Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Wrestling

Polecane posty

Jestem pozytywnie zaskoczony galą Hell in a Cell

Wygrana braci Rhoedsów raczej nie zaskakuje, ale walka dobra. Zwłaszcza wyrzut członka The Shield poza ring. Ciekawa akcja smile_prosty2.gif

Nawet nie wiedziałem że Summer potrafi walczyć

Bardzo dobry pomysł z końcówką walka Punk kontra Ryback i Heyman. Wynik był raczej spodziewany, zwłaszcza po tym jak pisali o podpadnięciu Rybacka władzom WWE. Jednak ciekawie było po walce. Komentarz jednego z komentujących galę, że teraz Heymanowi pozostało teraz skok z dachu celi- bezcenna smile_prosty2.gif

Real Americans spadają coraz niżej. Oj szkoda mi zwłaszcza Cesaro

SuperCena wrócił w wielkim stylu. Szybki powrót, szybkie odebranie pasa- czyli Cena wrócił. Dzieci już się cieszą smile_prosty2.gif

Na koniec walka wieczoru- spodziewałem się każdej końcówki walki, ale nie znokautowanie Bryana przez Shawna. Orton jednak mistrzem. Po nokaucie Triple H przez Bryana byłem pewny, że to Daniel wygra. Brawo dla WWE za koniec tej walki. Ciekawe zapowiada się dalszy konflikt w WWE. Ciekawe kiedy wróci Vince.

Warto również wspomnieć o powrocie Kane smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nami Survivor Series. Gala niestety dla mnie słaba.

Najlepsza dla mnie walka to The Shield & The Real Americans -Cody Rhodes & Goldust,The Usos & Rey Mysterio. Widać że WWE będzie stawiało na Romain Reignsa. Praktycznie sam wygrał walkę. Walka była bardzo ciekawa i toczona w szybkim tempie

Cieszy mnie również powrót Marka Henrego, podobnie jak Mysterio. Rybacka powinno się wywalić, bo mnie strasznie wkurza.

Cena jak zawsze niepokonany, choć akurat wolę go jako mistrza niż Alberta

Spodziewałem się więcej po walce Bryana i Punka. Choć akurat po wczorajszym RAW, może być ciekawie

Bardzo mnie rozczarowała walka Showa i Ortona. Końcówka wręcz beznadziejna. Coś WWE zaplątało się w styroline o władzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nami TLC.

Gala średnia, ale niektóre wyniki zaskakujące

Nie spodziewałem się że Orton wygra. Jak widać WWE potrafi zaskoczyć :-)

Coś widać, że The Shield powoli zaczyna się rozpadać. CM Punk wygrał, ale bardziej chodziło chyba o rozpad tarczy

Bryan przegrał, ale rodzinka Wyattów dopiero jest promowana

Brodus w końcu przechodzi hell turn. Przecież on nie nadaje się na face.

W dywizji kobiet bardzo cieńko. Akurat to nie jest nowość :-)

Bardzo ciekawa walka tag-teamowa.

Gala była średnia, ale niektóre walki były ciekawe.

Szkoda że nie mam możliwości jechać na WM30 :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tematy o sportach zawsze zamierają?!

Ale co do samego TLC to uważam, że Kane nie powinien bawić się kontraktowanir Handicap Match'ów.

Ja uważam, że Tarcza wytrzyma jeszcze pół roku i cała ich zabawa w "sprawiedliwych mścicieli" zakończy się z hukiem.

The Wyat Family to według mnie trzech wieśniaków, którzy myślą, że są super jak wtrącają się w każdy pojedynek Daniela Bryana lub CM Punka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś inny napisał niż ja smile_prosty2.gif

Kane też nie pasuje mi w garniturze. Jednak wolę go w ringu

The Shield w końcu się rozpadnie. Do WM raczej zostaną razem, ale znając WWE wszystko jest możliwe. Na TLC mogło się wydawać, że rozłam Shield jest bliski, ale na razie są razem. Szkoda mi ich będzie, bo nawet ich lubię smile_prosty2.gif

Akurat mi rodzinka Wyaatów się podoba. Jest to pewna odskocznia w WWE. Choć przydałby się im konkretny feud. Mieli mieć go z Kanem, ale nie wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWE na swoim profilu na Facebooku umieścił informację o powrocie zwierza - Battisty. Ja sądzę, że jego konflikt z Johnem Ceną pobownie narośnie, lecz raczej osoby znające się w temacie wiedzą jak skończyło się to ostatnio.

