Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Przyjęliśmy nowych ekspertów

Polecane posty

Obu panom gratuluję i życzę owocnej pracy w roli pomagacza :) .

Jest też kilku młodszych aspiratów których mógłbym polecić, ale wolę się na razie nie wychylać

Możesz zrobić to na PW. Głowy nikt Ci za to nie utnie, a my też jesteśmy tylko ludźmi i mogliśmy kogoś przeoczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejce jest jeszcze parę osób, jakby ktoś się pytał. ;p

Bardzo ładnie. Mam nawet kilka propozycji, tylko nie wiem czy wypada tak publicznie promować swoje typy :) poleciłbym 2 dwóch gości którzy bardzo ładnie składają zestawy i posiadają pewną wiedzę informatyczną, wystarczającą w zupełności.

Za ich pracowitość i oddanie wypadałoby nagrodzić ich odpowiednim tytułem, wszak poświęcają swój czas by udzielać bezpłatnie rad forumowiczom składając im zestawy i ewentualnie doradzając odpowiedni i opłacajlny upgrade.

Ktoś domyśla sie, o kim mówie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro m(s) przedzielił post, to mogę coś jeszcze dopisać poza konkursem.

("hej, a jak ktoś ma 40% to może dostać Eksperta ? =)" - pada pytanie z sali)

(Sevard powoli podnosi się i z ociąganiem udziela wyczerpującej temat odpowiedzi):

Według mnie to nie jest problem, o ile dana osoba od jakiegoś czasu już z niczym nie wyskoczyła. Jakby na to nie patrzeć mamy moderatorów z procentami, więc tym bardziej w przypadku ekspertów nie powinno być problemu.

W życiu różnie bywa, sam niedawno miałem krótki, może 2 tygodniowy epizod, no ale firma, kobieta, zajmowanie się dwoma domami .. Nie potępiałbym wybiórczej miesięcznej nieobecności Michiego . Patrzyłbym przez całokształt i spróbowałbym docenić, że we własnym wolnym czasie poświęca się właśnie dla Forum.

Też tak właśnie patrzymy. Jeśli jednak ktoś nie daje przez parę miesięcy znaku życia, to trudno myśleć nad tym, by po tych paru miesiącach nieobecności dawać mu jakieś wyróżnienie tego typu, bo napisał kilka postów i znowu znikł. Trochę głupio dawać komuś eksperta, gdy sporo młodszych stażem osób nie wie w ogóle, że taka osoba się udzielała w dziale, w którym tego eksperta dostała. Inaczej, patrzymy na całokształt, ale nie dajemy eksperta tylko i wyłącznie za zasługi przeszłe.

W przypadku michi93 nie chodzi o nieobecność, tylko właśnie o całokształt. Problem z nieobecnością dotyczy wwl1 i jeszcze co najmniej dwóch osób, których nicki kojarzą jedynie osoby, które są tu od co najmniej roku.

W sumie dziwie się, że nie dostał tej rangi .. od samego początku mojego kontaktu z FA oceniam go bardzo dobrze. Jest też kilku młodszych aspiratów których mógłbym polecić, ale wolę się na razie nie wychylać :)

Przejrzyj sobie dokładniej jego starsze posty w tematach zakupowych w sprzęcie, to zrozumiesz czemu mamy wątpliwości. Kilka osób mamy jeszcze na oku i ich kandydatury są w trakcie rozpatrywania. Tak, czy owak możesz podesłać komuś z nam listę, to się jej przyjrzymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział Manga & Anime zdecydowanie nie jest najczęściej odwiedzanym działem na forum, nie znaczy to jednak, że nie piszą tam ludzie nie znający się na tematyce. Widzimy i doceniamy wysiłek włożony w rozwój forum, dlatego dzisiaj nowymi ekspertami działu Manga & Anime zostali Kondzio oraz jurom925. Gratulacje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...