Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum Mafiosum

Polecane posty

-Pięknie, po prostu pięknie...- owa myśl zajeła cały umysł Artiusa, jednak po chwili rzucił:

-Kto mógł zrobić coś tak okropnego. Czy prawdziwa, uczciwa rywalizacja należy juz do wymarłych. Żeby to chociaż była godna śmierć, a tu jeszcze taka masakra z ciała. To po prostu musiał zrobić jakiś szaleniec, innego wytłumaczenia nie ma.

(Artius podchodzi do ciała, pochyla się nad nim, przygląda mu się uważnie. Kiedy kończy obserwacje tego co zostało z biednego Pankamilek, odchodzi od reszty zgromadzonych do obozu ludzi, by tam móc w spokoju przeanalizować wszystkie zebrane przez siebie informacje )

A więc na miejscu zdarzenia znaleźliśmy:

- kilka rozrzuconych malin --> Oczywiście poszlaka, którą można połączyć z Maliniorz, chyba z oczywistych powodów.

- pacynkę pajaca --> Kiro12 w swoim profilu ma fotke z Ahmedem ( a on jest pacynka ). A jak już jesteśmy przy pajacowaniu, to najlepiej wychodziło to Jokerowi, którego w swoim profilu mają darthmetalus, DoxtraduS. Oczywiscie może też wskazywać na podbiel (Kliknij se w PAJACA)

- w czaszkę została wbita włócznia --> nabijanie czaszek i ich kolekcjonowanie to oczywiscie domena predatorów, a takiego znajdziemy na profilu darthmetalus.

- trochę rozsypanego piasku --> piasek, piasek, minecraft, czyli Isabela19.

- Kiedyś chciałem zostać biologiem --> biologia to ulubiony przedmiot Isabela19.

- kilka moich ukochanych shurikenów --> oczywiście ze pasuje w 100% do mnie :ninja:

- Jestem dosyć inteligentny --> pasuje do czarnoksiężnik Sermaciej oraz do oczytanego Darthmetalus

- Kto to mógł zrobić, no kto. Wiem nie powinienem kierować się różnicami rasowymi, wiem o tym, ale czy oby na pewno... Tak więc swój głos oddaje na DoxtraduS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilkołak darthmetalus był w świetnym humorze, miał dzisiaj zjeść swojego ulubionego kurczaka przyprawionego ostrymi ziołami. Nagle usłyszał krzyk ,,Ktoś nie żyje", o nie pomyślał, znowu to samo kiedy tylko wyszedł zobaczył trupa. Pomimo tego, że ciało było zmasakrowane, udalo mu się szybko rozpoznać ofiarę. Kiedy wszyscy stali nad zwłokami nagle odezwał się on...

-To Pankamilek, kości rąk i nóg ofiary są bardzo długie, a najwyższym z nas był właśnie ten osobnik.

- Maliny, to na pewno zmyłka na Maliniorza, jednak ofiara został zabita włócznią a ów osobnik ma na swym profilu obrazek z Jawą, który w swych dłoniach dzierży coś co mogłoby być taką bronią.

- ,,Może nie tyle jestem co jesteśmy" wskazywałoby na Podbiela i ich wiele ,,ja"

Reszty dowodów nie chcę mi się pisać bo były podane, głos oddam jutro...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach drogi Artiusie...Na mnie znalazłeś tylko jedną poszlakę, w dodatku marną. Na Darthmetalusa za to aż trzy, na Isabelę dwie. I swój głos oddajesz na mnie? Gdzie tu logika? Już nawet nie wspomnę o tym, że do twojej poszlaki pasowałem nie tylko ja... My wampiry mamy swój honor, nie oskarżaj nas bezpodstawnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mógł zrobić coś takiego? Trzeba go złapać i rozprawić się z nim!

Maliny wskazują na Maliniorza, ale to zbyt oczywiste. Piasek, biologia, włócznia mogąca kojarzyć się ze Skyrimem- mój głos idzie zatem na Isabele19.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to za niesmaczna sprawa. Jestem obrzydzony takim zachowaniem, jaki brak manier. Wampiry tak nie zabijają... kobiety zresztą też. Nasza szanowna dama jest chyba dobrych manier nauczona. Tak myślę...

