Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Wrestling

Polecane posty

Gala była przyzwoita,

Ziggler został mistrzem i bardzo dobrze. Mam nadzieję, że w nowym roku zdobędzie najważniejszy pas

Cieszę się z powrotu Romana i mam nadzieję, że wygra RR.

Pozytywnie zaskoczyły mnie walki Bray Wyatt z Deanem i John Ceny z Rollinsem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dopiero się o tym dowiedziałem i jestem trochę zaskoczony. Myślałem, że już WWE porzuciła ten wątek, Coś czuję, że może to prowadzić do walki na WM o władzę. Już wcześniej portale wrestlinowe pisały o tym, ale teraz może to być dowód, że tak rzeczywiście będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Eurosport nie będzie już transmitował wrestling. Jestem wkurzony, bo zawsze fajnie posłuchać polski komentarz. Czasem denerwował mnie Supron. Są transmisje na Extreme, ale jakoś wolałem skrót wydarzeń.

Szkoda również Vintage Collection. Fajnie się ogląda stare walki, zwłaszcza w wykonaniu Takera. Michaelsa czy Austina.

Może Eurosport wykupi jeszcze prawa do WWE, ale po zmianie właściciela stacji jakoś w to nie wierzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurar Supron to (moim zdaniem) jasniejsza strona duetu Supron-Borkowski. Ma przyjemna dla ucha barwe glosu, czasem rzuci jakims skojarzeniem, retrospekcja z poprzednich walk danego zawodnika. Co jakis czas opowie tez jakiegos sucharka typu "wbil sie tym kopnieciem jak dzik w sosne", lub "fani szaleja za Danielem, jak dzik w kukurydzy".

Za Vintage Collection nie przepadalem, jakos z zawodnikow poprzedniej generacji wielbie raczej tylko Hulka i Warriora. Nie wiem, czy do nich mozna zaliczyc Grabarza, bo obecnie pojawia sie tylko na WrestleManiach, jednaj po ostatniej porazce na WM, to szczerze nie wiem, czy nie podkuli ogona i nie pojdzie w swoja storne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up: Akurat bardziej odpowiadał mi komentarz Borkowskiego, ale każdy ma swoich ulubinonych komentatorów.

Co do RR karta walk wydaje się ciekawa.

Myślę że wygra Cena w walce o pas.

Już nie mogę się doczekać 30 osobowego RR. Reigns wydaje się być faworytem, ale WWE czasem potrafi zaskoczyć. Może Bryan, ale akurat nie chciałbym jego zwycięstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałem regularnie WWE to Supron był najbardziej irytującą osobą jakiej musiałem słuchać. Dla mnie te komentarze typu "dzik w sosnę" czy "musi wstawać" powodowały, że przyciszałem telewizor. I do tego jeszcze wiecznie mylił nazwy akcji lub nazwiska zawodników.

RR dziś w nocy? To była zawsze moja ulubiona gala ze względu na to główne starcie. Tym razem pewnie nie obejrzę w ogóle bo zwyczajnie nie będę miał czasu. Ale z tego co tak mniej więcej wiem (a opieram to głównie o to forum i krótkie filmy z WWE.com) to obecnym mistrzem jest Lesnar i prawie wcale go nie widać? Trochę lipa bo ten-jeden-najlepszy powinien walczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gale oglądałem na żywo i mam mieszane odczucia co do RR.

Lesnar obronił tytuł i bardzo dobrze. Walka była ciekawa. Lesnar powoli staje się drugim terminatorem smile_prosty2.gif

Niestety 30-osobowe RR było po prostu słabe. Cieszy mnie powrót Bully Raya. Fajnie było zobaczyć Boogeymana i jego starcie z równie dziwnym Wyattem.

Wszyscy spodziewali się wygranej Reignsa i tu WWE nie zaskoczyło.Dziwne że Bryan tak szybko odpadł. Kofi jak zawsze ma swój moment w RR i nawet fajnie to wyszło. Ziggler również nie odegrał większej roli.

