Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2010 zawartość

Polecane posty

8.06.2010 ? data premiery najnowszego numeru CD-Action, czyli 6/2010. I choć wracamy w nim do standardowej objętości (132 strony), liczby płyt i ceny (14,99 zł), to w środku sporo rzeczy standardowy poziom CDA przerasta.

Przede wszystkim ? jest bardzo dużo zapowiedzi i beta-testów. To chyba efekt gęstniejącej atmosfery przed E3, a także sporej liczby rozmaitych eventów, na których byliśmy ? z czego zdamy szczegółową relację. Zacznijmy od ekskluzywnych materiałów dotyczących najnowszego Call of Duty: Black Ops. Byliśmy tam jako jedyni przedstawiciele polskiej branży i na własne oczy widzieliśmy, ?co je grane?. Poświęcamy temu spoooro miejsca (6 stron), bo naprawdę jest o czym pisać. Równie dużo przeczytacie o FIFA 11, bo zapowiadają się w niej ? szczególnie dla posiadaczy PC ? zmiany wręcz rewolucyjne. I nie chodzi o nowe postacie, animacje czy tryby gry. Nie, o coś duuużo większego. Po szczegóły odsyłam do 6 gęsto zadrukowanych stron.

Mamy też obszerne relacje z wizyt u Elektronicznych Sztukmistrzów, którzy majstrują przecież i przy nowiutkim Medal of Honor, i cieplutkim Dead Space 2, i APB, i The Old Republic, i Need for Speed Word. Byliśmy też troszkę bliżej, bo w Pradze, by podczas Prague-and-Play sprawdzić, co z kolei mają dla nas nasi Wielcy Bracia z okolic Uralu. A też mają to i owo ? najbardziej ucieszą się fani rozmaitej maści RTS-ów i strategii (w tym King?s Bounty), choć? nie tylko. A mamy jeszcze Guild Wars 2, Test Drive Unlimited 2, Assassin?s Creed Brotherhood, najnowsze przygody Lary Croft (ale bez loga Tomb Raider), polskie Bulletstorm i nail?d? a to przecież ciągle nie wszystko, co przygotowaliśmy w tym dziale.

Żeby jednak za długo nie grać na jednej nucie, przejdźmy do recenzji. Tam też lepiej niż ostatnimi czasy. Split/Second: Velocity, Prince of Persia: Zapomniane Piaski, Splinter Cell: Conviction (tym razem w wersji na PC), Alpha Protocol, nieduże ale jakże wciągające The Misadventures of P.B. Winterbottom? No, nikt nie powie, że nie piszemy o fajnych PC-towych grach. Ale nie tylko fajnych, bo i dla fanów kiszki nadziewanej kaszą gryczaną coś smacznego mamy.

Nie będą też narzekać ci, co lubią popykać na konsolach. Red Dead Redemption ? GTA na Dzikim Zachodzie. Jedna z najwyżej ocenianych gier ostatnich 10 lat, już na naszych łamach (jest cień szansy, że pojawi się na PC, więc nawet ci, co na dźwięk słowa ?konsola? dostają drgawek, mogą się skusić). Ba, jest nawet coś dla posiadaczy handheldów ? czyli dwie strony o grach na PSP.

Jeśli oprócz recenzji gier lubisz poczytać coś jeszcze, zapraszamy do Publicystki. A w niej ? przegląd najlepszych gier planszowych, które mogą zainteresować graczy komputerowych (nie, nie będzie szachów). W ?futbolowym szaleństwie? zrobimy przegląd najlepszych gier piłkarskich, przypomnimy ich historię, a także zasugerujemy w co ? i dlaczego ? można pograć za friko (gry freeware) albo na komórkach. Sporo tekstu wartego uwagi! Opowiemy też nie o bohaterach gier, ale o ich pojazdach, i to tych bardziej niekonwencjonalnych. Skoro o niekonwencjonalności już mowa, to w Grach Kontrowersyjnych zaprezentujemy Phantasmagorię ? produkcję, która kiedyś narobiła sporo huku w branży (z uwagi na erotykę, tematykę, objętość i parę innych rzeczy też). A na koniec zobaczymy, jak wyglądała ewolucja wirusów komputerowych.

