Isabela19

Forumowicze
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Isabela19

 • Tytuł
  Ork
 • Urodziny 19.05.1997

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://bonfire1997.deviantart.com
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  kobieta
 • Skąd
  Piła
 • Zainteresowania
  Jazda konna, rysowanie, fantasy, gry komputerowe, elfy, wilkołaki, magia, kosmos, duchy i wiele, wiele innych rzeczy...

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Kolejność losowa: The Elder Scrolls V Skyrim Guild Wars 2 Borderlands Dragon Age 2 The Sims 3 Wiedźmin 2 Zabójcy Królów Mass Effect 3 The Sims 3 Minecraft Assassin's Creed Revelations Ratchet&Clank: A Crack in Time
 • Ulubiony gatunek gier
  RPG
 1. Niestety, z braku czasu i lenistwa już od dłuższego czasu nie brałam aktywnego udziału na forum, jednak w wakacje mam nadzieję na kilka ciekawych rozgrywek na FM ;)

 2. Niestety, z braku czasu i lenistwa już od dłuższego czasu nie brałam aktywnego udziału na forum :(

 3. Hej, pograsz na FM w moją sesję?

 4. Ha! Widzicie? Mówiłam, że nie jestem mordercą! Teraz to będziecie musieli się namęczyć, aby schwytać prawdziwego zbrodniarza.
 5. Na mnie głosujecie?? Tak oczywiste poszlaki są ewidentną zmyłką. Asasyn próbuje się bronić, a ja mam przeczucie, że to on jest winny. Z resztą, róbta co chceta jak zginę to zamorduje was prawdziwy morderca.
 6. Hmm.. Po głębszych rozmyśleniach oddaję głos na Asasyna.
 7. Zasadzka na szefa i zdrada? To już jest przegięcie. Zgadzam się ze zdaniem Tesela, L'uova potrafiła sobie poradzić na placu boju. Jedynie rozszyfrowałam to: Almikumur to poszlaka na mnie, mam na profilu smoka z takim podpisem. Aha i rysunki też mam... Bardzo podejżane wydają się być liczby, ale nie wiem jeszcze o co chodzi. Na razie wstrzymuję się z głosem.
 8. Przed całą sprawą zajmowałam się błahymi sprawami takimi jak sprawdzanie systemów chłodzących rdzeń statku, poziom nagrzania układów maskujących itp. Właśnie kalibrowałam układ zdalnego filtrowania powietrza w sekcji pierwszej pomocy, gdy nagle usłyszałam dziwne dźwięki. Głośne krzyki nie tylko mnie przeraziły, ale też zaciekawiły, zatem udałam się z innymi aby dowiedzieć się o co chodzi. Gdy tylko zobaczyłam strugi pomarańczowej krwi na ścianach i podłodze natychmiast odwróciłam wzrok. Nie przepadam za takimi widokami i staram się ich unikać, ale jeżeli już muszę patrzeć to raczej nie mam jakichś 'rewolucji żołądkowych'. Skierowałam się w stronę sali konferencyjnej. Zajęłam swoje miejsce i gdy nastała cisza zabrałam głos: - Ziemia, czy salariański statek?. Tak jak część moich współpracowników uważam, iż należy ochronić ten statek. Kto wie co tam znajdziemy? Może jakąś technologię? Spojrzałam na dowódcę i dokończyłam: - Teraz już wiem, że wśród nas jest zdrajca, ale kto to jest? Nie mam jeszcze zdania na ten temat, musimy wysłuchać innych.
 9. NIEEEEEE! Zginęłam!!! Szkoda nie spodziewałam się takiego czegoś, ale co teraz? Pytań mi raczej nie będą zadawać...
 10. Nie mogłam już wytrzymać ciągłych krzyków i wybuchów złości kłócących się mężczyzn. Szczególnie, delikatnie mówiąc, 'zdenerwowało' mnie przemówienie bryalnta. Odwróciłam się w jego stronę, odgarnęłam włosy z twarzy i starając się nie wrzeszczeć powiedziałam: - O ile pamiętasz nagrania z pierwszego spotkania "rzeczy", stworzone przez dr. Carpentera w 1982 roku, spalenie tego obcego wcale go nie niszczy. Jedynie "usypia", ale dowolna interakcja z człowiekiem budzi "rzecz". Dlatego - w tym momencie wskazałam mój prototyp - tylko broń eksperymentalna jest w stanie zupełnie zdezintegrować to "Coś". Powinieneś to wiedzieć, - spojrzałam na niego krzywo i ponownie