Nie będę wielce się powtarzał, bo poszlak nie ma zbyt dużo. Zagłosuję na darthmetalusa, bo to na niego jest najwięcej dowodów, ale wiem, że to i tak nie on :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielik spokojnie siedział kopcu ziemi pod którą leżał trup naszego tragicznie zmarłego kolegi. Jadł kanapkę mlaskając i ocierając usta zabrudzonymi rękami. W Obozie nastał wieczór i słońce powoli zaczęło chować się za góry. Były grabarz zastanawiał się głęboko przeżuwając kęsy szynki z pomidorem.

- Co prawda nie jestem gatunkistą i nie mam nic wielkiego do Wilkołaków i wampirów, ale bądź co bądź morderstwo wygląda na robotę jednego (lub jednej?) z nich. Jednak dość szczególną uwagę zwróciłem na wojownika o imieniu Kiro. Ten człowiek zbyt ostro atakował królową wilkołaków (no i ta pacynka...), a ta gra nie jest prosta - bielik westchnął głęboko - nie ufam mu. Moim zdaniem to Kiro12 jest mordercą, i to na niego pada mój głos.

Słońce całkowicie schowało się za ośnieżonymi szczytami. Bielik beknął głośno, podrapał się po brzuchu i ruszył do swojego namiotu poćwiczyć ciosy włócznią. Była to jedyna rzecz dotycząca wojaczki w jakiej był dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi Bieliku, czemu sądzisz, że ostro atakowałem królową wilkołaków? Znalazłem na nią najwięcej dowodów i oddałem głos. To ma niby wskazywaćna to, że jestem mordercą? Nie rozśmieszaj mnie. Włócznia może wskazywać na każdego człowieka, a pacynka i na mnie i na Podbiela, co bez bicia przyznaję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, być może to przeczucie lub nadwrażliwość, lecz twój nadmiar entuzjazmu w czasie znajdowania kolejnych poszlak na Isabele mnie zaniepokoił i tyle.

Mógł to być sposób odwrócenia uwagi od swojej osoby! (temu chyba nie zaprzeczysz że tak to wyglądało)

Do tego w zdjęciu masz profesora z bajki "Fineasz i Ferb", któremu wydawało się że jest mądry (co jest poszlaką), a do tego nie jestem pewien jego powiązań z biologią.

Zarówno dowody wskazujące na Maliniorza i Isabele są zbyt przejrzyste. Zbyt.....oczywiste.

Bóg mi świadkiem że nie potępiam twego wyboru, lecz dla mnie ty jesteś podejrzany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, głosujecie na mnie z powodu jednej, głupiej włóczni?! Pomyślcie chwilę, a zobaczycie, że to nie ma sensu. Podtrzymuję głos na Isabelę.

@Isabela19 Wiem, mi ogólnie o RPG chodziło, nie o Skyrim konkretnie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta desperacja? Czyżbyś nie czytał moich poprzednich wypowiedzi? Gdyby chodziło o jedną marną włócznię również i ja byłbym podejrzany. Na ciebie wskazuje kilka poszlak, co wydaje się dość..... nietypowe , bo i myślenie jest nietypowe. Jeśli chcesz uratować swą pozycję lepiej spokojnie sparuj zarzuty przez nas stawiane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daję głos na Darthmetalusa.

Rozszarpane ciało pasuje do wilkołaka. Napisał w liście że jest inteligenty co pasuje do jego wysokiego IQ. Ma również na profilu zdjęcie Metallica z czaszką. Oraz pająk na obrazku jest związany z biologią, a nazwa pająka jest napisana profesjonalnie, a nie potocznie. Ma jeszcze zdjęcie gdzie Alien walczy z Predatorem. Jak wiadomo oboje są bardzo zdolni do masakrowania ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje dowody są żałosne, a jeżeli idzie o biologie, to sam masz lemura na profilu. Nie jestem pewien swojego wyboru, ale zagłosuję na Isabele19...

