Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

Uhuh, na początek nowy avatar, przy którym nie wiem, czy zostanę... (w każdym razie art świetny, a autor zupełnie niedoceniany)

@Stubbs: Tak, ja chciałem zagiąć Cię plusem, ale spóźniłeś się kilka dni przed tym, jak usunięto tą opcję tongue_prosty.gif

"Cudo" wstawione przez Sttarka w spoilerze lepiej odniosłoby się do mnie. Tyle czasu przeszukiwałem jutuba, a na Official DJ-PON3/Vinyl Scratch natknąłem się dopiero... wczoraj. Tyle Wubsów mnie ominęło przez tak długi czas!

Okej, tak naprawdę, jeśli czekacie na to, aż Arg wyrazi swą skrótową opinię na temat czegokolwiek, to się nie doczekacie, przynajmniej nie dziś, nadal nie obejrzałem finału (co mi nie przeszkodziło w przeczytaniu całej dyskusji Vadera i Sttarka tongue_prosty.gif - przez Was już dostałem uczulenia na nadużywane słowo "obiektywizm", którego za Chiny, nie ważne co powiecie, nie połączę z "Opinią"... to się powinno jakoś inaczej zwać.)

To wszystko jednak nie przeszkodzi mi w "małym" spamie.

Music: Prince Whatever i kilku innych ludzi, których nie znam -

(Awesome song z Fluttershy)

Prince Whatever bez ludzi, których nie znam -

(Luna's Caps Lock, czyli sporo screamu i pochodnych)

GatoPaint i EileMonty - cover

Refren to prawdziwa moc tego utworu, na którą trzeba poczekać tą minutę.

Nie spodziewam się zbyt dużo pisać, więc duża paczka artów:

Celestia vs Nightmare Moon

Show me your SWAG

Spaaace!

Ktoś mówił o Lesson Zero?

Solar Flare

Mi Amore Cadenza

Read it all!

Ławkowa Lyra

Evil Twilight

Twilie doesn't want to be a princess

Metamorfoza

Britannia

Epic Rainbow

Derptective

Twi-Wings

Twarity Wings

Walka na poduszki z Colgate?

Heart Space Luna

Wub Wub

Trolltavia (dlaczego okulary Vinyl tak jej pasują!?)

Vinyl nightpony

Cała prawda o oczach Vinyl part 2

This? Nah, just mah BASS Cannon!

Pinkie Heart

Shining Armor is the best princess

Też chce takie słuchawki (nie ważne, że by dziwnie wyglądały na ludzkiej głowie...)

Find a Pet - Wersja Chrysalis

TGaPT Does Not Trust Wheels!

Solar-powered mane

Such Grace, your highness

Luna narzeka na robotę

Lyra hands - komiks

New record breaker

PonyKillerX

Też chce taką Spitfire...

Rainbow Sky

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YUP - nie wiem na ile to prawdziwe, ale to wrzucę:

http://cheezburger.com/7108060416

Są też niestety złe wiadomości - nie wiadomo co z Pony Chronicles, dev blog jest od jakiegoś czasu nieaktywny. Oby nic się nie stało. Przynajmniej My Little Investigation wydaje się nie mieć problemów.

Więcej dobrych newsów? Jeśli jakimś cudem ktoś jeszcze nie wie to po dłuższej przerwie pojawił się nowy rozdział V&O:UD. Fanfic dalej trzyma formę i trzyma w napięciu, bo wielka konfrontacja nadchodzi wielkimi krokami ( kto czyta na pewno się domyśli o co chodzi).

No i nowy odcinek Friendship is Witchraft. Mogę śmiało stwierdzić, że jest to mój ulubiony epek. Fabuła była tym razem wyjątkowo... niepokojąca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Co do pierwszej informacji. Na stronie mane6 i EqD też było więc seems legit.

Z gorszych wieści, to jakiś New York Times, albo coś podobnego, opublikował artykuł o MLP, w którym zapowiedziany jest spin-off okraszony obrazkiem z krążącymi po sieci wcześniej humanizacjami. Nie żeby mi przeszkadzały humanizacje, ale te są paskudne. tongue_prosty.gif

@DOWN: Osobiście liczę na "Moja mała Alpaka" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fighting is Magic z Faust: To się naprawdę dzieje, ale grywalne postacie nie będą już kucykami. Będą jednak czworonożne (potwierdzone przez Faust), więc nie będzie to też bijatyka z ludźmi.

