Skocz do zawartości

Polecane posty

Polecam robienie screenów za pomocą F2. Są duże i nie ma paska zadań. :)

Co do lawy... To dosyć "Normalny" widok. Ja raz znalazłam na wodzie taką małą wysepkę. W istocie wysepka była tylko dziurą z lawą, oddzielona jednym rzędem klocków od wody... Ba, nie wiem, czy ten bug jeszcze istnieje, ale można było znaleźć... Nether na powierzchni (!!!). Nie wiem, może ktoś przez zero dzielił. Ja osobiście nigdy tego nie znalazłam, tylko czytałam, ale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod zmieniający poprawiający na 32x32 nazywa mcpatcher(jakieś cyfry).exe więc :)...

Chciałbym polecić dwa świetne map generatory:

Planetoids http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=25&t=89218

i Primodial Desert http://www.minecraftforum.net/viewtopic.ph...0139&f=1022

I kanał The Yogscast: http://www.youtube.com/user/BlueXephos

I pierwsza część ich serialu o Minecrafcie(to jest naprawdę przezajedwabiste ale są tego 3 sezony...):

niestety 1 part gdzieś wcięło. Oglądać w kolejności season 1, Survival island, a potem Shadow of Israphel. Niedługo Season 4 więc spieszcie się :).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię... Nie przezajedwabiste. Źle mi się kojarzy to słowo :/ BTW takie planetoids mija się z celem - musisz zużyć całą planetoidę na to, żeby dostać się na drugą. Założywszy oczywiście, że zostaniejsz zespawnowany na ziemi, a nie np na liściach :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy w tej grze widzicie.

A co widzą miliony dzieci w klockach lego? Nie można robić nic ciekawego, kanciaste klocki/postacie. Nuda.. :rolleyes:

Tak bardziej serio, to myślę że fenomen Minecrafta można właśnie tłumaczyć klockami. Kiedy nie wypada dorosłemu siedzieć i układać, tak może włączyć komputer i robić to w grze.

Dziecko które całe dzieciństwo bawi się resorakami, raczej na pewno będzie choć w pewnym stopniu interesować się motoryzacją. A że nie każdy może zostać architektem - mamy popularność Minecrafta.

Grafika jest jaka jest, bo powiedzmy sobie szczerze - na silniku Crysisa zbudowanie domu wymagałoby niemałych umiejętności. Kwadratów wymaga specyfika gry, ot co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A warto dodać, że atrament z kałamarnicy można zdobyć tylko grając na poziomach Easy, Normal i Hard. Na najniższym poziomie w ogóle nie znajdziemy tych zwierzątek.

Natomiast co do tego całego craftowania - http://pl.minecraftwiki.net/Crafting. Google nie boli, jak się dokładnie poszuka :smile: Na tej stronce jednak nie wszystko jest wyjaśnione tak jak na angielskiej, ale przecież to co piszą na obcojęzycznej to same podstawy angielskiego. Problemów więc nie powinno być, miłego czytania :wink:

[...] a poza tym co zrobić z tą głupią lawą które ciągle jest dla mnie problemem?

Chociażby zrobić sobie wiaderko i po nabraniu do niego wody, zalać nią "głupią lawę" :smile: Dzięki temu otrzymamy Obsydian, czyli kruszec, który możemy wydobyć jedynie diamentowym kilofem. A to przecież podstawa, by móc się udać do tajemniczego piekła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po waszych komentarzach, wydaje mi się, że ta gra nie jest nawet w 1/4 tak hardkorowa jak Alchemy.

Ta gra jest raz prosta, raz trudna (na serio). Czasami w jaskini nie spotkasz żadnego creepera, raz zaatakuje cię ich dwóch plus jeden snajper (szkielet), co jeśli w pobliżu jest lawa powoduje niemal natychmistową śmierć...

Edytowano przez Darkloid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was takie zapytanie czy ktoś z was ma taki fajny texture pack .Taki nowoczesny w jego skład wchodzą karabiny zamiast łuku ,saperki ,szare ściany wiecie wyglądające tak klimatycznie i inna trawa , a moby to sobie sam edytuje (wygląd). A co do aktualizacji też bardzo chce w końcu te wilki a szczególnie nowe wrogie moby .Podobna mają być dragony :cheesy: . O jak by było miło latać tak na dragonie i wnerwiać te klipy co nie mogą cię rozsadzić i szkielety co nie mogą cie trafić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...