Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2010 zawartość

Polecane posty

Yhh. No numer spoko. Ale z przykroscia stwierdzam ze od pewnego czasu kupuje magazyn tylko dla zawartosci, tj artykulow i recenzji/ar/na luzie. Z pelniakami to nierowno idziecie. Raz hit na poziomie DMC a raz Brothers in arms i jakas przygodowka na ktorej psy wieszaliscie gdy wyszla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaubster. nie zgodze sie ze w tym numerze byly zle pelniaki. BOA jest dobra gra i moze niektorzy gracze jej jeszcze nie posiadaja. Przygodowka jest hmmm... no nawet o niej nie slyszalem. Natomiast Act of War jest genialnym RTSem! wiec moze te gry sa dla Ciebie nikle ale dla innych graczy okaza sie perelkami!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Myślę, że już najwyższy czas, aby skomentować pełniaki...

Więc tak: Brothers in Arms jest świetny (ba, nawet mojemu ojcu się spodobał, 8+/10), Act of War to taki sobie RTS - gra się bardzo fajnie, ale z każdą kolejną misją robi się coraz nudniej, ale ogólnie gra się nieźle (7+/10), a jeśli chodzi o Barrow Hill, to jest to najgorsza przygodówka w jaką grałem (przebiła nawet, jak dla mnie zbyt przewidywalną "Tonącą wyspę", 4/10)...

Dział freeware mnie nie interesuje (osobiście wolę pograć w piłkę z chłopakami niż ślęczeć przed kompem)...

Co do innych bonusów, to trailer nowego CoDa mnie rozwalił na kawałki (oby ta gra w rzeczywistości była taka, jak ją pokazują)...

I jeszcze jedno: powie mi ktoś, kto to jest ten Kaloryferowy??? :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

No właśnie, czytając AR cały czas się zastanawiam/zastanawiałem jeśli chodzi o tego ,,Kaloryferowego", Cod do pełniaków to będzie tak.

BIA: RTH 30, świetna produkcja, nie rozumiem dlaczego dostała w CDA ,,tylko" 7+, ja bym na tamte czasy dał 9, wprawdzie grafa się zestarzała ale nadal dość miło się na nią patrzy, gram na max i jest OK, 5 lat robi różnicę.Rozgrywka jest fajna, misję dość zróżnicowane, ale czegoś małego mi tu brakuje, choćby ostrzeliwania nazistów z samochodu, czy misji z pojazdami,Tak są dwa czołgi do naszej dyspozycji i są naprawdę świetni, IQ przeciwników jak i kompanów stoi na bardzo wysokim poziomie.Na razie jestem w 9 rozdziale, gram od przedwczoraj, i gra mi się świetnie.Co do pozostałych tytułów to się nie wypowiem bo nie lubię tego gatunku gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno: powie mi ktoś, kto to jest ten Kaloryferowy??? :laugh:

IMO to pochodzi z listu jakiegos kolesia tak 2-3 numery temu, ktory pisal, ze dziewczyny leca glownie na "kaloryfer" na brzuchu (kontekst byl szerszy, ale to juz odsylam do lektury CD-A) - Mr.Jedi strasznie sobie z tego dworowal wtedy i tak mu zostalo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Troszku się czytało CD-A, a nigdy nie miałem przyjemności wejrzeć na waszą stronę. Tak jakoś wyszło :P

Supcio wydanie, niedawno zabrałem się za czytanie, a jutro pójdę do Empiku zakupić polecaną przez Was grową Księgę Rekordów Guinnessa.

Nie będę oryginalny - masa świetnych recenzji, humoru i nowinek technicznych. Pismo stara się utrzymać wysoki poziom, a nawet go podwyższyć, co mnie bardzo cieszy. W odniesieniu do recenzji, mam odmienne spojrzenie na niektóre tytuły, lecz nie są to aż tak wielkie różnice w ocenie punktowej.

Jeśli chodzi o ukryty przekaz - czy mógłby mi ktoś wysłać jego przetłumaczoną treść, gdyż mój fon jakoś odmawia mi posłuszeństwa ostatnimi czasy :/ Mail to: arcorne@o2.pl

Z góry Thx.

Jak przeczytam nowe wydanie w całości to może dopowiem coś więcej. Na tę chwilę życzę miłej nocy i udanego weekendu Drogiej Redakcji i Forumowiczom.

Pzdr., BB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś już o tym wspominał, to przepraszam, ale nie chce mi się przekopywać przez 9 stron postów...

