Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Wrestling

Polecane posty

Wiele dzieje się w WWE.

Bryan jest obecnie kontuzjowany. Jednak jego powrót jest planowany wcześniej niż zakładano. Wcześniej Stephanie zapowiedziała że musi oddać pas, a jak nie to zwolni Brie. Jak ja lubię te feudy rozpisywane przez kreatywnych. Wiele mówi się też o pojedynku Bryana z Kanem na Summerslam. Zobaczymy co z tego wyniknie na gali Payback

Sheamus miał przejść turn. ale raczej nic na to wskazuje. Jednak jego postać wokół mało znaczących pasów WWE jest ok. Ciekawe jak WWE rozpisze jego feud z Cesaro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać o rozpadzie The Shield, ale głupio tak pisać do samego siebie :-)

WWE zaskoczyło z tym turnem Rollinsa. Bardziej myślałem nad Reignsem. Zobaczymy czy ktoś dołączy do The Shield. Po wczorajszym RAW może być to Cena. Nie mam nic przeciwko temu. Feud Evolution z The Shield nadal zapowiada się ciekawie. Tarcza już długo istnieje i przydało się coś nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby CM Punk wrócił to już nie oglądam WWE :-) Jednak wątpię że wróci. Już tyle czasu jest poza WWE. Kontrakt kończy mu się chyba w lipcu.

Bryan jednak nie wróci tak szybko. Ciekawe kto zostanie nowym mistrzem WWE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheamus wg mnie nie nadaje się do głównych pasów.

Dziś nastąpiła czystka w WWE. Zostali zwolnieni Camacho, Brodus Clay, Evan Bourne,Yoshi Tatsu, Teddy Long, Curt Hawkins,Drew McIntyre, Jinder Mahal, Aksana.

Kilka nazwisk dość zaskakujących. Zwłaszcza Aksana, Clay czy Bourne. Wiele mówiło się o powrocie do ringu Bourne. Bardzo lubię jego styl walki. W WWE jest mało lotników, więc nie rozumiem tej decyzji.

Na Brodusa Claya nie mieli pomysłu. Najpierw był hellem, później zrobili z niego klauna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Sandowa zaczynają szmacić. Dostał gimmick pajaca przebierającego się za, no, za pajaca. Ja w nim widziałem potencjał i z chęcią zobaczyłbym go przytulającego zwakowane tytuły. Jak dalej będą robić z WWE wielkie show to akcje diametralnie zaczną im spadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Sandowa nigdy nie lubiłem. Jeszcze w gimnicku "pana dworu" był do zniesienia. Dużo pisało się o jego pushu, ale jest to podobna sytuacja z Brodusem Clayem i Tensai. WWE nie ma po prostu pomysłu na niektóre swoje gwiazdy.

Jednak to co teraz robią z nim, to już nie jest nawet śmieszne. Teraz wróci do poziomu mid-cardowego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiada się walka o pas WWE na MITB. Fajnie jakby pas zgarnął Reings. Dużo mówi się że pas zgarnie hell w tym gronie. Miejsce dla Del Rio to dla mnie nieporozumienie. Sheamus ma już pas, Wątpię aby WWE dało pas Cesaro. Z drugiej strony chciałbym, aby Wyatt zgarnął pas.

Jest wiele spekulacji, ale dla mnie najważniejsze jest dobra walka i wiele emocji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gali nie oglądałem bo ostatnio nie mam czasu.

Jednak przypuszczenia co do Ceny się sprawdziły. Jestem średnio z tego zadowolony, ale z drugiej strony Cena dość dawno nie miał pasa.

Seth Rollins zgarnął walizkę. WIdać że WWE go pushuje i bardzo dobrze. Teraz rywalizacja z władzą zapowiada się interesująco.

Jericho wrócił do WWE. Jak dla mnie jest to znakomita wiadomość, bo lubię tego zawodnika. Ciekawe z kim będzie miał feud. Może z Mizem.

AJ Lee również wróciła. Widać że Paige nie spełniła oczekiwań WWE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryan tak szybko nie wróci. Kontuzja okazała się bardzo poważna, więc nie wiadomo kiedy on powróci.

Z drugiej strony Reigns otrzyma push szybciej niż się tego spodziewano.

Kenta w WWE. Lubię tego zawodnika.Mam nadzieję że WWE dobrze wykorzysta jego potencjał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po Battleground. Miz nowym mistrzem interkontynentalnym.

Szkoda,że Rusev wygrał ze Swaggerem. Co ciekawe on tak broni Rosji, a podobno pochodzi z Bułgarii.

Cena wygrał walkę wieczoru. Jak dla mnie było to do przewidzenia, ale myślę, że wkrótce pożegna się z tytułem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battleground za nami. Gala średnio mi się podobała. O dziwo jedną z lepszych walk był starcie o pas TagTeamów.

Nie spodziewałem się że Miz zostanie nowym mistrzem IC. Nie podoba mi się jego obecny gimmnick.

Wolałbym żeby mistrzem został Reigns. Jednak po dzisiejszym RAW sprawdziły się informacje że Jasiek będzie walczył z Lesnarem. Skoro tak ma być, to nawet jestem za pasem dla Ceny.

Myślałem że wygra Bray Wyatt, a nie Jericho. Czasem WWE potrafi zaskakiwać.

Paige przeszła hellturn. Mam nadzieję że feud z AJ będzie ciekawy.

Widok aresztowanej Stephanie wart każdych pieniedzy :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszego RAW jeszcze nie obejrzalem, ale Battleground wypadl ogolnie kiepsko.

