Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Przyjęliśmy nowych ekspertów

Polecane posty

Ktoś staje się zielonym, ktoś staje się pomarańczowym, jeszcze inny - odrzutkiem. Jak to wszystko się zmienia...

Z czymże dwa pierwsze ludzie generalnie przyjmują z zadowoleniem, to ostatnie - wręcz odwrotnie... - Sciass

Szczerze mówiąc, to mam wrażenie, że niektórym to ostatnie sprawia jednak pewną przyjemność, bo i tak cały czas wracają. - Sevard

Życzę powodzenia na nowej drodze spamowania na forum! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłabym nie pogratulować naszemu smoczastemu :) Niech Niezbędnik od twoich aktualizacji lekki nie będzie :D No i pamiętaj, że teraz musisz dostarczyć do działu Sesja RPG te 15 nowych dusz, jak było napisane w umowie... <z zainteresowaniem przygląda się Martiusowi kartkującemu szybko kilkutomowe tomiszcze, gdzie znajduje wreszcie ukryte pod okładką podpunkty> ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję koledze rangi eksperta :) Miłej pracy.

A kiedy ja dostanę pomarańczowego kolorka??? Foch z przytupem normalnie jestem z Wami troszkę i nic :(((

W sumie dziwi mnie czemu osoby z dłuższym stażem na FA i z odpowiednią wiedzą jak na eksperta na FA nie dostali rangi np. Xandi i inni ;p Jeszcze wwl1? Zjada wiedzą prawie wszystkich dzisiejszych ekspertów, jest tu długo( tak on nadal żyje i ma się dobrze) a nie ma rangi :( no i to samo się luqa tyczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ja dostanę pomarańczowego kolorka??? Foch z przytupem normalnie jestem z Wami troszkę i nic :(((

Dobrze wiesz czemu nie masz tej rangi. Zacznij panować nad sobą, gdy odpisujesz ludziom, to wtedy możemy porozmawiać o tym na poważnie.

W sumie dziwi mnie czemu osoby z dłuższym stażem na FA i z odpowiednią wiedzą jak na eksperta na FA nie dostali rangi np. Xandi i inni ;p

Część tych osób regularnie udowadnia mi, że takiej wiedzy nie ma. Choć w sumie dobre pytanie, czemu ja znowu o xandim zapomniałem. Będę musiał przejrzeć dokładniej jego posty, bo już kiedyś o nim myślałem.

Jeszcze wwl1? Zjada wiedzą prawie wszystkich dzisiejszych ekspertów, jest tu długo( tak on nadal żyje i ma się dobrze) a nie ma rangi :(

Myślałem nawet nad tym, żeby go zaproponować na eksperta, ale wtedy wywinął mi psikusa i zniknął. Później już nie pisał na tyle regularnie, by jego kandydaturę rozpatrywać na poważnie.

Przyjmowanie ekspertów jest trochę bardziej skomplikowanym procesem. Nie chodzi o samą wiedzę, bo są osoby, które ją mają, ale nic z tego nie wynika. Są również takie, które wiedzy nie mają i trzeba je prostować. Patrzymy więc na kandydatury pod kątem wiedzy, którą wydają się mieć, następnie pod kątem tego, czy rzeczywiście pomagają, ale również bierzemy pod uwagę zachowanie na forum. I to nie tylko w działach, których kandydatura dotyczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję pomarańczki :D

Część tych osób regularnie udowadnia mi, że takiej wiedzy nie ma. Choć w sumie dobre pytanie, czemu ja znowu o xandim zapomniałem. Będę musiał przejrzeć dokładniej jego posty, bo już kiedyś o nim myślałem.

Zdarza się :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz czemu nie masz tej rangi. Zacznij panować nad sobą, gdy odpisujesz ludziom, to wtedy możemy porozmawiać o tym na poważnie.
Ale, że co przecież już jest grzecznie ;pp

Część tych osób regularnie udowadnia mi, że takiej wiedzy nie ma.

Osoby, które wymieniłem ( przede wszystkim o nie mi chodziło) wg. mnie mają.

Choć w sumie dobre pytanie, czemu ja znowu o xandim zapomniałem

no właśnie ;p

Myślałem nawet nad tym, żeby go zaproponować na eksperta, ale wtedy wywinął mi psikusa i zniknął. Później już nie pisał na tyle regularnie, by jego kandydaturę rozpatrywać na poważnie.

To się robota+robota+robota nazywa ale na innym portalu" widuję "się z nim dosyć często

Przyjmowanie ekspertów jest trochę bardziej skomplikowanym procesem.

