Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Ta misja jest akurat łatwa.Jedyne trudne zadanie dla Zero to zestrzelić kurierów za pomocą samolocika.Koszmar!Podchodziłem do tego kilka razy ,żeby tylko nauczyć się tym latać a potem jeszcze kilka prób ,by to przejść.Pierwsza misja z minigunem ,była łatwa i przyjemna i trzecia też chociaż była mniej łatwa ,ale za to bardziej przyjemna.

Ja ją przeszedłem razem z kolegą jeden z nas latał, adugi strzelał =]

Teraz najgorsze - Szkoła Latania!!!!

Kurde nie moge z tą szkołą latania...

Edytowano przez condorfil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

GTA San Andreas zapisał się w mojej pamięci z jednego powodu... Tyle, co ja straciłem nerwów przy szkole latania, to nie zdarzyło mi się tak w żadnej innej grze:) Ale ogólnie gra mi sie podobała... Prawie jak Simsy, heh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No satysfakcja zdobycie złota jest naprawdę ogromna ;)

@up

W 3 teście moje pierwsze próby oscylowały w granicach 40% i w sumie nieźle musiałem się namęczyć, by uzyskać 100%.

IMHO to wszystko kwestia treningu, po parunastu próbach nerwy są co prawda słabsze, aczkolwiek też jakoś łatwiej idzie...

Pamiętam pierwsze próby ukończenia NRG 500 -> nigdy nie mieściłem się w czasie, a potem ni stąd ni zowąd wbiłem 1:05 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi do pełnego sukcesu brakowało tylko złota w skoku ze spadochronem bo o dziwo wszystko inne bez problemu przechodziłem na minimum srebrnych a i były takie co od razu złoto. Nie powiem bo za pierwszym razem dałem koledze żeby mi ją przeszedłem bo każdy mówił jaka ona trudna ale jak kiedyś sam zagrałem to było stosunkowo prosto a później z nudów przechodziłem ją dla złotych medali i na moje nieszczęście brakowało mi właśnie tylko tego jednego. Jak kiedyś zagram jeszcze raz to postaram się zdobyć BTW IMO najłatwiejszą szkołą jest szkoła motocykli i łodzi.

Edytowano przez nero321
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW IMO najłatwiejszą szkołą jest szkoła motocykli i łodzi.

Zgadzam się w 100% :)

I szkoła motocykli jest chyba najprzyjemniejsza :P

W ogóle jak gram teraz w GTA IV, to z utęsknieniem patrzę na te dłuuugie, proste ulice w SA, przez które jazda na pełnym gazie była przyjemnością i nie wymagała specjalnej uwagi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GTA 4 z moich ukochanych baboli jest huśtawka :P, nie mogę uwierzyć jak nią dzieci w Lirbety City mogą huśtać :D o zaraz...przeciesz w GTA 4 nie ma dzieci :P, ale jest grupa zapalańców co jak zbyt długo będą się nią bawić wylecą w powietrze :P

Chyba najlepszy moment

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Singla skończyłem kilka razy ale moim zdaniem najlepszy jest Multi Player ponieważ jest wiele ciekawych skryptów robionych przez młodych skrypterów specjalnie do tej gry. Najbardziej lubie serwery Role Play, są najciekawsze, gram na nich już dwa lata, tzn. na jednym, największym i najlepszym w polsce, czyli ls-rp.net

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej polubiłem szkołę latania. Wiele słyszałem narzekań na sterowanie ale jesli się przyzwyczai to jest świetnie. Ostatnio udało mi się też dostać do wnętrza strefy 69. Szkoda że nie umieszczono tam jakichś smaczków np. obcych lub ufo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ta baza przy prywatnym lotnisku??? jak tam wejśc do środka???

Musisz szybko wejść przez bramę, gdy będzie z niej wyjeżdżał wojskowy pojazd.

Chyba mylisz Strefę 69 z magazynem paliw na północ od Las Venturas. Wejście do Strefy 69 jest w ogrodzeniu niedaleko głównej bramy. Wejście do parku maszynowego (z czołgami, Hydrami etc.) po przeciwnej stronie, jest odcinek ogrodzenia, które można rozwalić. Jeśli będziesz chciał czymś odlecieć, najpierw rozwal wyrzutnie plot (w sumie 4). Do podziemnej bazy można się dostać tylko w trakcie misji. Wtargnięcie poza tą misją jest nagradzane na dzień dobry 5-cioma gwiazdkami (4-ma na wcześniejszym etapie gry).

W parku maszynowym można znaleźć wszystkie pojazdy wojskowe z wyjątkiem Huntera.

Edytowano przez kireta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...