Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Wrestling

Polecane posty

Feud Bellasków na razie do mnie nie przemawia. Może się to rozkręci. Mam nadzieję że w feudzie będzie uczestniczyć Stephanie jak i cała władza WWE.

Cena jest terminatorem. Nie może się poddać i już wrócił do do formy. Mam nadzieję że w rewanżu na NoC, Lesnar ponownie wygra. Fajnie było zobaczyć Flaira, Hogana i Shawna w jednym ringu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze RAW obejrzane i... najlepsze co tam bylo, to chlopaki z NXT. Kazdy cos pokazal, w tym ze Adrian Neville zdeklasowal wszystkich. Kwestia czasu jest, kiedy Neville trafi do main rosteru. Gosc jest fenomenalny, ma swietny wyglad (taki jak wujek Vince lubi) i jest cholernie zwinny, moveset tez bardzo ciekawy i w miare oryginalny (patrzac na main roster).

Naprawde facet przycmil i zawstydzil wielu z main rosteru.

Cieszy tez obecnosc Tysona Kidda, choc niestety nie pokazal tego, do czego jest zdolny.

Czekam na NXT Takeover 2, bardziej niz na Night of Champions.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, John Cena vs. Paul Heyman to coś, co było na zupełnie innym, kosmicznym wręcz pułapie w porównaniu z tym, co mógłby zaprezentować ktokolwiek inny w tym rosterze. Już samo promo Paula wybiło segment ten na niewyobrażalny poziom, a Cena zrobił niewątpliwie coś, co się od niego często oczekuje - nadal był sobą, ale nie robił tego w taki przesłodzony sposób, jak wielokrotnie wcześniej, tylko naprawdę tę całą pasję, o której wielokrotnie wspomina w swoich promach, można było jeść łyżeczką. Świetna robota obu panów, a najlepszym tego dowodem jest to, iż nikt nie narzeka na part-timera Brocka, to Heyman jest Napoleonem w tej drużynie, a Brock jego najwierniejszym gwardzistą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czekam kiedy Kenta będzie odgrywał znaczącą rolę w WWE. Od dawna jestem fanem tego zawodnika. Mam nadzieję że w 2015 będzie czekał go duży push.

Heymana i jego proma uwielbiam. Zgadzam się z tym, że nawet Cena dostosował się do wczorajszego segmentu. Początkowo byłem trochę sceptycznie nastawiony, że pas ma Lesnar. Dobrze że jest Heyman i dobrze prowadzi feud i nawet nie jest tak odczuwalny brak Bestii.

Czekam na starcie Ceny z Lesnarem na NoC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman Reigns znalazł się w szpitalu

Mam nadzieję, że szybko wróci do ringu, bo lubię tego wrestlera.

Dziś/jutro NoC. Gala zapowiada się ciekawie. Liczę na zwycięstwo Lesnara oraz jednej z Bellasek :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczyła jedna, więc wybór był dość ograniczony ;)

Cholernie mocno rozczarowałem się wynikiem main eventu Night of Champions. Takie na siłę przeciąganie czegoś mnie po prostu mdli. Cena powinien zostać udupiony i historia zakończona finalnie, to ci wpadli na światły pomysł, by wmieszać tam Rollinsa - to tak, jakby miało dojść do walki Mayweather vs. Pacquiao i nagle pojawiłby się Zenek spod monopolowego i zaczął się rzucać bo obu. Autentycznie zażenowało mnie to, bo o ile przeciąganie jakiegoś feudu można zrobić nawet nieźle - Rollins vs. Ambrose - to to przeprowadzili po prostu strasznie. Nie podoba mi się też ta frustrująca niekonsekwencja - zróbcie z Lesnara killera po to, by miesiąc później od porażki uratował go Seth Rollins... I w ogóle czemu Rollins przerwał ten pin? Przecież każdy logicznie myślący człowiek poczekałby na koniec walki i dopiero wtedy zaatakował mistrza, a nie rzuca się w teorii na obu - totalny syf, nie podobało mi się to.

Swoją drogą Lesnar dość często szukał kimury i przez chwilę myślałem, że jakaś historia będzie z tym związana. Tak sobie myślę, że Cena to never give up - streak padł, squash był, to może teraz czas na odklepanie przez Jasia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NoC oceniam na 6/10.

Szkoda że Lesnar nie wygrał czysto nad Ceną. Dzięki temu Cena nic nad tym nie stracił i zawsze można zwalić to na Setha.

Walczyła jedna, więc wybór był dość ograniczony wink_prosty.gif

Spodziewałem się, że druga z Bellasek zostanie dołączona do tego pojedynku. Cieszę się że AJ zdobyła tytuł. Chciałbym żeby AJ zawalczyła z Stephanie w ringu. Może na WM31 :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wroci Bad News Barrett, to zgarnie pas.

