Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Wrestling

Polecane posty

Orton nadaje się tylko na hella. W tej roli sprawuje się bardzo dobrze. Wrócił, stary dobry Orton. Nie mam nic do Ceny. ale John już wiele razy miał pas i na pewno jeszcze nie raz go dostanie. ale na razie dobrze sprawuje się on jako hell w wojnie o władzę. Cena jednak jak Underlife, wspiera młodych zawodników.

CM Punk jak już kiedyś pisałem i dobrze spisuje się jako hell i face. Jednak najlepsze jego wcielenie to Straight edge smile_prosty2.gif

Cesara nie lubię. Nie podoba mi się jego gimnick ani styl walki. Może jakby przeszedł na dobrą stronę, jego postać być odżyła.

Big E. jest to zawodnik, który po przejściu turnu i odłączeniu od Zigglera, stał się jednym z moich ulubieńców. Fajny TT tworzył z Bug Henry smile_prosty2.gif Big E na pewno będzie promowany i za kilka lat może być czołową postacią w WWE

Rybacka nie lubię. Nic nie prezentuje w ringu. podobnie jako postać

PS. Fajnie że temat tak odżył smile_prosty2.gif Niedawno to pisałem tu monologi smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryback to głównie zawodnik siłowt, korzystający z ciosów pozwalająych na szybkie poobijanie przeciwnika (gorilla press, power bomb). Technika u niego jest nikła.

Z tego co pamiętan to Rey Mysterio przyłożył się do upadku Straight Edge. Wtedy ściął Punkowi włosy ;)

Cesaro również poza swoim Nitoluiserem (chyba tak się to pisze. W każdym razie chodzi o jego finisher) nie na żadnych bardziej wyszukanych chwytów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie zobaczyć pełne umiejętności Cesaro to obejrzyjcie jego walki z ROH.

Świetne RAW wczoraj było. Powrót Lesnara + (chyba) dołączenie Bryana do Wyattów. Segmenty były świetne zaś walki (lekko mówiąc) słabe. John vs. Randy w normalnej stypulacji? Kur...de czy nudniejszej walki o pas wymyślić nie mogli? Fajne walki tych obojga to były 4 lata temu np. I Quit Match, a teraz to nudne, odgrzewane kotlety. Ale przecież WuWuE robi to wszystko dla fanów nie pieniędzy :). Fajny był początkowy segment z Punkiem i Shield. Rozpad Tarczy to tylko kwestia czasu. W przeciwieństwie do tego co większość mówi to ja wolałbym gdyby to Rollins był pushowany zamiast Deana. Jest w ringu najlepszy z całej trójki, ale niestety ma słabego micskilla.

PS. Proszę by Brock już nie krzyczał, bo robi to jak 3 letnie dziecko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wczorajszego RAW nie mogłem obejrzeć bo byłem w kinie, ale na stronie WWE raczej coś znajdę.

I'm Quick Match był podczas konfliktu Battisty i Ceny, który ciągnął się od Wrestlemanii, przez Extreme Rules, aż do Over The Limit. I ostatecznie wygrał Cena.

Battista raczej ponowbie wróci jako heel, przynajmniej taką mam nadzieję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie I'm Quick tylko I Quit (I'm Quick to po angielsku jestem szybki). Batista i jako heel, i jako face jest świetny, choć jako heel bardziej mi pasuje. Teraz pytanie, z kim mógłby on walczyć na WM? Orton odpada, walczyć o pas będzie na pewno ktoś inny. Cena raczej będzie miał coś z Hoganem. Bryan coś z Wyattami, Shield się rozpadnie, zostaje Jericho oraz Bourne. Bourne też odpada, bo feud z Animalem wtedy byłby kompletnie z zadka. Chris też mi jakoś nie pasuje do Batisty. Może Del Rio? Ostatnio przy żadnym feudzie ani pasie się nie kręci. Brock pewnie będzie walczył z Undertakerem (w tej walce bałbym się o zdrowie Grabarza, wiadomo że Lesnar to agresywny zawodnik co można zobaczyć podczas walki z Ceną, gdzie oboje krwawili). Ja czekam na rozłam 3MB. Mahal to straszne beztalencie, Drew to zawodnik, który spokojnie poradziłby sobie w mid-cardzie, przecież gdy był ''The Chosen One radził sobie świetnie. Heath to jeden z mych ulubionych zawodników, strasznie nie doceniany (tak samo jak Drew). Naprawdę w WWE są świetni wrestlerzy, ale niektórzy nie mają kompletnie micskilla (np. Evan Bourne), a niektórzy mają świetny micskill, zaś brak ringskilla (np. notabene mój ulubiony wrestler The Miz). Czekam wreszcie, aż Dolph odczeka swą karę, bo żal mi widzieć, że gość, który niedawno walczył o pas WWE i zdobył pas WHC teraz jest w low-cardzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, tak będzie i "super "Cena" odzyska dwa pasy stracone na TLC. A jeśli o TLC mowa, to gala wyszła dosyć słabo :( Oglądałem dopiero wczoraj na ESC, bo na necie nie chce mi się za bardzo :)

W zasadzie ostatnia walka była taka jak na galę ze stołami, drabinami i krzesłami przystało. Inne walki, to po prostu były walki na standardowych zasadach. Nawet Kofi vs The Miz (no DQ) z tego co pamiętam nie użyli żadnego sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym że TLC wypadło bardzo słabo. Mam nadzieję że RR będzie znacznie lepszym PPV. Tym bardziej że od RR zaczyna się droga do WM30.

