Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2010 zawartość

Polecane posty

Mi sie bardzo podoba zawartosc CDA. Fajne recki a szczegolnie Alpha Protockol i Split Second no i Prince of Persja. Dobrze ze powrocil konfigurator ale ja wlasnie kupilem nowy zestaw :D No i daliscie mi nadzieje ze na jesien moge miec na dysku FIFE a nie PESa . Ale jednak liczylem ns jakis malutki chociaż prezencik na dzien dziecka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że daliście 4 recenzje gier na psp, zwłaszcza Modnation i PoP mnie interesują, ponieważ o nich za dużo nie można poczytać w necie po polsku w wersji na psp :) Szkoda, że zamiast recki Socoma 3 nie daliście pierwszej w Polsce recki MGS:PW, ale jak znam życie jeszcze nie dostaliście tej gry, a PlayStation 3 Magazine już dawno :P Numer sam w sobie bardzo fajny zwłaszcza duża liczba zapowiedzi mnie interesuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Fifa 11 PC będzie prezentować się równie dobrze, co na konsolach. Bo to, co ostatnio nam serwowało EA to był po prostu skandal - grałem w demo w Fify 10 i powiem, że w stosunku do np. wersji 2005 niewiele uległo zmianie. Wślizgi strasznie łatwo się wykonywało - w przeciwieństwie do PES 10, gdzie żeby zrobić dobry wślizg trzeba wykazać się niezłym wyczuciem i przy okazji nie zarobić jakieś kartki. W każdym razie w drugiej połowie 2010 roku mogą wyjść całkiem równorzędne gry piłkarskie.

A co do artykułu o grach piłkarskich - lepszego momentu nie mogliście wybrać. Wkrótce mistrzostwa świata, więc warto teraz w jakąś kopaninę popykać. A co do pełnych wersji, ciekawi mniej jak prezentuję BiA - Eld trochę narzekał na tą produkcję, zaś w innych magazynach i serwisach powystawiano dosyć wysokie noty temu tytułowi.

A teraz trochę o narzekaczach z markolfa - coraz częściej słychać narzekania, że CDA daje gry za 10, 20 zł, ale zapominają, że o klasie gry decyduję jej dopracowanie, a poza tym CDA płaci za licencję danej produkcji, a nie kupują ja sobie i zamieszczają na płycie. Niektórym marzy się Mass Effect, czy też Assasin's Creed, ale nie wolno zapominać, że cena tych zagranicznych magazynów, gdzie oba wspomniane tytuły pojawiły się w pełnych wersjach wynosi w przeliczeniu na naszą walutę grubo ponad 30 zł.

A do tego trzeba dodać fakt, że w CDA kiedyś wspomniano, że polscy dystrybutorzy się wycwanili i dany tytuł pojawia się w jakimś czasopiśmie o grach w momencie, kiedy trafi do najtańszej możliwej serii. Za przykłady niech posłużą Hitman: Krwawa Forsa, Just Cause, czy też Brothers in Arms.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre, że gry konsolowe coraz częściej dają o sobie znać, ale widać tu niewidzialną rękę piratów, którzy skutecznie przyczynili się do obecnego stanu rzeczy.

A do tego masoni, Żydzi i Araby, nie zapominaj o tym. A może po prostu Sony z Microsoftem zainwestowali w marketing i przekonali świat, że ich zabawki są naj naj? Niee, to przecież zbyt oczywiste.

Frustruje mnie jeszcze jedno: dlaczego nie umieszczacie gameplay'ów z gier konsolowych???? Myślę, że Wy jako szanujące się czasopismo powinno podążać na modą.

Szanujący się człowiek to akurat ma swój styl, a nie gna jak głupia owca za resztą stada. I CDA taki styl miało. Szkoda, że czas przeszły tutaj doskonale pasuje.

Ciężko ignorować coraz większy wpływ konsol, chociażby ze względu na exclusivy.

Idź na forum Neo Plus czy PSXE i zasugeruj kącik (sam kącik, a nie równe warunki) dla gier PC, bo przecież nie można ignorować takich tytułów jak Settlers 7, StarCraft 2, Civilization V czy gatunków MMO i strategii/RTS'ów w ogóle. Tylko weź jakiś kombinezon ochronny, żebyś nie utonął w jadzie i błocie, jaki na Ciebie wyleją. Ja jakoś bez konsoli żyję i nie uważam, żebym wiele tracił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to nie dziś jest premiera nowego CDA... A mógłbym już teraz, w dniu premiery, zakupić nowego PoP'a :biggrin:

Jeny, czemu Redakcja tak nas męczy?! Chcę ujrzeć moje ulubione czasopismo w mych dłoniach TERAZ!!! :wink:

I jeszcze odnosząc się do zawartości - naprawdę interesują mnie artykuły o grach: King's Bounty: Nowe światy (skoro mam dwie poprzednie części, to kolekcję trzeba uzupełnić do końca :wink:), Medal of Honor (oby nie zmiotła Bad Company 2, bo chcę dojść do 50. poziomu w multi :tongue:) i Lara Croft and the Guardian of Light (uff...).

