Jump to content

Adi777

Forumowicze
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Adi777

 • Rank
  Hobbit

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedaj wszystko to, co masz, czyli komputer plus karty graficzne, i kupuj nowego kompa.
 2. Herbie Hancock, i ostatnia płyta z trylogii Mwandishi. Elektroniczny jazz, palce lizać. Klasa sama w sobie. Rewelacyjny debiut Weather Report, amerykańskiego zespołu, grającego jazz-fusion.
 3. Jak ktoś lubi jazz-rocka/fusion, to polecam ten zespół, moja ulubiona płyta Embryo : Kunstkopfindianer – album muzyczny nagrany przez niemieckiego pianistę jazzowego Wolfganga Daunera oraz towarzyszących mu muzyków: austriackiego saksofonistę Hansa Kollera, polskiego skrzypka i saksofonistę Zbigniewa Seiferta, polskiego perkusistę Janusza Stefańskiego oraz austriackiego basistę Adelharda Roidingera. Dobry album, fragmenty : Ebehard Weber, i jego debiutancki solowy album - The Colours Of Chloë. https://dai.ly/
 4. Adi777

  Scorpions

  Najlepsza płyta Scorpionsów to Lonesome Crow, ich debiut z 1972 roku. Takie 7/10. Bardzo przereklamowany zespół, ale, mimo wszystko, mam do nich spory szacunek. Gdyby nie utwór Wind of Change to być może do dzisiaj słuchałbym radiowego, komercyjnego paździerza. Ciekawe, ile osób zna debiut...
 5. Książki czytywałem, ale nie namiętnie Tu nie chodzi o oczekiwania. Najlepiej napisać coś w stylu - w Skyrimie chodzi przede wszystkim o eksplorację. Okej, może i tak, ale to nie znaczy, że inne rzeczy można olać.
 6. Po zagraniu w Wieśka 3 mam nadzieję, że zostanę wyrwany z kapci O NPC się nie martwię, w ciemno zakładam, że są ciekawi, interesujący, i zapadają w pamięć. Walka podobno nie zachwyca, ale nie powinno być źle. Wracając do tematu, wiadomo coś, cokolwiek, o następcy Skyrima ?
 7. Oczywiście. No właśnie nie, a chciałbym zobaczyć. W Wiesława 3 jeszcze nie grałem, poczekam na niego z zakupem nowego kompa, ale na gameplayach podczas walki to samo, np. z utopcami, kręcą się wokół gracza, podchodzą, odchodzą, odwracają się, po prostu dziwnie się zachowują, i tak jest w chyba każdej grze na rynku. Jeśli chodzi o gry, to jestem trochę marudą, i sporo rzeczy mnie nie zadowala Ciekawy jestem VI odsłony The Elder Scrolls, jak to będzie wyglądało, mam wrażenie, że będzie to samo, tylko ewentualnie trochę ładniej. Nowy silnik by się przydał.
 8. Nie no, pewnie, że nie , ale jest przecież wiele stworów, potworów stojących na naszej drodze. Ale jak na jednego hita ? Chyba nie do końca mnie zrozumiałeś. Bardziej miałem na myśli to, żeby nasi przeciwnicy realniej, sensowniej się zachowywali. Mi nie chodzi o to, żeby było super trudno ubić jakiegoś bossa, czy innego smoka, tylko, żeby zachowywał się w miarę sensownie, logicznie, i żeby taka walka wyglądała jak walka, a nie np. gonitwa bohatera za przeciwnikiem, albo na odwrót.
 9. Ja mam bardzo podobne odczucia do kolegi Tesu, jeśli chodzi o Absolution. Nie jestem fanem serii, ale bardzo dobrze wspominam znakomitą Krwawą Forsę. Absolution jest nastawione bardziej na skradanie, a w tym, to raczej Sam Fisher rządzi Mi w ogóle nie chciało się w Absolution grać.
 10. Domyślam się, ale mi nie chodzi o questy, które można dodać, tylko te, które są. O tym też miałem wspomnieć, ale zapomniałem. No tak, tylko, ze ja nie oceniam podejścia twórców do tematu tworzenia gry, a samą grę. Tak, co nie znaczy, że wiele rzeczy twórcy mogą olać. Chyba na normalnym, ale to raczej nie ma większego znaczenia. Walka po prostu nie przynosi zbyt wiele satysfakcji i przyjemności, nie ważne, czy walczymy z kimś silnym, czy słabym, niezależnie od poziomu trudności. Tak na marginesie, to emocjonalność walk nie powinna być łączona
 11. Jeśli chodzi o mnie, to z serii The Elder Scrolls grałem tylko w Skyrima. Nie powiem, gra potrafiła mnie wciągnąć na te kilkadziesiąt godzin, ale grałem tak długo praktycznie tylko i wyłącznie dlatego, iż chciałem zdobyć smocze zabawki, a to chyba niezbyt dobrze świadczy o tej grze. Słaba fabuła, nieciekawe questy - w zdecydowanej większości, które kuszą gracza nazwami typu - Zbadaj Legendę Kogoś Tam, a później i tak się okazuje, że wszystko sprowadza się do jednego, czyli zabijania. Zabijanie, czyli walka, która jest słaba, nie czuć mocy broni, uderzeń, nie ma mięsistości. Smoki, które miały
×
×
 • Create New...