Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum Mafiosum

Polecane posty

Tak, kiedyś zabiłem: jaszczurkę, muchy, i wiele mrówek :laugh:...

A tak poważnie to JESTEM NIEWINNY UWIERZCIE MI, poza tym nie możesz tego wywnioskować i być pewnym, bo mnie nie widzisz :pokerglass:, i nie słyszysz, ale ja coś podobnego wyczułem u arturana, i to(plus dowody) skłoniło mnie do zagłosowania na niego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, bo inaczej będziemy czekać tydzień na 3 część, czytelniku pogódź się z tym, że jestem niewinny, bo poza tym nawet jeśli na mnie zagłosujesz, to nie zostanę zabity poniewasz będziesz w mniejszości, więc jeszcze raz proszę zagłosuj na Arturana, albo HMa...

PS na wszelki wypadek, podtrzymuję głos na arturana

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się tu zabijamy, a Czytelnik patrzy na nas z boku i drwi z nas, panowie !

Z tego się wywiniesz ?

1. W liście po pierwszym zabójstwie było zdanie takie: "Niech Perun wybaczy mej złej duszy", a teraz wikipedia w ruch: "Perun ? jedno z naczelnych bóstw słowiańskich. Uosobienie gromowładcy, boga grzmotów i piorunów.", Czytelniku, czyż nie masz w swoim profilu między innymi elektrycznego smoka ? Dodatkowo jedna z twoich ulubionych piosenek ma tytuł "Storm"...

2. "Brak straży", również z pierwszego liściku od zabójcy. Czytelnik ma w swoim profilu jakąś krótką opowieść czy coś (nie znam na tyle angielskiego dobrze, żebym mógł określić co to jest i to przetłumaczyć), a tytuł tego brzmi: " I am the GUARDIAN", Guardian znaczy opiekun jak podaje google translator. Faktycznie skoro człowiek, który pisze "Jestem opiekunem" jest mordercą, to ciężko, żebyśmy mieli straż. Trochę to zawiłe, ale jakieś powiązanie jest.

3. "Duke", również z pierwszego liściku od zabójcy. Po wpisaniu w google słowa "Duke" na drugiej pozycji mamy: "Duke - Super Pióra". Książki pisano między innymi piórami. A nick Czytelnika21, to hmm.. Czytelnik21 ? A co się na przykład czyta ? Książki.

4. Słowo "Republic" z drugiego chyba zabójstwa. Czytelnik nie lubi Star Wars'ów. Jest gra o nazwie "Star Wars: Knights of the Old Republic", wgl. są chyba jeszcze ze 2 gry (nie wiem dokładnie, proszę poprawić jak źle mówie :)) ze Star Wars'ów z Republic w tytule.

Ale generalnie na deathmetalusa też są poszlaki i jeżeli się okaże, że Czytelnik jest niewinny to za tego pana się wezmę.

Głos na Czytelnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć tego, zrozumcie jestem niewinny...

A więc powiem wreszcie to na co czekałem do następnej części,

Brak straży, Duke - czytelnik i jego smocza gwardia

Republic - czytelnik nielubi Star Wars

Ogień, piekło, sama ręka, łuska - smoki czytelnika

I teraz to co przyszło mi do głowy wczoraj, i nie pisałem bojąc się o swoje życie(chciałem napisać, w następnej części), a teraz muszę to napisać w obronie swego życia

Wikingowie - nie, nie HrymiMakos, czytelnik, a czemu, bo czym podróżowali wikingowie??

Tak, drakkarami, a co drakkary miały zawsze, GŁOWY SMOKÓW(drewniane, ale wiadomo o co chodzi)...

Zauważcie, że choć ślady na HMa są, to oprócz, zbyt oczywistych wikingów, niema tam nic prawdziwego(czaszkę można rozłupać, równie dobrze młotkiem do schabowych, bo jak ktoś się przyłoży, ma chęci, i dużo czasu to się da), a na czytelnika jest mnóstwo, ale nie są oczywiste( tzn. trzeba się do nich dokopać)...

