Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Wrestling

Polecane posty

Czekałem na Wrestlemanię 31 i się (częściowo) nie zawiodłem ... ale po kolei:

- w ladder matchu byłem za Ambrosem, ale wygrana Daniela Bryana jest o tyle zrozumiała, jeżeli weźmie się pod uwagę przekonania Hulka Hogana + wypowiedzi Ceny (o niedawnej przeszłości) w sprawie ewentualnego heel turnu Ceny (osobiście w to nie wierzę) - organizacja chce mieć "zabezpieczenie" w postaci posiadania kogoś ważnego dla (szczególnie - choć nie tylko) młodych fanów;

- Randy Orton vs Seth Rollins - wygrana inna niż Ortona byłaby wielkim wydarzeniem;

- Cena pokonał Ruseva i muszę przyznać, że mimo bycia za Ceną, miałem chwile (ok, ok - przez większość czasu pojedynku) zwątpienia, ale (na szczęście) mój faworyt wygrał :icon_smile: ;

- Undertaker vs Bray Wyatt - hmmm ... sam nie wiem co sądzić o "Zmarłym" ... niby wygrał robiąc (dwa razy) rzut na główkę przeciwnikowi, ale wejście i "żwawość" na ringu przemawiały za Wyattem ...

- Triple H pokonał Stinga - dla mnie było to do przewidzenia (patrząc na muskulaturę zawodników), ale mimo wszystko nie jestem entuzjastą stosowania pomocy od innych zawodników (HHH uzyskał wsparcie od m.in. Shawna Michaelsa); fajne było (dla mnie) podanie sobie rąk po walce :icon_smile: ;

- finałowa walka wydawała mi się z góry wygrana przez Brocka, ale trzeba przyznać, że "przebudzenie" Reignsa było niespodzianką (chyba nie tylko dla mnie); krew bryzgająca z Lesnara dodała pewien "smaczek" (lub, jak kto woli "pieprzyk") do widowiska, a wygrana ostateczna przez Rollinsa była ... no nie wiem ... niespodzianką?

PS. Skoro już piszę w temacie o wrestlingu - moja mama lubi Triple H. :icon_smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z wielkim smutkiem, płaczę nad tym, iż w tym roku nie ma mnie w Warszawie na gali. Może za rok mi się uda.

Wczoraj jak przeglądałem newsy o Wiedźminie 3, to znalazłem w jednym z nich Geralta walczącego z.........

0000000000001ometimes_you_have_to_beat_some_sense_into_others.jpg

Stingiem. cheesy.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala WWE w stolicy za nami,

Hala była mniejsza niż na poprzednich galach.

Jednak atmosfera była fantastyczna. Hasła typu: "Zamknij mordę" czy "sędzia kalosz" stworzyły super klimat.

Walki stały na dobrym poziomie. Zawiodła mnie walka Rudego z Zigglerem. Divy nie zachwyciły, ale było na co popatrzeć :-)

Wejście Wyatta jest naprawdę niesamowite. Brawa się należą również Big Showowi. Jak oglądam jego walki w TV, to jest to dla mnie drewno. W Polsce jednak wypadł znakomicie :-)

Fajnie, że zawodnicy WWE świetnie zgrali się z publicznością. Na poprzednich galach był z tym problem.

A to co się działo po gali, to już był hardcor. Jednak o tym nie piszę, bo dostanę bana :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extreme Rules stała na dobrym poziomie.

Kibicuję Nevillowi i tu gratuluję WWE za odważne decyzje

Dobrze, że dywizja Tam Teamów się rozwija.

Naomi jako "helka" prezentuje się z dobrej strony

Liczyłem że Rusev wygra z Ceną.

Walka Zigglera z Rudym mnie zawiodła. Już sama stypulacja była z "tyłka" wzięta smile_prosty2.gif - ( "Kiss My Arse")

Podobały mi się walki Ambrose z Harperem i Romka z Showem. Ta druga walka była podobna do tego co zobaczyłem w Warszawie

Gala była dobra, ale i tak WM była lepsza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Payback i liczę na ciekawe walki:

Fajnie, że pushują Neville i mam nadzieję, że wygra z Barretem. WWE nie ma pomysłu na Barreta.

Sheamus jest hellem, ale wolałem go jako dobrego. Chciałbym żeby wygrał Ziggler.