Co do reszty to ciekawi mbie czy Underteaker walczył będzie jeszczr na innych galach i czy będzie miał jeszcze jakiś inny interes w WWE poza obroną Streak'a na Wrestlemanii.

Po chwili zastanowienia się i przeanalizowaniu ostatbich wydarzeń w WWE można już odliczać dni do rozpadu Tarczy. Myślę, że Roman będzie próbował dowodzić Shirld, co nie spodoba się Deanowi i tak rozpocznie się "wojna domowa".

I czy mi się tylko wydaje, że Kane podczas gdy jeszcze walczył, lecz nie w masce to był... niższy?

A jeśli tylko dwie osoby wypowiadają się w tym temacie to mogą skierować do Ciebie pytabie.

Wiesz może kiedy jest kolejny, jakaś większa gala (takie jak Extreme Rulles, Over The Limit)? I kiedy, i czy w ogóle będzie transmitowana na Extreme Sports?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batistę akurat bardzo lubię. Ciekawie kto z nim zawalczy na WM. Z tego co piszą, mam podpisać ON kontrakt na występy na galach PPV jak i na tygodniówkach.

Tarcza i tak długo się trzyma. Jednak każdy z nich może zostać ważną postać w WWE, zwłaszcza Reigns.

Undertaker ma już swoje lata, ale jest to bardzo charakterystyczna postać. Jednak wiele też zrobiły lata walki w ringu, Jednak potrafi stworzyć fantastyczne widowisko i super walkę. Ciekawe z kim zawalczy. Liczę na jego walkę z Lesnarem. Wynik raczej jest wiadomy, ale walka byłaby super :-)

Co do Twojego pytania: Najbliższa gala to jest Royal Rumble - 26 stycznia.Na Extreme Chanell będzie transmitowana. Obecnie z tego co się orientuję, gale są pokazywane z 2 tygodniowym opóźnieniem czyli gala powinna coś być pokazywana w połowie lutego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto według Was wygra Royal Rumble? Zeszłoroczny rezultat wkurzył mnie nieźle, ale w tym roku mogę być spokojny o to, ze Cena nie wygra. Nareszcie jakiś plus Ceny Champa. W zeszłym roku obstawiałem Barretta - bardzo chciałem go jako World Heavyweight Championa. Ale sądząc po jego obecnym gimmicku raczej nie zwycięży. Moimi tegorocznymi faworytami są The Miz oraz Rey Mysterio. Miz niedawno przeszedł turn, więc według mnie jako heel ma duże szanse na walkę o mistrzostwo, natomiast Mysterio po powrocie ma równie duże szanse na wygraną. Osobiście wygranej bardziej życzę Mizowi, bo jego reign jako WWE Champion był według mnie, cytuję: "AWESOME!".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Royal Rumble w zeszłym roku Santino Marella ustanowił nowy rekord najkrótszego przebywania w ringu. Trwało to chyba dwie sekundy, albo trzy. Nie jestem do końca pewny.

Ciekawe czy podczas powrotu Battisty pobownie swoich pupilów szukał Paul Heyman lub Mc Mahon tak jak wtedy. Heyman z pewnością zaintetesuje się Battistą, w podobny z resztą sposób jak poprzednio Lesnarem.

Underteaker jak mniemam teraz będzie bronił legendarnego Streak'a. Jestem niemal pewien, że tym razem atak na serię zwycięstw przeprowadzi The Viper - Randy Orton.

Na Royal Rumble spodziewam się zwycięstwa Rybacka. Aczkolwiek chciałbym, aby wygrał Rey Mysterio Atutem Rybacka jest jego siła, choć po chwili zastanowirnia stwierdzam, że jednym z istotniejszych zawodników będzie Big Show.