odgarnęłam moje nieuporządkowane włosy z twarzy - sam pracowałeś nad tym projektem. A jeśli chodzi o wojsko - wiadomo, że patyczkować się nie będą, ale osobiście wolę śmierć od kuli lub izolatkę, niż zostać rozszarpana przez tego stwora. Jeśli nadal mi nie ufasz, to lepiej, żebyś odszedł od grupy i radził sobie na własną rękę. Jak uważasz. Oparłam się o ścianę i skierowałam wzrok w jakiś odległy, nieosiągalny punkt. Mam nadzieję, że teraz brylant zacznie bardziej używać zdrowego rozsądku niż jakichś wyobrażeń. ................................. Out of game Ja też osobiście nie mam nic do brylanta
 11. Siedziałam skulona pod ścianą. Nie na co dzień widuję czyjeś wnętrzności rozwleczone we wszystkich kierunkach świata. Wzięłam kilka głębokich wdechów i zaczęłam się zastanawiać. Mężczyźni z niecierpliwością wyczekiwali na odpowiedź. Na sam początek powiedziałam: - Black Shadow, broń tylko z pewnej odległości, bo czujnik nie wyłapie nadajnika bazy, gdyż jest zbyt blisko. Dopiero gdy wzbijemy się w powietrze oddanie strzału będzie możliwe. - Skończyłam. Zamknęłam oczy i starałam się uspokoić moje skołatane nerwy. Podniosłam się z podłogi i odpowiedziałam na pytania: - Brylant: Rzecz uwielbia gry RPG, lecz nie ma na profilu ani jednej wzmianki o Skyrim. - DoxtraduS: Rzecz nie prowadzi sesji RPG. Powiązania z cieniem są natomiast jak najbardziej możliwe. - Punishment: Nie wiem nic o liście znajomych, ale numer AIM na pewno znajdziesz. Spojrzałam na zgromadzonych pytającym wzrokiem, ale nie mieli już żadnych pytań. To będzie dla nich trudny wybór. Mam nadzieję, że nie zechcą do mnie strzelać, w końcu to dzięki mnie może uda nam się powstrzymać Rzecz... ............................................................................................................................................................................... Out of Game @Brylant: Posta edytowałam, bo zauważyłam kilka błędów ortograficznych.
 12. Dziwne odgłosy dochodzące z korytarza, nie brzmiały zbyt miło. Byłam pewna, że ktoś z ocalałych został co najmniej bardzo nieładnie "poszatkowany". W chwili ustania krzyków i jęków utraciłam połączenie z Darthmetalusem. "Pewnie dopadł go jego braciszek" - pomyślałam. Zerknęłam w stronę drzwi. Barykada nadal stała. Będę musiała ją przesunąć gdy chopcy do mnie przyjdą. Teraz jednak odpowiem na zadane mi pytania: Black Shadow - Nie wiem nic o prowadzeniu listy przez Rzec, natomiast nie należy ona do organizacji. Brylant - Obcy ma dużo wspólnego z Easthaven i nie lubi Justina Biebera DoxtraduS - Nie znajdziesz tej osoby na liście ulubionych użytkowników, lecz historię to ona lubi Sermaciej - Nie jestem pewna co do tych powiązań. Więcej niż dwa obrazki? Oczywiście, że tak. Asasyn101 - He he należy do bractwa. A ten mrok/cień to nie wiem. Spojrzłam krytycznym wzrokiem na odpowiedzi i stwierdziłam... Ano nic nie stwierdziłam, bo coś z głuchym trzaskiem uderzyło w drzwi. Gdybym nie była już przyzwyczajona do takich przerażających sytuacji, to chyba dostałabym zawału. Wstrzymałam się z wysłaniem wiadomości aż to Coś odejdzie. Po kilku chwilach na bezdechu nastała cisza. Odetchnęłam i wytarłam czoło resztkami brudnego i lekko podartego fartucha. "Jeżeli w ciągu następnych 24 godzin się stąd nie wydostanę, to chyba..." - urwałam swoje przemyślenia. To nie wchodzi w grę. Spojżałam na komputer i wcisnęłam klawisz 'ENTER'.
 13. Ok to ja też się zapiszę jako pielęgniarka ( Crunchips jeśli możesz to proszę abym miała białe włosy tak jak w innych sesjach FM )
 14. Nah inaczej byliby sami ludzie i kroganie
 15. Cóż, to prawda, trochę się zaplątałam, ale Bielik ma rację - nie zadawajcie tylko po jednym pytaniu.