@Oficjalny (concept) art z Equestria Girls:

QDUE66Z.jpg

Wiwat cutie markom na twarzach :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mości Panie, takie obrazki to w spojlery, tu mogą być dzieci :D

Mam nadzieję, ze to zwykły trolling podobnie jak coś takiego:

[/yt]

[/yt]

Teraz czekamy miesiąc na fanowski odcinek, a co potem? Jak data kolejnego sezonu nie jest znana obstawiam na wrzesień/październik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekać do października na ciąg dalszy finału 3 sezonu? Długo, ale do przeżycia. Może do tego czasu fandom przestanie drzeć szaty o księżniczkę Twilicorn Sparkle. Bo niektórzy stawiają znak równości między nią a końcem kucykowego świata.

A do tego czasu warto przesłuchać twórczości bronies muzyków. Na przykład Claire Anne Carr. Nie wiem, jak wy, ale przy pierwszej okazji kupię wszystkie cztery jego płyty, bo muzykę tworzy naprawdę wartościową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy, co powiecie na meet środtygodniowy w piątek? wink_prosty.gif Chciałem zrobić we wtorek, ale Synchtube się obraził. Teraz wydaje się działać, i powinien tak zostać do piątku biggrin_prosty.gif

Przekażę też wiadomość że oczekiwana jest obecnośc Ylthin :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oficjalny (concept) art z Equestria Girls:

equestria_girls_by_suikuzu-d5wpq1c.png

Więcej dobrych newsów? Jeśli jakimś cudem ktoś jeszcze nie wie to po dłuższej przerwie pojawił się nowy rozdział V&O:UD.

WUB YEAH! Mógłbym cały czas narzekać na to, że ogólnie fic jest za krótki, ale jest na tyle świetny, że po prostu będę tu siedział i dalej się cieszył z samego jego istnienia biggrin_prosty.gif Mam nadzieję, iż na ciuciubabkę po Manehattan z głównym bossem nie będzie trzeba długo czekać, I want it naow! Autor prawdziwie wymiata nie tylko z samymi relacjami OctaScratch, ale także z rzeczami chociażby ze szkołą związanymi. Mojego umysłu nie potrafi opuścić fragment z poprzedniego rozdziału, który leciał jakoś tak (pisanie z pamięci incoming!): "Wszyscy wyobrażali sobie kreaturę spoza tego świata, rozrywającą niewinnych studentów na kawałki, lecz zamiast tego, coś nieskończenie bardziej przerażającego pojawiło się u drzwi..." - Najlepsze odniesienie się do nauczyciela, jakie kiedykolwiek przeczytałem biggrin_prosty.gif

@Stream: Chyba przydałoby się pojawić w końcu na jakimś... Mnie to obojętne, piątek czy sobota. Po prostu postaram się być.

Dwa komiksy, nie mogę się powstrzymać...

Zemsta Luny

tidal_revenge_by_dori_to-d5o518n.png

WubZ

you_like_wubs__don_t_you____by_dori_to-d5sbkm3.png

I właściwa paczka artów, tym razem znaczna większość jest "for lawlz"

"Caramelldansen" z 26 kucami! (problem w tym, że pegazy i Vinyl są najlepsze tongue_prosty.gif)

Woona Santa (Bo Mikołaj mieszka na Księżycu!)

Lunas

Wubway

Gamerdash gif

umm... Spitdash? (brak alarmu shippingowego)

Vinylhug

Poradnik "jak zabrać się do nauki" z Twilight

Nareszcie! Po tak długich poszukiwaniach znalazłem porządną ponifikację Ahri!

Applejack Wild West

Fshy, RD i Pinkie humanizacje (Fluttershy badass)

So much Royal SWAG

Lyra's DreamZ

00Pony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - nie w temacie. Pisz na PW.

@ajwent - no cóż, zobaczymy, ale chyba będę...

@"Equestrian Unholy Abomination" - Jak patrzę, co z tą serią robią, to mi się płakać chce.

Najpierw reboot DMC, potem Twalicorn, Adam Duce odchodzi z Machine Head, a teraz TO... Co jeszcze, Szalik mnie z dnia na dzień rzuci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piecho - no to niech będą dwa meety wink_prosty.gif W piątek śródtygodniowy, i w sobotę "imitacyjno odcinkowy" tongue_prosty.gif

Jakoś po 16. Nasz pokoik będzie miał też nowy baner smile_prosty.gif

@Salantor - wyjaśnione wink_prosty.gif

Cosplay Fluttershy i Snowflejka z Las Pegasus unicon. Gość wymiata xD http://winkonthings....-a-bronie-doing

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie sobotę to od tak rzuciłem, nawet dzisiaj mi do tej pierwszej pasuje. Orion musiał oczywiście na przestrzeni miesiąca wybrać jeden dzień który ewidentnie mi nie pasuje biggrin_prosty.gif

Cosplay Fluttershy i Snowflejka z Las Pegasus unicon. Gość wymiata xD http://winkonthings....-a-bronie-doing

Nje.