Ma ktoś może pełną listę zawodników startujących na Royal Rumble?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kolei:

The Animal wraca do WWE. Z dosyć wiarygodnych pogłosek jest on postrzegany jak zwycięzca Royal Rumble. Vince'owi jest to bardzo na rękę, bo jest historia z przeszłości (Batista i Legacy), a walka Orton vs Batista na pewno przyciągnie trochę ludzi na WMkę.

Co tyczy się samego Royal Rumble - jako potencjalni zwycięzcy postrzegani są właśnie Batista, powracający do akcji Sheamus (dajcie mu heelturn!), Punk lub ktoś totalnie z czapy. Podczas samej walki push zaliczy Roman Reigns eliminując kilku(nastu) rywali (podobnie jak Kane). Lista zawodników jest dopiero kompletowana, ale powinno się spodziewać na niej Y2Ja.

Co do WMki - Deadman prawdopodobnie zmierzy się albo z Lesnarem albo Goldbergiem, jeśli ten wróci (plany walki Billa z Rybackiem odpadły), Batista spotkałby się z Ortonem, Triple H spotkałby się w ringu z przedstawicielem Vince'a McMahona (Stone Cold Steve Austin), pytanie brzmi co będzie robił Jasiu, chodzą słuchy o walce CM Punka vs Bryanem, pewniakiem wręcz jest walka Cody'ego Rhodesa przeciwko Goldustowi, do tego dochodzą walki o pasy Tag Team, US Champ w wykonaiu the Shield (Triple Threat Match) i Divas. Karta jest naprawdę już mega wypchana i wychodzi na to, że nie pojawią się osoby z poniżej upper midcardu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Royal Rumble zapowiada się ciekawie. I Battista rzeczywiście może namieszać na najbliższych galach. Ciekawe tylko czy nie będzie jakby sojuszu spiskowego właśnie na Animala. Ciekawe jak Battista zareaguje na dosyć drażniące w ostatnim czasie innych zawodników Wyatów i Shield.

A jeśli ktoś może zająć się jakimiś kontuzjami i atakami na Tarczę to taką osobą jest właśnie Animal.

Jeśli Chris Jericho pojawi się na RR to raczej nie będzie miał szans popisać się War saw Jericho z jasneho powodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RR zapowiada się naprawdę ciekawie. Dwa powroty są pewne - Batista i Chris Jericho. Pierwszy jest zapowiedziany na live eventy, a drugi miał powrócić podczas ''Drogi do Wrestlemanii''. Jak dla mnie Royal Rumble wygra CM Punk i zawalczy przeciwko Ortonowi na WM. Jeśli nie on to kto inny? Pojawiły się nawet spekulacje, że Batista, ale wynik tej walki byłby jasny - Orton broni pasa. Ciekawi mnie też EC. Co zrobią z walkami w komorze? Zawsze były dwie, walka o #1 Contender i o pas, ale teraz mamy tylko jeden główny pas. W takim razie możliwe, że walkami w komorze będą walki o pas U.S i interkontynentalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jako kto powróci Batista. Dobrze prezentował się i jako heel i face. Nie miałbym nic przeciwko jakby wygrał RR. Niedługo powróci Sheamus, więc może i on wygra. Tylko nie wróci jako heel. CM Punk raczej nie wygra, podobnie jak Jericho. oczywiście jak wróci.

Jedno jest pewne- droga do WM powoli się rozpoczyna. WWE potrafi czasem zaskoczyć, więc kto wie. Jeszcze może powróci Goldberg i Hogan, wtedy będzie prawdziwy old-school :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Royal Rumble wydaje mi się, że czasami o zwycięstwie może zaważyć kolejność wejścia na ring. Bo przecież gdyby Sheamus wszedł na ring jako pierwszy, to mógłby masakrować kopniakami przeciwników. A osoba, która wkroczyłaby jako ostatnia też nie ma najgorzej. Wtedy na ringu jest rzeźnia na całego i totalna rozwałka, więc byłby świeży w walce i prawdopodobnie miałby najwięcej siły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ponownie zamarł s działo się sporo ciekawych rzeczy ns ringsch w WWE. Obejrzcie sobie najnowsze walki (zwłaszcza tą z udziałem Johna Ceny, CM Punka i Big E Langstona przeciw the Shield.