EDIT Dobra to niech tam będzie ten kiro(sorry, ale gra musi toczyć się dalej...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranek na arenie Heriq'wal był dosyć niepokojący. Zaczęło się od śmierci jednego z przedstawicieli trzech ras, a następnie doszło do kłótni co do winnego temu czynu. Po wielu długich sprzeczkach większość z was doszła do wniosku iż Kiro12 jest najbardziej podejrzany. Ten jednak nie zamierzał dać się zabić, chwycił włócznie wbitą w czaszkę Panakamilka i zaszarżował. Lekko zranił w ramię swego zwierzchnika Sermacieja, lecz zaraz potem Isabela odgryzła mu głowę, zabarwiając swoje śnieżnobiałe futro, krwią potencjalnego mordercy. Następnie odeszła. Książę Maliniorz patrząc na jeszcze ciepłą krew przedstawiciela ludzi, głośno mlasknął. Postanowiliście udać się na spoczynek, a jutro rozpocząć walki.

Noc przebiegała spokojnie. Thefiend2 wyszedł z obozu aby potrenować przed jutrzejszą walką, chciał być pewien swojej wygranej. Właśnie zaczął dobierać sobie uzbrojenie, gdy nagle poczuł, że ktoś wyrywa mu czaszkę wraz z kręgosłupem. Padł.

Drugiego dnia każdy odczuł lekkie deja vu, wiedzieliście iż morderca wciąż jest wśród was. Wokół ciała wilkołaka znaleziono złoty pierścień z cyfrą 42, truchło wielkiego pająka i kolejny list.

Co tam?!

Mam nadzieję iż podoba się wam moja zabawa. Jak widzę, marnie wam idzie rozszyfrowywanie moich chorych poszlak. Cieszymy się z tego, wszyscy trzej. Nie zwracacie uwagi na to co istotne, jakby pod wpływem złego uroku. Cóż przez tego denata pewnie znów się trochę narobię, ale co tam. Liczę iż pobawimy się jeszcze trochę w tę zabawę, jestem niczym wojowniczy żółw, wolny ale skuteczny. Żegnam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ofiara...Musimy koniecznie temu zaprzestać!

Włochaty pająk - darthmetalus i jego profilowy ptasznik.

czaszka wraz z kręgosłupem - Mortal Kombat - również darthmetalus

wojowniczy żółw - jest to ninja, więc Artius

"jest nas trzech" - bielik ma Asterixa, Obelixa i Idefixa na profilu, HrymiMakos również ma trójkę bohaterów (Feliksa,net i Nika)

Tyle ode mnie. Poczekam na wasze spostrzeżenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego "jest nas trzech"- U darthmetalusa na plakacie filmu "Sherlock Holmes" są trzy osoby, a na demotywatorze o żeńskich wokalach są trzy kobiety. Dość dużo dowodów na darthmetalusa. Głos idzie na niego.

EDIT

Ale to o wielu osobach wskazuje również na podbiel. Oni są w liczbie mnogiej. Cofam głos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech to! Byłem pewny, że to on!

Bielik wolno przeżuwał kolejną kanapkę, tym razem z salcesonem i sałatą. Spojrzał podejrzliwie na liście zielonkawego warzywa. Nawet warzywom nie wolno w tym momencie ufać! Z zaciekawieniem spojrzał na nowe poszlaki i zdrowo się obśmiał widząc pierścień z cyfrą 42.

Ktoś nieudolnie próbował go wrobić w morderstwo. Teraz nasz dzielny wojak niespokojnie spożywał drugie śniadanie , gdyż inni nie mogli się dać tak łatwo przekonać co do jego niewinności.

- No, skoro się myliłem, to wypełnię wolę tragicznie zamordowanego przez mój błąd - wyrzekł do otoczenia - głosuję na Isabele19.

Strasznie szybko mija tu dzień -pomyślał, po czym powrócił do konsumpcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć tego, nie będę bezczynnie patrzył jak moi towarzysze umierają, odnajdę i zabiję tego diabła jakiem darthmetalus...

Pierścień - wskazuję na Sermacieja

42 - bielik

Pająk, malina(owoc, czyli też biologia) i żółw - to pierwsze na mnie, a oba na Isabele

3 morderców- Podbiel i ich wiele ,,ja"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, znowu ktoś próbuje wrobić biednego schizofrenika... Nic na mnie nie macie, panowie i panie. Mało tych dowodów, nie ma co doszukiwać się jakiegoś nowego czy głębszego sensu... Po namyśle głos na darthmetalusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...