Jako nab w temacie spytam - o co z tym streamem chodzi? Kto, co, gdzie, dlaczego?

I zasada - nie rozmawiamy o spotkaniu w takim kontekście. Ciii...

Youtube Video -> http://www.youtube.c...h?v=AJJfGrZgBQo" target="_blank">Oryginalne wideo

Edit:

Jakoś po 16. Nasz pokoik będzie miał też nowy baner smile_prosty.gif

Nie będę o tym rozmawiał, ale wyrażam jedynie swoją niechęć do zmian w tej kwestii, bowiem poprzedni projekt był idealny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie sobotę to od tak rzuciłem, nawet dzisiaj mi do tej pierwszej pasuje. Orion musiał oczywiście na przestrzeni miesiąca wybrać jeden dzień który ewidentnie mi nie pasuje biggrin_prosty.gif

Tak, robię Ci to na złość. tongue_prosty.gif
Jako nab w temacie spytam - o co z tym streamem chodzi? Kto, co, gdzie, dlaczego?

I zasada - nie rozmawiamy o spotkaniu w takim kontekście. Ciii...

Oj tam, aż tak niemoralne rzeczy tam się nie dzieją, żeby o nich nie wspominać... Co innego niektóre teksty i żarty z Lyrą, które weszły już w meetowy kanon biggrin_prosty.gif Salantor będzie musiał przejśc inicjację icon_twisted.gif
Jakoś po 16. Nasz pokoik będzie miał też nowy baner smile_prosty.gif

Nie będę o tym rozmawiał, ale wyrażam jedynie swoją niechęć do zmian w tej kwestii, bowiem poprzedni projekt był idealny.

Spokojna twoja rozczochrana, nasz Mistrz Vader ma priorytet na miejsce na banerze, i z pewnością już wkrótce zadziwi kolejnym genialnym projektem chytry_prosty.gif

Aha - ważne! Od paru dni aby wejśc na jakikolwiek pokój na Synchtube, należy się zarejestrować. Nie wystarczy już "konto gościa". Rejestrację znajdziecie na stronie głównej www.synchtube.com w prawym górnym rogu. Nie da się zmienić nicku na zarejestrowanym koncie, więc podczas rejestracji użyjcie nicków z forum, ewentualnie lekko skróconych itd. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej moje kucyksy. Wracam po cholernie długiej nieobecności.

Dla przypomnienia, jest coś takiego jak FOK, Forumowe Oryginalne Kucyki. Wejdźcie na mój profil i zobaczcie jakie kucyki są wolne i dołączcie do naszej radosnej grupki c:

No i wyspowiadajcie się Kucyki. Kto z was uczęszcza na ponymiety i kiedy ostatnio na jakimś byliście?

Edit:

Tak mi się przypomniało https://dl.dropbox.com/u/28368896/4chan/1361344190035.gif

(Gdyż, jak wiemy, zawsze trzeba się przywitać.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyspowiadajcie się Kucyki. Kto z was uczęszcza na ponymiety i kiedy ostatnio na jakimś byliście?

Witamy założyciela zacnego tematu po przerwie ;)

Honor, proszę Cię ta forma jest straszna. Wiem, przez ten cały czas siedziałeś i zgłębiałeś tajniki fandomu w miejscu, którego żaden normalny człowiek nie chciałby znać. Nie mniej witamy w "normalnym" (he, he) świecie i czepiam się jak zawsze, ale brzmi to dla mnie tak słodko-nienormalnie.

Ja siedzę w piwnicy i się nie wychylam zanadto, żadnych meetów nie planuję odwiedzać. Czasem zdarzy mi się przypadkiem zajrzeć na większe Polskie Forum odnośnie MLP i jakoś atmosfera odpycha mnie że hej.

Oj tam, aż tak niemoralne rzeczy tam się nie dzieją, żeby o nich nie wspominać... Co innego niektóre teksty i żarty z Lyrą, które weszły już w meetowy kanon biggrin_prosty.gif Salantor będzie musiał przejśc inicjację icon_twisted.gif

Łeee, i cała zabawa mnie ominie (kto mi zrobi zrzut z chatu? Kto, kto?!) Tylko Panowie, delikatnie, delikatnie. Nie jeden uciekł gdzie pieprz rośnie po pierwszej części, a najlepsze zawsze zostawiamy na koniec.