Choć naturalnie nie oznacza to końca pisma, bo przed nami jeszcze dział sprzętowy. A w nim triumfalny powrót Konfiguratora, bo od razu w wersji Mega. Megakonfigurator ? czyli ?złóż to sam?. Podpowiadamy, jak za sensowne pieniądze złożyć dobre i zbalansowane zestawy komputerowe. Jeśli chcesz zrobić upgrade/kupić nowy sprzęt, poczekaj ? po przeczytaniu Megakonfiguratora możesz zaoszczędzić sporo kasy, lub za te same pieniądze mieć dużo lepszy zestaw.

Ponadto testy Zotaca GeForce GTX 265 , głośników, kontrolerów, aparatu oferującego tryb filmowania z szybkością ponad 1000 klatek na sekundę (jeśli twoim hobby jest obserwowanie lecących pocisków, jesteś w raju! ?), słuchawek, obudów, notebooków? Pokażemy też test najszybszego PC-ta, jaki obecnie istnieje. (Musieliśmy stworzyć nowe tabelki, bo w starych nie mieściły się wykresy pokazujące jego wydajność. Ale zanim spojrzycie na jego cenę, lepiej usiądźcie). Rozejrzymy się też za konkurencją dla iPada.

A na deser, jak zawsze, Action Redaction i Na Luzie.

?Oraz wypełniony po brzegi cover DVD. A a nim 3 pełniaki, w tym taktyczny FPS w realiach II wojny światowej, efektowny RTS osadzony w niedalekiej przyszłości, oraz przygodówka rozgrywająca się w teraźniejszości, ale sięgająca w przeszłość, i to odległą. A wszystko po polsku. Czyli: Brothers In Arms: Road to Hill 30 PL, Act of War: Direct Action PL,Barrow Hill: Klątwa Kamiennego Kręgu PL.

Do tego sporo ?piłkarskiego freeware?, bonusy, trailery, gameplaye, programy użytkowe, mody do gier? oraz masa innych rzeczy, też wartych uwagi.

Czyli w skrócie: 8.06.2010, CDA 06/2010, 14,99 zł. Warto! ?

Info/Newsy

##########################W PRODUKCJI

Call of Duty: Black Ops

Shank

Assassin?s Creed Brotherhood

LA Noir

Guild Wars 2

Test Drive Unlimited 2

Bulletstorm

Lara Croft and the Guardian of Light

End of Nations

EA Spring Showcase

Medal of Honor

Dead Space 2

Need for Speed World

Star Wars: The Old Republic

APB: All Points Bulletin

Prague & Play

King?s Bounty: Nowe światy

Star Wolves 3: Ashes of Victory

Men of War: Vietnam

Men of War: Assault Squad

Off-Road Drive

Captain Blood

Death to Spies 3

Theatre of War 2: Korea

Nail?d

FIFA 11

############RECENZJE

Split/Second: Velocity

Prince of Persia: Zapomniane Piaski

Splinter Cell: Conviction

Terrorist Takedown 3

Star Wolves 3

Alpha Protocol

The Misadventures of P.B. Winterbottom

Lead and Gold: Gangs of the Wild West

Sam & Max: The Devil?s Playhouse ? Episode 1

I?m not alone

Red Dead Redemption

Modnation

Gry na PSP

Soccom: U.S. Navy Seals Fireteam Bravo 3

Modnation Racers

Prince of Persia: Zapomniane Piaski

Silent Hill: Shattered Memories

######Publicystyka

Gramy bez prądu (gry planszowe)

