Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum Mafiosum - temat do dyskusji i zgłoszeń

Polecane posty

Eeee... mam za dużo graczy w tej rundzie...Jak rozumiem postać banzy96 niejaki Sven nie żyje. Bo nie wiem co jest grane skoro piszę w temacie o głosowaniu...

Ja z tego co mi wiadomo żyję ;)

Czyli ilu nas w końcu zostało? Trzech? Bo ja już się gubię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wiedziałem, że morderców jest dwóch bo w ostatniej rundzie nie zginął wytypowany przeze mnie Sermaciej. xD Ale co tam mordercy górą eyes.gif (wolałem wygrać jako jedyny dlatego typowałem tych którzy mordercami się wydawali lub mnie wkurzali. trollface.gif Cóż blisko byłem ale nie udało się... )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie ma problemu ;)

@Sermaciej

Masz na myśli mnie? kiedyś pisałem, że chciałbym zorganizować, ale nie wiem czy bym podołał, anie chcę psuć Wam zabawy :)

jak już będę miał gotowy pomysł, tak od początku do końca, to dam wam znać ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam - może i bym zgłosił się do prowadzenia, ale:

- zapewne żaden z uczestników sesji prowadzonych niegdyś przeze mnie już nie odwiedza tego wątku, więc się nie dowiecie, na co się teoretycznie porywacie trollface.gif

- wymagałbym od uczestników zaangażowania w zabawę (należy rozumieć przez to przede wszystkim brak "strzelania na oślep oskarżeniami w innych uczestników zabawy")

- potrzebowałbym niemałej ilości ludzi

- ja wychodzę z propozycją "postaci specjalnych" oraz ogólnego klimatu, w jakim prowadzona byłaby sesja, a potencjalni gracze ją akceptują/podają własne propozycje zmian

- mając na uwadze moje poprzednie sesje obawiam się, że będę musiał nieco zmniejszyć poziom "zakombinowania" poszlak, co by graczy nie zniechęcić.

Więcej grzechów nie pamiętam - tzn więcej "ale" nie mam (tak mało a tak dużo zarazem) - czekam na Wasze komentarze w sprawie prowadzenia sesyji przez moją osobę smile_prosty.gif

PS. No i jeszcze jedno: czasu na prowadzenie rozgrywki mam sporo, więc termin zależy od graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...