Skocz do zawartości

Polecane posty

Po wielu próbach (tjaaaa) udało się zrobić początki czegoś, co nazywa się ActionusCraft. Zainteresowanych prosimy o odwiedzanie blogu imć Shakera, do którego link znajdziecie na końcu. Na blogu, w danej kategorii pojawiać się będą informacje na temat aktualnej kolejki, link do najnowszej wersji mapy, ciekawostki ze świata, itepe.

Zapraszam: http://forum.cdaction.pl/index.php?autocom...p;&cat=2914

=D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą wadę w Minecrafcie że ZAWSZE rozpoczynam budowę na najwyższym punkcie wyspy na której zaczynam (Góry, Urwiska etc.), przez co gra się naprawdę ciężko, za każdym razem trzeba się wspinać i trzeba pracować w pionie więc wystarczy mały błąd i mój miner zlatuje kilkadziesiąt metrów w dół...

Mimo to, zbudowałem dom na jednej górze a "obserwatorium" na drugiej i połączyłem te budynki wiszącym mostem, widoki rankiem są naprawdę ładne:

Most

(Zanim zacznie się lawina pytań: widok z trzeciej osoby można włączyć naciskając F5)

Nie zlecisz jak podczas budowanie wciśniesz shift (skradanie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minecraftem jakoś się szczególnie nie interesowałem, jednak gra się wszędzie pojawiała, każdy o niej gadał więc... postanowiłem to sprawdzić. No i grało się super. Zrobiłem sobie pierwszy domek i gigantyczną sieć podziemnych korytarzy, jednak po trzech dniach zabawa mi się znudziła. Ale i tak nie spodziewałem się, że budowanie z sześciennych klocków da mi tyle frajdy :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A graleś w Classic czy Beta? Bo jeśli to pierwsze, to duuuuuużo frajdy jeszcze przed toba :) Sam może niedługo nagram filmik z moimi budowlami, aktualnie zajmuję się przejazdem między Villą a Zamkiem, potem zbuduję piramidę (może tym razem 100x100 :)), no i zrobię do niej tajne wejście tradycyjnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W milionach botów siedzących przez monitorem, i podniecających się kupką pixeli ;d

Te stwierdzenie można dopasować do każdej gry - co za różnica, czy tekstura składa się z kilkuset (MC) czy kilkunastu tysięcy (Crysis 2) pikseli. :happy:

Minecraft chyba wymaga trochę kreatywności. ;)

Edytowano przez Yeenzoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę może głupie pytanie, ale w jaki sposób mam wejść na jakikolwiek serwer w Minecrafcie ? Gdy klikam na jakiś serwer z tej strony: http://www.minecraft.net/servers.jsp to otwiera mi się gra w przeglądarce, a ja bym chciał zagrać przez aplikacje na kompie. Wybaczcie że pytam o to tutaj, ale nie chciałem zaśmiecać forum nowym tematem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W milionach botów siedzących przez monitorem, i podniecających się kupką pixeli ;d

Masz na myśli Modern Łorfur, Bet Kąpany, Kałterstrajk czy Tim Fortes?

Hmmm... napieprzać z "big gana" w jakieś zlepki pikseli każden jeden umie. Ale "craftować' nie ma komu ;)

Edytowano przez Helmutt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić minecrafta, jeśli o to chodzi. A jeśli chcesz grać w przeglądarce, zaloguj się...

<facepalm> Przeczytałeś mój post ze zrozumieniem ? Mam kupionego minecrafta, na serwery wchodzę przez przeglądarkę, a mi chodzi o to, że chce na nie wchodzić przez minecrafta zainstalowanego na kompie... Domyślam się, że skądś musze mieć IP serwera, tylko nie wiem skąd je wziąć :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robiąc sobie "Podróż do wnętrza Ziemi" odkryłem iż moja mała chatka znajduje się obok OGROMNEJ jaskini ... Teraz już wiem czemu mi laptop ciął jak doczytywał grę :dry:

Edit!

Przygotowania do eksploracji szybu ruszają pełną parą - przygotowano kilkanaście pochodni i zaopatrzono się w jedzenie. Jeszcze tylko muszę scrafcić kilkanaście metrów drabiny i kilkadziesiąt kilofów plus liczyć na fart i odkrycie iż jaskinia jest niezamieszkana :D

Edytowano przez alexiej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiedzanie lokacji zakończone - 16 diamentów, 26 czerwonych piasków a węgla i żelaza aż mi się liczyć nie chce. Dodatkowo piękny wodospad wewnątrz i żródło ognia piekielnego zwane lawą. Poważnie zastanawiam się nad przeniesieniem się pod ziemię, bo tak pięknie zrobionej jaskini jeszcze w MC nie widziałem :)

A i wydobyłem taki niebieski kamień - co to jest? ;)

Wstawię potem screeny z mojej wyprawy, choć prościej byłoby wrzucić filmik :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraże krótką opinię o tej grze, zaczynając od tego, że twórca miał świetny pomysł, beznadziejna oprawa, świat do zniszczenia, odbudowy i ogólny klimat rozgrywki wpasowywują się tu świetnie. Nigdy nie zapomnę, jak grałem pierwszy raz, nazbierałem pełno surowców (ziemia, piasek, węgiel, wełna itd.), noc nie mam zbudowanego domku, więc bach kopię w dół cały czas, żeby uciec przed pająkami, kopałem, aż do zombie się dokopałem, nawet nie wiecie jak szybko uciekałem :smile: Gra na 7+/10, miło się w nią pyka, ale po jakimś czasie może cię dopaść znudzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się "wyhaczyć" XFire'a tak, żeby widział Minecrafta. W ramach testów zrobiłem krótką wideowycieczkę po moich skromnych okolicach. : )

Domek i "chatka rybacka"

Podziemia

Zapraszam do oglądania i komentowania. Wszystko (prawie) jeszcze w stanie surowym lub pół surowym ("kręcone" było jakieś dwa dni temu, teraz już są zmiany w domku i Sali Schodów (to ta mniejsza, pierwsza z kolumnami pod ziemią).

Tę grę robił albo sam diabeł, albo Notch zaprzedał diabłu duszę. Niemożliwe, żeby było inaczej - zbyt szybko uzależnia! ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...