Z NoC najciekawsze byly walki: Lesnar vs Cena i... divy. :O Reszta walk zupelnie mnie nie interesowala, bo albo byla kiepskie promowanie feudow, albo juz wrestlerzy wielokrotnie ze soba walczyli. Dlatego cieszy mnie fakt, ze Lesnar pojawia sie tak rzadko, bo wtedy to jest jakies wydarzenie i warto czekac.

Nie zgadzam sie tez z tymi, ktorzy twierdza, ze bestia stracila cos na tym ostatnim pojedynku. Lesnar po AA wstawal od razu, nie odklepal, ani nie przegral (no dobra dq sie nie liczy). Jasiu za to zostal mocniej rozpisany i byl na rownym poziomie co Lesnar. Tak sobie troche tlumacze, ze cala ta akcja z Sethem i mocniejsze rozpisanie Jasia jest dlatego, ze Reigns znalazl sie w szpitalu i bedzie musial troche od biznesu odpoczac. Zobaczymy.

Z ostatniego TNA warto zobaczyc walke Wolves vs Team 3D vs Hardys. Jedna z lepszych walk tego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman Reigns jest kontuzjowany i już przeszedł operację. Szkoda, bo lubię tego zawodnika. Z pewnością stanowi to również problem dla WWE kreatywnych. Na 100% jak Romen wróci czeka go duży push i dużo mówi się o jego walce z Lesnarem na WM.

Ambrose wrócił do WWE i coraz bardziej podoba mi się jego gimmick. Taki wariat, ale pozytywny. Jednak na jednym z portali coś pisali o hell- turnie Deana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie RAW bardzo słabe, ale wystarczyło wejście The Rocka i publiczność oszalała :-)

Byłem pozytywnie zaskoczony jego obecnością. Bardzo doceniony został Rusev, który został wyrzucony z ringu. Nie jest to jednak dla niego żaden wstyd, bo większość zawodników WWE chciałoby być na miejscy Ruseva i Lany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś ciężki dzień, ale wchodzę na WF, a tam informacja, że WWE wraca do Polski:

http://www.livenatio...110/wwe-tickets

Jestem bardzo zadowolony z tego powodu i będę pierwszy, który zamówi bilet na tę galę:-)

Za nami Hell in a Cell i gala była średnia. Najciekawsza walka była Deana z Rollinsem. Czekam na turn Ortona, bo może to sprawi, że jego postać dostanie "kopa".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up: Gala Hell in a Cell odbyła się 26 października.

Co do Ruseva- z początku odpowiadał mi jego gimmick, ale później już było gorzej. Pasa chybko szybko nie straci, bo WWE będzie go pushować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio WWE pozytywnie zaskakuje. Nie spodziewałem się takiego pushu Harpera. Szkoda że Ziggler tak krótko był mistrzem. Z drugiej strony Harper dobrze prezentuje się w ringu.

Bardzo podoba mi się feud teamu Ceny z Władzą. Nie spodziewałem się takich składów. Dziwi tak szybki turn Rowana, ale również cieszę się z tej decyzji. Ryback powoli wyrasta na czołową postać WWE.

Jestem ciekaw kto wygra. Osobiście chciałby żeby wygrała ekipa Tripla H.

Śmiech Stephanie w końcowym segmencie RAW niezapomniany :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po Survivor Series.

Fajnie,że wygrał Mizdown i Miz. Trochę się tego nie spodziewałem. Ciekawa była też walka Ambrosa z Wyattem. Najciekawszy był chyba pojedynek Team Cena vs Team Authority. Było w nim wiele niespodzianek. Fajnie,że wygrał team Cena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się cieszę, że Miz i jego kompan zostali mistrzami. Dubler Miza jest w swojej roli znakomity :-)

Nie podobała mi się walka Deana z Wyattem. Wolałem normalną walkę,a nie DQ i to jeszcze zawodnika facowego.

Szkoda że AJ straciła pas. Mam nadzieję, że nie jest to koniec AJ w WWE. Pojawiły się nawet takie plotki.

Jeżeli chodzi o walkę o władzę, to jestem pozytywnie zaskoczony. Spodziewałem się przeciętnego starcia, a tu walka była znakomita. Nie rozumiem tylko dlaczego Ryback tak szybko odpadł. Ciekawe po co był turn Big Showa- sam nie wiem. Cena zaskakująco szybko odpadł i tu akurat jestem zadowolony. Ziggler natomiast zastąpił Cenę jako terminatora. Jednak akurat tu jestem na tak.

Sting powrócił do ringu i bardzo dobrze. Lubię tego zawodnika od zawsze i to jeszcze jak walczył np. w WCW czy TNA. Ciekawe z kim zawalczy na WM.

Gala warta obejrzenia, choćby dla walki teamu Ceny i Władzy. Brawa dla WWE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up: Też czytałem o tym na portalach wrestlingowych. Możliwe jest też również starcie z Triple H, a nawet Sting może stoczyć kilka walk np. na RR.

Pozostaje czekać co przygotowało WWE dla Stinga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...