Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Remake SA? To już prędzej by na to zasługiwały GTA III lub VC, chociażby zważając też na fakt, że niedługo zawita do nas GTA V. Cena też nie jest wysoka, o tyle o ile ktoś kupuje gry na Steamie. Już kilkanaście razy były potężne promocje na poszczególne części GTA, a w pełnym paku można było je kupić za grosze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bogart, może miałeś jakiś bug albo nie wyczuwałeś dobrze odległości między motorem a pociągiem. Cóż, każdy radzi sobie gorzej w jakiejś innej misji.

Bug to nie, po prostu skoordynowanie prędkości, odległości od pociągu, tego żeby Big Smoke trafiał w adwersarzy a nie w pociąg oraz uważanie na pociąg nadjeżdżający z przeciwka to było dla mnie za dużo.

Edytowano przez Bogart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją Mike Toreno, w San Fierro. Kiedy podjeżdżam do czerwonego markera przy wyjeździe z lotniska, to nagle on znika, i nie mogę skończyć misji. Gram na Steamie, Win7 64bit. Wie ktoś, jak to rozwiązać?

Pewnie masz włączony kod na nieaktywną policję, musisz go wyłączyć, bo w momencie wjechania w marker dostajesz parę gwiazdek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Zacznę od tego, że jakoś nigdy mi się nie podobała seria GTA. Nie interesowało mnie to, nie przekonywało do siebie. Dopiero gdy zobaczyłem(niestety nie mam konsoli) GTA V, zachwyciłem się. No ale jak już napisałem, nie mam możliwości w nią zagrać. No więc postanowiłem zaopatrzyć się w San Andreas. Nie wiedziałem czy mi ta gra podejdzie bo nie grywam zbyt często w starsze gry. Jednakże jest ona wszędzie chwalona, a że akurat nie mam w co grać, pomyślałem sobie czemu nie? Na razie w GTA SA grałem coś około dwóch godzin, ale to wystarczyło żeby gra ta naprawdę bardzo mi się spodobała. Nie sądziłem że jest tak rozbudowana. No i jeszcze ten ogromny świat do odkrycia. Coś wspaniałego. Grafika nie stanowi żadnego problemu. San Andreas jest świetne. Teraz tylko pozostaje mi czekać na możliwość zagrania w GTA V :D.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Zacznę od tego, że jakoś nigdy mi się nie podobała seria GTA. Nie interesowało mnie to, nie przekonywało do siebie. Dopiero gdy zobaczyłem(niestety nie mam konsoli) GTA V, zachwyciłem się. No ale jak już napisałem, nie mam możliwości w nią zagrać. No więc postanowiłem zaopatrzyć się w San Andreas. Nie wiedziałem czy mi ta gra podejdzie bo nie grywam zbyt często w starsze gry. Jednakże jest ona wszędzie chwalona, a że akurat nie mam w co grać, pomyślałem sobie czemu nie? Na razie w GTA SA grałem coś około dwóch godzin, ale to wystarczyło żeby gra ta naprawdę bardzo mi się spodobała. Nie sądziłem że jest tak rozbudowana. No i jeszcze ten ogromny świat do odkrycia. Coś wspaniałego. Grafika nie stanowi żadnego problemu. San Andreas jest świetne. Teraz tylko pozostaje mi czekać na możliwość zagrania w GTA V biggrin_prosty.gif.

To ja bym proponował jeszcze ograć poprzednie części, bo to jest tak miodna seria, że głowa mała. Vice City to świetna fabuła, klimat i Miami, a IV to ponure Liberty City z dojrzałą, mocną fabułą. Jest jeszcze też III, ale ta to już bardziej dla pasjonatów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACH biggrin_prosty.gif GTA SA, pamiętam jak podczas 1szego grania(bez zaliczania jeszcze wątku głównego) zobaczyłem zamknięty most, i tak myślę...

W gta 3 i VC wskoczenie do wody było śmiertelne, ciekawe czy w SA też, a jednak nie CJ smile_prosty.gif umiał pływać, i tak płynołem do San Fierro, i dostałem 4gwiazki i dziwię się za co, aż przypomniałem sobie co Tenpenny mówił o tym że mnie znajdzie gdy będzie mnie potrzebował.

A póżniej do nas Hernendez dzwoni o nie opuszczaniu miasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że do GTA V nie było mowy o takich ułatwieniach biggrin_prosty.gif

Po ograniu V (90.2%) jakoś inaczej patrzę na poprzednie części. Przeszkadza brak checkpointów, cutscenki trochę drewniane, strzelanie też. A jednak to są dobre gry. A ostatnio naszło mnie, żeby pograć w SA, albo kupić VC. Dlatego pytałem, ale jak nie ma to trudno... Będę się męczyć. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...