Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2010 zawartość

Polecane posty

Paaaaanie, a takie pisma wędkarskie to dopiero się pewnie marnie sprzedają.

Nie wiem, nie sprawdzalem ich nakladu.

A przecież wystarczyłoby dodać parę dorodnych tzytzków to tu, to tam i od razu by pewnie nakład skoczył.

Totez w wielu miejscach je widac...

Konsole pewnie też by nie zaszkodziły.

Smiem watpic.

Ech, gdzie te czasy gdy były jeszcze gry dla koneserów, a nie do tańca i do różańca.

No wlasnie, gdzie te czasy z polowy lat 80-tych XX wieku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale dostaję drgawek na samą myśl, że pecetowa fifa może być tak <niegodziweSłowoOPozytywnymZabarwieniu>, jak konsolowa. Ej, zróbcie tak, że fakacie embargo (czy jak to tam się nazywa, nie gustuję w tak trudnych słowach, jestem estetą i brzydzę się przerostem formy nad treścią, hipokrytą jednocześnie, gdyż wydłużyłem niepotrzebnie tego posta, ja piernicze) i dajcie tutaj całe ynfo o niej. Ja swój numer dostanę ofc w poniedziałem, prenumerata, a jaram się jak Ent*.

Wyjaśnienie: w Runes Of Magic Enty rzucają fireballami, nic nie parząc się przy tym. Jestem pod wrażeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że nasi czujni, internetowi detektywi są na tropie każdej nielogicznej nielogiczności umieszczonych przez takich trolli jak ja. Cieszę się, iż każda głupota będzie poprawiona, w końcu człowiek uczy się na błędach. Nie wiedziałem, że złamanie embargo czymkolwiek grozi, przepraszam, mój błąd.

A teraz na serio, bo już mnie przepona trochę boli:

Smiley%20=D.png

@ W sumie to podpatrzę zapowiedź fify jutro u kumpla, jak przyniesie do szkoły. Kupiłem, to należy mi się, o !

@ Ej, a jak mam prenumeratę, ale się nie doczekam i ściągnę pdfa to będziecie się na mnie gniewać :( ?

@ Pozdrawiam wszystkich internetowych detektywów. Przywitajcie się z gałązką, tfu, człowiekiem, ha!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem najnowszy numer i się teraz zastanawiam czy ten ukryty przekaz od redakcji to coś ważnego czy po prostu jakaś głupota, bo nie wiem czy wyrzucić folię :P. Sam numer ma dużo zapowiedzi, ale brat mi zabrał i nie mogłem obejrzeć całego :(. Na szczęście biorę pismo do szkoły to sobie poczytam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem najnowszy numer i się teraz zastanawiam czy ten ukryty przekaz od redakcji to coś ważnego czy po prostu jakaś głupota, bo nie wiem czy wyrzucić folię :P. Sam numer ma dużo zapowiedzi, ale brat mi zabrał i nie mogłem obejrzeć całego :(. Na szczęście biorę pismo do szkoły to sobie poczytam :)

Ten ukryty przekaz to "Wiedźmin naszym kandydatem na prezydenta! :)" To ważny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy numerek jak zawsze - interesujący, sporo do poczytania (do pogrania też - hmm... to chyba jeden z niewielu kowerów z pełnym wachlarzem pełniaków godnych mego twardziela ;) ), szczególnie publicystyka i recenzja?zapowiedź? nowego Call of Duty (BTW: to chyba pierwsza "gra miesiąca" będąca jeszcze w dziale "w produkcji").

Mam jednak jedno pytanko: czemu zabrakło jakiejkolwiek wzmianki, jednej foty czy nawet zdania, na temat "Alien Breed Impact"? (premiera 03.06.2010)

Jakby nie było to przecież remake jednej z najsłynniejszych serii gier komputerowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer nabyty i już przekartkowany. Zamiast się rozpisywać to krótka ocena.

Na plus:

- więcej zapowiedzi i recenzji gier na PC

- pierwszoligowe pełniaki

- megakonfigurator

Na minus:

- publicystyka ( Nie lepiej było powrócić do pokazywania tego co warto przeczytać , posłuchać czy obejrzeć?)