BTW - Czy na płytce będzie w końcu demo Split/Second, czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Wy jako szanujące się czasopismo powinno podążać na modą.

Tak i każdy w redakcji powinien od dzisiaj nosićzestaw sandały+skarpetki. Widzisz, moda nie zawsze wychodzi na dobre. Przez właśnie taki podążanie za modą wielu przestało czytać CDA.

I jeszcze odnosząc się do zawartości - naprawdę interesują mnie artykuły o grach: King's Bounty: Nowe światy

To może być jeden z nielicznych powodów, dla którego się przełamię i kupię CDA w tym miesiącu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i każdy w redakcji powinien od dzisiaj nosićzestaw sandały+skarpetki. Widzisz, moda nie zawsze wychodzi na dobre. Przez właśnie taki podążanie za modą wielu przestało czytać CDA.

Nie dosyć Ci skarpetek w FoS'ie? :P

Po co podążać za modą? Trzeba być sobą. CDA jest jakie jest i dlatego ma tylu czytelników. Idą własną drogą i jeśli Ci to się nie podoba, to nie musisz ich kupować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie powiedziałem, że CDA mi się nie podoba. Również wspomniana przeze mnie moda została źle zinterpretowana. Chodziło mi o to, że fajnie byłoby, gdyby na coverze ukazywały się gameplaye z gier konsolowych. I nie miałem tu na myśli przemianowania pisma na korzyść konsol. To po prostu miły dodatek, który znalazłby wielu zwolenników (a przynajmniej tak mi się wydaje). Lubię obecny styl CDA i nie widzę żadnych przeciwwskazań, aby tak było dalej. Rynek gier konsolowych rośnie w siłę, więc może warto pomyśleć o gameplay'ach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazzakollo, pewnie dlatego, że Earned in Blood jest o ponad pół roku nowsze i zapewne pod koniec tego roku pojawi się w cda, a może i wcześniej :) Ja osobiście wole, aby gry z danej serii gier, w tym wypadku BiA, pojawiały się chronologicznie w CDA, a nie, że dostajemy pierwszą dwójkę chociaż jedynka jest równie dobra :P Myślę też, że czym starsza gra tym tańsza jest licencja do wydania jej do pisma i tak w tym numerze dostaliśmy 2 gry z wysokimi notami, które wyszły w 2005 r. :P Fajnie by było jakby za miesiąc lub dwa ukazała się w CDA BiA:EiB bez towarzystwa drugiej równie dobrej gry, ale za to moglibyśmy w miarę szybko kontynuować poznane przygody z tej części :) Moim zdaniem pełniaki w numerze są naprawdę dobre tylko trochę szkoda, że nie dodajecie do Act of War dodatku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie powiedziałem, że CDA mi się nie podoba. Również wspomniana przeze mnie moda została źle zinterpretowana. Chodziło mi o to, że fajnie byłoby, gdyby na coverze ukazywały się gameplaye z gier konsolowych. I nie miałem tu na myśli przemianowania pisma na korzyść konsol. To po prostu miły dodatek, który znalazłby wielu zwolenników (a przynajmniej tak mi się wydaje). Lubię obecny styl CDA i nie widzę żadnych przeciwwskazań, aby tak było dalej. Rynek gier konsolowych rośnie w siłę, więc może warto pomyśleć o gameplay'ach.

Fajnie by było, gdyby dodali tam jeszcze trochę muzyki klasycznej - rzekł muzyk. Fajnie by było gdyby dodali jeszcze do tego 2 GB ramu - powiedział uzależnieniec. Każdy by coś chciał, ale na to nic nie poradzisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby dobrze, ale czemu Road To Hill 30 , a nie np. Earned in Blood ;( ?

A dlaczego nie Hell's Highway? Moze dlatego, ze Road jest pierwsze i prostsze niz EiB.

Szanujący się człowiek to akurat ma swój styl, a nie gna jak głupia owca za resztą stada. I CDA taki styl miało. Szkoda, że czas przeszły tutaj doskonale pasuje.

Szanujacy sie czlowiek idzie za tym, co mu w duszy gra, a nie robi tego, czego oczekuja po nim inni. Krotko mowiac styl polegajacy na uleganiu temu, co inni uwazaja za stylowe to zaden styl, tylko oportunizm.

Idź na forum Neo Plus czy PSXE i zasugeruj kącik (sam kącik, a nie równe warunki) dla gier PC, bo przecież nie można ignorować takich tytułów jak Settlers 7, StarCraft 2, Civilization V czy gatunków MMO i strategii/RTS'ów w ogóle. Tylko weź jakiś kombinezon ochronny, żebyś nie utonął w jadzie i błocie, jaki na Ciebie wyleją. Ja jakoś bez konsoli żyję i nie uważam, żebym wiele tracił.

