Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Wrestling

Polecane posty

up: Raczej nie, ale już są pogróżki dla Reya.

Wczoraj oglądałem Vintage i był to dla mnie jeden z lepszych odcinków w ostatnim czasie. Fajnie było zobaczyć ponownie nWo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up: Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi?

Brock Lesnar podpisał nowy kontrakt. Czytałem, że WWE chce zrobić faceturn Brocka i zrobić hella z Reignsa. Ciężko mi sobie wyobrazić Lesnara jako face, ale już nie takie rzeczy widziałem w WWE :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjesz chyba w innym świecie smile_prosty2.gif

Cena nigdy nie będzie hellem.

Jutro WM. Zapowiada się ciekawa i długa noc.

Na początek mecz Polski z Irlandią.

Nie żyję w innym świecie - ja też w to nie wierzę, ale jedynie zaprezentowałem przewidywania Hulka Hogana:

Hulk Hogan pojawił się wczoraj na ESPN Sports Nation, gdzie między innymi wypowiedział się na temat heel turnu Johna Ceny. WWE Hall of Famer stwierdził, że byłby to dobry pomysł ...

Faktycznie jutro będzie magiczna noc - zarówno mecz Irlandia-Polska, jak i (dla mnie - przede wszystkim) Wrestlemania, to dwa (potencjalne) hity. :icon_smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up: Żartowałem z innym światem :-)

Jakby Cena został hellem, to WWE by zbankrutowało

darkdarius:

Masz szczęście, że Cię nie znam osobiście, bo wtedy dostałbyś GTS :-) Polska wygra. Koniec i kropka.

Jutro napiszę moje typy na WM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo WWE Wagi Ciężkiej

Brock Lesnar vs Roman Reigns

Czekam na tę walkę. Chciałbym, żeby wygrał Brock. Podpisał on nowy kontrakt. Jakiś czas temu spekulowano, że Lesnar przegra i odejdzie z WWE. Miał walczyć w MMA. Na szczęście został w WWE. Mam tylko nadzieję, że jeżeli on wygra, to będziemy go częściej oglądać w TV. Z drugiej strony może i wygrać Reigns. WWE go "pushuje"

André the Giant Memorial Battle Royal

Ciężko wskazać tu faworyta. Skład tej walki jest mocny i mam nadzieję na dobrą walkę. Na pewno będą jakieś spięcia między Mizem a Sandowem. Obstawiam Marka Henriego jako zwycięzcę

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE

Ladder Match

Bad News Barrett vs R-Truth vs Stardust vs Dean Ambrose vs Luke Harper vs Dolph Ziggler vs Daniel Bryan

Zapowiada się ciekawa walka. Trudno wskazać faworyta. Liczę że wygra Ambrose.

Mistrzostwo WWE Stanów Zjednoczonych

Rusev vs John Cena

Faworytem wydaje się być Cena. Może jednak będzie niespodziaka i WWE pozytywnie mnie zaskoczy. Rusev robi karierę w WWE. Może Putin będzie się cieszył jak jego rodak wygra :-)

Sting vs Triple H

Zapowiada się ciekawa walka. Obaj już mają swoje lata. Jednak to może być ich atut. Jestem fanem Stinga i chciałbym żeby to on wygrał.

Coś czuję, że ktoś zainterweniuje w tej walce.

Undertaker vs Bray Wyatt

Cięzko mi sobie wyobrazić innego zwycięzcy niż Taker, Po ubiegłorocznej porażce Umarlaka byłem przekonany, że już go nie zobaczę w WWE. Szkoda tylko, że Undertaker nie pojawił się na RAW przed WM. Zapowiada się interesująca walka

Randy Orton vs Seth Rollins

Coś czuję, że Rollins wykorzysta walizkę w walce Brocka z Reignsem. Myślę, że walka zakończy się nieczysto i władza pomoże wygrać Sethowi

Divas tag team match

Paige i AJ Lee vs Bella Twins

Będzie na co popatrzeć :-) Paige i AJ to moje ulubione divy. Siostry Bella również lubię. Liczę na dobry pojedynek. Może jedna z div przejdzie turn?

Fatal 4 Way o mistrzostwo Tag Teamów WWE

The Usos vs Los Matadores vs Big E i Kofi Kingston vs Cesaro i Tyson Kidd

Los Matadores i Big E Kofi raczej nie wygrają. Nie spodziewałem się, że Cesaro i Kidd stworzą dobry team, ale się myliłem.

Gala zapowiada się ciekawie. Może będzie jakiś powrót gwiazdy: Goldberg, Austin lub The Rock?

up: Widziałem to i popieram takie inicjatywy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, na forum nie wypowiadałem się już długi czas, ale czuję się tak nakręcony po Wrestlemaniii że gdzieś to muszę opisać biggrin_prosty.gif Będzie to jeden wielki spoiler, ale wiadomo jak to jest tuż po gali.