- wstępniak za krótki

- na dvd jest nadal na końcu CDA

- zamiast recenzji mizernych gierek na psp lepiej już było dać jakiś felieton

Mam nadzieję , że po lekturze przybędzie plusów:) Po wstępnym rozpoznaniu ocena to 7/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tę chwilę tylko przejrzałem oraz przeczytałem recenzję Alpha Protocol. Dobra. Cieszy, że chociaż polskie media należycie doceniły tego znakomitego RPGa.

Do recki wkradła się tylko jedna nieścisłość - enki narzeka, że do mapy trzeba wchodzić przez menus wywoływany [Tab]. Nieprawda, wystarczy kliknąć [M]. Natomiast żeby z niej wyjść faktycznie trzeba przebić się przez menusy, diabli wiedzą czemu.

Swoją drogą - zaliczone w 10h? Strasznie szybko, mi to zajęło ponad 20. Fakt, że tylko jedna misja mi się nie pojawiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer CDA, już leży na biurku od jakichś dwóch godzin. Przejrzałem, no cóż, pełniaki mimo wszystko nie takie złe, jak skończę Risen, to BiA zainstaluję. Zapowiedzi w tym numerze są super. Recenzje... na pewno lepsze niż miesiąc temu, ale też nie rewelacja. Publicystyka super :) Ogólnie numer na 8+. :) Po przeczytaniu napiszę coś więcej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki. Nie wróć. WIELGACHNY plus za powrót z zaświatów Unplugged. Super, że planszówki choć na chwilę wracają na łamy CDA. Szkoda, że autor najwyraźniej nigdy nie grał w Grę O Tron głosząc herezję jakoby to Szogun był najlepszą strategią, ale i tak super. No i pojawia się Twillight :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odczytać ten ukryty przekaz?

Aha - i czy na stronie pojawi się gameplay z Zapomnianych Piasków (swoja drogą, CormaC zdecydowanie sprawiedliwie ocenił tą grę - aczkolwiek 11 czerwca.... wersja EK czeka!!!!)?

Poza tym numer przaśny - a to dobrze, mimo, ze zacząłem dopiero czytać - mogę już to stwierdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - i czy na stronie pojawi się gameplay z Zapomnianych Piasków

Nie, bo go nie zrobiliśmy.

Poza tym numer przaśny - a to dobrze, mimo, ze zacząłem dopiero czytać - mogę już to stwierdzić.

Przaśny 1. ?zrobiony z niezakwaszonego ciasta? 2. ?prosty, surowy, naturalny? 3. ?świadczący o zacofaniu?

To w którym znaczeniu użyłeś tego słowa? :)

Mam pytanie. W newsach są co najmniej dwie wzmianki o GTA V. Czy newsy te były pisane przed ogłoszeniem przez ROCKSTAR, że nie pojawią się na E3 czy po?

No to chyba jasne, że przed.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pytania:

1. Jak odczytać przekaz

2. Kim jest "Kaloryferowy"? xd

Jeśli chodzi o numer, to podczas pierwszego kontaktu zatrzymałem się nad:

Assasin's Creed: Brotherhood

Dead Space 2

Star Wars :The Old Republic

Prince of Persia

Read Dead Redemption

Reszta czeka na pierwsze oznaki nudy w moim życiu. Zwykle muszę trochę odczekać zanim przeczytam CDA od deski do deski.

Zastanawiałem się nad kupnem Prince of Persia, ale po recenzji w CDA oraz gameplayu w jednej growej stacji telewizyjnej chyba się wstrzymam.

Gry z płyty chyba sobie daruję, ale ciekawią mnie gameplaye AP i SC:C

Ogólnie numer przeciętny, czekam na relację z E3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, tekst o Phantasmagorii to rozumiem spóźnione prima aprilis? Statyczne lokacje, używanie przedmiotów, dialogi - przecież tak wtedy robiono przygodówki. Ja wiem, że teraz za hit gatunku uchodzi zbiór QTE nazwane Heavy Rain, ale bez przesady. To jakby się teraz czepiać pierwszego C&C, że w sumie to NOD się od GDI różni kolorem i nazwami jednostek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajny przekaz to DATAMATRIX-owy kod. Musicie pobrać odpowiednią aplikacją na telefon, cykacie fotkę i macie wynik przekazu. Tajny przekaz to

Wiedźmin naszym kandydatem na prezydenta

;)

. Całkiem fajny pomysł CDA! Takie, że się tak wyrażę easter eggi powinny być zamieszczane częściej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...