Wlodarmw

Forumowicze
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Wlodarmw

 • Tytuł
  Goblin
 • Urodziny 19.05.1909

Sposób kontaktu

 • AIM
  6217687
 • Strona WWW
  http://wlodarr.digart.pl
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Poznań
 • Zainteresowania
  Fotografia, grafika komp., komputery, piłka nożna
 1. @ Arturano Ja tam w Holier Than Thou nie słyszę podobieństw do Kill 'Em All
 2. Okej, odzyskałem dane, które mnie interesowały, sformatowałem dysk i działa. Mam teraz tylko pytanie co mogę zrobić, żeby ewentualnie zapobiec podobnemu problemowi w przyszłości?
 3. Cytat z pewnej strony: Megadeth - lider zespołu, Dave Mustaine, zainteresował się rządową broszurą. Tam dostrzegł nazwę "Megadeath". "Megadeath" jest wojskowym terminem, oznaczającym milion martwych ludzi, zatem II wojna światowa jest odpowiedzialna za 80 "Megadeaths". Megadeth to fonetyczna pisownia wyrazu "Megadeath". Chyba nie ma jakiejś większej historii związanej ze zmienioną pisownią.
 4. Widzę jest tu dużo fanów Megadeth - to się chwali Chciałbym tylko sprostować jedną rzecz, która jest tutaj pewną zagadką dla wielu. Megadeth to nie Megaśmierć i 'deth" to wcale nie jest zmieniona pisownia słowa "death". Nazwa zespołu pochodzi od pojęcia oznaczającego śmierc miliona osób w wyniku wybuchu bomby atomowej (swoją drogą tematy nuklearne są mocno popularne w twórczości zespołu - wystarczy spojrzeć na centralne bębny na ich koncertach). Uff i tyle z mojej strony
 5. Megadeth jak już A polecałbym Ci rozpoczać od... początku! Czyli pierwszej płyty Metalliki (bo tak poprawnie brzmi nazwa zespołu w dopełniaczu - pisownia przez "c" w środku jest wówczas błędna, ale to taka mała dygresja), tzn. Kill 'Em All. Jest to płyta, która brzmi najbardziej thrashowo ze wszystkich, więc może Ci się nie spodobać. Jeżeli nie będzie odpowiadać to polecam drugą z kolei, czyli Ride The Lightning.
 6. Skan NTFS zakończony - wrzucam link do pobrania wyników. Teraz mi wykrył ten DMDE, że mogę odzyskać wszystkie pliki, ale ma on wyłącznie opcje pojedynczego odzyskiwania każdego pliku (widzę wszystkie moje foldery w programie po tym skanowaniu). Ma ktoś jakąś alternatywę? Bo nie widzi mi się odzyskiwanie każdego pliczku po kolei, chociaż jak zajdzie taka potrzeba to jestem to w stanie zrobić. http://www.sendspace.pl/file/90bcd2d2590d39b75631e58 No i prosiłbym o ewentualne porady co dalej z tym dyskiem jak już wszystko sobie przekopiuje.
 7. OK, nie wiem tylko czy dobrze, że skanuje wszystkie sektory, bo jak na razie trwa to prawie 3 godziny, a jest dopiero 20%.
 8. Na innym forum otrzymałem odpowiedź, że uszkodzone jest MFT i MFT Mirr, więc chyba to o czym właśnie mówisz. Poradzono mi również, że mam teraz wykonać NTFS Scan, który właśnie robię. A jeżeli nie miałem zapełnionego całego dysku, tylko powiedzmy 60 GB to także potrzebuje tak dużego dysku?
 9. Witam, Na wstępie powiem, że jestem totalnym laikiem w tych sprawach i należy mnie niestety poprowadzić za rękę Wink Wczoraj po uruchomieniu komputera chciałem się dostać na zewnętrzny dysk Samsunga, który przez cały czas podłączony jest do komputera (nie był on ruszany, więc raczej można wykluczyć uszkodzenia mechaniczne). Za każdym razem wyskakuje informacja, że należy sformatować dysk i ma on uszkodzoną strukturę. Prosiłbym o porady, bo nie chciałbym stracić tylu cennych danych (ponad 50 GB zdjęć i mnóstwo innych plików). Zmienił się także system plików na RAW z NTFS. Pozdrawiam.
 10. Niedawno zakupiłem Samsunga 6000 32'' LED. W domu mam stare głośniki komputerowe Creative T7900 7.1, z których nigdy nie korzystałem w pełni, bo nie miałem odpowiedniej karty dźwiękowej w kompie. Teraz chciałem wykorzystać je do tego telewizora, ale okazuje się, że po podłączeniu ich do wejścia słuchawkowego w telewizorze przez jacka działają tylko dwa plus subwoofer. Jak mogę je podłączyć, żeby działało wszystkie siedem (albo chociaż pięć). Może nawet z nich lecieć to samo (w sensie, że brak podziału na kanały), byle były. W linkach zdjęcia wejść w telewizorze i w subwooferze. http://www.televisioninfo.com/content/Sams...onnectivity.htm telewizor http://www.xsreviews.co.uk/images/creative.../large/rear.jpg subwoofer
 11. Tajny przekaz to DATAMATRIX-owy kod. Musicie pobrać odpowiednią aplikacją na telefon, cykacie fotkę i macie wynik przekazu. Tajny przekaz to . Całkiem fajny pomysł CDA! Takie, że się tak wyrażę easter eggi powinny być zamieszczane częściej
 12. Pewnie, że tak! Dzięki bardzo za pomoc
 13. A ja poszukuje gry w stylu Settlers. Pamietam tylko, ze jak budowali się winiarnie taki ludek deptal winogrona. ) oprócz tego tradycyjnie budowalo sie gospodarstwo i takie tam. Gra była kiedyś pelniakiem do jakiegoś pisma.
 14. Pozwolę sobie odpowiedzieć za huta - chyba hutowi chodziło o możliwość wygodnego "walnięcia się" np. na kanapę w trakcie gry na konsoli. A co do fps-ów na konsolach - jak się człowiek przyzwyczai to wymiata nieziemsko. Popatrz sobie na filmiki z MW2 po sieci na xklocku. Tyle z mojej strony. Wybacz hut