Jump to content

SerwusX

Akademia CD-Action [GAMMA]
 • Content Count

  2,018
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

SerwusX last won the day on September 29

SerwusX had the most liked content!

Community Reputation

169 Znakomita

About SerwusX

 • Rank
  Naczelny Deregulator

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array
 • Skype
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Recent Profile Visitors

17,043 profile views
 1. A Way Out A Way Out jest grą polegającą na Quick Time Eventach, a opowiada o dwóch mutantach, którzy są w stanie przyjąć wiadro ołowiu na klatę, a potem się zregenerować. Czas gry: 408 dni Średni czas gry na dzień: 55 sekund 59 setnych sekund Czyli średni wynik jest nawet niższy od tego z GTA:SA! Grę przeszedłem w coopie z kumplem, na jego kopii. Zakończenie:
 2. GTA: San Andreas Statystyki z przejścia niniejszej gry nie będą pochodził z programu Gameplay Time Tracker z prostej przyczyny. W momencie rozpoczęcia gry jeszcze z niego nie korzystałem. Mamy więc do czynienia z kolejną grą, którą przechodziłem naprawdę długo, w tym przypadku przeszło rok. Jest to jednak przypadek specjalny, ponieważ GTA: San Andreas przechodziłem praktycznie prawie od jej premiery w 2005 roku, czyli niemalże 14 lat. Ale nie uprzedzajmy faktów. Czas rozpoczęcia: ciężko stwierdzić, ale przyjmijmy dzień, w którym kupiłem całą paczkę gier z serii GTA na Steam, czyli 11 lutego 2018 r. Czas ukończenia: 5 listopada 2019 r. Czas gry: 632 dni. Ile to godzin w grze: 35h Średni czas gry na dzień: 3 minuty 19 sekund 36,7 setnych sekund Zakładając, że grę przechodzę od momentu jej premiery oraz to, że łącznie spędziłem w niej ok. 100 godzin: Czas rozpoczęcia: europejska data premiery na PC, czyli 10 czerwca 2005 Czas ukończenia: 5 listopada 2019 r. Czas gry: 5261 dni. Ile to godzin w grze: 100h Średni czas gry na dzień: 1 minuta 8 sekund 42,8 setnych sekund Na koniec tradycyjnie garść zrzutów ekranu. Uwaga na potencjalne spojlery!
 3. Penumbra: Requiem Tym razem ukończyłem trzecią, ostatnią już część serii Penumbra. I tym razem nie mogę pochwalić się żadnymi zrzutami ekranów, z tego samego powodu, co ostatnio. Narzędzie do ich robienia znowu odmówiło posłuszeństwa. Nie ma za wiele do dodania, zatem niech przemówią statystyki. Czas gry: 11 dni. Znalezione statuetki: 4/9
 4. SerwusX

  Słowacki eMSM

  To jakaś polska seria?
 5. Penumbra: Czarna plaga Czas gry: 43 dni. Znalezione notatki: 20/20 Znalezione statuetki: 6/10 Niestety, ale nie mam żadnych screenshotów, ponieważ wbudowane narzędzie windowsowe tym razem odmówiło współpracy w tej kwestii. Nie ma jednak czego żałować. Tym razem nie znalazłem żadnego easter egga godnego uwiecznienia, a i w trakcie rozgrywki nie napotkałem żadnych wybitnie szokujących scen. Drugi rozdział Penumbry okazał się być znacznie prostszy pod względem konfrontacji z adwersarzami, za to jedna zagadka praktycznie z samego końca gry, związana z zapadła mi w pamięć. Albo coś pomyliłem/pominąłem, albo polegała ona na Na plus tradycyjnie zaliczam klimat, chociaż odniosłem wrażenie, że Czarna plaga straszyła zauważalnie słabiej od poprzedniczki, pewnie z powodu mniejszej konieczności konfrontacji z przeciwnikami. Pozostały mi jeszcze do przejścia dwie gry studia Frictional Games: ostatnia gra z niniejszej serii, czyli Penumbra: Requiem oraz SOMA. Do zobaczenia wkrótce, być może w przyszłym roku, choć niekoniecznie.
 6. Deltarune Poniżej garść zrzutów ekranu (uwaga na potencjalne spojlery).
 7. StarCraft II: Wings of Liberty Czas gry: 87 dni Odblokowano i ukończono sekretną misję
 8. To bug, ale chyba niegroźny. Wydaje mi się, że po prostu system z jakiegoś powodu dostał błędny timestamp (liczbę sekund od 1 stycznia 1970 do jakiegoś tam momentu) i po prostu przyjął wartość domyślną, czyli 0.
 9. Undertale Czas rozpoczęcia: 10 maja 2019 r. Czas ukończenia: 29 maja 2019 r. Czas gry: 19 dni. Ile to godzin w grze: 9 godzin 51 minut Ścieżka Pacyfisty oraz Prawdziwa Ścieżka Pacyfisty
 10. Catherine Classic Czas gry: 14 dni Liczba poduszek przed ostatnim etapem: 87 Liczba ukończonych poziomów Roszpunki: 19 Osiągnięcia w momencie ukończenia gry: Link do osiągnięć: tutaj
 11. Muszę powiedzieć, że w końcu jest coś, na co w jakimś stopniu wyczekuję jeszcze przed ukazaniem się numeru, a mianowicie artykuł o Dziejach Khorinis. Cieszy długa publicystyka. Jeżeli chodzi o dział recenzji, to pewnie nie przeczytam nic poza Gamewalkerem i Kaszanką Zone. Z zapowiedzi może zerknę na Chernobylite.
 12. Planescape Torment: Enhanced Edition Czas gry: 175 dni, czyli 5 miesięcy i 24 dni Osiągnięcia w momencie ukończenia gry: Link do osiągnięć: tutaj Poniżej ekwipunek i czary (uwaga na drobne spojlery):
 13. No pewnie, że nie wszyscy, ale ja takich tylko spotykam w życiu. W gimnazjum to najpierw był katecheta, który miał zerowy autorytet, w trzeciej klasie ksiądz, który wygłosił ww. kazanie, w liceum katechetka-ateistka. xD
 14. Ale lipa. Już piszę do kogo trzeba, dzięki. EDIT: Jest sposób na ukrycie wpisu. Trzeba kliknąć "edytuj", odznaczyć switcha "publikuj" na dole i zapisać. Efekt dokładnie taki sam, jaki powinno mieć ukrywanie. W przypadku ponownej publikacji wpis pojawi się dokładnie z taką samą datą i miejscem na liście wpisów, jak przedtem.
 15. To nawet ja kiedyś słyszałem od księdza na kazaniu o Hello Kitty. Była taka plota (fałszywa z resztą), że jakiś koleś obiecał diabłu, że jak jego dziecko wyzdrowieje z jakiejś tam choroby, to on stworzy coś na jego cześć. Tutaj pierwsze z brzegu, wysokiej jakości źródło plotek, znalezione w wyszukiwarce. Czy zauważyliście, że osoby duchowne pracujące z ludźmi mają tendencję do kłamania?
×
×
 • Create New...