Głos na arturano

PS jeszcze tylko HM musi zagłosować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy impas, mości panowie. Dwa głosy na Arturano, dwa na HrymiMakosa, jeden na mnie i jeden na darthmetalusa. Jeszcze nie zagłosował HM, więc musimy czekać na jego głos. Ale jako, że na siebie na pewno nie zagłosuje... :tongue:

@Sooko, mój drogi, dawno tak idiotycznych "dowodów" nie czytałem. Do prawdy, nie mam pojęcia, jak Ty je wykoncypowałeś...

Czytelnik nie lubi Star Wars'ów. Jest gra o nazwie "Star Wars: Knights of the Old Republic

No to skoro nie lubię Star Warsów, to może MG daje do zrozumienia, że NIE chodzi o mnie?... Bo jeśli nie lubię tego uniwersum, to znaczy, że nie mam z nic wspólnego, aye?

Duke", również z pierwszego liściku od zabójcy. Po wpisaniu w google słowa "Duke" na drugiej pozycji mamy: "Duke - Super Pióra". Książki pisano między innymi piórami. A nick Czytelnika21, to hmm.. Czytelnik21 ? A co się na przykład czyta ? Książki.

Tak głupiego dowodu jeszcze nie widziałem. Doprawdy, zadziwiasz mnie...

"Brak straży", również z pierwszego liściku od zabójcy. Czytelnik ma w swoim profilu jakąś krótką opowieść czy coś (nie znam na tyle angielskiego dobrze, żebym mógł określić co to jest i to przetłumaczyć), a tytuł tego brzmi: " I am the GUARDIAN", Guardian znaczy opiekun jak podaje google translator.

Po pierwsze: guardian znaczy przede wszystkim strażnik. A skoro ja jestem strażnikiem (bo tak mi wyszło w rzeczonym teście), a w sesji jest: brak straży, to znaczy, że nie ja jestem mordercą.

Ogień, piekło, sama ręka - smoki czytelnika

Przepraszam, ale nie widzę związku... co ma ręka do smoków??? A piekło? Smoki, to nie są piekielne stworzenia. A poza tym na profilu nawet nie ma smoka ognia. Ani piekła (jest za to chaosu, ale to coś zgoła innego). A tak w ogóle... piekło można przecież dopasować także do Ciebie, darthmetalusie. W końcu lubisz Diablo, nie? Tak samo zresztą, jak i Sooko... Poza tym z darthmetalusem można także powiązać ową libację alkoholową, gdyż na jego profilu jest nawiązanie do alkoholu. No i w końcu do Ciebie można też dopasować Republikę, bo Ty LUBISZ Star Warsy (wydedukowałem to z obrazka Vadera na Twoim profilu i jego obecności w nicku). Tak samo do Ciebie pasuje Predator, jako łowca.

Podtrzymuję głos na darthmetalusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej przystopuj trochę, co... Jakie jest u mnie nawiązanie do alkoholu bo nie pamiętam.

Do tego, nie chodzi o ognistego smoka tylko o to, że te stworzenia zieją ogniem a wrestflan został spalony. Jak smoki nie są stworzeniami piekielnymi co??? Przeczytaj sobie apokalipsę gdzie smok został opisany jako ostatnia, najgorsza bestia...

A co do łowcy to smoki to drapieżnicy, czyli łowcy prawda...

Głos na arturano

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest u mnie nawiązanie do alkoholu bo nie pamiętam.

-Nie byłem aż tak pijany

-Stary wziąłeś mojego chomika i rzuciłeś nim, mówiąc pikachu wybieram Cię

Ten koleś też musiał być po niezłej libacji... Ale zostawiając ten temat. Smoki z mojego profilu nie pochodzą z Apokalipsy. I nie wszystkie są drapieżnikami (czy smok natury może być drapieżnikiem???).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale ja nie rozróżniam smoków( jakieś tam ognia, wody, powietrza, natury eeee poco się w to bawić) tylko patrze na nie jako na gatunek...

