Jump to content

Altek1600

Forumowicze
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About Altek1600

 • Rank
  Krasnolud
 1. they're building houses out of mudcrabs!
 2. W sensie czego? do jazdy w terenie czy tak po prostu jako środek transportu na co dzień?
 3. Pamiętam jak gdzieś oglądałem fragmenty za małego myślałem co to za facet z zębami królika .
 4. Nie wiem czy to ma wspólnego z tym wpisem, ale trochę szczypię się z Radiem złote przyboje, niby muzyki z dawnych lat jest wystarczająca, tylko że zbyt często lecą polskie utwory, a ja tak bym chciał np Phila Collinsa albo Brayna Adamsa.
 5. Dałem się wciągnąć! Macie mnie dranie, i jestem brownie Jaki jest mój ukochany kuc, a bo ja wiem jak mu na imię, ale nazywam go Bużka. Czemu tak ? Zostawiam to N/C http://24.media.tumb...gx70ro1_500.jpg
 6. Ech! Mam pewnego ziomka ze słupska ale widać we głowie ma tylko konsole i komputery, ja go się pytam czy może wie coś więcej o zaginionym małym chłopcu co go znaleziono na dworcu w jego okolicach to ten my chamsko odpowiada że jestem dziwny. DZIWNY! Ja tu chcę wyjść na ludzi, pytam czy może wie coś więcej, a on taki cyrk mi dowala, jak napisałem siedzi cały dzień przy gierkach i ma gdzieś co go otacza.
 7. Chrome Nasza giera niby wtedy miała fajną grafę i ten teges, ale teraz prawie wszystko zamilkło, miał być sequel ale nic z tego. Prequel SpecForce nie był zbyt dobrze przyjęty ale nie był taki zły, też zapomiany. ONI Kurcze pamiętam jak miałem to na PS2, fajne się walczyło wręcz czy strzelało, jak ktoś jest fanem Ghost in the shell może znajdzie coś w tej grze dla siebie bo jest w podobnym klimacie. Midtown Madness 2 Taki NFS z humorem, fajnie tak pomykać londyjskim piętrusem w San Francisco, gra mimo zapomiana ciągle powstają różne mody np na nowe samochody, i tu mogę polecić nasz polski mod Classic Madness w którym znajduje się np Syrena Sport .
 8. Napisałem co NAPISAŁEM, i komentarz pod wątkiem o tym serialu przepadł, dziękuje moderatorzy że czujnym okiem usuną każdy tekst że fan jest zasmucony końcem tego serialu a chciałby raz jeszcze zobaczy kowbojki Teda w akcji Ba Dum Tss!.
 9. Taka gra przepełniona żartami, niby wygląda jak pełnoprawna produkcja w stylu GTA, ale w niej są ukryte smaczki aby gracz mógł z tego powodu się śmiał, był zadziwiony, albo wkurzony tym co by w niej zrobił np. 1.Po intrze nasza postać ma pojechać do swojego domu z swoim przyjacielem którego zna się od wielu lat, a co by się stało gdyby gracz zabił owego przyjaciela nim uda się do celu naznaczonego przez twórców, gra się kończy...dobrym zakończeniem że co ? Ano tak! gra już zakończona gratulacje , gdyby nasz ten przyjaciel jednak dożył, to byśmy musieli robić masę zadań i w jednym okazało się że nasz ten kumpel jest zdrajcą i trzeba go zabić na koniec, no chyba że nasza postać nie dowie się kim ów zdrajca jest i gra się kończy złym zakończeniem. Dzięki temu grę można ukończyć zaraz po jej rozpoczęciu. 2.Kolejnym żartem by było że w którejś misji mamy wykraść dysk twardy z komputera pewnego gościa, wszystko musi być zrobione bez zostania nakrytym, i tak w jednym z komputerów jest system wyłączający zabezpieczenia całego budynku, i wtedy pojawia się okienko dialogowe... Czy chcesz wyłączyć system bezpieczeństwa ? TAK! NIE! Jeśli gracz wybierze TAK! to wtedy.... gra wywala się do pulpitu bez powodu, a jak NIE! nic się stanie a systemy chroniące budynek są dalej aktywne. 3.Albo taki moment, że gracz ma rozbroić bombę która wybuchnie za 10s podając dwu cyfrowy kod, a kodu nigdzie nie ma podanego w grze nawet w instrukcji, a jak gracz poda kod 00, bomba zostaje rozbrojona, otóż bomba wyzerowana ręcznie nie jest w stanie wybuchnąć .
 10. W GTA San Andreas było pełno różnych momentów np mamy się włamać do pewnego weterana wojennego i zabrać skrzynie z bronią, i przed kradzieżą... Ryder Kumam Styl Ninja...WSTAJ TY STARY DRANIU!
 11. Kto kolejny Flash ? , a tak serio fajny Serialik. Tylko od czasu do czasu go oglądam bo bracki też chce telewizorek przeglądać o tej porze gdy go puszczają, a streamy sobie odpuszczę.
 12. Niby w grach dodaje smaczku wszelkie v-sync, oświetlenia, refleksy, i takie tam, ale strasznie przytnie z tych bajerów, wiec je wyłączam i gra chodzi bardzo płynie.
 13. Battlefield 4 Niby gra całkiem całkiem, to niestety wielka wtopa to po raz kolejny to samo co poprzednio, a ja nie lubię odgrzewanych kotletów w gamingu.
×
×
 • Create New...