Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum Mafiosum - temat do dyskusji i zgłoszeń

Polecane posty

Widzę, że stara gwardia już się zbiera, bardzo dobrze. :) Myślę, że takie odpowiednie minimum to 6 osób, z tym że wtedy jako pierwszy padnie NPC.

Od razu proszę - jeśli ktoś chce - o dobranie sobie jakiegoś imienia i zawodu (byle współczesnego i niezbyt futurystycznego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zabawa ruszy na 100% smile_prosty.gif

Chłopaki, patrzcie co wygrzebałem - KLIK!

To była moja pierwsza sesja, jak ktoś chce, może sobie poczytać - dla funu dam cytat Dartha - jego opinia już po zakończeniu gry (daję w spoilerze, bo jak ktoś chce poczytać całość, to sobie popsuje zabawę)

Dox, ta sesja była świetna, naprawdę niesamowita, i chyba każdy wczuł się i utożsamił ze sobą(w sensie, że w twoim świecie, bo tam byliśmy trochę inni niż w realu), a i wielkie dzięki za te niesamowite zakończenie, naprawdę wykazałem się wielką inteligencją(w realu chyba też, co, odpowiedzcie smile.gif), ale ze mnie mądry wilkołak wub.gif, teraz mogę w tej bibliotece poznać największe sekrety świata, magii, i nauki nauka.gif, poszlaki były świetne, według mnie wszyscy byli świetnymi detektywami, ale najlepsi byli Sooko i thefiend2, a kto był policjantem smile.gif???

A tutaj lista graczy:

1. Sermaciej - czyli Maciej, z zawodu prawnik

2. DarthMetalus - czyli Franciszek, student zarządzania

3. grz - Maciej, agent nieruchomości

4. podbiel

5. Gawain - Cezary, weterynarz

6. Ponczek - Filip, nauczyciel matematyki

7. Kiro - Andrzej, przewodnik turystyczny

8. Daedroth - Leszek, agent ubezpieczeniowy

9. FergiX - Baltazar, chirurg

Miało być do bólu klasycznie, ale może zrobię nieco bardziej zaawansowaną fabułę, od miesięcy nie grałem w FM, ostatnią sesję prowadziłem chyba z 1,5 roku temu - aż się stęskniłem. biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DoxtraduSie, a jest jeszcze szansa na sesję w klimatach fantasy jaką kiedyś prowadziłeś? Ponoć przekształciła się w sesję RPG, ale fajnie by było wziąć udział w sesji FM w takich klimatach ;) Bieżąca sesja też zapowiada się bardzo fajnie, ale miło by było znowu wskoczyć w skórę Kiro Dwunastego (może byś go jakoś ożywił :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie planuję wskrzeszać tamtej sesji. W ogóle przypuszczam, że ta obecna jest zarazem moją ostatnią. To jeszcze nie jest definitywna decyzja, jednak obecnie na FA mam trochę więcej czasu, przeważnie jednak są okresy, gdzie przez 2-3 miesiące nie zaglądam tutaj w ogóle. Obawiam się, że okres ten będzie się zwiększał. Nie zmienia to jednak faktu, że sesje lubię i jeśli kiedyś (kiedyś...) znajdę czas - czemu nie? Tylko nie wiem, czy to będzie akurat klimat fantasy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - chciałbym się zgłosić do tej gry, grałem w nią fizycznie na obozie pod nazwą Mafia i bardzo mi się spodobała - najlepsze z tego jest wykorzystanie swojej wyobraźni by oskarżyć/obronić się przed oskarżeniem.

Więc chciałbym się zgłosić do następnej tury i proszę o powiadomienie kiedy mam zacząć. Z góry dziękuję wink_prosty.gif

Uooo, dopiero teraz zauważyłem, że dawno w to ludzie nie grali... Może wznowimy grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia sesja oficjalnie się nie skończyła, choć i tak byłby z tego co pamiętam tylko ostatni wpis, gdyż najwięcej głosów było na mnie (tak, to ja byłem mordercą).

Jeżeli ktoś coś będzie organizował to możesz się zgłaszać, póki co chyba nikt się do tego nie pali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...