Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Dzieki Majkel - @bleub - spoko, dlatego napisalem ze nie jestem pewien.

Jestem czytelnikiem tego forum, a poniewaz kiedys musi przyjsc kres zbieractwa (dzieci, rodzina, praca, etc.) to chce po prostu sprzedac to co mam, najlepiej innym kolekcjonerom.

Jest to jednorazowa akcja (a nie ciagla kampania marketingowa jak to juz bywalo), a jak Majkel pisal - linki do aukcji, promocji, etc sa czyms zwyczajnym. Wiec nie wiem skad sarkazm.

Edytowano przez tompau
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co robi Ultima w takiej sytuacji, że nie może zrealizować zamówień ? Oddaje pieniądze, czy czeka się z "miesiąc" na nową dostawę ?

Myślę, że jak poprosisz o zwrot pieniędzy, to nie będą robili problemów. Aczkolwiek zawsze możesz czekać na ewentualną dostawę.

Edytowano przez Jachus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soaps

Ano, z zamawianiem w tym momencie HotSa na Ultimie radziłbym podchodzić ostrożnie, fakt że duża większość sklepów oferujących preordery na tę edycję nie mam jej już w ofercie o czymś wszak świadczy. Jeżeli prawdziwe są pogłoski o tym braku steelbooków do Crysisa 3 to naprawdę zaczynam tracić wiarę w ten sklep wysyłkowy.

@MajkelAMG

Czy fakt, że nie mam uprawnień moderatorskich, zabrania mi zwrócenia uwagi osobie łamiącej regulamin forum? Wrzucanie interesujących aukcji ciekawych okazów kolekcjonerskich czy korzystnych ofert to jedno, uprawianie swojego handelku poprzez ten temat (z cenami, muszę przyznać, mocno zaporowymi) to co innego. Post wyglądał jak chamska reklama, tak też więc ją potraktowałem. Rozumiem jednak poniekąd punkt widzenia tompau gdyż wyjaśnił całą sprawę i usunął posta, propsy za postawę. Drugiej części Twego posta z aluzją pozwolę sobie nie skomentować.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bleub - to, że Ultima opyla kolekcjonerki, których tak naprawdę nie ma nawet na stanie (i co ważniejsze, nie wie ile będzie ich mieć), jest bardziej niż prawdopodobne. W jednej z moich mailowych rozmów z panem Rafałem Pakułą (ultimowym specjalistą ds. sprzedaży) pojawiło się dosłownie takie zdanie:

"najważniejsze żeby dotarły do nas te limitki w odpowiedniej ilości."

Powiem szczerze - sam nie jestem jeszcze pewien, czy się załapałem. Wysyłka miała pójść dzisiaj, na razie status zamówienia pozostaje niezmieniony. Pan Pakuła mówi, że dla mnie powinno jeszcze starczyć. Czas pokaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

Oficjalnie upominam Cię za brak kultury, syndrom moderatora, próbę bycia Panem i Władcą oraz inne nieujawnione jeszcze zbrodnie. Z sodomią włącznie. Do tej pory żyłem w nieświadomości, ale MajkelAMG otworzył mi oczy. Bądź potępion.

@Majkel AMG

Spełniłem Twoją prośbę, o Panie. Dodatkowo zmieniłem też kolorek poprzedniego posta (i tej części tego, która dotyczy Ciebie) z zielonego na czerwony. Jak nie wiesz co to znaczy, sprawdź mój profil.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla handlarza być może dobry, mi jednak to wydanie nie bardzo się podoba. Prócz może i nie brzydkiej (choć w moje gusta nie wpada) skrzyneczki nie dostajemy tam wiele kolekcjonerskiego contentu, właściwie to ładnie spakowana, nieco dopieszczona premierówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu (ponad miesiąc w sumie :P) w moje łapki wpadła Animus Edyszyn ACR. Kilka zdjęć i trochę wrażeń ogólnych:

Pudło zbiorcze, stylizowane na Animusa jest ryli najs. Mimo lekkiego odchylenia konstrukcji od zwykłego prostopadłościanu nie przewraca się. Zostało wykonane z około (na początku napisałem ,,półcetrymentowej" :P) półcentymetrowej warstwy plastiku z gatunku, który przyjemnie chrobocze podczas pocierania paznokciem ;). Efekt wklęsłości oraz ruchome logo asasynów wizualnie dopełniają jakości pudła. Jedynym słabym punktem jest zamszowa wkładka robiąca za górne wieko - po odwróceniu odpada natychmiastowo.

