Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Przyjęliśmy nowych ekspertów

Polecane posty

To ja tylko dodam że "ktoś" powiedział kiedyś "20% nie sprawia, że nie możesz brać udziału w dyskusjach i nie sprawia, że jesteś dyskryminowany na forum." I już znikam z głupim uśmieszkiem :D

EDIT - Ale ja tylko chciałem sprawdzić czy powyższe stwierdzenie ma racje bytu... bo ekspert od tej dziedziny jest niepotrzebny na tym forum. Wszyscy jak juz idą na jakieś bardziej wyspecjalizowane. No ale jak widać ostrzeżenia są powodem do dyskryminowania. :) I tylko o to mi chodziło... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więcej - my sami z siebie nie szukamy ekspertów w ogóle, to ich działalność się ma nam po prostu rzucić w oczy w formie postów. Jeżeli dany user w szerszym zagadnieniu jest hegemonem wiedzy, którą pożytkuje w sposób przyjazny dla forum i dla jego użytkowników, to jego czyny przy zachowaniu systematyczności przykują naszą uwagę prędzej niż później. Dopiero wtedy w szerokim gronie rozważamy kandydaturę takiego użytkownika.

Edit UP

Bo nie sprawia, nikt takiego nie dyskryminuje. Jeno człowieka, który łamie regulamin nie możemy innym userom z czystym sumieniem rekomendować jako użytkownika godnego zaufania.

Edit UP 2

Tłumacz to sobie jak chcesz jeśli poprawi ci to samopoczucie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy w czym? W haftowaniu? Nie bardzo rozumiem pytanie, ale postaram się odpowiedzieć. Generalnie eksperci wybierani na podstawie działalności w określonym dziale lub tematyce. Ekspert od sprzętu powinien znać się na nim i udzielać się w dziale "Sprzęt". Ekspert od mangi w "Mandze". Jeśli chodzi o gry, to widzę tu raczej uporządkowanie gatunkami. Ekspert od cRPG będzie nim zarówno w "Pomocnej dłoni - RPG", jak i w "Ogólnie o Grach - Dla miłośników RPG" oraz w "Komentarzach" w tematach dotyczących poszczególnych erpegów. Natomiast nie planujemy takich ekspertów jak Ekspert-Pomocna Dłoń. Gry są zbyt zróżnicowane i ktoś kto zna się na RTS-ach niekoniecznie musi być specem od FPS-ów. A jakby się znalazł ktoś, kto zna się na wszystkich gatunkach, to pewnie z miejsca zostałby moderatorem. Nie planujemy też ekspertów od kart dźwiękowych, koszykówki, gotowania itp. Byłyby to zbyt wąskie specjalizacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Sasq. Wg wies.niaka (IMO też) masz szansę. Twoje grzechy nie były aż tak wielkie, by Cię dyskwalifikować. Teraz bierz się do roboty, tylko nie udawaj, że znasz się na czymś, bo to wyłapiemy :) Nie wystarczy przeczytać książki "1001 sposobów na zostanie ekspertem" :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turambar a jakie testy jesteście w stanie przeprowadzić by sprawdzić czy ktoś tylko kozaczy w danej kwestii czy rzeczywiście może mówić o sobie ekspert?

Rzucam monetą. Orzeł - człowiek jest tró ekspertem.

Reszka - Forumowicz jest mendą, oszustem i naciągaczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam, że w przypadku ostatniego eksperta - Mormegila nie było koperty tylko telewizor plazmowy i Mercedes E klasa. Mam mu trochę za złe, że nie zrozumiał aluzji i nie posłał klasy S, ale cóż, poprawi się być może w przyszłości. Jak widzicie jest wiele sposobów na zostanie ekspertem.

>>P_aul - nie bój nic, już dostałem piny do jego kart kredytowych i numer dostępowy tego konta na Seszelach. W poniedziałek lecimy do salonu. [k0n]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie jest wiele sposobów na zostanie ekspertem.

Czyli wystarczy że prześle wam błahe 2000000 zł (dla każdego z osobna) i jestem już ekspertem?Żaden problem w poniedziałek spodziewajcie się przelewu :smile:

A tak na poważnie to gratuluje wszystkim którzy zostali wybrani do pełnienia tej zaszczytnej funkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...