Film znajduje się w zakładce RAW.

www.wwe.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big E jest ostro promowany dzięki Johnowi Cenie. Szkoda, że nie będzie walczył podczas RR Matchu (ma pas IC), bo mógłby nieźle zamieszać. Gdyby Sheamus wygrał RR byłbym zły. Ostatnio wygrał Cena, wcześniej Celtycki Wojownik i znów ma wygrywać? To byłoby już zbyt wielkie promowanie Sheamus'a nawet jeśli byłby heelem. Punk wygra na 90%. Ciągle pojawiają się newsy o tym, że Savior wygra, zdziwiłbym się gdyby było inaczej.

@up, Nic takiego, ot pas WWE i WHC został zunifikowany i WWE World Heavyweight Championem został Randy Orton. Tak naprawdę nic wielkiego się już nie działo raczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi tu nawet o Cenę, który chociaż mic ma dobry i ring skill nie najgorszy, ma zbyt nudny i komercyjny gimmick. Aktualnie swietnym materiałem na pierwszego undisputed championa byłby CM Punk albo Ryback, czyli ktos, kto jest kojarzony zarówno jako dobry heel i jako dobry face. Orton był beznadziejnym facem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryback? Wut? To gość, który góra może się kręcić przy pasach IC i US. CM Punk też mi raczej nie pasuje. Cena i Orton to twarze WWE. Owszem Orton jest beznadziejny jako face (gdy dopiero zacząłem przygodę z WWE Randy był mym ulubionym zawodnikiem, jako face spadł na miejsce jednego z najbardziej przeze mnie hejtowanych), ale został już tak wypromowany, iż tak naprawdę nie ma nikogo kto mógłby zastąpić jego lub Ceny miejsce. Wcześniej był jeszcze Triple H (który notabene był Undisputed Championem), a teraz tylko ta dwójka jest tak podpushowana przez całą swą karierę. No, ale Viper został już WWEWHC i tyle. Ostatnio trochę polubiłem Johna, gdy dowiedziałem się, że promuje młode gwiazdy takie jak np. Cesaro i Big E (szczególnie tego drugiego). Jeśli ma się takie poparcie w szatni to wiesz, iż jobberem nie zostaniesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orton może zostać monster heelem, Ryback nie ma jakiegos ring skillu ale jednak potrzeba kogos z jego gimmickiem, a aktualnie nie mogę wskazać lepszego, a CM Punk według mnie powinien być twarzą WWE. Może jeszcze Bryan cos zdobędzie.

A propo ostatniego zdania, widać jak Cesaro jest pushowany - kisi się w Real Americans, a Big E to beztalencie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kisi się? Nie sądzę. Real Americans to świetny TT i nie zdziwię się, jeśli na RR lub EC zdobędą pasy Tag Team. Kisi się to np. Dolph Ziggler, choć tu to jest uzasadnione - obraza federacji w jakimś wywiadzie. Big E to beztalencie? To nie jest beztalencie, jest 2 razy lepszy od Big Showa i Mark Henry'ego, lecz tak na tę chwilę nie ma żadnego gimmicku, więc nie ma co pokazać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim prawem Antonio Cesaro nazywa siebie "prawdziwym Amerykaninem" skoro jest z pochodzenia Szwajcarem.

Ja również chętnie ujrzałbym CM Punka w roli face'a WWE, i mam nadzieję, że w takim przypadku nie przeszedłby heel turnu, bo on akurat dobrze spawuje się jako ten dobry i jako heel.

Big E ma potencjał, który w najbliższym czasie będzie mógł bardziej zaprezentować, dzięki wsparciu Ceny. I również Labgston może być jednym z kluczowych zawodników podczas Royal Rumble.

Orton jako face federacji jakoś mi się nie podoba. Uważa się za najlepszego ze wszystkich. Chyba taki sukces zaczął odnosić od kiedy Triple H zaczął się nim tak opiekować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...