Skocz do zawartości

Polecane posty

@Alaknar

Polecam wgrać jakąś fajną paczkę tekstur. Mnie ciężko było do tego przekonać, ale zapewniam cię, że warto chociaż spróbować. Mój dom na oryginalnych teksturach wygląda mocno średnio, na GERDOKU - świetnie.

To niby szczegół, ale mocno wpływa na wrażenia estetyczne płynące z gry. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali byście link do tego texture packa .Bo ja nie mogę znaleźć (tak szukam przez googlei nic ).Ktoś napisał ,że minecraft to dzieło diabła ,po części to racja mój znajomy zaraził się minecrafem w jakieś 3 ,4 minuty.Zagrał sobie chwile ,a na następny dzień kupił sobie konto .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis była moja pierwsza wizyta w Netherze i... i kiepsko! wylądowałem na malutkiej wysepce zawieszonej w powietrzu nad morzem lawy. Nazbierał netheracku i wróciłem z powrotem. W każdym razie zbudowałem sobie twierdzę dosłownie parę kroków od spawnpointu. Dodatkowo wyrzuciło mnie w świetnym obszarze, półwysep z czterema bardzo wysokimi górami, a pod całym ciągnie się ogromna jaskinia wprost opływająca w żelazo i obsydian. Miodzio! Jedynym mankamentem jest to, że już kilka razy przypadkiem wpadłem do lawy ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uwielbiam Minecrafta. Ostatnio bawię się modami, które dodają sporo zabawy. Mam jednak problem z modem Humans Plus. Jak wpisuję na konsoli ,,spawn list'' wszystkie postacie są jednak nie chcą się same spawnować. Szukałem na googlach i nic. Może tutaj jest odpowiedź, ale nie chciało mi się szukać. Jeżeli wiecie o co chodzi to napiszcie.

Sama gra sprawia radości na nawet 3 miesiące (w moim przypadku). Ile to pomysłów by wykorzystać tą fizykę gry. Wczoraj zbudowałem kolejkę przez, którą się jedzie 10 minut. Fajnie też można się pobawić portalami do piekieł. Na szczęście dodali, że jak się kładziesz spać to określasz nowy punkt respawnu. I dzięki nowym torom nie trzeba się męczyć z boosterami (chyba tak to się pisze). Ogólnie grę polecam tym bardziej, że to jeszcze beta i cały czas są nowe patche (nie mogę się doczekać 1.6). I naprawdę dziw, że zrobił to jeden człowiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój projekt piramidy o wymiarach 100x100x50 raczej nie wypali ;) co jak co, ale 40 000 bloczków piasku długo się zdobywa, a chcę mieć jakieś życie towarzyskie. Zresztą wydarzenia z dnia wczorajszego skutecznie sprawiły że nie chce mi się nic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój projekt piramidy o wymiarach 100x100x50 raczej nie wypali ;) co jak co, ale 40 000 bloczków piasku długo się zdobywa, a chcę mieć jakieś życie towarzyskie. Zresztą wydarzenia z dnia wczorajszego skutecznie sprawiły że nie chce mi się nic...

Co jak co, ale przy wielkich budowlach proponuję dodać sobie materiały. Wiem, że to oszustwo, ale 40 000 bloczków to aż (!) 625 kratek po 64 sztuki piasku. To jest aż (!) 12 podwójnych skrzynek. Polecam INVedit albo moda TooManyItems.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wejdź na mój profil.

2. Spójrz na zdj. osobiste.

3. Czy wyglądam ci na cheatera? :P

Cała zabawa polega właśnie na tym, że sam pozbieram piasek. Bardzo dużo go mam z samego wyrównania terenu pod budowę, poza tym, na mojej mapce jest OGROMNA pustynia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumi5, spróbuj zrobić piramidę o tych wymiarach z kamienia. Dlaczego nie z piachu? Bo dzięki kamieniowi możesz budować same ściany, w środku zostaje wielka przestań do zagospodarowania :) Ja właśnie taką zrobiłem (tylko o mniejszych wymiarach), z tym że cała jedną ścianę zrobiłem ze szkła. Nie będziesz musiał zbierać aż tyle surowca, no i jak mówiłem - możesz sobie w niej urządzić bardzo przyjemny grobowiec :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeprowadzam mały projekt. Robię kompleks nadrzewny - stawiam drzewo, traktuję je mączką kostną, obok stawiam drugie etc. Kiedy mam już ze 4 drzewa, wchodzę na ich wierzchołki i stawiam klocek dirtu i stawiam nowe drzewa. Zamierzam zrobić prawdziwy treehouse ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, pomysł ciekawy, ale chyba najlepiej by wyglądał w skali 100x100. Wydrążyć środek i jazda :D

A takowy pomysł już gdzieś na YouTube widziałem, i szczerze powiem, wyglądał zarąbiście.

Ode mnie dwa filmiki, które dosłownie - Powalają.

(mistrzostwo zaczyna się w 3:33)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kradłem właśnie internet gdy wpadłem na coś fajnego. Oczywiście od razu pomyślałem o was, wy moje kwadratowe no lajfy. :D Powinno się wam to spodobać, szczególnie po nowym patchu.

http://1.media.dorkly.cvcdn.com/21/83/01c6...6718c65a92e.jpg

Sam zrobiłem psiarnię i mam w niej 4 pieski, szkoda mi je ruszać bo nie chcę żeby się z nimi coś złego stało. Aż wspominam piątego pieska który został wystrzelony w powietrze przez creepera... biedna psiunia.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...