Futbolowe szaleństwo

Pojazdy w grach

Gry kontrowersyjne: Phantasmagoria

Historia wirusów komputerowych

######## SPRZĘT

Info

######## Megatest

Megakonfigurator

######## Testy

Zotac GeForce GTX 265

Obudowa Apertech Venator

Obudowa Fractal Design Define R2

Joystick Saitek X-65F

Pad Street Fighter IV Fightpad

Słuchawki Roccat Kave

Słuchawki Creative Sound Blaster Arena Surround USB

Słuchawki Genius HS-G500V Vibration Gaming Headset

Głośnik Asus Cine5

Głośniki Media-Tech MT3322

Aparat fotograficzny Casio Exilim EX-FH100

Akumulatorek Choiix PowerFort

Komputer Komputronik Infinity

Notebook Alienware M15X

Notebook Asus G73Jh

iPad i (gdzie ta) konkurencja

######################################INNE

Na Luzie

Action Redaction

##############ZAWARTOŚĆ DVD############

####Pełne wersje

Act of War: Direct Action PL

Barrow Hill: Klątwa Kamiennego Kręgu PL

Brothers in Arms: Road To Hill 30 PL

####Freeware

Coca-Cola Table Football

Football Challenge 2009

Frikik

Net Soccer 2.0

Sexy Football

Slam Soccer 2006

World Cup Manager 2002

####Programy

Ascensio Match Expert

Soccer Roster Assistant

####Modulator

Star Wars Conquest

Naruto: Naiteki Kensei

####Galerie

Prince of Persia: Zapomniane Piaski

Splinter Cell: Conviction

Star Wolves 3: Civil War

Terrorist Takedown 3

####Gameplaye

Alpha Protocol

Splinter Cell: Conviction

Split/Second: Velocity

####Trailery

Call of Duty: Black Ops

Lost Planet 2

Prince of Persia: Zapomniane Piaski

Red Dead Redemption

####Na luzie

Obrazki

ScreenShock

####Bonus

Action Mag 129

Esensja

Fotosmuggler

Różne filmiki

Tapety

Xgarde

Act of War: Direct Action PL

Windows 2000/XP,

procesor 1,5 GHz,

512 MB RAM,

grafika 128 MB, SM 1.3

5,9 GB na dysku twardym

Gatunek: RTS

Ocena w CDA: 8 (06/05)

Średnia ocen w sieci: 82%

Multiplayer: tak

[Fragment recenzji]

Act of War jest RTS-em z dopracowaną grafiką i poprawną mechaniką gry. Polecam wszystkim piromanom. Atari powinno reklamować tę produkcję sloganem: ?wysadzimy dla Ciebie Golden Gate, zrównamy z ziemią Moskwę, rozsadzimy na atomy Kapitol, a na koniec przylecą A-10 i wyrównają, co będzie wystawać?. Jak dla mnie ? bomba (dwie, trzy, kabooom!). Zdziwicie się, jednak jest w tym metoda.

[Pepin Krootki]

Brothers in Arms: Road To Hill 30

Windows 2000/XP/Vista/7,

procesor 2 GHz,

1 GB RAM,

grafika 128 MB RAM, SM 2.0

3,5 GB na dysku twardym

Gatunek: taktyczny FPS

Ocena w CDA: 7 (05/05)

Średnia ocen w sieci: 87%

Multiplayer: tak

[Fragment recenzji]

Tak jak zapowiadano, Brothers in Arms jest faktycznie taktycznym FPS-em osadzonym w realiach II wojny światowej. Pod swoimi skrzydłami mamy sekcję szturmową, sekcję wsparcia uzbrojoną w broń ciężką oraz czołg. Rzecz jasna niekoniecznie wszystko w tym samym czasie, przeważnie dowodzimy jedną, czasem dwiema sekcjami. W dodatku w Brothers in Arms zastosowano genialnie prosty interfejs. Do złożonego kierowania sekcjami wystarczy Shift i prawy klawisz myszy![eld]

Barrow Hill PL

Windows 98/ME/2000/XP,

Procesor 450 MHz,

128 MB RAM,

Grafika 32 MB, SM ? BD

1,5 GB na dysku twardym

Gatunek: przygodowa

Ocena w CDA: 5+ (09/06)

Średnia ocen w sieci: 65%

Multiplayer: Brak

Podobne gry: Necronomicon, Scratches

Debiutancki projekt Shadow Tor Studios to przygodówka z dreszczykiem, która buduje klimat tajemnicy, posiłkując się starymi legendami i osadzając wszystko w dzisiejszych realiach. Nie ma tu potworów, krwi i wyrwanych wnętrzności ? jest za to głęboka noc, gęsty las, starożytne kamienne kręgi i ponury sekret z nimi związany.. Z pewnością można polecić ten tytuł amatorom opowieści grozy tudzież fanom klasycznych przygodówek, dla których nie liczą się wodotryski graficzne, a fabuła i bezpośrednio związane z nią elementy logiczne. [Eugeniusz Siekiera]

post-4-1275551523_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna okładka, nie ma co :P

Patrząc na zapowiedzi szykuje się nam naprawdę GORĄCA końcówka roku... A jeszcze wczoraj, podczas rozmowy z kolegami byłem przekonany, że coś lepszego niż Wiesiek 2, czy Crysis 2 nas już nie spotka...