Encyklopedia - klasa sama w sobie. Ponad 300 stron bo brzegi wypchanych świetnymi ilustracjami i tekstami. Świetna, minimalistyczna okładka oraz wybajerzony, świetnie wyglądający bok dopełniają całości - Me gusta!

Filmu jeszcze w sumie nie obejrzałem, ciągle odkładam to na później , nigdy nie mam czasu. Dodatkowo gra w wydaniu premierowym z klimatycznym soundtrackiem i garść DLC. Jestem w stu trzech procentach zadowolony z zakupu.

Fotki: http://s1073.beta.photobucket.com/user/Arcangelo_Gabriele/library/Jak%20juz%20robic%20update-y%20to%20z%20grubej%20rury/Edycje%20Kolekcjonerskie%20i%20Specjalne/AC%20Revelations%20Animus%20Edition

@ alienub: podrzucam linkacza do recenzji stałej bywalczyni tego tematu, DjAndzi: http://collector-retrogame.blogspot.com/2012/09/heroes-of-might-magic-v-edycja.html

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu rodzice mojego kolegi posiadali tą edycję kolekcjonerską i widziałem to na własne oczy jak się prezentuje. To co jest w środku jest faktycznie... słabe, aczkolwiek to pudełko jest naprawdę spore i trochę rzeczy można tam schować, a na półce wygląda naprawdę ładnie. Za 70zł myślę, że się opłaca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, coś mi brakuje regularności w pisaniu.

To zaczynając od tego co mnie trapi: Może i moje podejście razem z Orchim jest dość kontrowersyjne, ale jeszcze chcielibyśmy dogadać do końca różne kwestie, np. ja chciałbym, żeby każdy z nas prezentował swój styl unboxingowy, a on swój etc., a on by chciał jednolitość etc. etc. Możliwe że kanał wystartuje, ale aktualnie czekam aż Orchi wróci do świata żywych, bo obecnie go wcięło na dłuższy okres. ;)

Co do kolekcjonerki Heroesa V, to nawet mam filmik na dysku, którego nie mam czasu wrzucić, gdzie polecam to wydanie. Czemu? Bo skrzynka zbiorcza robi bardzo fajne wrażenie. Może i zawartość wewnątrz nie robi wrażenie, za to pierwszy efekt po zobaczeniu tejże skrzyneczki jest jak najbardziej na plus. Jeśli masz gdzie postawić taką skrzynkę to z mojej strony polecam, jeśli miałbyś ją gdzieś chować, to zdecydowanie już się mniej opłaca, bo to typowo pokazowa kolekcjonerka jak np. kolekcjonerka Risena 2 ze świetną beczuszką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jako iż wróciłem już do świata żywych szybciej niż się spodziewałem wypowiem się we własnym zakresie. Chwilowo porzuciłem swoją "działalność" z tworzeniem filmików, gdyż miałem dość poważniejsze zdrowotne problemy na głowie. Wróciłem i teraz będę mieć czas i przede wszystkim chęci żeby coś tworzyć. Dla mnie nie ma różnicy czy będzie nas dwóch czy dziesięciu, a materiałów mi nie brakuje, więc przynajmniej z mojej strony na dniach zacznie się coś pojawiać.

Swojego Crysisa 3 dostałem do rączek dopiero dzisiaj, i jak dla mnie steelbooczek bardzo ładny, choć jeszcze bardziej podoba mi się wersja kanadyjska

beztytuupbd.png

Jeszcze się Was poradzę tak przy okazji, za jaką kwotę opłaca się zakupić kompletną kolekcjonerkę Dead Island. Wiem, że szału nie robi, ale jakoś ciągnie mnie do tej "chińszczyzny" trollface.gif

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alienub,

Moim zdaniem kolekcjonerka Heroes V to prawdziwy skarb dla fanów serii. Elegancki kuferek, do którego schowana jest premierówka to jedno z najbardziej eleganckich pudeł zbiorczych ever będące jednocześnie bardzo cennym gadżetem kolekcjonerskim. Na Twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał i brał za te 65 złotych. Napisz jeszcze, w jakim stanie jest owa kolekcjonerka, bo to też bardzo istotne.

