 

Swoją drogą figurka z Days Gone paskudna.

Edytowano przez MadMix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te foty Days Gone to z tej stronki https://bit.ly/2uwt7AC próbowałem znaleźć jakieś towarzyszące wideo ale bez skutku, prawdopodobnie jakieś embargo czy coś, tu już byłem pewien że coś pokażą ale niestety nie https://www.youtube.com/watch?v=ElINrP37hqQ

9d25b51175551534.jpg 

 

za granicą do preorderów dodają nawet fajne gratisy ale u nas chyba nie ma tak dobrze

ktoś ma chrapkę na Rage 2 ??

Cytat

f9c1191175546774.jpg e3aceb1175546804.jpg 694cef1175546854.jpg 

Sprawdźcie Edycje Przedsprzedażowe gry RAGE 2, dostępne od 1 kwietnia w wybranych sieciach handlowych. W zestawach znajdziecie:

Koszulkę RAGE 2 w sklepach sieci Media Expert
Rękaw z tatuażami RAGE 2 w sklepach sieci Media Markt
Flagę RAGE 2 Good Squad w sklepach sieci Euro RTV AGD

a i dzisiaj ruszyły preordery na CONTROL - o kolekcjonerce na razie brak info ale można już zamawiać wersję deluxe z metalowym pudełkiem https://www.game.co.uk/en/control-deluxe-edition-game-exclusive-2598109

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2019 o 05:44, Yoszek napisał:

Gra jest naprawdę bardzo dobra i brutalnie trudna. Co do nakładów to nie wiem ale wątpię że gdzieś się dostanie to w cenie premierowej teraz....

Udało mi się kupić za 550 więc źle nie jest, gorzej , że dopiero po zachciało mi się czytać, że to kolejny klon Dark souls, w sumie Demon souls. I odechciało mi się.

Mam ochotę na Days gone, bo Resident 2 remake mnie nie wciągnął ani trochę. Po pierwszym bossie mnie odrzuciło od gry całkowicie. Jeszcze potem w dodatku ta ślamazara łazi , jest nieśmiertelna i przeszkadza, a takich trików nie cierpię. Wychodzi na to ,że najlepszy ostatni RE to Revelations 2. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...