Ciekawe jak wyjdzie publicystyka, jestem ciekaw tego "Futbolowego szaleństwa",.

Do zobaczenia we wtorek, hyhy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka będzie okładka? Bo nigdzie nie mogę znależć info o tym. Ciekawa zawartość się zapowiada: wieści o nowym MoH i DeadSpace2. No i ciekawe futbolowe freeware'y :laugh:

Okładkę już widze. Dodali pare sekund po poście.Żartownisie. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jak zwykle świetny, bo przede wszystkim będzie co poczytać o nadchodzących produkcjach :) Co prawda recenzji też nie opuszczę a szczególnie tych konsolowych (ciekawe czy "GTA na Dzikim Zachodzie" dostanie od was maksymalną notę :P). Okładka - całkiem w porządku. To do wtorku. Moje 15zł macie już w banku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numerek jak zawsze świetny :) Już od trzech tygodni mam odłożone 15 zł :P Akurat w szkole już nie ma zbytnio co robić, więc zamiast się uczyć będę się zaczytywał CDA :) No i coś dla mnie, czyli konfigurator. Szczególnie, że jest w wersji Mega :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie, ale powiedzcie mi;

Po co dwa razy zamieszczać recenzję tej samej gry - Prince of Persia. Czy Konsolówka od PC (bo tak to rozumiem) tak bardzo się różnią, że muszą zapchać numer?

Nie wspominając już o Splinter Cellu

I powiedzcie mi szczerze. Czy oficjalnie zmieniacie target ze stricte PC na PC z domieszką konsoli (tylko bez gadania, że PC zawsze będzie ważniejsze...)i?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wub:

Pełne Wersje:

Brothers in Arms: Road To Hill 30 - Nie spodziewałem się tej pełnej na płycie, ale jak widać marzenia się spełniają ;) . Grałem w demo, więc mi się spodobało ;) . Zobaczę jeszcze tryb multi ;) .

Act of War: Direct Action - No proszę podobno fajna strategia, a ja lubię gry tego typu, więc plusik :) do tego średnia ocen dość wysoka :) .

Barrow Hill - Kolejna przygodówka, ale akurat ta mnie interesuje :) .

Teksty - Tu akurat na razie nic nie będę pisał, że o fajnie teksty czy coś :D . Najpierw muszę poczytać, a potem napisać co mi się najbardziej podoba. Oczywiście mnie najbardziej interesuje tekst o Fifie może nareszcie będzie dobrze bo ostatnia dobra Fifa była to była edycja 2002 :) . Ciekawe czy TT3 dostanie wyżej niż 5+ :) .

Okładka bardzo mi się podoba. Jedyna wada to, że muszę czekać do wtorku :( .

"zrobimy przegląd najlepszych gier piłkarskich"

Mogę się założyć, że wygra Fifa 99 ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny numer zapowiada się ciekawie. Pełne wersje nawet interesujące, natomiast teksty naprawdę super. Tekst o Split Second na pewno przeczytam, ale tym co mnie naprawdę interesuje jest "Futbolowe szaleństwo". Może przekonam się do czegoś innego niż PES? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo się podoba ten numer. Baaardzo dużo zapowiedzi ( szczerze nie pamiętam, kiedy było tego aż tyle ), recenzji troszku mniej, ale to nie szkodzi. Ciekawm jestem co dostał Split/Secend i Alpha Protocol. Ogólnie jestem zadowolony z poziomu tego CDA ( chociaż nigdy nie wątpiłem że jest co najmniej dobre). Więc teraz pozostaje jeszcze jedna, niemiła kwestia- skąd wziąć kasę... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje nie trafiły w mój gust, z recenzji i testów też nie widzę niczego ciekawego, gazetę kupię jak zawsze by zasilić finanse na lepsze drobiazgi ;)