A i jeszcze coś, nie jestem pewien czy to prawda, ale ktoś pisał, że śmierci przypominają te ze ,,Zbrodni i Kary", którą teraz czyta czytelnik..

głos na arturano

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czytelnik

No to skoro nie lubię Star Warsów, to może MG daje do zrozumienia, że NIE chodzi o mnie?... Bo jeśli nie lubię tego uniwersum, to znaczy, że nie mam z nic wspólnego, aye?
Ok my bad.

Tak głupiego dowodu jeszcze nie widziałem. Doprawdy, zadziwiasz mnie...
A ty byś chciał dowody wyłożone czarno na białym ? Myślę, że czasem nie wystarczy popaczać kto co w profilu ma.

Po pierwsze: guardian znaczy przede wszystkim strażnik. A skoro ja jestem strażnikiem (bo tak mi wyszło w rzeczonym teście), a w sesji jest: brak straży, to znaczy, że nie ja jestem mordercą.

Brak straży, czyli nie jesteśmy chronieni. A skoro TY jesteś według ciebie strażnikiem, a w rzeczywistości jesteś mordercą to chyba nie mamy OCHRONY. Rozumiesz mój tok rozumowania ?

Ponad to (chyba już ktoś o tym pisał, ale nie chce mi się tego teraz sprawdzać) wrestlfan został zabity poprzez spalenie.

Ostatnio obejrzałeś film Helikopter w ogniu...

Ale okej nie ma co przedłużać. Zmieniam swój głos na Arturano. Wybacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie guardian to opiekun, a strażnik to sentinel, poza tym rozumowanie Sooka jest bardzo dobre, jeżeli ty jesteś strażnikiem, a nie było straży to znaczy, że nigdy jej nie było bo ta ,,straż" to tak naprawdę morderca...

Głos na arturano

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że poprzez "brak straży" dostaliśmy informację o wykończeniu "policjanta"(Na te czasy może strażnika). Metody zabójstw pasują jak nic do Czytelnika, darthmetalus leci straszliwym niemalże spamem obronnym(?). Żeby nie przedłużać- głos na Arturano, sam nie wiem czemu. Ale inni widocznie wiedzą, więc pewnie coś w tym jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej stop, to nie żaden spam obronny, ja tylko daję różne ślady, które znajduję, aby odnaleźć mordercę. A co do tego, że brak straży może oznaczać śmierć policjanta to bardzo ciekawa uwaga, która nieprzyszła do głowy chyba nikomu. Uznając to możemy przyjąć, że jesteśmy niestety bezbronni :dry:...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kregihonorujpg.jpg


Spory trwały bardzo długo. Kolejne obrady rozpoczęły się wczesnym rankiem, trwały cały dzień jaki i noc. Długo kłócono się o to, kim jest morderca. Najwięcej głosów padło na HrymiMakos'a i Arturana. Obaj siedzieli w pocie czoła i uważnie śledzili każdy głos.
Jedni dyskutowali spokojnie, ważąc każde słowo. Inni plebejsko narzucali zdanie komuś.
W końcu zadecydowano - Arturano jest winowajcą. Oskarżony powstał i rozpoczął mowę.
W końcu. W końcu wam się udało. Tak. To ja jestem mordercą. Chciałem zagarnąć wszystkie dobra i korzyści płynące z przywództwa. Chciałem wyeliminować największych wrogów i stać się wodzem. Ale jak widzicie nie do końca mi się to udało. Ale było blisko...
Po tych słowach wyjął zza pasa nóż oprawiony w jeleni róg i się zabił.