@Orchi,

Odnośnie EK Dead Island. To zależy. Nówka do 130 zł max to świetny interes. Używka w idealnym stanie? Moim zdaniem do 90 zł będzie OK. Jeśli stan nie jest idealny to naturalnie cena leci w dół. Kolekcjonerka prezentuje tandetny poziom, ale jakimś cudem stała się unikatowa, co i tak moim zdaniem nie predestynuje jej do miana jednej z najlepszych. Decyzja należy do Ciebie, ale ja bym odradził zakup.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam DI i niestety po otwarciu czuć samą chińszczyznę nie dość że w dotyku to nawet sama w sobie ma taki zapach. smile_prosty.gif Dużo elementów ale nic ciekawego, czym można byłoby się pochwalić. Fakt jest w sumie unikatowa jak to mówi Yaper, choć tu nie są unikatowe elementy, a bardziej trudność zdobycia. Jak wiadomo wyszła tylko w naszym kraju taka wersja, jak się nie mylę.

Co do EK Heroes V za 65zł to bardzo dobry interes. Kuferek bardzo ładnie się prezentuje. Brakuje tej ek jakiegoś smaczka do uzupełnienia. Ale za takie pieniądze warto brać. Jeżeli się jest wielkim fanem Heroes.

P.S Czy tylko na nasz kraj wyszły jakieś wydania kolekcjonerskie, specjalne Assassina?

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabo to wygląda i tym bardziej dziwi ze tak szybko zniknęło z polskich sklepów :( pewno po premierze jakimś cudem znajdą się nowe egz. po niższej cenie, figurka z tego co gadali ma być też dostępna osobno a soundtrack to jakiś sampler - ma tylko część utworów, zdziwiła mnie tez wielkość opakowania zbiorczego - toż to maleństwo w porównaniu np. z tak krytykowanym przez niektórych Max Paynem 3

inna sprawa ze edycja ta na ang. Amazonie stoi po 50 funtów co daje ~250 zł a u nas po 299 zł - kolejny raz wychodzi pazerność wydawców, gra prawdopodobnie aktywuje się na STEAMie czyli jak kupimy w Anglii to pewnie tez będziemy mieć grę z polskim dubbingiem do wyboru

PS. Edycja kolekcjonerska gry Aliens Colonial Marines niby wcześniej też wyprzedana stoi po 269 zł

http://sklep.muve.pl/pc/strzelaniny/aliens-colonial-marines-edycja-kolekcjonerska-pc-ang/6551

a w bogatej Angli za 35 funtów

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0087OTSNQ/

na koniec dwa unboxingi

Metal Gear Rising: Revengeance @arhn.eu

i Crysis 3 edycja tylko dla wybranych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet za 100 zł bym tego nie brał :D

Jeśli chodzi o Tomb Raidera, kwestia gustu, ale mnie osobiście ten unboxing przekonał. Figurka może i jest drobniutka i te dwa zawiasy na rękach trochę szpecą, ale po odpowiednim ustawieniu rąk nie będzie ich widać. Co najważniejsze twarz wygląda całkiem całkiem, zdecydowanie lepiej niż było to pokazane na wizualizacji. Wielkością pudełka sam byłem zaskoczony, ale nie powiem że mi się nie podoba, bo jest całkiem ładne. Inna sprawa, że jak na taki content to jest to droga edycja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider to absolutny pas - w krótkim czasie pojawią się o wiele lepsze EK, na które warto będzie wydać pieniądze. Figurka faktycznie ma niezłą twarz, ale jest mega zabawkowa. Z racji tego, iż nie planuję zakupu najnowszej części przygód Lary zaraz po premierze, po cichu liczę, że tą kolekcjonerkę będzie można jeszcze gdzieś później wyrwać - już za zdrową cenę.

EK Revengeance jest mega. Co mega nie jest, to fakt że wciąż na nią czekam, modląc się, by jednak w ten poniedziałek pojawiła się już u mnie w domu. Faktycznie, za tą cenę przydałby się chociaż steelbook, ale cóż począć (o artbooku nie będę nawet wspominał).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chodzi Ci o tą:

http://www.amazon.co...g/dp/B00A17O6BG

Właśnie wróciłem z upragnionych wcześniej ferii, najeździłem się i zaraz zacznę unboxing mojej pierwszej kolekcjonerki Risena 2. pewnie wiele osób już ją posiada, ale dla tych, którzy nie zdążyli na wyprzedaż na muvie i czyhają na allegro może moja wypowiedź okaże się pomocna.

P.S. Sprawdziłem to niestety nie ta, jeszcze poszukam

Edytowano przez Winkielek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...