Nawet Rock nie uratował gali, a publiczność była znakomita:-)

Mizdow jak zawsze na dobrym poziomie i chyba zanosi się na feud z Mizem. podobnie jak między Goldustem i Stardurstem.

Szkoda, że WWE tak rozpisało mecz RR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że Reigns nie zostanie wielką gwiazdą.

Podobno Ziggler i Bryan mają walczyć na WM. Akurat tutaj jestem na tak.

Wyatt ma walczyć z Takerem. Może być to ciekawa walka i zobaczymy co z tego wyniknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWE wraca do Eurosportu.

Dobrze, że stacja wykupiła prawa do pokazywania WWE. Dalej będzie można narzekać na Suprona :-)

Fajnie jakby w duecie Borys- Supron jeden z komentatorów był hellem, a drugim facem :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FL było przyzwoite.

Zaskoczyła mnie przegrana Ceny. Jednak na WM to John będzie faworytem.

Fajnie że powrócił Orton/

Nie spodziewałem sie, że Undertaker wróci do ringu, ale po segmencie Wyatta jestem już pewny.

Wygrana Reignsa była raczej pewna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWE nie chciało mi dać żadnej piosenki na wejście smile_prosty2.gif

Już niedługo gala w Warszawie i już nie mogę się doczekać. Maskę już kupiłem, ekipa na galę skompletowana

Szkoda tylko, że nie będzie głównych gwiazd WWE.

Możliwe, że będą takie walki (informacja z WF)

Roman Reigns vs. Big Show

- Daniel Bryan vs. Bray Wyatt

- Dolph Ziggler vs. Luke Harper

- Usos vs. Kidd & Cesaro (Tag Team Titles)

Chciałbym zobaczyć Ambrose i Rolinsa w akcji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się takie maski kupuję, jaką kupiłeś??

Daj screena czy wyszukaj.

P.S Dziś oglądałem walkę Great Khali-ego i Rey-a Misterio

Po co oni dają takie walki, skoro wiadomo że Khali wygra. Rey nie miał żadnych szans, to jakby porównać samochód z pociągiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę robił tu reklamy.

Jedną maskę mam z poprzedniej gali i jest to maska Kane. Drugą kupiłem w Niemczech.

Co do walki Reya i Khaliego. W WWE wzrost, waga nie mają tak dużego znaczenia. Pamiętam jak Rey walczył z Batistą. Też wydawało się, że nie ma szans, a go pokonał

To samo można powiedzieć o rywalach, którzy walką z Big Showem. W prawdziwym życiu, to jedno jego uderzenie i wizyta w szpitalu gwarantowana smile_prosty2.gif

Wracając jeszcze do Khaliego: nie byłem jego fanem Great Khali miał jednak warunki na dobrego wrestlera.

Jednak WWE nie miało na niego pomysłu i dawało go w jakieś śmieszne feudy. Mógłby być przyzwoitym hellem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo można powiedzieć o rywalach, którzy walką z Big Showem. W prawdziwym życiu, to jedno jego uderzenie i wizyta w szpitalu gwarantowana

Eee tam - jeżeli rozmawiamy (na chwilę) o prawdziwym życiu, to Brock Lesnar lub Ryback mogliby pokonać "wielkoluda". :icon_wink:

=====

Czekam z niecierpliwością na Wrestlemanię (na Extreme Sport), a w szczególności na walkę Cena vs Rusev. Oprócz tego walka Undertakera również powinna być ciekawa, a Stinga uroczą ciekawostką. Jeżeli chodzi o (teoretycznie) główną walkę, to mnie nie wydaje się aż tak interesująca (z uwagi na przewagę fizyczną Lesnara na Reignsem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik pokazuje jak niebezpieczny jest wrestling. Teraz wszyscy będą obwiniać Reya

Podobno WWE chce specjalne wejścia dla Ruseva, Stinga.

Również nie mogę się doczekać WM. Na pewno będę oglądał na żywo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...