Spokojna twoja rozczochrana, nasz Mistrz Vader ma priorytet na miejsce na banerze, i z pewnością już wkrótce zadziwi kolejnym genialnym projektem

Nie zrozumiałem ale w sobotę zobaczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy, wybaczcie post pod postem, ale muszę zakomunikować że piątkowego meetu nie będzie, będzie za to w sobotę :)

No i wyspowiadajcie się Kucyki. Kto z was uczęszcza na ponymiety i kiedy ostatnio na jakimś byliście?

Żeby to ktoś w Katowicach robił ponymeety... :/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to ktoś w Katowicach robił ponymeety... confused_prosty.gif

Polecam zaglądać na ten wątek, jeśli takie sprawy cię interesują.

http://mlppolska.pl/...et--6387?page=7

<ciach>

Dla fanów ,,Puszystych'' kucyków.

Nie ważne, ile ostrzeżeń dasz, to ciągle niedozwolona tutaj treść. Jeszcze raz ktoś da tutaj tego typu treści, a posypią się osty - Aiden

@Up

To był raczej żart a nie nic niedozwolonego(w mojej opinii), ale ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś z Was chętny do partyjki w Beat Hazard?

Dzisiaj kupiłem i totalnie się wciągnąłem. Grałem już z kimś w co-opie i zabawa jest przednia. Teraz możecie gierkę dorwać na Humble Indie Buble co serdecznie polecam. Kupujcie, grajcie, piszcie o wspólne granie!

Ja tylko wspomnę, że ten temat to nie jest Gramy w Sieci, żeby się umawiać na gry online - Aiden

EDIT - OK, zapamiętam na przyszłość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - lulz, jaki słodziak. ^^

Znalazłem coś ciekawego na kwejku ( po co ja wchodzę na tę stronę to nie wiem):

http://kwejk.pl/obra...ucyku-pony.html

O dziwo nie ma hejtu w komentarzach... Widać choć raz kucykowy obrazek na kwejku spodobał się ludziom. ^^

P.S. I jakby ktoś widział/ czytał cały artykuł to niech się wypowie o czym pisali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o czym mieli pisać?

Tradycyjne bzdury na temat tego, jak coś dobrego tak naprawdę jest złe, a coś złego tak naprawdę jest dobre.Nic specjalnego,a w komentach nie ma hejtu, gdyż jedną z niewielu rzeczy którą na kwejku nie lubią bardziej od kucyków jest kościół katolicki(niestety..)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaach... Na Bronies Polska są chyba trzy posty o tym :3. W skrócie - kolejny "natankowiec" głoszący, że kucyki to zUo i szatan...

...ponoć w "Smile, Smile, Smile" puszczonym od tyłu słychać hymn na cześć Rogatego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł bardzo fajny. Duże, kontrowersyjne napisy z ładną czcionką przyciągają uwagę, co jest w sumie najważniejsze. Oczywiście tekst będzie jedną wielką głupotą jak to zwykle bywa w takich "gazetach". To, że takie publikacje są w magazynach brukowych powinno przestać dziwić, bardziej martwi mnie fakt, że w poważnych magazynach jest (przynajmniej według mnie) coraz mniej sensownego tekstu do czytania. To chyba tema na trochę inną dyskusję.

P.S. I jakby ktoś widział/ czytał cały artykuł to niech się wypowie o czym pisali.

Chu, to chyba nie wymaga wysiłku umysłowego, aby do tego dojść.

MLP TO ZŁO WCIELONE SZATAN PRZEZ BAJKĘ DO DZIECI PRZEMAWIA. DO DZIECI. NASZYCH MAŁYCH DZIECI KTÓRE CO NIEDZIELE Z RODZICAMI W KOŚCIELE PRZYCHODZĄ I TERAZ NIE BĘDĄ PRZYCHODZIĆ BO TO SZATAN NIMI MANIPULUJE I TERAZ BEDĄ ZŁE I PÓJDĄ DO PIEKŁA I POLSKA UPADNIE I NIKT NA TACE JUŻ NIE DA!

Chyba wiele się nie pomyliłem.

.ponoć w "Smile, Smile, Smile" puszczonym od tyłu słychać hymn na cześć Rogatego.

Patrz, a to jeden z moich ulubionych utworów z bajki. Pewnie będzie kiepsko brzmiał od tyłu, ale jak trzeba to trzeba.

always_watching_by_041744-d5xrfrl.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...