Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

dzisiaj premiera Resident Evil 2 i fajnie w sumie byłoby zagrać no ale polskie sklepy te sprawy i gra oczywiście nie dotarła

mgjMmbG.jpg

z doświadczenia wiem że paczka w ruchu to od jakiegoś czasu najgorszy sposób dostawy na premierę ale status w realizacji to trochę przegięcie  :) a i przy okazji widać jak fajnie cena gry skoczyła do góry, tu akurat cdp ale na muve to startowali bodajże od 179 a skończyli na 234 zł

RE2 rozpakowanie po polsku

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia odsłona z domkiem też była za droga, domek się rozpadał, box łamał w rogach i rozrywał. Odsłona numer 6 czyli bluza i plastikowy box za 600 zł, który na premierę już każdy był połamany. W sumie co tu oczekiwać jak nie syfiszcza za kolejną wysoką cenę. Figurka ala Uncharted 4, ale 1000 złotych. Szóstkę kupiłem za 130 na wyprzedaży, a domek za 125 nowy z odłamanym kominem na aukcji.  Oby tą figurkę spotkał podobny los to kupię. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MadMix napisał:

Woda jest sucha, a blask mroczny i ciemny, czego tu nie rozumiesz? Jezeli cos jest za drogie, to automatycznie nie jest warte swej ceny, jezeli jest cos warte swej ceny, to nie jest za drogie, to sa podstawy logiki.

Nie można powiedzieć, że coś jest "za drogie, ale warte swojej ceny". Można za to powiedzieć, że coś jest drogie, ale warte takiej ceny. 

Nie tylko podstawy logiki ale i języka polskiego. 

A SystemShockPl dalej jak chorągiewka na wietrze- najpierw jedzie po figurkach z kolekcjonerek, że to syf albo "krasnale ogrodowe" a potem i tak kupuje. Jak tu brać takiego kogoś na poważnie. 

Edytowano przez TomcioM
  • Like 1
  • Thanks 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TomcioM napisał:

najpierw jedzie po figurkach z kolekcjonerek, że to syf albo "krasnale ogrodowe" a potem i tak kupuje. Jak tu brać takiego kogoś na poważnie. 

Już podałem powód dawno temu i kolega pod spodem się "dopisał" do tej listy powodów. Krasnal ogrodowy wart nie jest 1000 złotych, tak jak Uncharted 3 i 4 z badziewną zawartością. Ale jak kupujesz to za 1/3 ceny czy jak w przypadku serii Resident evil za 1/4. To już jest warte tej ceny. Mam nadzieję, że to rozumiesz. Żeby nie było jadę po premierowych cenach. Oprócz God of war, Nier automata i Horizon to nic na premierę nie kupiłem. Otarłem się o zakup Fallout76, ale po recenzjach kupię do kolekcji jak spadnie do 350. Tyle dla mnie ta edycja będzie warta, bo gry za darmo nie chcę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby Nier a malutką figurką i wysoką ceną to jest ok?

To już naprawdę podwójne standardy.

Przychylam się do opinii kolegi TomcioM.

MadMix, masz rację, źle napisałem. Warte swojej ceny mimo, że cholernie drogie.

Mam nadzieję, że ani figurka ani kolekcjonerka RE 2 nigdy nie stanieje. Wtedy SSPL jej nie kupi i nie będzie mógł narzekać i pisać jakie to wszystko drogie i słabe mimo że nie :P

A dostawanie wpierniczu w RE 2 na nightmare to kwintesencja survival horroru ;)

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SystemShockPl kupuje bo go stać  :)

a RE 2 tak wychwalacie bo się wyprzedała, jakby zaległa na półkach to nawet pies z kulawą nogą by się nie zainteresował

tak jak tymi edycjami  35 centymetrowa figurka z For Honor za 34,99 GBP Mirror’s Edge Catalyst za 14,99 GBP The Destiny 2 - Collector’s Edition za 49,99 GBP 

 

 

  • Thanks 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2019 o 19:38, CrixDoomsday napisał:

Że niby Nier a malutką figurką i wysoką ceną to jest ok?

To był ex na jedną platformę jako ek i tylko w jednym sklepie.

Dnia 26.01.2019 o 19:38, CrixDoomsday napisał:

Mam nadzieję, że ani figurka ani kolekcjonerka RE 2 nigdy nie stanieje.

Oby było jak piszesz. Zaoszczędzę. Ale minie hype i poleci jak wszystko inne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, robart napisał:

SystemShockPl kupuje bo go stać  :)

a RE 2 tak wychwalacie bo się wyprzedała, jakby zaległa na półkach to nawet pies z kulawą nogą by się nie zainteresował

tak jak tymi edycjami  35 centymetrowa figurka z For Honor za 34,99 GBP Mirror’s Edge Catalyst za 14,99 GBP The Destiny 2 - Collector’s Edition za 49,99 GBP 

 

 

Ooooo Apollyon  za 170zł zamiast 800 na premierę?Toć to trzeba brać,będę miał komplet do hełmów. Dzięki Robo!