Czy będzie coś w końcu o Transformers: War for Cybertron?! Bo gra praktycznie wychodzi 22 czerwca, a tu żadnych papierowych wywiadów, testów czy większej relacji!!! Chociażby mała informacja o dostępności różnych postaci w różnych preorderach by cieszyła oko! Znając moje szczęście trafi się za miesiąc i to do recenzji dla kogoś kto jest histerycznie uprzedzony do Transformerów :/

Jakaś garść kolejnych newsów by się przydała o Starcraft II (tak, znowu) czy może o Diablo III chociażby wzmianka, że żyje i dyszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać ale w tekście pisze Need for speed WORD.A jeśli chodzi o zawartość to naprawdę jest dużo do czytania szczególnie 6 stron o nowym Codzie.Jeśli chodzi o pełniaki to interesuje mnie tylko ten FPS.No i oczywiście kolejny numer do kolekcji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocb!! To ta pierwsza recka Splintera była konsolowa?! No do cholery jasnej ile bedę płacił ze recenzję tej samej gry!! Gra wyglada IDENTYCZNIE na konsolach i PC wiec nie wiem co rewolucyjnego mozna napisac... No i jak widze krucjata przeciwko Nintendo ma sie nadal swietnie... Nie ma to jak olac kompletnie Super Mario Galaxy 2 na rzec pierdółkowatych gierek na PSP.Miejsce na PSP zawsze sie znajdzie,ale o DSie nie ma mowy,jedyny wyjątek bodajże to GTA:CW lata temu.Natomiast na Wii to tylko recenzje Mad World,bo jest hardcorowe i Wii Fit. Jestem tak zawiedziony ze wszelka radosc z oczekiwania natychmiast prysła bo przeczytaniu zawartosci.Moze to wam da cos do przemyslenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak widze krucjata przeciwko Nintendo ma sie nadal swietnie... Nie ma to jak olac kompletnie Super Mario Galaxy 2 na rzec pierdółkowatych gierek na PSP.Miejsce na PSP zawsze sie znajdzie,ale o DSie nie ma mowy,jedyny wyjątek bodajże to GTA:CW lata temu.

Jak widać redakcja CDA również uważa DS za konsolę dla dzieci i puderniczkę, i dlatego nie pisze o grach na nią :>

Ale tak poważniej, to też nie podoba mi się to że konsole Sony i Microsoftu są na pierwszym miejscu w piśmie, stawiając się powoli na równi z recenzjami PeCetowymi (vide. nieszczęsny Alan Wake), a Nintendo w ogóle nie może się jakoś wybić. Żadnych recenzji na DS, mimo że ciągle wychodzi na nią masa dobrych i wartych opisania gier. Nawet śmieszne minigierki na IPhone'a czy IPad'a mają swoje recenzje. A Nintendo? Dostało raz kilka stron w tipsomaniaku i tyle. Nieładnie.

Tak przy okazji, nie podobał mi się tekst z ostatniego numeru CDA, podczas zapowiedzi Okami i Ghost Trick: "O tych dwóch grach wspominam głównie dla porządku...". A dlaczego głównie dla porządku? Są to gry gorszej kategorii, czy jak. A co śmieszniejsze, kilka stron wcześniej, 1/4 powierzchni strony zajął opis gry na komórkę. Nice...

Ale kończąc te żale, i wracając do numeru, to na początku pomyślałem sobie że nie kupię, ale po przeczytaniu pełnej zawartości numeru zmieniłem zdanie. Głównie dla recenzji I'm not Alone. Bardzo mnie ciekawi jak ocenicie tą budżetową wersję Silent Hill :laugh:. Interesuje mnie też recenzja Alpha Protocol, z tego co pamiętam to gra na trailerach wyglądała zabójczo, miałem nawet zamiar już kupić na allegro, ale poczekam do wtorku na recenzje. Nie żeby miała przeważyć o zakupie, ale warto poznać inny punkt widzenia. Reszta recenzji już nie bardzo mnie interesuje, ale pewnie i tak przeczytam, bo pod koniec tygodnia ma nie być prądu dwa dni z powodu napraw :)