Walka tag team, zwlaszcza po 2 pin fallu rozkrecila sie na dobre i chlopaki pokazali kawal fajnego wrestlingu. Rowan odstaje i musi sie jeszcze duzo nauczyc, ale Harper jest swietny. Bardzo milo sie go oglada w walce.

Cena mistrzem pozostanie do SummerSlam, gdzie Brock Lesnar go rozjedzie. Pozniej pewnie piekny Roman bedzie walczyl z Lesnarem, albo wymysla cos jeszcze innego.

Zwyciestwo Miza... W sumie najbardziej szkoda Zigglera. Nie wiem czym dokladnie sobie Dolph przeskrobal na zapleczu, ale zal takiego zawodnika, ktory marnuje sie w low-mid cardzie. Przeciez on nadaje sie do walk o pasy. Troche ostatnio jakby dostal lekkiego pusha, ale na jak dlugo? Zobaczymy.

AJ vs Paige. Nadal Paige nie moze sie rozkrecic jak to robila w NXT. Dostala pas po Wrestlemanii i... utonela. Niestety wrzucili ja chyba na zbyt glebokie wody. Przydalby sie turn dla niej, zeby mogla z AJ rywalizowac w lepszy sposob.

Main event. Sorry, ale nie moge juz ogladac Ceny i Ortona. Kane tez niewiele lepszy, jednak wiek robi swoje, a Reigns z tym swoim superman punch wyglada smiesznie. Jak sie Romek rozwinie jeszcze na micu, to wtedy bedzie mozna go pchac w main eventy, aczkolwiek juz teraz radzi sobie niezle.

Walka miedzy Rollinsem a Ambrosem sie w ogole nie odbyla, zamiast tego byl brawl. Ciekawe jak czuja sie ci, ktorzy wykupili bilety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Sting niedługo ma powrócić do ringu.

Jestem pozytywnie zaskoczony, bo zawsze ceniłem tego zawodnika. Lata już swoje ma, ale może wnieść wiele ciekawego do WWE.

Pozostaje czekać jak wykorzysta go WWE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem krytykę Battleground, bo wydaje mi się, że to jednak była jedna z ciekawszych gal w ostatnim czasie, gdzie walka o wspomniane pasy tagów, a zwłaszcza po 1-1, była po prostu genialna. Cała czwórka ruszyła z takim impetem, jakby to były pierwsze sekundy, a to już jednak kilkanaście minut było za nimi. Boli to w perspektywie tego, jak zaprezentowali się przy dwóch pierwszych pinach, bo aż zęby bolały, widząc ten strasznie nudny i banalny booking (lejemy dobrych, come backi i pinfalle z kosmosu).

Do tego ok walka Jericho - Wyatt, która zakończyła się dla mnie niezrozumiale i dość kuriozalnie (mówię to jako fan Jericho) i niezłe momenty w main evencie. W sumie ciężko powiedzieć, czemu nie było walki Rollins - Ambrose, ale tam w tygodniu przed PPV Seth miał jakiś uraz i niewykluczone, że nie był gotowy w 100%, więc - całkiem zgrabnie i sensownie zresztą - odłożyli ich finalną kolizję w czasie, by zwiększyć popyt na tę walkę (choć patrząc na prowadzenie tego konfliktu, średnio mi się to chce oglądać).

Sting ma swoje lata, ale to nadal jest renoma, którą na pewno warto wykorzystać i na której można oprzeć chociażby sprzedaż nowej gry (bo Cena na okładce to jednak słaba zachęta do kupna, prawda?), a tymczasem debiutujący Borden w produkcie spod szyldu WWE to myślę, że dla starszych fanów fajna zachęta do kupienia 2k15 jako pre-order. W ringu go nie widzę, bo Taker dostał lanie od Lesnara i ich walka nie miałaby takiego charakteru, jakby doszło do potyczki Niepokonanego z Tajemniczym Stingerem, którym to Sting nie jest - patrząc na jego wystąpienie na tej konferencji z dziennikarzami, czy w reklamówce WWE 2k15, to mroku w jego postaci niewiele. Niemniej... ogromny szacunek za to wideo zwiastującego jego wystąpienie w grze, dla mnie to niesamowita sprawa i coś, na co warto było czekać tyle lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del Rio został zwolniony z WWE.

Jest to dość głośne zwolnienie, ale zupełnie mnie nie zaskoczyło. Alberto od jakiegoś czasu było niezadowolony z pozycji w WWE. Nie byłem fanem Meksykanina, jednak szkoda że odchodzi. Podobał mi się w gimmicku bogacza. Wiele straciła jego postać po rozstaniu z Ricardo Rodriguezem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry worker, solidny wrestler, ale spotkało go to samo co Brocka Lesnara - zdobył wszystko co możliwe i nie miał juz takiego parcia na sukces. W końcu w bardzo krótkim czasie zgarnął WHC, WWE champa i wygrał RR. O wyeliminowaniu Rey Misterio na debiucie nie wspomnę. Albo pójdzie walczyć do Meksyku, albo do TNA (fajnie by było, z takim Ariesem np. feud byłby nader interesujący), albo da sb spokój z wrestlingiem. W końcu co miał zrobił i zarobić to zrobił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc wątpię w TNA, bo skoro mają ostre cięcia budżetowe, nie stać ich było na utrzymanie własnych gwiazd (Sting, AJ), to jak wierzyć w transfer del Rio, który do najtańszych zawodników na pewno nie należy? Według mnie to Meksyk, bo już od jakiegoś czasu dochodziły jego skamlenia i narzekania, tam ma już silną pozycję, a i z hajsem nie powinno być problemu. Facet miał bardzo mocny początek, ale od dawna nie działo się z nim nic, więc ciężko mówić o jakiejś wielkiej stracie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...