***


Kolejnej nocy nic się nie wydarzyło. Następnego ranka postanowiono podzielić się obowiązkami na czas najazdu wikingów i wspólnie odeprzeć wroga. Dopiero po tym wybrać nowego wodza.
Słowianie walczyli dzielnie i bez problemu pokonali agresorów. Niestety jak to w bitwach bywa poległo wielu wspaniałych wojowników. Rodziny długo ich opłakiwały, ale wkrótce potem ból przeszedł.
Wiele lat później na tronie zasiadł książe Mieszko, wyciął święte dęby i założył państwo zwane Polską. A dalej... sami wiecie jak było.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 333 II Ery. Bitwa o Igh'Tur została zakończona. Elfy wraz z pomocą ludzi zdołali odeprzeć nagły, zmasowany najazd orków oraz krasnoludów. Armie każdej rasy zostały zdziesiątkowane, pozycje władców nie są pewne. Arbedul, elficki prorok podczas snu doznaje wizji. Wrota Esthaven - raju bogów zostaną otwarte podczas święta Sharak, przypadającego w najdłuższym dniu zimy. Nikt nie wie, jakie skarby kryją się za bramami świątymi. Jednak Arbedulowi prawie nikt nie uwierzył. Jedynie Thiefiend Drugi, dowódca plemienia Scotików, oraz Kiro Dwunasty, elficki mag, bohater bitwy pod Igh'Tur postanawiają udać się na wyprawę. Plotki o rzekomym otwarciu wrót Esthaven dotarły do każdego kraju, plemienia, mieszkańca. Krasnoludy, w poszukiwaniu olbrzymich skarbów postanawiają wysłać swoich dwóch najlepszych wojowników. Tylko Sooko, syn króla Thorusa oraz Sermaciej, mistrz władania toporem okazują się na tyle dzielni, aby podjąć się wyprawy. Orkowie w poszukiwaniu nowego oręża wysyłają na wyprawę przedstawicieli każdego z 3 klanów - Arturano, wodza Urkhorów; Podbiela, wodza Taghków; Czytelnika, wodza Arghenów. W poszukiwaniu sławy na wyprawę wyruszył nawet Pankamilek, człowiek zwany Nieustraszonym. Z leśnych, mrocznych odstępów wyszedł Darthmetalus, nikt nie wiedział, co nim kierowało. W postaci nietoperza dziesiątki kilometrów przemierzył Pikaz, wampir. Zawsze był ciekaw świata, dlatego postanowił śledzić podróżników.

Zima tego roku była bardzo surowa. Pomimo tego że nasi bohaterowie wyruszyli z różnych miejsc szlak do Esthaven był tylko jeden. Spotkali się na dwa dni drogi od bramy raju. Zauważyli, że lawina zasypała jadyną możliwą ścieżkę. Nagle pojawił się on. FergiX, nekromanta. Zaczął przechwalać się, że zna drogę, wojownicy postanowili zawrzeć tymczasowy rozejm, w końcu ich cele podróży sobie nie wadziły. Pikaz postanowił przybrać nawet ludzką postać, mógł przecież przelecieć nad zasypaną drogą, ale świątynia go nie interesowała.

Tak więc szli razem i przemierzyli wiele mil, nocami stawiali warty. Ich relacje zaczęły się polepszać, nienawiść powoli przemijała. Aż do czasu. Czytelnik objął wartę. Siedział na dębowym pniu i pił Akhę, alkohol dość popularny wśród elfów (Dostał go od któregoś z nich). Nagle poczuł dziwne trzaśnięcie za plecami, chwilę potem jego ciało przebiegł nieznany mu dotąd skurcz. Nad ranem Arturano znalazł zwłoki swojego kompana, towarzysze wyprawy zaczęli się kłócić, ktoś w końcu musiał być mordercą!

Po przeszukaniu ciała znaleźli węgiel z wyrytą literą "G". Darthmetalus zobaczył, że w ręku trupa coś jest. Był to list. Na pergaminie była sierść.

Ten ork jest dopiero pierwszym. Wierzcie mi, będą następni. Nie znoszę orków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach czytelniku byłeś świetnym kompanem, jeszcze nigdy nie poznałem tak wspaniałego orka jak ty, pomszczę twą śmierć przyjacielu...

A więc mam mało dowodów, ale fergiX specjalnie pokazał nam drogę może specjalnie, żeby nas pozabijać, do tego tylko on ma literę ,,G" w nicku

pikaz512 ,,Ulubione Filmy: Wilkołak." ( z profilu pikaza) co nam na to powiesz...

