Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2010 zawartość

Polecane posty

O co chodzi z tym ukrytym przekazem redakcji? Zastosowałem starą metodę "przybliż i powoli oddal" to zobaczyłem jakąś cycatą blondynę w czarnym staniku

To jest tzw. kod QR. Ściągnij sobie do telefonu programik ( http://reader.kaywa.com ) i zrób fotkę, a będziesz mógł odczytać zawartość :)

Mi to bardziej wygląda na MatrixData.

A jednak bezproblemowo odczytałem to programem do QR :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tzw. kod QR. Ściągnij sobie do telefonu programik ( http://reader.kaywa.com ) i zrób fotkę, a będziesz mógł odczytać zawartość :)

Dzięki Ci, dobry człowieku!

Jezu, 3 razy pod rząd był error ("no bar code detected"), ale co to były za emocje jak za czwartym coś wykryło...kolejne sekundy niemiłosiernie się dłużyły, jeszcze trochę i zadławiłbym się przeżuwaną kanapką.

No i wreszcie - wiadomość. Zamurowało mnie. I rozbawiło :]

Genialna sprawa z tym przekazem, gratulacje dla tego kto na to wpadł (Smuggler? Sądząc po treści przekazu całkiem możliwe :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer również zakupiony i w znacznej części został pochłonięty. Zaskoczony jestem jedną oceną, ale pozostałem recenzje zaliczam na plus. Bardzo fajny tekst o nadchodzącym CoD - z tego co zrozumiałem WMD w jego 1/3 części trwa 15min... czyżby to znaczyło, że dostaniemy dłuższe misje? ;P Wstępniak, newsy, Na Luzie pochłonięte - widzę, że w kilku obrazkach skupiliście się na jednym temacie ;] Co też fast foody robią z człowiekiem... Numer zaliczam jako udany. Jak zawsze ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Ja może zacznę od okładki, dlatego, że z reguły nie oceniam okładek pisma, bo nie jest to najistotniejsza rzecz w piśmie, ale muszę powiedzieć, że tym razem podoba mi się niesamowicie... A jeśli chodzi o sam numer, to jestem zadowolony z zawartości... Faktem jest, że na razie przeczytałem tylko wstępniak, zawartość DVD, AR i Na Luzie, ale obiecuję, że w weekend zabiorę się do czytania w pierwszej kolejności: zapowiedzi Call of Duty: Black Ops, nowej Lary Croft (dobrze, że to będzie osobny projekt, bo rzutu izometrycznego w prawdziwym TR bym nie wybaczył), recenzje Alpha Protocol, nowego Prince'a i Split/Second: Velocity... Ciekawi mnie także artykuł o wirusach, więc z pewnością nie będę się nudził... Trzymać tak dalej :wink:

@Amigos

Nie wiem jakim sposobem dojrzałeś jakąś blondynę, ale muszę powiedzieć, że zdecydowanie poprawiłeś mi humor :smile: Pozdrowienia!

@adekgol10

Też mnie zastanawia Kaloryferowy... Może to jakiś nowy redakcyjny kolega Ghosta???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tzw. kod QR. Ściągnij sobie do telefonu programik ( http://reader.kaywa.com ) i zrób fotkę, a będziesz mógł odczytać zawartość :)

Dzięki Ci, dobry człowieku!

Jezu, 3 razy pod rząd był error ("no bar code detected"), ale co to były za emocje jak za czwartym coś wykryło...kolejne sekundy niemiłosiernie się dłużyły, jeszcze trochę i zadławiłbym się przeżuwaną kanapką.

No i wreszcie - wiadomość. Zamurowało mnie. I rozbawiło :]

Genialna sprawa z tym przekazem, gratulacje dla tego kto na to wpadł (Smuggler? Sądząc po treści przekazu całkiem możliwe :D)

Idea sama - ukrytego przekazu - Qnik, tresc przekazu zdaje sie moja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

@DarkCrusader

To znaczy, że jest tylko rok starszy ode mnie? Heh... Mocne... Pewnie drobna pomyłka (może chodziło o kogoś innego, albo coś innego)... Nie wiem, jeszcze nie czytałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