Piękna gala. Naprawdę, najlepsza od długiego czasu (a tak naprawdę pierwsza albo druga od momentu mojego oglądania gal na żywo, czyli jakieś 7 lat). Zacznijmy od końca - main event poprowadzony pięknie. Reigns zeszmacony i wybuczany (bo po 9 supleksach, 3 F5, tonie ciosów nie można nie nazwać tego zeszmaceniem, nawet te 3 Supermen punche i chyba 2 speary nie ratują Romana), Brock nie został spinowany, ale Rollins wychodzi najlepiej jak mógł. Nie wykorzystał walizki na "zwłokach" po meczu, wbiegł w środku i stworzył Triple Threat Match, 2 Curb Stompy, po prostu poezja. Undertaker vs Wyatt - tu nie było dobrego rozwiązania - Wyatt przegrywa drugą WMkę z rzędu, ale równocześnie to on prowadził ten feud i jemu należało się to zwycięstwo. A za razem Grabarz nie mógł tego przegrać, bo kolejna przegrana już by mocno osłabiła jego pozycję. A walka chyba najsłabsza na gali, ale i tak Taker dał z siebie chyba wszystko. Rusev z Ceną - zgrabnie, Cena pomiotany, ale wygrywa (co za szok chytry.gif ), Rusev tak naprawdę przegrał tym jednym ruchem w Lanę, stracił swoją serię, ale nie w żaden upokarzający sposób, WWE nieźle wybrnęło. Divy porządnie, naprawdę można dać im szansę na PPV na większe walki. Stinger vs HHH - wszystko pięknie, ładnie, nawet zrozumiem zwycięstwo C.O.O. , ale to co stało się po walce to było słabe. Liczyłem na to, że NWO i DX zrobią porządny brawl, ew. Sting wykona Scorpion Death Dropa, ale uścisk dłoni jak gdyby nigdy nic confused_prosty.gif Tu się zawiodłem i to bardzo, końcówka zniszczyła odbiór walki. Orton z Rollinsem - zaskakująco dobra walka, przyznam się szczerze - wiedziałem, że będzie w porządku, ale aż tak dobrej walki nie spodziewałem się. A kontra z ostatniego Curb Stompa na RKO - eyes.gif . Ladder Match - tu mi czegoś brakowało, może miałem za duże oczekiwania, liczyłem na showstealera gali, nie wiem. Może tak mały udział Ambrose'a na to wpłynął, bo uznaję go naprawdę za świetnego wrestlera, a tak naprawdę jest trochę niszczony, bo żadnego feudu nie wygrywa, a robi robotę.

Tak jak napisałem w wstępie - naprawdę mocna WrestleMania, nie żałuję tej zarwanej nocki ani trochę, a mam tyle energii że pewnie zaraz ruszę się do sklepu i piekarni, bo już nie zasnę tongue_prosty.gif

EDIT: Zapomniałbym o bardzo dobrym segmencie Rocka z Authority. Poczułem się trochę jak fanboy Dwayne'a, ale naprawdę czułem moc gdy mówił i nakręcałem się razem z nim. I Stephanie, i Rocky się sprawili, prawdopodobnie mamy zapowiedź walki na następnej WMce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WM była naprawdę dobra smile_prosty2.gif

Tak jak się spodziewałem, Miz i Sandow się pokłócili i mamy nowy feud. Nie spodziewałem się wygranej Big Showa.

Nie było zaskoczenia w walce Tag Teamów.

Dużym zaskoczeniem jest wygrana Bryana. Walka była na dobrym poziomie.

Takiego RKO jeszcze nie widziałem smile_prosty2.gif Orton w walce z Sethem pokazał się z dobrej strony. Nawet ochroniarze nie pomogli. Jak się później okazało, to Seth został największym wygranym WM.

O dziwo, Triple H i Sting wykręcili dobrą walkę. Fajnie było zobaczyć stare gwiazdy. Nie spodziewałem się wygranej Tryplaka. Dobrze, że zostały wykorzystane młot i kij w walce.

Cena nowym mistrzem. Coś czuję, że nie będzie miło pomiędzy Rusevem i Laną smile_prosty2.gif Walka była słaba.

Podobała mi się walka div. Fajne ubranie miała Paige.

Jakiś dziwny był Taker. Wejście było takie sobie. Może to przez słońce? Walka była przeciętna. Spodziewałem się lepszego starcia. Podobało mi się natomiast wejście Wyatta. Plus dla WWE.

Brock i Roman stworzyli świetne widowisko. Krew lała sie strumieniami. Jak zabrzmiała myzyka Setha, to spodziewałem się, że Rollins nie zdobędzie pasa. Jednak się pomyliłem i jestem pozytywnie zaskoczony. Może będzie turn Brocka?

The Rock wrócił i bardzo podobał mi się ten segment. Bardzo dobrze wypadła Stephanie. Widok Triple H jak pokonuje go kobieta bezcenny.

WWE mnie pozytywnie zaskoczyło. Większość walk była na dobrym poziomie. Zaskoczyło mnie kilka zwycięzców walk. Jak widać WWE potrafi zaskoczyć fanów. Droga do WM była.... nudna. Jednak WM była bardzo dobra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po WM.

Bardzo cieszy mnie zwycięstwo Ceny, bo Rusev nie pasował mi jako mistrz. Trochę zdziwiła mnie wygrana Big Showa. Ciekawa była również walka o tytuł. Seth wykorzystał walizkę i został nowym mistrzem. Ciekawe jak długo utrzyma pas. HHH wygrał z Stingiem. W sumie jestem trochę zaskoczony. Fajnie, że swoją walkę wygrał Undertaker.

Ogólnie WM bardzo mi się podobała. Teraz tylko czekam na Extreme Rules.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...