Z zaavi już mam Brainiac z Batmanem,Red Hood I teraz to. I to wszystko po ogromnych przecenach. A Apollyon wygląda [beeep] po prostu. 3 lata po premierze gry ale jednak przecena:D

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, SystemShockPl napisał:

To był ex na jedną platformę jako ek i tylko w jednym sklepie.

No i? Nier automata Ek była średnia... Pamiętam, jak się biłem z myślami o zakupie po premierze jakiś czas, gdy gdzieś trafiłem trochę droższa, ale jednak nie odpychała cenowo. Jak ja się ciesze, że się na to nie skusiłem. Zresztą większość Ek od tej firmy jest ciapowatych - tu było w sumie i tak nieźle i przez długi czas lepszej figurki nie było, na OST też chwilę poczekaliśmy, więc jestem w stanie zrozumieć, że ktoś chciał kupić. Kupowanie tego teraz nie ma sensu, chyba że jest się kolekcjonerem/wielkim fanem tej pozycji i lubi takie rzeczy. Chociaż jakiś czas temu stwierdziłem, że to błędne koło. Kupić, bo jest się fanem i co by tam nie było - to sensu nie ma. Po jakimś czasie się stwierdza: kurcze, nie mam miejsca/muszę coś sprzedać z powodu X i wtedy co pierwsze leci/ Pozycja, która braliśmy nie ze względu na zawartość, tylko do kolekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2019 o 21:26, SystemShockPl napisał:

Dopisz co chcesz. Bo już nie ma i nie będzie. Nie było po premierze. Gra dla fanów i nie tylko, bo sama w sobie gra jest naprawdę dobra  i to już motywacja do zakupu

Gra jest epicka, jedna z lepszych, w jakie grałem. Jak przeszedłem całość, to sobie pomyślałem. Cholera, ale to było dobre i po paru dniach zacząłem od nowa. A teraz dużo nie gram, a tak się wkręciłem. Wręcz odżyło we mnie granie, ale... Wiesz co? "wyleczyłem" się z tego kupowania, bo dobra gra, biorę EK, nawet jeśli nie jest epickie. Bo to słabe jest. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że mam kolekcjonerki, z których połowę przedmiotów uważam za zbędny "balast". To jest bezsenu - przynajmniej dla mnie. Co z tego, że limitowane? Znaczy OK, masz + 5 do respektu, gdy pokarzesz kolekcjonerom, ale nic poza tym. Taka jest smutna prawa + możesz to łatwiej później sprzedać. Chociaż to jeden ogólny aspekt aktualnie kolekcjonerek, że sporo z nich łatwo sprzedać - czasem się straci, innym razem zyska, ale ogólnie idzie do przodu. Nie wiem, czy zawsze tak będzie, bo mogą się kolekcjonerzy wykruszyć i będzie problem, ale na razie tak jest... Wracając... Dla mnie nie ma różnicy, czy epickiej gry, limitowana czy podrzędnego szajsu - słaba to słaba. Oczywiście, można mieć fanatyzm na jakimś punkcie i cenić coś wyżej, bo to mojej ulubionej gry/serii/bo tak, ale to są już indywidualne aspekty, które generalnie trudno obronić jakoś sensownie. Nier gra epicka, ale kolekcjonerka średnia. Ktoś może na to spojrzeć inaczej i dlatego ją kupi i nie będzie tego żałował, spoko dla niego.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja głupi znowu przepłaciłem 70 zł ale w sumie kupiłem z sentymentu do serii Quake Champions Scalebearer Edition (PC) teraz za 179,99 zł (cena sprzed kilku dni 249,99 zł)

a i gra dogorywa mimo że ciągle w early access 

co do kolekcjonerki Metro fajny mieli pomysł z tą beczką, jak się znudzi będzie szpanerski kosz na śmieci :) a i wygląda ze sporo osób dostało tą edycję za friko

zdradzi ktoś fenomen tego gościa ?  jakość nagrań ma super ale aż tyle wyświetleń w sumie głupich unboxingów

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, NWWStation napisał:

Wiesz co? "wyleczyłem" się z tego kupowania,

Tylko pozazdrościć. Ja ponad 12 lat temu wyprzedałem big boxy, może więcej niż 12 lat temu. No i po jakimś czasie oglądając kolekcje i znowu mi to wróciło. Może być, że patrząc na to wszystko będziesz miał tak samo. Oglądając te współczesne kolekcjonerki coraz bardziej mi brakuje tych starych boxów. Nie z sentymentu, ale z powodów praktycznych. Gdyby wywalić te shitowate figurki i zostawić resztę, to można by to w box upchać , a całość ustawić koło siebie na półce. Bo obecnie to szczerze nie mam pomysłu jak ustawiać kolekcjonerki, które wyglądają jak paczki na poczcie czyli dowolny kształt i wygląd. Tak , aby pasował wydawcy, nie licząc się z półkami i wyglądem tego na półce u odbiorcy. Respekt ponownie dla Nintendo, jedyna firma, która ceni miejsce na półce u gracza. Mini big boxy wyglądają ślicznie razem, a ostatnie wydanie Toki w boxie, aż mnie nakręciło na zakup. 

Przy okazji gdzie będzie ta edycja Metro? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...