@CormaC

"Sztampowy" znaczy "szablonowy, schematyczny, nieoryginalny", a to chyba nie jest trafne określenie jakiejś osoby... Wiem, a może to Wasz pies, którym szczujecie każdego, kto chce wiedzieć jakie będą pełniaki za miesiąc? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. Kupuje dzisiaj CD-Action przeglądam sobie, aż tu nagle wpadłem na stronę 126. Oglądam ramkę "konkurs na sobowtóra" Wydawało mi się że zdjęcie niejakiego Filipa Półtoraka to plagiat! Nie myliłem się. Tu jest (prawdopodobne) źródło zdjęcia KLIK

Oj wstydź się Filipie Półtoraku, oj wstydź...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nożesz tak patrze na ar i na Konkurs na Sobowtóra. I nie mogę się napatrzyć na tego BigDaddyego czy jak to się tam pisze....Mam bardzo poważne wrażenie że gdzieś widzialem już tą fotkę.....moze nawet na waszych płytach? A może gdzieś w necie? W każdym razie poszukam bo coś mi tu smierdzi tak samo jak było z Lumpym....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Yatta! Jestem w AR! :D To niespodzianka o tyle duża, że zdążyłem już zapomnieć, że coś tam wysyłałem. *nerv0 przybija sobie piątkę, i z aprobatą kiwa głową chwaląc rosnący poziom pisma.* ;)

Po drugie. Jak zwykle sporo fajnych tekstów (wirusy), zapowiedzi i recenzji. Człowiek nie będzie się nudził przy lekturze.

No i po trzecie pełniaki, a w nich Act of War. Gra jest przesuperwypaśna, niestety u mnie są z nią jakieś problemy, i to nie jest nic z tych już wymienionych, ale jakoś się da grać, więc bardzo narzekać nie będę. :)

Chciał bym napisać coś więcej, ale teraz nie bardzo mam na to czas, a poza tym tego numeru nie zdążyłem jeszcze dobrze nadgryźć. Powiem jeszcze tylko jedno: oby tak dalej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny numer! :) Ciekawe recenzje gier (split\second, alpha protocol i PoP) Bardzo duzo swietnych zapowiedzi! Niezle dzial sprzetowy i fajne artykuly o wirusach i o zestawach komputerowych.

Wielkim plusem jest ograniczenie recenzji na konsol! Wlasnie tak powinno wygladac Cdaction! Skoncentrowac sie na grach PCtowych, a obok, na niektorych perelkach exclusivach na konsole. Nawet jesli tak krytykowalem zeszly numer, ze przelecialem dzial dla konsol itd., to tym razem z ciekawoscia przeczytalem recenzje RDR. Hut naprawde dobra recenzja !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo. Wreszcie jest co czytać. Fajne zapowiedzi, recenzje i publicystyka. Jak zwykle nie tknę (na razie) pełniaków - mam na składzie dużo lepsze gry. Ale nie jest źle, nie jest źle. BTW: Właśnie spostrzegłem, że płytki z poprzedniego numeru leżą od miesiąca na parapecie :rolleyes: - oczywiście od wewnętrznej strony - wyjęłam je z foli i zapomniałem o nich :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie przyczepie :tongue:

Na str. 45 jest zapowiedż Theatre of War 2: Korea i przy screenie opis: "Amerykanie mieli już wówczas nowe czołgi, ale nadal czarną robotę odwalały Shermany."

Problem tylko w tym, że na screenie jest niszczyciel czołgów M-10 Wolverine ;)

DOkladnie, ale kto powiedzial, ze podpis tyczyl sie tego, co widac na ekranie? To byla taka ciekawostka, a odroznic Shermana, nawet z lepsza armata, od Wolverine'a to naprawde zadna sztuka.

Nożesz tak patrze na ar i na Konkurs na Sobowtóra. I nie mogę się napatrzyć na tego BigDaddyego czy jak to się tam pisze....Mam bardzo poważne wrażenie że gdzieś widzialem już tą fotkę.....moze nawet na waszych płytach? A może gdzieś w necie? W każdym razie poszukam bo coś mi tu smierdzi tak samo jak było z Lumpym....

To plagiat, juz pojechalem po autorze i za miesiac beda przeprosiny tego cwaniaczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...