Pewnie tak, nie wnikam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz czemu nie masz tej rangi. Zacznij panować nad sobą, gdy odpisujesz ludziom, to wtedy możemy porozmawiać o tym na poważnie.
Ale, że co przecież już jest grzecznie ;pp

Szczerze mówiąc wolę poobserwować kogoś dłużej i mieć pewność, niż się przejechać. Inna sprawa, że jednak piszesz mniej niż kiedyś, a i wydaje mi się, że po prostu dawno nie było okazji do akcji w Twoim stylu. Tak, czy owak ja wolę poczekać i mieć pewność.

Myślałem nawet nad tym, żeby go zaproponować na eksperta, ale wtedy wywinął mi psikusa i zniknął. Później już nie pisał na tyle regularnie, by jego kandydaturę rozpatrywać na poważnie.

To się robota+robota+robota nazywa ale na innym portalu" widuję "się z nim dosyć często

Pod uwagę bierzemy tylko to, co się dzieje na tym forum. Po pierwsze nie mamy pewności, że to ta sama osoba, a po drugie przynależenie do grupy eksperckiej ma być pewnym znaczkiem jakości. Tzn. ma oznaczać, że na danej osobie można polegać. Pytanie, czy można polegać na osobie, której w ogóle nie ma?

Gdyby zaczął się znowu tutaj aktywnie udzielać, to wtedy możemy o tym rozmawiać. Jako jednak, że ostatni post napisał miesiąc temu, to niestety obecnie raczej nie mamy o czym dyskutować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc wolę poobserwować kogoś dłużej i mieć pewność, niż się przejechać. Inna sprawa, że jednak piszesz mniej niż kiedyś, a i wydaje mi się, że po prostu dawno nie było okazji do akcji w Twoim stylu. Tak, czy owak ja wolę poczekać i mieć pewność.

Nie powód jest zupełnie inny, wynika to z życia osobistego itd. w każdym razie to nie temat do rozmowy na forum. I jeszcze inne fora/forum.

Pod uwagę bierzemy tylko to, co się dzieje na tym forum. Po pierwsze nie mamy pewności, że to ta sama osoba, a po drugie przynależenie do grupy eksperckiej ma być pewnym znaczkiem jakości. Tzn. ma oznaczać, że na danej osobie można polegać. Pytanie, czy można polegać na osobie, której w ogóle nie ma?

Gdyby zaczął się znowu tutaj aktywnie udzielać, to wtedy możemy o tym rozmawiać. Jako jednak, że ostatni post napisał miesiąc temu, to niestety obecnie raczej nie mamy o czym dyskutować.

Się wie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hop, hop !

Po pierwsze nie mamy pewności, że to ta sama osoba, a po drugie przynależenie do grupy eksperckiej ma być pewnym znaczkiem jakości. Tzn. ma oznaczać, że na danej osobie można polegać.

Podoba mi się charakter dyskusji, która tutaj rozgorzała ..

Jestem u was może niedługo, ale troszkę zaobserwowałem z życia obozowego ;)

Nie no, chłopaki, myślę, że nie ma sensu się szarpać jak młode wilczki .. Krępujące jest dla mnie to, że w ogóle to wam mówię .. :/

Przecież żyjemy w wspólnocie :) Ten, kto wedle oceny zasłużył na miano sprawiedliwie je otrzyma. Należy cierpliwie czekać na swoją kolej, a co ważne, nie dopominać się :)

Dziękuję, za uwagę.

P.S. Nie traktujcie tego do końca poważnie, przecież nie pracujemy w Urzędzie Skarbowym .. Tym nie mniej, pewien ładunek tego mojego śmiesznego moralizowania sie tu zawiera :)

Ja po prostu jestem w miarę dobrym obywatelem, i wbrew pozorom jestem twardym wyznawcą zasady "Obey the Rules of the Game".

Pozdrawiam !

("hej, a jak ktoś ma 40% to może dostać Eksperta ? =)" - pada pytanie z sali)

(Sevard powoli podnosi się i z ociąganiem udziela wyczerpującej temat odpowiedzi):

...

...

(...)

-------------------------------------------------

edit:

a tak a propos..

Pytanie, czy można polegać na osobie, której w ogóle nie ma?

Gdyby zaczął się znowu tutaj aktywnie udzielać, to wtedy możemy o tym rozmawiać. Jako jednak, że ostatni post napisał miesiąc temu, to niestety obecnie raczej nie mamy o czym dyskutować.

W życiu różnie bywa, sam niedawno miałem krótki, może 2 tygodniowy epizod, no ale firma, kobieta, zajmowanie się dwoma domami .. Nie potępiałbym wybiórczej miesięcznej nieobecności Michiego . Patrzyłbym przez całokształt i spróbowałbym docenić, że we własnym wolnym czasie poświęca się właśnie dla Forum.

W sumie dziwie się, że nie dostał tej rangi .. od samego początku mojego kontaktu z FA oceniam go bardzo dobrze. Jest też kilku młodszych aspiratów których mógłbym polecić, ale wolę się na razie nie wychylać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...