Osobiście nie sądzę, żeby Cena wygrał RR. Nawet bez wygranej w 30 osobowym RR, i tak Cena odegra znaczącą rolę na WM30. Jak już pisałem wcześniej, moim faowrytem jest Batista

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto również wspomnieć o dołączeniu Bryana do Wyattów. Styroline jest podobny do Ceny w Nexusie. Jak zobaczyłem Bryana w nowym stroju, to stwierdziłem że pasuje do rodzinki

WWE zaskoczyło mnie że Daniel jest w rodzince. Jednak w dłuższym okresie, Bryan będzie się buntował w rodzinie Wyatów, a może i nie :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyattów porównywać z Nexusem? Równie dobrze można porównać Nexus do 3MB :>. RR to wygrana albo Batisty (nie chciałbym, bo wtedy na 90% przegra walkę o pas WWEWHC), albo CM Punk'a. Punk ma praktycznie feud z The Shield skończony (na EC na pewno już skończy), a Batista... coś mi pasuje walka Randy'ego z Animalem :D. W każdym razie RR szykuje się ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nami "Raw Old School" i muszę przyznać że było to jedno z lepszych RAW w ostatnich tygodniach smile_prosty2.gif

Bardzo dobre otwarcie gali. Widać że Flair jest w formie

Fajnie że na RAW nie zabrakło takich zawodników jak np. The New Age Outlaws, "Rowdy" Roddy Piper, Rikishi lub Too Cool

Bardzo dobra walka wg mnie to starcie Rikishi , Too Cool z 3MB. Fajnie było zobaczyć The Worma smile_prosty2.gif Ogólnie brawa za tę walkę

Pozostałe walki również trzymały poziom ( dobra, nie wszystkie smile_prosty2.gif

Końcówka gali również bardzo dobra. Niespodziewanie wygrał Reigns, ale ciekawie było po walce. Nie wiedziałem że WWE pozwala na używanie zwierząt podczas walk smile_prosty2.gif

Ogólnie- brawa dla WWE za poniedziałkowy odcinek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam ostatnie RAW, jak dla mnie było średnie.

ALE TERAZ CZAS NA INFORMACJĘ O KTÓREJ WWE CIĄGLE MÓWIŁO! GROUNDBREAKING! WOW! A WIECIE CO TO?!?!??!

WWE Network wystartowało. Oglądałem całą noc i ledwo wstałem o szkoły tylko po to by dowiedzieć się o czymś o czym było wiadomo od paru miesięcy? Zresztą wiedziałem, że będzie o tym, ale myślałem, że będzie coś lepszego. Jestem załamany. WWE już niczym nie potrafi zaskoczyć.

PS. Na gali Old School publiczność była ch.... dziadowska :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam smutną wiadomość. Mae Young przeżyła śmierć kliniczną (notabene byli wrestlerzy mają niezłe szczęście w nieszczęściu ze śmiercią kliniczną na początku Jerry Lawler ją przeżył, a teraz Mae), ale niestety umrze w kilku najbliższych dniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Szkoda takiej legendy. Jednak wczoraj było niezłe zamieszanie, z dziennikarzem, który przekazał błędne informacje na temat Mae. Jakby nie patrzeć Mae ma już 90 lat, ale życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to co to jest ta śmierć kliniczna? Chodzi o to, że dana osoba umarła w klinice/szpitalu, czy o jakieś bardziej... tajemnicze sprawy? Z tego co mi wiadomo to od babci słyszałem, że w moich okolicach, czyli w Sochaczewie pewien mężczyzna został pochowany. Kilka dni później w jego domu zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Rodzina tego pana twierdziła, że ten mężczyzna mści się na nich i chcieli otworzyć trumnę i zobaczyć czy ciało tam jest. Po otworzeniu jej okazało się, że ten mężczyzna... siedział. Babcia mówiła, że to była śmierć kliniczna (albo mi się przesłyszało).

Wracając do samego wrestlingu... WWE na swoim fanepage'u udostępniło materiał, dokładnie wywiad z McMahonem, polecam do obejrzenia ;) Ostatnio Wrestlingu nie oglądałem, bo jakoś mi gale umykały. Teraz czekam na Royal Rumble.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem co to śmierć kliniczna :>.

WWE sam nie oglądam. Czytam raporty z tygodniówek zaś gale PPV oglądam w formie highlights. RR będzie ciekawe. Lecz jest jeden minus - Cena vs. Orton bez żadnej stypulacji. Walka będzie nudna jak flaki z olejem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka Ceny z Ortonem może być ciekawa. Jednak zgadzam się z tym, że można dodać stypulację. Moim zdaniem wygra Cena.

Ciekawe kiedy wróci pan Vince. Walka o władzę byłaby interesująca.Cóż pozostaje czekać na rozwój sytuacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...