Cena wygra z Rusevem i coś czuję, że Rosjanin nie będzie już pushowany prze WWE.

Ryback powinien wygrać z Brayem.

The New Day jest dla mnie zaskoczeniem. Widać, że turn dobrze zadziałał na nich.

Walka o pas zapowiada się ciekawie. The Shield w komplecie plus Orton. Kane na pewno coś namiesza w walce. Może być również helturn Deana lub Romana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrana The New Day mnie cieszy.

Szkoda, że Rudy wygrał z Ziggler. Feud obu panów jest nudny i mam nadzieję, że Ziggler dostanie nowego rywala.

Lana w końcu odchodzi od Ruseva.

Walka o pad trochę mnie zawiodła. Wygrana Setha było pewne.

Gala Payback średnio mi się podobała. Zawiodły mnie niektóre walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elimination Chamber za nami.

Fajnie,że Ryback został mistrzem interkontynentalnym. Cieszy mnie zwycięstwo Deana, choć szkoda,że nie ma pasa (tak legalnie). Szkoda tylko, że TND nadal są mistrzami TT. Ponadto ciekawa była walka Owensa z Ceną.

Już niedługo MiTB. W meczu z drabinami stawiam na zwycięstwo Romana Reignsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej cieszy fakt, ze federacja daje szanse wrestlerom z NXT i pojawiaja sie teraz czesciej.

Sami Zayn - szkoda, ze zlapal kontuzje podczas walki, ale mimo to jego walka z Cena stala na wysokim poziomie.

Kevin Owens - wygral czysto z Cena, pokazal kilka bardzo dobrych akcji (senton, moonsault, pop up powerbomb...), swietnie wypadl na mikrofonie i ogolnie przycmil Cene mocno. KO vs Cena - najlepsza walka na Elimination Chamber. Cieszy mnie to bardzo, ze Kevin Owens jest juz de facto w main roosterze. Teraz tylko trzeba mu jakos madrze zabrac pas NXT i robic z niego destroyera. Kto wie, moze KO vs Lesnar to jest calkiem prawdopodobna przyszlosc?

Oprocz tych dwoch jest tez Neville. Cudownie sie go oglada w akcji, nie mozna zaprzeczyc, ze chlopak ma talent i ogromna motywacje. Niech tylko jeszcze na micu sie poprawi, a bedzie z niego przyszla, mocna gwiazda WWE.

Chcialbym jeszcze, zeby do glownego roosteru przeszedl Fin Balor za jakis czas. Tez niezwykly talent, najbardziej klimatyczne wejscie (polecam obejrzec jego wejsciowki z gal specjalnych NXT) i ogolnie przyszlosc federacji.

Nowa krew jest potrzebna i cieszy mnie, ze federacja to dostrzega. No bo ile mozna ogladac te same walki? Big Show/Kane vs Reings? Gimme a break!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się wygranej Owensa nad Ceną. WWE potrafi czasem zaskoczyć. Został już zapowiedziany rewanż na MITB.

Ryback nie pasuje mi na mistrza.

The New Day są dalej pushowani i coraz bardziej się do nich przekonuję.

Walka Deana z Sethem była na dobrym poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami Zayn - szkoda, ze zlapal kontuzje podczas walki

Tak naprawdę to Sami złapał kontuzję podczas wchodzenia na ring, ale cśśś oczko2.GIF

A co do obecnej sytuacji "młodej krwi" - wchodzą szturmem i bardzo dobrze, jedynie na co liczę, to na to, że Cena nie zakopie pushu Owensa w ten sam sposób jak zatrzymał Ruseva (bo nie mówimy teraz nawet o samej kontuzji, 3 porażki tak osłabiły Ruseva że to aż bolało)

I słówko o EC - Cena z Owensem się popisali, interwencje J&J Security i Kane'a robią z Rollinsa takiego słabego mistrza, że chcę jego zmiany pomimo "hype'u" po WMce na Setha, pozostałe walki nie porwały, jedynie Tag-Teamy się troszeczkę wybiły ponad przeciętność. Może coś będzie z The Ascension, bo to oni wyeliminowali dwóch rywali jak dobrze pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokladnie jak to z ta kontuzja bylo, ale wnioskuje, ze przed walka bark Samiego juz szwankowal, a wygibasy w ringu to nasilily. W kazdym razie nawet jakby tej kontuzji wcale nie bylo, to pewnie Owens zmasakrowalby i tak Samiego na NXT ppv.