Chodzi mi o konkurs na sobowtóra. "Nie chcemy fotomontaży i przeróbek z Photoshopa. Plagiatorów będziemy z całych sił tępić, piętnować i wyśmiewać." Tak mówicie? Zdjęcie Filipa Półtoraka - plagiat... Czemu nikt tego nie sprawdził? Ta fotka była już w WWWeekendowym konkursie i znajduje się na wielu stronach w sieci:

http://hijinksensue.com/2007/08/23/bioshockstume/

http://www.rockpapershotgun.com/2007/08/13...irley-crabtree/

Dwa wyżej podane linki do wiadomości pochodzą z chyba sierpnia 2007 roku.

EDIT: Tak. Stronę wcześniej było o tym już pisane. Więc przepraszam za spam. Napiszę trochę o nowym CD-A:

Numer wybitny nie jest. Zaciekawił mnie Shank, Assassin's Creed Brotherhood (tylko jedna strona? w nowym play'u są chyba 4...). L.A. Noire - więc jednak nie na PC? Szkoda wielka. The Misadventures of P.B. Winterbottom - trzeba będzie zagrać :). No i oczywiście 4 strony o RDR! Na to czekałem! Historia wirusów mnie wciągnęła tak jak w poprzednim numerze historia zabezpieczeń. Na razie nie mam czasu grać w pełniaki, ale zbliżają się wakacje więc i czas się znajdzie. No i teraz pozostaje nam tylko czekać na nowy numer CD-A. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry numer :) Gratki dla Huta, za świetną zapowiedź nowego CoDa. Szkoda, że taka mała zapowiedź była nowego AC, ale wiem, że jak będzie więcej informacji to będzie zapowiedź na co najmniej na 2 strony :D Było parę info o nowym MoHu i SW: TOR. Z recek przeczytałem: Split/Second, nowy PoP, SC: Conviction na PC, Alpha Protocol, Red Dead Redemption. W publicystyce fajny był tekst o grach związanych footballem. Co do Konfiguratora, niektóre zestawy mogłyby być lepsze ;) Ale, CDA nie jest czasopismem o sprzęcie, tylko o grach :) Oglądnąłem również AR i pełniaki na płycie. Numer dla mnie udany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm - aktualny numer całkiem niezły. Co prawda BiA ROTH30 już mam (w pakiecie z cała trylogią za niespełna 70 pln) ale kupiłem by sprawdzić Act of War: Direct Action. Zobaczymy...

Ciekawy artykuł o wirusach - pamiętacie CDA z Flying Corps? (20- któryś) ;-) Może stąd to stwierdzenie, że wiele czasopism sprezentowało Marburga swoim czytelnikom? No offence!

Pozdrawiam!!!!

Edit: Doczytałem że się przyznaliście. :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już ten nowy numer. Tzn. zdziwiłem się trochę, bo myślałem, że będzie ociekał RDR, od worka, przez okładkę czasopisma (płyty) aż po gigantyczną recenzję, a tu tak lekko nawet na uboczu :) Trochę szkoda (podobno spora część redakcji czekała na tę grę), ale to chyba skutek reakcji na Alana Wake, który dodatkowo nie zbyt dobrze się sprzedaje. Bardzo fajne artykuły o piłce nożnej - FIFA 11 na PC jeśli będzie taka jak ma być to już ją kupiłem w myślach. Artykuł o maszynach z gier też ok. Ogólnie - bardzo fajnie - zwłaszcza ze względu na mundialowy klimat :gool: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

@DarkCrusader

Parę dni temu napisałeś, że w tekście o historii wirusów jest napisane, że Michał Anioł urodził się w 1992. Przeczytałem ten artykuł i tam raczej chodziło o to, że tego dnia przypadały urodziny Michała Anioła (stąd wzięła się nazwa opisywanego tam wirusa).

@Wloch95

Nie wiem jak jest w miejscowości, w której mieszkasz, ale u mnie, w Kielcach, zdarza się, że aktualny numer można znaleźć nawet na 3-4 dni przed premierą nowego :smile: Myślę, że jak poszukasz, to znajdziesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiłem wreszcie nowy numer cda. Mialem na razie czas tylko ogólnie przejrzeć pismo.

Okładka prezentuje się bardzo fajnie - lepiej niż ostatnio. Cieszy mnie obecność konfiguratora, którego zawsze chętnie czytałem. Mam nadzieję, że zostanie na stałe.

Nie mogę też narzekać na obecność konsol, bo obecna ich ilość mi zbytnio nie przeszkadza. Są też na właściwym miejscu.

Na płytce brothers in arms - pewnie zagram.

Ogólnie jest ok. Napisze coś więcej, gdy będę miał czas przeczytać więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...