I moze dlatego pisma konsolowe sprzedaja sie w 20.000 gora, a kupuja je same "konsolowe hardkory".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie, już się nie mogę doczekać wtorku,

w tum miesiącu w końcu doczekałem się konfiguratora zobaczymy co tam w sprzęcie piszczy,

szczególnie interesująco zapowiadają się ekskluzywne materiały na temat Call of Duty: Black Ops

a i pełniaki od jakiegoś czasu bardzo trafiają w moje gusta, planowałem zakupić antologię Brothers in Arms a tu

proszę pierwsza część, jednocześnie ciekawi mnie czy CDA planuje w przyszłości kolejne części tak jat to zrobili z Thiefem i Hitmanem :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię chociaż coraz bardziej mi się nie podoba CDA. Nie będę się rozpisywał o zmianach bo już dużo postów na ten temat zostało napisanych. Od 14 lat kupuję CDA dla tekstów , a z pełniaków zainstalowałem może kilka. Tym razem kupię tylko dla dołączonych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie powiedziałem, że CDA mi się nie podoba. Również wspomniana przeze mnie moda została źle zinterpretowana. Chodziło mi o to, że fajnie byłoby, gdyby na coverze ukazywały się gameplaye z gier konsolowych. I nie miałem tu na myśli przemianowania pisma na korzyść konsol. To po prostu miły dodatek, który znalazłby wielu zwolenników (a przynajmniej tak mi się wydaje). Lubię obecny styl CDA i nie widzę żadnych przeciwwskazań, aby tak było dalej. Rynek gier konsolowych rośnie w siłę, więc może warto pomyśleć o gameplay'ach.

Fajnie by było, gdyby dodali tam jeszcze trochę muzyki klasycznej - rzekł muzyk. Fajnie by było gdyby dodali jeszcze do tego 2 GB ramu - powiedział uzależnieniec. Każdy by coś chciał, ale na to nic nie poradzisz.

Co ma piernik do wiatraka? Muzyka to nie gry. Gry to gry, co za różnica czy konsolowe, czy nie? Głowę daje, że ponad połowa graczy ma oprócz PC w domu albo X360, albo PS3. Czemu więc CDA miałoby nie pisać o grach konsolowych? Tym bardziej, że wiele z nich to naprawdę świetne i warte uwagi tytuły tj. Heavy Rain, Alan Wake, czy God of War.

Ale rozumiem, taka polska mentalność, że narzekać i wyolbrzymiać po prostu trzeba :P Nie piję tu do Ciebie, Yuri, po prostu Twój post jest o tym, więc się posłużyłem ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Ja oczywiście wstrzymam sie z opinią do czasu, gdy troche poczytam i pogram, ale ogólnie będzie o wiele lepiej niż miesiąc temu... A tak się martwiłem, że nie będzie co robić w czerwcu i na początku wakacji...

@ZdeniO Popieram... Naprawdę nie mogę zrozumieć, co mają niektórzy do konsol...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP: do konsol jako maszynek nic nie mam, sam swego czasu miałem najpierw Pegasusa, a później PSX. Jednak tak samo jak środowisko graczy Warhammera odrzuca mnie od tej gry skuteczniej jak wszelkie głupie zagrania GW, tak już niemalże boski kult, jakim gracze otaczają konsole mnie zniechęca do tych maszynek. Aż dziw, że jeszcze nikt nie deklaruje, iż wyleczył się z raka i AIDS na raz dzięki graniu na PS3/X0.

Smugg: uważam, że w starym CDA Fallout 3 by nigdy nie dostał tak wysokiej oceny. Ponieważ jest grą słabszą od poprzedników we wszystkim oprócz grafiki. Podejście, że zapomnimy o F1 i F2 oceniając grę jest bzdurne. Dlatego napisałem, że gdzieś was styl zaginął, dostosowaliście się do wymagań obecnych graczy i ok, musicie w końcu się sprzedawać i pismo musi zarabiać. Jednak to już zdecydowanie nie jest to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paaaaanie, a takie pisma wędkarskie to dopiero się pewnie marnie sprzedają.

A przecież wystarczyłoby dodać parę dorodnych tzytzków to tu, to tam i od razu by pewnie nakład skoczył.

Konsole pewnie też by nie zaszkodziły.

Ech, gdzie te czasy gdy były jeszcze gry dla koneserów, a nie do tańca i do różańca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia wirusów komputerowych

Chyba najważniejsza publicystyka w tym numerze, z ogromną przyjemnością to przeczytam.

Co do reszty jest dobrze, a nawet bardzo dobrze. Pełniaki na plus, po poprzednim wg. mnie słabiutkim zestawie ten jest obszerny i obiecujący. Recenzji jak zwykle mnóstwo, a co najważniejsze - jest RDR (bardzo ciekawi mnie co o tej grze myśli redakcja). Na DVD dużo Freeware o piłce nożnej, po prostu miodzio :)

Ps. Smugg BiA serio wymaga 128 mb?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...