Samo EC dla mnie szalu nie zrobilo. Owszem Owens vs Cena (mimo obecnosci Ceny) wypadl najlepiej z calej gali, show-stealer jak nic. Main eventu calego nie obejrzalem, bo caly feud z The Authority zaczyna juz mocno nudzic, ale nie mozna zaprzeczyc, ze Rollins z Ambrosem to jednak czolowka WWE obecnie, zwlaszcza Rollins pod wzgledem techniczno-ringowym.

I tak, tag team match stal na dobrym poziomie, masa interesujacych akcji i dobrze sie to ogladalo z wyjatkiem tego chodzenia po klatce w wykonaniu Kalisto. Stracil na to sporo czasu i przez to stracil tez momentum, a sam spot nie byl jakis wybitny.

Reszta walk powiem szczerze, ze mnie nie interesowala, wiec tylko obejrzalem we fragmentach.

Szkoda tez, ze sprowadzili Naomi na ziemie, bo pod wzgledem ringowym to bije pozostale divy na glowe. Ale jak mowimy o divach, to trzeba olac main rooster i spojrzec na NXT, bo tam dopiero sa kobiece rodzynki: Charlotte (dajcie ja juz do MR), Sasha Banks czy Becky Lynch (swoja droga swietna walka na NXT TakeOver: Unstoppable).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nto.pl/ap...IAT02/150609734

Wrestling jest niebezpiecznym "sportem". Szkoda, że tak młoda osoba nie żyje.

Prokuratura już przesłuchała świadków i organizatorów gali. Nie wiem czy można ich oskarżać o śmierć zawodniczki. Z drugiej strony była to dziewczyna, która miała 16 lat, więc nie miała większego doświadczenia.

http://sport.wp.pl/k...14fe3&_ticrsn=3

Podobna sytuacja zdarzyła się w meksykańskim wrestlingu i to jeszcze z udziałem byłej gwiazdy WWE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/kat,1035699,title,Nie-zyje-legenda-amerykanskiego-wrestlingu,wid,17625669,wiadomosc.html

Wielka strata dla świata WWE. Kondolencje dla Goldusta i Stardusta. Dusty był żywą legendą.

Interwencje ochroniarzy Rollinsa, to nie do końca sprawiedliwe icon_wink.gif

Witam w świecie wrestlingu. Tutaj nic nie jest sprawiedliwe :-)

Zgadzam się natomiast co do Kane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię przekonać się do Rybacka.

Sheamus ma walizkę. WWE chyba na główkę upadło. Spodziewałem się innego wyniku walki o walizkę.

Bardzo dobre starcie Ceny i Owensa. W tej walce Jasiek pokazał się z dobrej strony i nawet zastosował nowe chwyty. Cieszę się, że Owens tak znokautował Ceny po walce.

Nie rozumiem dlaczego TND stracili pasy. PTP są słabi ringowo i brakuje im osobowości.

Podobało mi się starcie Setha z Deanem. Zwycięzca tej walki był pewny.

Na RAW wrócił Lesnar i oczywiście będzie walczył z Rollinsem. Zastanawiam się kto będzie facem w tym starciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BG była bardzo ciekawą galą.

Zaskoczył mnie bardzo dobry poziom tej gali.

Walka Ceny na najwyższym poziomie. Szkoda, że Cena wygrał, ale Owens i tak dużo zyskał na tej walce.

Powrót Takera? Wiele osób krytykuje WWE za powrót Umarlaka, ale ja muszę pochwalić WWE.

Fajne zakończenie walki Brocka i Setha. Nagle pojawia się Undertaker i znika sędzia oraz Seth. Może wysłał ich do diabła? smile_prosty2.gif

Zastanawiam się kim będzie Umarlak: facem czy hellem.

Zapowiada się ciekawy feud i dzisiejsze RAW to potwierdziło.

Zaskoczyła mnie porażka Romka. Orton to był pewniak. Ciekawe co WWE szykuje dla Rudego. Walka div nawet mi się podobała Fajne widoki icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...