Skocz do zawartości

Polecane posty

Polega to na tym (od patcha 1.4), że w momencie, gdy zrobisz łóżko, postawisz je i w nim się prześpisz, to (pod warunkiem, że go nie ruszysz) to jest od tego momentu twój nowy respawn point.

Gitara. Ale moje kompasy wciąż pokazują na inne miejsce (środek jeziora o kilometr od domku jeśli chodzi o ścisłość). Coś da się z tym zrobić?

I żal nr.2:

Chciałem połączyć dwa zbiorniki kanałem, wykopałem rów o szerokości 2 metrów i nalałem wody. Teraz za każdym razem jak wpływam tam łódką, w pewnych punktach ta się rozpada. Podejrzewam że to przez zderzające się prądy, jest na to jakaś metoda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mów że piramidy nie możesz zrobić... najpierw zdecyduj czy m stać na jednym klocku czy na czterech. Długość ściany musi być nieparzysta w pierwszym przypadku, parzysta w drugim. No i stawiasz powiedzmy ten jeden klocek na ziemi, stawiasz na niego drugi, obudowujesz z każdej strony, wypełniasz narożniki. Stawiasz klocek na narożnik, obudowujesz na zewnątrz z jednej strony i potem już powinieneś się połapać ;) A jeśli chcesz robić takie wielkie jak ja, to musiałbyś trochę wkopać to w ziemię lub na niższym terenie ustawić, bo u mnie jest tylko ok. 10 klocków zapasu. W końcu swoją wielkość będzie ona miała ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serię trafiłem przypadkowo, przeglądając wiele żenujących filmików tworzonych głównie przez dzieci w wieku do lat 13, które na pomysł nakręcenia własnych odcinków wpadły podczas zwykłej dyskusji na temat gry ("Hej, słuchajcie, mam pomysł! Nakręćmy własną serię! Na pewno pobijemy JJay'a!"). I muszę powiedzieć, że twórczość autorstwa niejakiego Cave3ra (-ów? Bo grają we dwóch) jest wyjątkowo dobra, zwłaszcza jeśli by ją przystawić do wspomnianych wcześniej perełek. Co prawda, nadal nie dotarli do poziomu drogiego Jokera, ale mimo to są znośni i czas spędzony na ich oglądaniu mija mi całkiem przyjemnie.

Do umieszczenia odcinku uzyskałem prawa od jego autora, nie robię tego z powodu własnego widzimisię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich godzinach zbierania redstone'a, wyrównywania terenu i układania klocków, wreszcie udało się skończyć moje pierwsze, większe minecraft'owe dzieło. Nothing else matters Metalliki z note blocków.

Mam nadzieję, że będzie się podobało! :)

Tak więc. oto

Nothing Else Matters z Note blocków :)

Edytowano przez Redram
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio postanowiłem zbudować w Minecrafcie coś większego niż tylko dom. Zbudowałem most. Jestem amatorem w budowaniu, więc miejcie dla mnie litość, komentując. Tu pokaże wam parę fotek mojego cudeńka. Może jakieś sugestie. :trollface:

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/ce4539f1/2011-05-

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/e4c3....02.39.png.html

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/b08d....02.51.png.html

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/211e....05.31.png.html

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/740a....05.15.png.html

Edytowano przez lukas12x
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym konceptem jest Twoja wyobraźnia :D

Jeśli nie masz pomysłu co zbudować - zacznij jakiś monstrualny projekt, który dosłownie rozwali widza. Ja w poszukiwaniu weny rozmyślałem co takiego można zbudować - i zacząłem, a raczej niedługo zacznę. Miasto średniowieczne wraz z górującą nad nim fortecą, ewentualnie wiszącą wyspę z takowym miastem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah! Wpadłem dzisiaj na genialny w swej prostocie pomysł. Ulubiona książka i film? Władca Pierścieni! A jakby nie patrzył, jest tam mnóstwo materiałów do twórczości Minecraftowej. Tak więc, postanowiłem stworzyć Morię, a w przyszłości resztę świata LoTR :D

Morię już ludzie próbowali robić, aczkolwiek ja będę próbował ją odwzorować najlepiej jak potrafię z opisu książki, scen filmowych i innych dostępnych źródeł. Tak więc - do roboty!

A kolejny projekt po Morii? Może Minas-Tirith? :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z savem w minecrafcie. otóz budowałem wieżowiec i spadłem, co odebrało mi życie. Niestety, po tym zostałem wyrzucony gdzies na odludzie. Co gorsza pisało, iż mój dom został skasowany. Save'a widać w katalogu gry, ale nie w samej grze. Co robić ?? Ten save był dla mnie bardzo ważny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EsDe Pisało w prawym doonym rogu ekranu (your house was obdestructed, you are missing... coś takiego). Przypominam, iz stało sie tak bo zginąłem

@Rathgar Niestety, to nic nie dało. (pare razy nawet zmieniałem nazwe save, ale to również nie pomogło)

Co robić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...