Przejdźmy więc do Covera, a tam IMO również ciekawie. Paradoksalnie najbardziej cieszę się z teoretycznie najgorszego pełniaka, czyli Barrow Hills. Grałem kiedyś w demo, i mimo całej miernoty technicznej, gra wciąga swoim klimatem. Przynajmniej mnie wciągnęła, ale w sumie ja gram we wszystko co przynajmniej stało koło horrorów i dreszczowców, więc... :). W dwa kolejne pełniaki też zagram, ale jakoś specjalnie się nie zachwycam, bo znając życie moje umiejętności skutecznie odbiją mnie od strategii, a taktycznych shooterów też jakoś nie lubię. Ale zagrać się zagra :)

Ogólnie numer dobry, ale bez rewelacji. Kupić na pewno warto, ale poziom ewidentnie niższy niż kilka ostatnich numerów. Cóż, pozostaje wierzyć że będzie lepiej (a będzie jak będzie DS :laugh:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

W recenzjach bardzoo słabo, mówię to w sensie ilości bo o takich tytułach chętnie poczytam: POP: TFS, S/S V, A P, i znowu tekst o SC: C, bardzo ciekawi mnie również jak wypadł RDR, na PS3.Reszta to jakieś słabe gierce, i tu znowu kolejna gra od CITY, na pewno znowu kaszanka, cóż czekamy na SNIPER: GHOST WARRIOR.Recenzje recenzjami, ale jak obficie fantastycznie w zapowiedziach.Wspaniałe teksty, COD, i wiele innych.Będzie co czytać.na DVD już tak imponująco nie jest, o ile przygodówek i RTS'ów/ Strategii nie ruszam tak o RTH30 się pokuszę bo lubię FPS, jak się spodoba to do kolekcji dołączy Hell's Highway.Kupię jak zawsze, choć i tak cena standardowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się ciekawie. W końcu jakieś newsy o TDU2, na które czekam z niecierpliwością. Do tego niezła okładka i dobry cover. Tylko teraz czekać do wtorku... :P

Nie NEWSY a 2 strony zapowiedzi.

WTF!! To ta pierwsza recka Splintera była konsolowa?! No do cholery jasnej ile bedę płacił ze recenzję tej samej gry!! Gra wyglada IDENTYCZNIE na konsolach i PC wiec nie wiem co rewolucyjnego mozna napisac... No i jak widze krucjata przeciwko Nintendo ma sie nadal swietnie... Nie ma to jak olac kompletnie Super Mario Galaxy 2 na rzec pierdółkowatych gierek na PSP.Miejsce na PSP zawsze sie znajdzie,ale o DSie nie ma mowy,jedyny wyjątek bodajże to GTA:CW lata temu.Natomiast na Wii to tylko recenzje Mad World,bo jest hardcorowe i Wii Fit. Jestem tak zawiedziony ze wszelka radosc z oczekiwania natychmiast prysła bo przeczytaniu zawartosci.Moze to wam da cos do przemyslenia.

"Krucjata przeciwko Nintendo" :)

Recenzje SpC wyrwij i odeslin nam do redakcji, oddamy ci te 2/132 ceny pisma.

WTF!! To ta pierwsza recka Splintera była konsolowa?! No do cholery jasnej ile bedę płacił ze recenzję tej samej gry!! Gra wyglada IDENTYCZNIE na konsolach i PC wiec nie wiem co rewolucyjnego mozna napisac...

O zabezpeczeniach :P :P :P

I o tym, co jeszcze w stosunku do wersji konsolowej schrzaniono...

Wszystko ładnie i pięknie, ale powiedzcie mi;

Po co dwa razy zamieszczać recenzję tej samej gry - Prince of Persia. Czy Konsolówka od PC (bo tak to rozumiem) tak bardzo się różnią, że muszą zapchać numer?

Wersja na PSP znaczaco rozni sie od tych na "duze" platformy. I dlatego jest osobno.

Nie wspominając już o Splinter Cellu

Najpierw przeczytaj, potem sam zobaczsz

I powiedzcie mi szczerze. Czy oficjalnie zmieniacie target ze stricte PC na PC z domieszką konsoli (tylko bez gadania, że PC zawsze będzie ważniejsze...)i?

Oficjalnie juz dawno temu powiedzielismy, ze robimy pismo dla GRACZY, a nie dla GRACZY NA [nazwa platformy]. Sam mozesz zas policzyc ile stron na jaka platforme poswiecoamy i ocenic co jest dla nas wazne. Prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...