Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum Mafiosum - temat do dyskusji i zgłoszeń

Polecane posty

Ten, tego... Mi ten weekend nie do końca pasuje. W przyszłym tygodniu we wtorek i środę nie będę miał dostępu do komputera, więc nie mógłbym się udzielać (o ile przetrwałbym do tego czasu smile_prosty.gif). Na sprawy sesjowe, odpisy wolałbym okres dwóch dni.

@edit W ostateczności mógłbym skorzystać z komórki, ale byłoby to strasznie niewygodne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darth - myślisz że start zabawy w piątek pozwoli Ci dłużej przezyć? icon_twisted.gif

Tak jak pisałem wczoraj - do godziny 20 czekamy na ostatnie zgłoszenie. Jeśli nikt więcej nie wyrazi chęci uczestnictwa i będzie nieparzysta liczba graczy - zrobię to, o czym pisałem wcześniej.

Do godziny 20 udekorujcie sobie profile wedle życzenia - jak wrócę do kompa (okolice godziny 22) to zamknę zapisy na moją sesję i zacznę pzygotowania do zabawy. Start najpewniej w przyszły czwartek, dwa dni na przemyślenia - wszystkie te informacje pojawią się także w następnym moim poście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na zgłoszenia minął - przyszła pora na podsumowanie.

Liczba graczy: 11

Lista graczy: Banza96, Daedroth, DarthMetalus, Fiend, Gawain, grz, Itzalaren, Kaktus, podbiel, Ponczek, Sermaciej.

Z racji nieparzystej liczby graczy, pierwszą ofiarą mordercy będzie NPC.

Losowanie ról specjalnych odbędzie się na weekendzie, i to wtedy odpowiednie osoby zostaną o tym fakcie poinformowane.

Od chwili obecnej wszelkie modyfikacje profili uczestników zabawy są ściśle zakazane (tzn bardzo niemile widziane).

Start zabawy: 20.03.2014 (czwartek), godzina bliżej nieokreślona, aczkolwiek 22 wydaje się być OK.

Czas na głosowanie: 48h.

Opis ról specjalnych oraz zarys fabularny: dostępne tutaj

To by było na tyle. Jeśli o czymś zapomniałem, nie wahajcie się napisać.

Dziękuję za uwagę. Do zobaczenia w następny czwartek smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hackind - o co Ci tak właściwie chodzi? Informacja o tym, że chcę prowadzić sesję, nie była ukryta. Każdy mógł wziąć udział. Były 4 dni na zgłoszenie się do zabawy.

PS. Nie zgłaszałem się do Twojej sesji, bo wtedy miałem przerwę i urlop od Forum Mafiosum po wcześniejszych grach, w których brałem udział. I jeszcze jedno: to nie moja wina, że nie było chętnych w momencie gdy chciałeś być prowadzącym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hacking

Ja nie zgłosiłem się z tych samych powodów co Treser, miałem wolne wink_prosty.gif

@Edit

Możesz dać posta z linkami do profilu każdego gracza, tak będzie łatwiej xD

Mam pytanie, czy pod Twoim postem coś opisywać, co myślałem, co robiłem itp.- czy od razu ujawnić swoje dochodzenie? ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hackind

Jasne bo każdy robi ci po złości... powiem to w prosty sposób. Chciałeś robić sesje w Październiku czy w Listopadzie co nie? A teraz mamy Marzec jest różnica czasu co nie? Wtedy jakoś wszyscy byli zajęci i nie mieli czasu, a teraz dzięki zrządzeniu losu mają chwilę aby sobie pograć. Nie rozumiem o co masz pretensje w ogóle, bo wychodzi na to że użalasz się nad sobą z powodu tego iż parę osób parę miesięcy temu zajmowało się swoim ważnymi sprawami i nie miało czasu na grę... weź sobie na wstrzymanie odrobinę bo smęcisz bez powodu. Chcesz zrobić sesje ok wink_prosty.gif Przedstaw realia, zrób nabór i nie marudź. wink_prosty.gif

Miałem napisać coś w podobnym tonie, ale dzięki że mnie wyręczyłeś. Od siebie dodam, że nie uważam się za profesjonalistę - Treser

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo średnio wychodzi Wam dochodzenie do prawdy chytry.gif Termin głosowania miał upłynąć dziś o 20:00, ale z powodu mojej absencji o tejże godzinie, termin zostaje przedłużony o te (być może decydujące) 2 godziny. Do 22:00 proszę o oddanie głosów. Po tym czasie, osoby odgrywające role specjalne, proszone są o wysłanie PW z wiadomą treścią. Po powrocie do domu, sporządzę odpowiedni post w odpowiednim temacie, a także odpowiem komu trzeba na PW smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no nic nie łapię.... sad_prosty2.gif

Kolejny dzień, kolejny stres, kolejne obawy, kolejne oskarżenia... Atmosfera w rezydencji stała się nie do zniesienia. Goście snuli się po posiadłości niczym cienie. Unikając podejrzliwych spojrzeń pozostałych, każdy na własną rękę starał się poznać tożsamość mordercy. Późnym popołudniem, znaleziony w łazience został Banza96.

A tu drugi wpis na drugi dzień... myślałem po braku ofiary że to koniec i mordercą był benza96 a tu patrz niespodziewanka...

Nic nie zwiastowało tego, co przyszło im ujrzeć w głównym holu posiadłości. Banza96 wisiał przywiązany do drzwi wyjściowych. Jedynym dowodem rzeczowym znalezionym przez gości, były przyklejone do rąk ofiary rysunki. Pierwszy z nich przedstawiał szkaradnie narysowane logo Activision. Na drugim widniał napis "EA". Perspektywa powrotu do domu ponownie oddaliła się od gości rezydencji...

Czemu dwa razy Banza96? blink_prosty.gif Się gubię w tym fm jak nic chyba za wolno myślę lub...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...