Na razie nie oddam głosu, poczekam aż inni wygłoszą swą opinię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierść... Dartmetalusie, przecież to ty wilkołakiem jesteś! Na moją brodę, pewnie chcesz załatwić innych członków wyprawy! A orków nie lubisz, bo twardzi i żylaści! Ale z głosowaniem jeszcze trochę się wstrzymam, gdy poznam znaczenie litery "G".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogowie, widzicie i nie grzmicie! Paskudny postępek wydarzył się tej nocy... A to jakoby dopiero początek... Ktoś nie pała miłością do orków... fakt, są to grubianie, ale wcale dobrzy tym z naszej ''drużyny'' z oczu patrzyło.... Psiajucha!

Od razu nasuwa się pikaz512, który Wilkołaki oglądać lubi, a ta sierść, hmmm....

Z drugiej strony fergix należy do jakiejś szajki, zwą się Gwiazdor's team... podobno sieją strach w okolicach...

Dziwczną sprawą jest też to, że darthmetalus tak afiszuje się ze słabością do orków - moze to dla odwrócenia uwagi? No i jest wilkołekiem...

Ze mnie sprawiedliwy człek - najwięcej chyba dowodów wskazuje na fergixa i na niego oddaję głos... A sierść mogli już wcześniej tam zgubić Ci, co to się lenią...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Sądziłem że stosunki między nami są dobre, myliłem się jednak. Morderca musi zostać ukarany! Spoczywaj w pokoju Czytelniku...

Litera "G" - Według mnie pasuje ona najbardziej do Fergixa którzy zarządza "G"wiazdor Teamem.

Sierść - Zdecydowanie pasuje mi do Darthmetalusa który jest wilkołakiem.

Nienawiść do orków - jedyne powiązanie ma do Darthmetalusa który pisze jednak że lubi orków. Może ten list to podpucha aby nie poszło na niego?

Alkohol Akha - dostał od Elfa, czyli dowód spada na mnie bądź na Kiro12.

Również wstrzymam się od głosu, może inni coś jeszcze znajdą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierść... Dartmetalusie, przecież to ty wilkołakiem jesteś! Na moją brodę, pewnie chcesz załatwić innych członków wyprawy! A orków nie lubisz, bo twardzi i żylaści! Ale z głosowaniem jeszcze trochę się wstrzymam, gdy poznam znaczenie litery "G".

Wybacz, ale oprócz dowodów są tez zmyłki może o tym nie wiedziałeś, ta sierść jest zbyt oczywista na mnie, a do pikaza pasuję dopiero kiedy popatrzy się na jego profil, poza tym ja bardzo lubię orków (tak jak krasnoludy, i wilkołaki), poza tym zauważcie, że przejście ni stąd ni zowąd zostało zasypane i nagle pojawił się fergiX, czy to tylko przypadek, i jeszcze coś

fergiX(jako jedyny z całej kompanii ma literę ,,g" w nicku) zarządza Gwiazdor's team'em

Niech wypowiedzą się inni wtedy zagłosuję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele czy Wy nic nie widzicie! Dużo tu pewnie zmyłek, ale żyjąc przez wieki wiele się nauczyłem. Oto co zaobserwowałem:

Sierść - Darthmetalus to wilkołak, Ja lubię wilkołaka, Sermaciej ma na profilu dużo o Skyrimie w którym można być wilkołakiem, tak samo sierść może odnosić się do zdjęcia lemura, którego Thefiend2 ma na profilu, czy podobizny wilka, którą Pankamilek ma w avku.

Alkohol Akha - to dowód na jakiegoś elfa, a w grze są nimi Kiro12, Thefiend2.

Nienawiść do orków - tu pewnie chodzi o odwrotność czyli Darthmetalus, lub też o przeciwników w jakiejś grze np. Gothic czyli dowód również na Sooko, który ma o nim dużo na profilu (inni też go mają, ale Sooko wyróżnia obrazek Miltena).

Cóż żaden dowód nie wskazuje konkretnie, na któregoś z nas. Najwięcej z moich odkryć wypada na Darthmetaulsa i Thefiend2, lecz ten pierwszy wydaje mi się bardziej podejrzany. Póki co głos na Darthmetalusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...